• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
کسی میدونه چطور میشه مثل آدم با ردیت کار کرد؟ آیپی رنج پراکسی اکانت ساسپند میکنه فیلتر هم هست
یعنی هیچ تضمینی نداره که هیچ، اکانت کلا روی هواست حتی با 10 هزار تا پست هم باشه راحت ساسپند و کل محتوا حذف میشه. فقط بخاطر آیپی

**

سایت متمم کسی میدونه لینک پابلیک پروفایل رو از کجاش میشه درآورد؟ قبلا قیمت آخرین کاربران عضو داشت الان هیچی هیچ جاش نداره. لینک پروفایل کجاست؟ بجز کامنت زدن چطوری لینک صفحه رو پیدا کنم؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان
هاست دانلود پارس پک برای سایت آموزشی که کاربر زیادی نداره و آموزش ها به صورت VIP و پولی هست بدرد میخورره؟
دنبال ۵۰۰ گیگ هستم ولی یکم سایتای دیگه یکم گرونه
هاست دی ال چنده ؟
هاست دی ال کنترل پنل نداره حاجی مصی عزیز. فقط اف تی پی میده بهت
-----
پارس پک از همشون بهتره سرعتش هم خوبه و محدودیتی نداره

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
دوستان من یه سوال برام پیش اومده
283.gif

فرض که قرار هست که قالب اختصاصی وردپرس بدیم برامون از صفر بنویسن.
s0429.gif
چه تضمینی وجود داره که طراح , قالب رو بعدا نفروشه ؟

هر جور فکر میکنم به جز مقوله تعهد و اخلاقی هیچ چیز دیگه نمیتونه تضمین این باشه قالب اختصاصی که برای شما نوشته شده مجددا فروخته نشه

خیلی راحت 4 تا المنت رو تغییر میده و فروخته میشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
دوستان من یه سوال برام پیش اومده
283.gif

فرض که قرار هست که قالب اختصاصی وردپرس بدیم برامون از صفر بنویسن.
s0429.gif
چه تضمینی وجود داره که طراح , قالب رو بعدا نفروشه ؟

هر جور فکر میکنم به جز مقوله تعهد و اخلاقی هیچ چیز دیگه نمیتونه تضمین این باشه قالب اختصاصی که برای شما نوشته شده مجددا فروخته نشه

خیلی راحت 4 تا المنت رو تغییر میده و فروخته میشه
مگه فحش بذاری برای کسی که قالب رو شیر کنه، راه دیگه نداره
h0509.gif

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
مگه فحش بذاری برای کسی که قالب رو شیر کنه، راه دیگه نداره
h0509.gif
نسل جدید فحش محش به چپشونم نی !
well.gif

تنها چیزی به ذهنم میرسه اینه که خودمون زودتر بفروشیم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
چه کاریه اخه با این طراحای دوزاری کلی پول بدی برای گالب
سرچ کردم اون چیزی که میخوام تو تم فارست هم نیست
glassesf.gif
, فقط باید سفارش داد اختصاصی نوشته بشه
154fs232528.gif

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
آقا سرور مجازی داخلی برای دانلود و اپلود از کجا بگیریم؟ اگه کسی استفاده میکنه که ترافیک 1 به 10 نیست به من پخ بده
بر پدر و مادر این قند شکن فروش ها و دیتاسنتر لعنت در به در کردن مارو
k06204.gif

سرور اختصاصیمون رو مسدود کردن بخاطر ترافیک

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
عشقا سلام
هیچ راهی هستش که بشه تنظیمات و پوسته ها و افزونه های یه سایت وردپرس رو به سایت دیگه ای انتقالید ؟؟

مطالب و نوشته ها منتقل نشن بقیه موارد فقط

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
عشقا سلام
هیچ راهی هستش که بشه تنظیمات و پوسته ها و افزونه های یه سایت وردپرس رو به سایت دیگه ای انتقالید ؟؟

مطالب و نوشته ها منتقل نشن بقیه موارد فقط
از دیتابیس یه خروجی یا کپی بگیر
محتوای داخل wp_posts رو از توش حذف کن..

webs

Registered User
لایک‌ها
1,475
فرض که قرار هست که قالب اختصاصی وردپرس بدیم برامون از صفر بنویسن. چه تضمینی وجود داره که طراح , قالب رو بعدا نفروشه ؟
اگه بودجه در حد 3 تا 4 میلیونه که کسی نمیاد قالب اختصاصی با این مبلغ بنویسه. پس احتمال اینکه بخواد به 10 - 15 نفر بفروشه زیاده که البته حقشه.
اگه بودجه 8 میلیون و بیشتره، میتونید از خدمات شرکت ها استفاده کنید که تعهد کاری بیشتری دارن و باهاتون قرارداد هم می بندن.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,475
هیچ راهی هستش که بشه تنظیمات و پوسته ها و افزونه های یه سایت وردپرس رو به سایت دیگه ای انتقالید ؟؟ مطالب و نوشته ها منتقل نشن بقیه موارد فقط
راه ساده و بدون دردسر من پیدا نکردم. مطمئن ترین راه اینه که از اول نصب کنید و تنظیمات انجام بدید! یا اگه اصرار به انتقال دارید، بعد از انتقال کامل و بالا آمدن سایت جدید، از پیشخوان وردپرس مطالب و موارد اضافی رو دستی حذف کنید.

از دیتابیس یه خروجی یا کپی بگیر
محتوای داخل wp_posts رو از توش حذف کن..
این کار پیشنهاد نمیشه. تو دیتابیس وردپرس، ارتباطات زیادی بین جداول مختلف وجود داره، که احتمال اینکه سایت بعداً به مشکل بخوره زیاده و یا در حالت خوشبینانه حجم دیتابیس به دلیل وجود دیتاهای قبلی، زیاد میشه (چون با حذف wp_posts از دیتابیس، سایر دیتاهای مرتبط با این جدول که در جداول دیگه وجود داره، حذف نمیشه ولی اگه عملیات حذف، از طریق پیشخوان وردپرس انجام بشه، دیتاهای مرتبط هم همراش حذف میشه که روش بهینه تری است)

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
راه ساده و بدون دردسر من پیدا نکردم. مطمئن ترین راه اینه که از اول نصب کنید و تنظیمات انجام بدید! یا اگه اصرار به انتقال دارید، بعد از انتقال کامل و بالا آمدن سایت جدید، از پیشخوان وردپرس مطالب و موارد اضافی رو دستی حذف کنید.

این کار پیشنهاد نمیشه. تو دیتابیس وردپرس، ارتباطات زیادی بین جداول مختلف وجود داره، که احتمال اینکه سایت بعداً به مشکل بخوره زیاده و یا در حالت خوشبینانه حجم دیتابیس به دلیل وجود دیتاهای قبلی، زیاد میشه (چون با حذف wp_posts از دیتابیس، سایر دیتاهای مرتبط با این جدول که در جداول دیگه وجود داره، حذف نمیشه ولی اگه عملیات حذف، از طریق پیشخوان وردپرس انجام بشه، دیتاهای مرتبط هم همراش حذف میشه که روش بهینه تری است)
اگه بعدش یه به روز رسانی دیتا بیس انجام بدیم چی؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
اگه بودجه در حد 3 تا 4 میلیونه که کسی نمیاد قالب اختصاصی با این مبلغ بنویسه. پس احتمال اینکه بخواد به 10 - 15 نفر بفروشه زیاده که البته حقشه.
اگه بودجه 8 میلیون و بیشتره، میتونید از خدمات شرکت ها استفاده کنید که تعهد کاری بیشتری دارن و باهاتون قرارداد هم می بندن.
۸ میلیون برای قالب اختصاصی ؟ فکر میکنم کمتر شرکتی قالب اختصاصی با این قیمت انجام بده و یا میان با یه قالب المنتوری به صورت اختصاصی شخصی سازی انجام میدن
البته ممکنه اون طراح برا شروع کارش و بازرایابی چنین کاری رو انجام بده حتی با قیمت کمتر
خود من که بین دوستانم به یه طراح خیلی ارزون معروفم، قالب اختصاصی شرکتی الان کمتر از ۱۵ نمیگیرم
برای قیمت پایین حتما باید از جزییات اون قالب مطمئن باشید که خدایی نکرده سرتون کلاه نره

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان
یه اپلیکیشن خیلی ساده با React نوشته شده، و میخوام اونو توی یه صفحه یا نوشته وردپرس قرار بدم (فقط فرانت انده)
ازش build گرفتم و فایلهای html css js رو دارم الان
با توجه به اینکه میخوام فقط از طریق وردپرس اجرا شه، باید چطور اونو وارد وردپرس کنم (داخل نوشته یا برگه یا هرچیز دیگه)

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
به چه صورت و به چه روشی، به روزرسانی دیتابیس انجام بدید؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
یا میان با یه قالب المنتوری به صورت اختصاصی شخصی سازی انجام میدن
تا اونجا که من اکثر منابع رو شخم زدم طرحی که مد نظرم هست اصلا نمونه ــش نیست که کسی بخواد با تغییر چندتا المنت شخصی سازی کنه و تحویل بده , باید اختصاصی نوشته بشه .
فعلا خودم دست و پا شکسته و با کمک chatgpt دارم نسخه html رو پیاده میکنم تا بعد ببینم اصلا به چیزی که مد نظرم هست میرسم یا نه

بعید میدونم شرکتی با 8 تومن اختصاصی از صفر بنویسن

بالا