برگزیده های پرشین تولز

Crysis

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بلاخره این crysis رو تمام کردم عجب پایان خوفی داشت ... :blink: هنوز تو کفم ... تازه موقع تمام شدن آدم می فهمه که برای چی این بازی سیستم قوی می خواد ! این موتور cryengine2 واقعا حرف نداره فقط بعضی صحنه ها مخصوصا آخرهای بازی واقعا سنگین هست ولی حسابی طبیعی کار شده ... یک چیزی که خیلی توجه من رو جلب کرد افکت باد شدید در جنگل تقریبا در وسطهای بازی بود که همه چیز واقعا تکون می خورد و شیء ثابت در صحنه نمی دیدم:eek: در ضمن انفجار ها هم خیلی طبیعی طراحی شده بود ...
کسی دی وی دی Bonus این بازی رو دیده ؟ شنیدم در مورد ساختش توضیحاتی داده شده .. اگر کسی دیده و ارزش داره بگه من برم دانلود کنم چون واقعا این بازی یک شاهکاره :happy:...
منتظر نظر بقیه دوستان هستم ...

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
من اصلا Gamespot رو قبول ندارم.
چرا به همه ی بازی هایی که مایکروسافت عرضه میکنه نمره خوبی میده؟
همین Halo3 . به نظر من این بازی حداکثر باید نمره 7 میگرفت.
مایکروسافت همه چیز رو با پول میخره.

موافقم
الان دقت کرده باشین همین بازی Call of Duty 4: Modern Warfare رو اومده تو لیست بازیهای most popular اش نسخه 360 و pc بازی رو گذاشته اما نسخه ps3 رو اصلا به حساب هم نیاورده
این وضعیت برای اکثر(اگه نگیم همه) بازیهایی که برای هر سه پلتفرم عرضه میشن انجام داده
هر چقدرم بگیم یه وب سایت آمریکایی هست وحق داره محصول کشورش رو بیشتر به رخ بکشه بازم نباید تا این حد حق رو زیر پا بزاره

Halo3 هم که تکلیفش مسه روز روشنه...فقط چند برابرا هزینه ساخت بازی تبلیغش کرد

halo بیشتر به خاطر multiplayer معروفه وگر نه حتی خود gamespot هم گفته single player اش جالب نیست.

دقیقا
قسمت اول و دومش که اینجوری بود ,نسخه pc هر دوقسمت به مانند یه FPS کاملا معمولی و بی هیچ نوآوری و خلاقیتی...

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
الان دقت کرده باشین همین بازی Call of Duty 4: Modern Warfare رو اومده تو لیست بازیهای most popular اش نسخه 360 و pc بازی رو گذاشته اما نسخه ps3 رو اصلا به حساب هم نیاورده

این مسئله به خاطر اینه که most popular رو user ها مشخص می کنن.حتما می دونین که تعداد کار بران ps3 خیلی کمه پس طبیعی که version مربوط به ps3 کمترین بازدید کننده رو داشته باشه و وارد most popular نشه.(تعداد فروش cod 4 رو 360 507,659 کپی در مقابل 179,451 برای ps3).

قسمت اول و دومش که اینجوری بود ,نسخه pc هر دوقسمت به مانند یه FPS کاملا معمولی و بی هیچ نوآوری و خلاقیتی...

halo 1 اولین fps بود که واقعا خوب رو کنسول جواب داد.ایده auto target و بزرگ تر کردن نشانه برای ساده تر شدن هدف گیری رو این بازی اورد.به علاوه برای زمان خودش( 2001) بازی خوبی بود.halo 2 از نظر single player اصلا خوب نبود ولی halo 3 جبران کرد.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
این مسئله به خاطر اینه که most popular رو user ها مشخص می کنن.حتما می دونین که تعداد کار بران ps3 خیلی کمه پس طبیعی که version مربوط به ps3 کمترین بازدید کننده رو داشته باشه و وارد most popular نشه.(تعداد فروش cod 4 رو 360 507,659 کپی در مقابل 179,451 برای ps3).

halo 1 اولین fps بود که واقعا خوب رو کنسول جواب داد.ایده auto target و بزرگ تر کردن نشانه برای ساده تر شدن هدف گیری رو این بازی اورد.به علاوه برای زمان خودش( 2001) بازی خوبی بود.halo 2 از نظر single player اصلا خوب نبود ولی halo 3 جبران کرد.

دقيقاً.....
بازی halo به اندازه کافی بزرگ و طرفدار داره...مثلاً دليل نمیشه چون من ازش خوشم نمياد
بازی بدی باشه.....من خودم هم به شخصه از halo خيلی خوشم نمياد ولی کسانيرو سراغ دارم که کشته مرده halo هستند و بهترين بازی که تا الان کردند رو Halo میدونن....
در رابطه با gamespot که يه طرفه قضاوت میکنه و طرف بيشتر مايکروسافت رو میگيره بايد بگم چنين چيزی يه مقدار باورش مشکله.....gamespot سايتی هست که خيليها قبولش دارن...من خودم به شخصه 80%
gamespot تو نمره دادن قبول دارم و میدونم بهترين سايتی هست که بهتر از بقيه نمره میده
بازی blue dragon که يکی از بازيهای انحصاری 360 هست و مايکروسافت خيلی قرار بود تو ژاپن روش مانور بده و مطمئن بود يکی از بهترنها خواهد شد میبينيم که gamespot مياد به اين بازی امتياز جالب 6.0 رو میده...جالبترش اينجاست که اين امتياز کمترين امتياز گرفته شده تو تماميه سايتهاست

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4

من الان دارم از پست شما میخونم که گیم اسپات لیست most popular رو بر اساس محبوبیت کنسول میزنه نه خود بازی!
کابرای ps3 کجا کمه تو آمریکا؟ خوب مشخصه البته جهانی هم شاید بالاخره این کنسول 1 سالو اندی زودتر اومده developer ها آشنایی به مراتب بیشتری با معماری کنسول دارن بویژه که استودیوی XNA کمک شایانی به اونا در این خصوص کرده ولی من اینو نمیتونم ربطش بدم به توجیح برتر بودن نسخه 360 یه بازی نسبت به نسخه ps3 همون بازی

همونطور که گفتم Halo1 نوآوری حتی تو زمان عرضه(در مقایسه با خیلی از عنوانهای هم رده pc مسه شاهکار Clive Barker's Undying ) از نظر خیلی از منتقدا نداشت و صرفا هوش مصنوعی بازی تا حدودی جلب توجه میکرد مگه اینکه تنها اونو به عنوان ورود سبک FPS به کنسولها با یک بازی خوش ساخت بدونیم

من حتی نسخه pc بازیو که انجام میدادم یه نکته عجیبش این بود که خیلی از صحنه های بازی شبیه به هم بودن انگار که اومدن خیلی از قسمتهای مراحل بازی رو copy/paste کرده باشن!

در هر حال در مجموع با وجود خوب بودن سناریوی بازی تبلیغات فاحش ماکرو ارزشهای بازی رو پایین میاره

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
من الان دارم از پست شما میخونم که گیم اسپات لیست most popular رو بر اساس محبوبیت کنسول میزنه نه خود بازی!

واقعا اینطوره وگرنه امتیاز بازی که فرقی با 360 نداره.

کاربرای ps3 کجا کمه تو آمریکا؟

این جا:http://www.vgchartz.com/

خوب مشخصه البته جهانی هم شاید

جهانی هم شاید؟؟یعنی واقعا شما نمی دونین تعداد فروش ps3 در جهان نصف 360 هم نیست؟

بالاخره این کنسول 1 سالو اندی زودتر اومده developer ها آشنایی به مراتب بیشتری با معماری کنسول دارن بویژه که استودیوی XNA کمک شایانی به اونا در این خصوص کرده ولی من اینو نمیتونم ربطش بدم به توجیح برتر بودن نسخه 360 یه بازی نسبت به نسخه ps3 همون بازی

کجا من گفتم نسخه 360 بازی ها بهتر از ps3 هست؟(با وجود اینکه در مواردی اینطوره).اصلا کسی حرف از مقایسه زد؟بعد این که مسئله دیر اومدن ps3 چیزی رو تغییر نمیده فروش روزانه اون هم از 360 کمتره.چون 360 ارزونتره و تعداد بازی های خوب اون بیشتره.

همونطور که گفتم Halo1 نوآوری حتی تو زمان عرضه(در مقایسه با خیلی از عنوانهای هم رده pc مسه شاهکار Clive Barker's Undying ) از نظر خیلی از منتقدا نداشت و صرفا هوش مصنوعی بازی تا حدودی جلب توجه میکرد مگه اینکه تنها اونو به عنوان ورود سبک FPS به کنسولها با یک بازی خوش ساخت بدونیم

این دیگه بی انصافیه.میشه نواوری undying رو بگید؟halo 1 در زمان خودش بازی خیلی جالبی بود.فکر کنم اولین بازی بود که شارژ شدن shield رو اورد و بعد از اون خیلی از بازی ها تقلید کردن.از نظر داستانی و مراحل هم عالی بود.halo 2 هم اولین بازی بود که مسئله dual weild دو اسلحه مختلف رو اجرا کرد.

در هر حال در مجموع با وجود خوب بودن سناریوی بازی تبلیغات فاحش ماکرو ارزشهای بازی رو پایین میاره

این یکی از بی ربط ترین چیز هایی هست که شنیدم.اصلا تبلیغات فاحش یعنی چی؟تبلیغات باید یواشکی باشن؟
از طرفی این هم یه اصله که تبلیغات باعث فروش بیشتر میشه.چون تبلیغات crysis زیاده پس ارزش اون کم میشه؟

بیایید یه خورده بدون تعصب های الکی روی کنسول ها معقول فکر کنید.

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
واقعا اینطوره وگرنه امتیاز بازی که فرقی با 360 نداره

نه اینطور نیست. دلیل بیار ببینم کجای گیم اسپات زده با این نگرش لیست most popular رو میزارن:eek:

این جا:http://www.vgchartz.com/
جهانی هم شاید؟؟یعنی واقعا شما نمی دونین تعداد فروش ps3 در جهان

چشم بسته غیبم که میگی:lol:

واقعا خودتو زدی به اون راه یا...
292.gif

کجا من گفتم نسخه 360 بازی ها بهتر از ps3 هست؟(با وجود اینکه در مواردی اینطوره).اصلا کسی حرف از مقایسه زد؟بعد این که مسئله دیر اومدن ps3 چیزی رو تغییر نمیده فروش روزانه اون هم از 360 کمتره.چون 360 ارزونتره و تعداد بازی های خوب اون بیشتره.

یه بار دیگه چشمارو بازتر کن پست منو بخون
وقتی یه بازی مشابه از هر دو کنسول میاد ولی یکیشون از لیست بازیهای با rating بالا حذف میشه یعنی به **مش هم بازی حساب نشده در حالی که کپی و مشابه هم هستن پس وقتی میاد تو این لیست قرار میگیره یعنی بهتره ومستقیما میاد میگه ملت بیاید این نسخه از پلتفرم از بازی رو تهیه کنید(یعنی نسخه 360)
360 ارزونتر نیست بلکه به نسبت امکاناتی که داره قیمتشه
چطور هنوز اینو نتونستی اینو درک کنی:eek:
الان خیلیا تو بازار جهانی بجای خرید یه درایور اجرایی Blue ray اقدام به خرید ps3 میکنن چون با همون قیمت(حتی کمتر) میتونن یه کنسول قدرتمند رو با تواناییهای اجرایی بازی/ویدیویی و قدرت تفکیک تصویری بسیار بالا داشته باشند
ظمنا الان سونی نسخه 40 گیگابایتی سونی رو هم زده که پردازنده cell با فرایند 65 نانومتری رو این کنسول ارائه میشه در نتیجه هزینه ساخت کلی کنسول بسیار پایین میاد و این نسخه ور فروش کلی کنسول تاثیر گذاشته

این دیگه بی انصافیه.میشه نواوری undying رو بگید؟halo 1 در زمان خودش بازی خیلی جالبی بود.فکر کنم اولین بازی بود که شارژ شدن shield رو اورد و بعد از اون خیلی از بازی ها تقلید کردن.از نظر داستانی و مراحل هم عالی بود.halo 2 هم اولین بازی بود که مسئله dual weild دو اسلحه مختلف رو اجرا کرد

undying جزو اولین بازیهایی بود که موتور گرافیکیش از موتور پایه Unreal 3D graphics engine سود میبرد و افکتهای نمایشی چشمیگری(در زمان خودش) در یه FPS به مانند کاراکترهای با واقع گرایی بالا(realistic-looking ) &کاخ های بزرگ در بازی با فضای اتمسفریک خیره کننده در داخلش و سایه های پویا همگی موجب تحسین تیم طراح بکارگیرنده موتور پایه بازی در ساختش شد

یکی از نکات برجسته بازی قابلیت دید(perspective) محیط اطراف در زمان نمایش دموهای بازی از دید شخصیت "پاتریک" بود ضمن اینکه بازی جزو اولین بازیهایی بود که ترکیب weapons/spells رو به نحو احسن به نمایش میزاشت
از سیستم حمله two-handed combat این بازی هم نباید گذشت که درسته نو اوری نیست ولی تا اون زمان هیچ یک از SHOOTER ها نتونسته بود با این مهارت اونو به نمایش بزاره و فوقالعاده هم کارا بود بویژه زمانی که با یه دست ،فت تير و یه دست دیگه جادو بکار گرفته میشد
مجموعه اینا به قول گیم اسپات چیزی میشه که:
there are some key differences in the gameplay that--together with Undying's great atmosphere--effectively distinguish the game from most other shooters to date.

حالا برامون از این"شارژ شدن shield" بگو ببینیم چیه
Just_Cuz_19.gif

این یکی از بی ربط ترین چیز هایی هست که شنیدم.اصلا تبلیغات فاحش یعنی چی؟تبلیغات باید یواشکی باشن؟
از طرفی این هم یه اصله که تبلیغات باعث فروش بیشتر میشه.چون تبلیغات crysis زیاده پس ارزش اون کم میشه؟

بیایید یه خورده بدون تعصب های الکی روی کنسول ها معقول فکر کنید.

میدونستم دارم با یکی بحث میکنم که درکش کمتر از اون چیزیه که بخواد در مورد نواوری حرف بزنه تو یه FPS شوتر

تبلیغات فاحش یعنی اینکه بیان با رشوه دادن به خیلی از منتقدای بازی ملزم کنن اونارو که امتیازی و تبلیغاتی بیشتر از حد یه عنوان رو براش انجام بدن که امثالی مسه تو مخش پر بشه از این چیزا و حتی اگه اون بازی در حد یه عنوان رده متوسط هم باشه هزینه 2 برابر رو برای خریدش تشویق کنه
مسه همه دیگه از روز روشن تره که ماکروسافت=با رشوه-انحصاری طلبی و...وایکارو به خوبی تونست با عنوانی مسه HALO انجام بده
من اصلا نمیخوام از ارزشهای تراژدی گیم HALO چیزی کم کنم ولی میخوام بگم هر چیزی در حدو اندازش خوبه نه با تبلیغات و گول زدن مردم و جار زدن

حالا من میگم بیا به خاطر تعصبی که رو کنسول 360 داری بگو آیا ماکرو به تو هم پولی داده یا میخوای یه چیزی هم بهش دستی بدی:lol:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
ولی تو این چند وقت اخیر انقدر بازیهای خوب با هم اومدن که ادم نمیدونه کدوم رو بازی کنه . Call Of Duty 4 , Gears Of War , Half-Life Episode 2 , Crysis , The Witcher , World Conflict تازه شانس اوردیم این Assassin's Creed هم نسخه PS3 مثل اینکه اومده PC هم مثل اینکه زمان عرضش یکمی عقب افتاده .

به قول جیسون اکامپو، ادیتور Gamespot که E-mail های هفتگی Gamespot PC رو برای کاربرهای PC می فرسته:
الآن وقت فوق العاده ای برای صاحب یک PC بودنه!!

تازه کجاش رو دیدید؟ هنوز بمب اصلی مونده! می پرسید چی؟ این:
Unreal Tournament 3
با وجود این که به دلیل امتحانم به شدت توی محرومیت از گیم هستم، و حتی در مقابل Crysis مقاومت کردم (
154fs232528%5B1%5D.gif
154fs759111.gif
)، ولی به هیچ وجه نمی تونم UT3 رو نگیرم.
یادش به خیر... نسخه قبلی Unreal Tournament یعنی UT2004 هم تقریبا همزمان با Far Cry اومد و چقدر هم نمره اش از Far Cry بیشتر شد.
241.gif

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به قول جیسون اکامپو، ادیتور Gamespot که E-mail های هفتگی Gamespot PC رو برای کاربرهای PC می فرسته:
الآن وقت فوق العاده ای برای صاحب یک PC بودنه!!

تازه کجاش رو دیدید؟ هنوز بمب اصلی مونده! می پرسید چی؟ این:
Unreal Tournament 3
با وجود این که به دلیل امتحانم به شدت توی محرومیت از گیم هستم، و حتی در مقابل Crysis مقاومت کردم (
154fs232528%5B1%5D.gif
154fs759111.gif
)، ولی به هیچ وجه نمی تونم UT3 رو نگیرم.
یادش به خیر... نسخه قبلی Unreal Tournament یعنی UT2004 هم تقریبا همزمان با Far Cry اومد و چقدر هم نمره اش از Far Cry بیشتر شد.
241.gif

Epic گفته بهترین نمایش UNREAL ENGINE3 رو این بازی خواهید دید , ظاهرا خیلی از مولفه های dirext10 در این بازی به این موتور ملحق میشه با توجه به اینکه میخواد اونو به یه استاندارد برای سنجش توان و نمایش عملکردی چیپهای گرافیکی تا مدتها بکنه همانند نسخه های قبلی Unreal Tournament

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
نه اینطور نیست. دلیل بیار ببینم کجای گیم اسپات زده با این نگرش لیست most popular رو میزارن
وقتی یه بازی مشابه از هر دو کنسول میاد ولی یکیشون از لیست بازیهای با rating بالا حذف میشه یعنی به **مش هم بازی حساب نشده در حالی که کپی و مشابه هم هستن پس وقتی میاد تو این لیست قرار میگیره یعنی بهتره ومستقیما میاد میگه ملت بیاید این نسخه از پلتفرم از بازی رو تهیه کنید(یعنی نسخه 360)

اولا:Rankings based on total unique users from yesterday.
دوما همه که هر دو کنسول رو ندارن پس با توجه به بیشتر بودن تعداد کنسول های 360 طبیعی که فروش بازی روی اون بیشتره.این رو هم در نظر بگیر که فروش ps3 تو ژاپن بیشتره و ژاپنی ها خیلی به بازی هایی تو مایه های halo , COD 4 علاقه ندارن.

ارزونتر نیست بلکه به نسبت امکاناتی که داره قیمتشه
چطور هنوز اینو نتونستی اینو درک کنی

ببین هر چی باشه ارزونتره.حالا با هر امکاناتی.کسی که میاد کنسول میخره در درجه اول برای بازی میگیره.
همین مسئله باعث شده Wii با سخت افزار ضعیفش فروش بسیار بالاتری نسبت به 360 و PS3 داشته باشه .این مسئله رو هم فراموش نکن که بازی های خوب 360 خیلی بشتر از ps3 هستن.
من نمیگم 360 عالیه اتفاقا خیلی بد ساخته شده و امکان خرابیش خیلی زیاده,حجم 9 gig برای بازی ها کمه.با تمام این وجود در حال حاضر نسبت به ps3 انتخاب بهتریه.

undying جزو اولین بازیهایی بود که موتور گرافیکیش

در باره این بازی بحث نمیکنم چون قبول دارم بازی شاهکاریه.فقط این مسئله جالبه که تو این مورد حرف گیم اسپات رو قبول داری ولی در مورد halo نه:Not only is this easily the best of the Xbox launch games, but it's easily one of the best shooters ever, on any platform.

الا برامون از این"شارژ شدن shield" بگو ببینیم چیه

فکر می کردم بازی رو بازی کردی...

تبلیغات فاحش یعنی اینکه بیان با رشوه دادن به خیلی از منتقدای بازی ملزم کنن اونارو که امتیازی و تبلیغاتی بیشتر از حد یه عنوان رو براش انجام بدن که امثالی مسه تو مخش پر بشه از این چیزا و حتی اگه اون بازی در حد یه عنوان رده متوسط هم باشه هزینه 2 برابر رو برای خریدش تشویق کنه
مسه همه دیگه از روز روشن تره که ماکروسافت=با رشوه-انحصاری طلبی و...وایکارو به خوبی تونست با عنوانی مسه HALO انجام بده

تبلیغات فاحش یعنی رشوه؟اصطلاح جدیده؟واسه این حرفت مدرک هم داری؟
برای بار چندم:ارزش اصلی halo به multiplayer شه.ما هم که نتونستیم امتحانش کنیم.تو تونستی؟
یه چیز دیگه:چرا میکرو سافت نتونسته در مورد باقی بازی هاش این کار رو انجام بده؟

حالا من میگم بیا به خاطر تعصبی که رو کنسول 360 داری بگو آیا ماکرو به تو هم پولی داده یا میخوای یه چیزی هم بهش دستی بدی

من هیچ تعصبی ندارم.تا قبل از این فقط ps داشتم(1و2).مطمئن باش اگر بازی هاش تو اینجا ارزون بود به احتمال خیلی قوی ps3 میخریدم(البته گذشتن از exclusive های 360 یه خورده سخته!).

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
اولا:Rankings based on total unique users from yesterday.
دوما همه که هر دو کنسول رو ندارن پس با توجه به بیشتر بودن تعداد کنسول های 360 طب

نگرفتی بازم
من میگم پایه و اساس این حرف چیه؟!
یعنی انقد باید مبتدیانه فکر کرد که چون نسخه ps3 یه بازی بخاطر کمتر بودن یوزرهای اون نباید تو این لیست قرار بگیره! حتی اگه اون بازی ویرایش بهتری نسبت به پلتفرمهای دیگه باشه(حداقل 1 درصد هم اینو در نظر بگیریم)
این لیست بهترین بازیهاست یا اینکه کی بیشترین کنسول رو داره؟!
نکته بعد 360 کپی خور شده و ps3 هنوز نشده این رو فروش وحشتناک تاثیر گذاره حتی تو کشورهای در حال توسعه پس بازیهای بهتر برای 360 تنها دلیل فروش این کنسول نمیشه و در مجموع توجیحی نداره که فکر کنیم نسخه های مشابه یه بازی بهتر از هم رده ps3 باشن

ببین هر چی باشه ارزونتره.حالا با هر امکاناتی.کسی که میاد کنسول میخره در درجه اول برای بازی میگیره.
همین مسئله باعث شده Wii با سخت افزار ضعیفش فروش بسیار بالاتری نسبت به 360 و PS3 داشته باشه .این مسئله رو هم فراموش

هر چی باشه ارزونتره؟!
292.gif
یعنی حتی اندازه قدرت یه ps1 هم باشه اما ارزون باشه باید خریدش
292.gif

Wii برای بازیهاش نفروخته بلکه برای ایده کنترلرش و البته کمی قیمت پایینش
ببین تویی که ادعای بحث سر یه چیزی رو داری باید از اطلاعاتت در اون مورد خاص تا حدی باشه که بتونی حرفات رو توجیه کنی نه اینکه یه سری حرفای کاملا تکراری رو بیای پست کنی
من میگم تعجبی نداره 360 بازیهای بیشتری نسبت به ps3 داره
تو 2 پست قبلم اومدم گفتم که:
این کنسول 1 سالو اندی زودتر اومده developer ها آشنایی به مراتب بیشتری با معماری کنسول دارن بویژه که استودیوی XNA کمک شایانی به اونا در این خصوص کرده
این دلیل انقد محکم هست که عرضه بازیهای بیشتر برای 360 رو کاملا معلوم کنه
تنها نکته برای ps3 گذشت زمان هست تا سازنده ها بهتر بتونن با معماری کنسول آشنا بشن

در باره این بازی بحث نمیکنم چون قبول دارم بازی شاهکاریه.فقط این مسئله جالبه که تو این مورد حرف گیم اسپات رو قبول داری ولی در مورد halo

باز دوباره نفهیمده و نسنجیده داری یه چیزی میپرونی

من کی گفتم حرف گیم اسپاتو قبول ندارم گفتم بد جوری داره یکطرفه میره
در مورد halo انتظاری که ازش داشتم رو pc حتی با اینکه Gearbox Software بازیرو کم نقص پورت کرده بود اما هیچ چیز خاصی من نسبت به یه FPS هم تاریخ عرضه خودش در pc ندیدم اصلا بخاطر همین این بازیو با undying مقایسه کردم
تو پست قبلی هم گفتم تنها 2 دلیل وجود داره که halo اینطوری نقد بهش از سایتی مسه گیم اسپات:
عرضه یه FPS خوش ساخت برای اولین بار در یک پلتفرم کنسولی
و مورد دوم تبلیغات
نکته دوم تو halo2 بشدت مشخص بود بازی که نسخه Xbox ش امتیاز 9.4 از این سایت گرفت در حالیکه نسخه pcش که حتی با افکتهای نمایشی بهتری هم همراه بود نمره خنده دار 7 گرفت حتی اگه فکر کنیم که این امتیاز نسبت به بازیهای امروز داده شده بازم نباید انقد فاصله امتیازی باشه

فکر می کردم بازی رو بازی کردی...

قطعا من وقتمو برای چنین بازی هدر نمیدم;)

تبلیغات فاحش یعنی رشوه؟اصطلاح جدیده؟واسه این حرفت مدرک هم داری؟
برای بار چندم:ارزش اصلی halo به multiplayer شه.ما هم که نتونستیم امتحانش کنیم.تو

اصطلاح نیست ظاهرا چشمات باهاش خیلی آشنایی نداره
crazy.gif

البته حق هم داری بالاخره داری به ماکروسافت یه چیزی دستی هم میدی
crazy.gif

ببینم اگه ارزش اصلی halo به قابلتهای شبکه بودنش هست و البته تو نتونستی بازی کنی پس اون نوآوری که از بازی میگفتی چیه؟ بالاخره ما نفهمیدیم این بازیو بازی کردی یا...شاید هم عکساشو دیدی:lol:

من هیچ تعصبی ندارم.تا قبل از این فقط ps داشتم(1و2).مطمئن باش اگر بازی هاش تو اینجا ارزون بود به احتمال خیلی قوی ps3 میخریدم(البته گذشتن از exclusive های 360 یه خورده سخته!).

کاملا مشخصه
gigglesmile.gif

تازه ادعای گیمر بودنت هم میشه
راستی من دارم وقتمو برای چی تلف میکنم:eek:

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
بابا تو دیگه کی هستی.

هر چی باشه ارزونتره؟! یعنی حتی اندازه قدرت یه ps1 هم باشه اما ارزون باشه باید خریدش

Wii برای بازیهاش نفروخته بلکه برای ایده کنترلرش و البته کمی قیمت پایینش

اینو دیگه من نمیگم. wii با این بازی هاش که اکثرا مزخرفن و با سخت افزار ضعیفش چطور این همه داره می فروشه.ولی همینه که هست.
در مورد 360 منظور من از امکانات قدرت سخت افزار نبود چون حرف blue ray رو پیش کشیدی گفتم.

من میگم پایه و اساس این حرف چیه؟!
یعنی انقد باید مبتدیانه فکر کرد که چون نسخه ps3 یه بازی بخاطر کمتر بودن یوزرهای اون نباید تو این لیست قرار بگیره! حتی اگه اون بازی ویرایش بهتری نسبت به پلتفرمهای دیگه باشه(حداقل 1 درصد هم اینو در نظر بگیریم)
این لیست بهترین بازیهاست یا اینکه کی بیشترین کنسول رو داره؟!

یه بار معنی کلمه popular رو نگاه کن تا متوجه بشی.این مسئله نه دست من و شماست نه دست gamespot.هر بازی که بیشترین مراجعه کننده رو داشته باشه میاد تو این لیست.این لیست اصلا به معنی بهترین بودن بازی نیست فقط معروفه(به معنای تعداد بالای بیننده های هر صفحه مخصوص اون بازیه).برای همین گاهی اوقات به خصوص تو ایامی که بازی ها ی خوب و معروف کمی اومدن یه دفعه بازیی مثل final fantasy 7 میاد تو اون لیست!
یا بازی های اکثرا متوسط wii به دلیل زیاد بودن بازدید کننده ها میان تو لیست.

پس بازیهای بهتر برای 360 تنها دلیل فروش این کنسول نمیشه و در مجموع توجیحی نداره که فکر کنیم نسخه های مشابه یه بازی بهتر از هم رده ps3 باشن

ملاک بازی های بهتر بازی های exclusive اون کنسوله نه بازی های مشترک.مثلا halo 3,bioshock,dead rising که فقط رو 360 اومدن در مقابل بازی هایی مثل heavenly sword,warhawk,resistance که فقط رو ps3 اومدن.در حال حاضر عنوانهای exculsive مال 360 از ps3 بیشتر و بهترن.به نظر میاد که این روند ادامه داشته باشه.

در مورد halo انتظاری که ازش داشتم رو pc حتی با اینکه Gearbox Software بازیرو کم نقص پورت کرده بود اما هیچ چیز خاصی من نسبت به یه FPS هم تاریخ عرضه خودش در pc ندیدم اصلا بخاطر همین این بازیو با undying مقایسه کردم

همه بازی ها که نمی شن شاهکاری مثل half life 1.خیلی از بازی ها با گذشت زمان افت میکنن.این رو باز هم در نظر بگیر که نسخه pc مال halo 1,2 با فاصله 2 ,3 ساله اومد.طبیعیه که با گذشت زمان بازی جذابیتش رو از دست بده.

نکته دوم تو halo2 بشدت مشخص بود بازی که نسخه Xbox ش امتیاز 9.4 از این سایت گرفت در حالیکه نسخه pcش که حتی با افکتهای نمایشی بهتری هم همراه بود نمره خنده دار 7 گرفت حتی اگه فکر کنیم که این امتیاز نسبت به بازیهای امروز داده شده بازم نباید انقد فاصله امتیازی باشه

کد.م افکت؟گرافیک halo 2 در مقایسه با بازی های امروزی مثل half life 2 افتضاحه.

قطعا من وقتمو برای چنین بازی هدر نمیدم

پس بدون امتحان کردن بازی ازش بدت میاد؟کارت درسته ها!

ببینم اگه ارزش اصلی halo به قابلتهای شبکه بودنش هست و البته تو نتونستی بازی کنی پس اون نوآوری که از بازی میگفتی چیه؟ بالاخره ما نفهمیدیم این بازیو بازی کردی یا...شاید هم عکساشو دیدی

halo 1 رو همون موقعی که اومد بازی کردم single player خوبی داشت که اخراش کمی خسته کننده شد.halo 2 رو تنونستم بیشتر از 3 ساعت بازی کنم خوشم نیومد(رو pc ).ولی halo3 خوب بود.شاهکار نبود ولی خوب بود.
در مورد شبکه بودنش هم من دلیل معروفیت و امتیاز بالای بازی تو سایت های خارجیه وگرنه من هم نتونستم شبکه ای اونو امتحان کنم.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
بچه ها انقدر دعوا نکنید!
3ztzsjm.gif

من که شخصا تا قبل از این، توی تاپیک ها پست های هر دو تا تون رو خوندم و اطلاعات هر دو تا تون رو قبول دارم.
2zqdf8w.gif
4hba7gi.gif

دیگه انقدر بیخودی با هم کل کل اطلاعاتی که آخرش به دعوا ختم میشه راه نندازید.
این روزها به اندازه کافی همه جای پی تی دعوا سر چیزهای الکی هست، دیگه شماها بیخودی دعوا نکنید و بذارید جو بخش گیم، گل و بلبلی باقی بمونه.
grouphugg.gif

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
من که دعوا نمی کردم.داشتیم بحث می کردیم ایشون یه خورده قاط زد...اصلا برگردیم سر بحث اولیه:
crysis رو 8600 چه طور اجرا میشه؟رو 7600gt من با medium setting بد نیست .

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
بچه ها انقدر دعوا نکنید!
3ztzsjm.gif

من که شخصا تا قبل از این، توی تاپیک ها پست های هر دو تا تون رو خوندم و اطلاعات هر دو تا تون رو قبول دارم.
2zqdf8w.gif
4hba7gi.gif

دیگه انقدر بیخودی با هم کل کل اطلاعاتی که آخرش به دعوا ختم میشه راه نندازید.
این روزها به اندازه کافی همه جای پی تی دعوا سر چیزهای الکی هست، دیگه شماها بیخودی دعوا نکنید و بذارید جو بخش گیم، گل و بلبلی باقی بمونه.
grouphugg.gif

مساله اینه که امثال این تو یه فروم که دیر اومدن زود هم میخوان برن , میان در جواب کسی یه چیزی میپرونن که بگن ما هم هستیم بعد توش میمونن
تا الان هم موندم که چرا وقتمو برای جواب دادن این چرندیات هدر دادم :eek:

ضمنا اطلاعات به شرطی خوبه که طرف از روی علاقه و طرفداری شخصی نیاد نظر بده من نمیگم اطلاعاتم در مورد بازی هیچ وقت یکطرفه نیست من هم مثل خیلیای دیگه معمولا طرفدار یه برند یا پلتفرم خاصی هستم اما تا جایی که میتونم سعی میکنم چیزی که به عنوان پست تو یه فروم در اختیار بقیه میزارم از روی خود نمایی نباشه
بحث انتقاد پذیری هم یه مساله دیگست که باید قبول کرد اما تا جایی که مباحث رو حساب و منطقی باشه نه اینکه هر کی با هر سنو سالی از راه برسه یه چیزی بگه..

متاسفانه بخش بازیهای pt مدت زیادیه نظارت خوب یا بهتر مدیریت خوبی نداره
الان مدیران بخش مدتهاست که من کمترین پست و نظارتی ازشون ندیدم بنابراین هر کی که سرو کلش پیدا میشه میاد و جو رو هم ممکنه به هم بزیره بدون کمترین نظارتی

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
باز هم میگم خدا رو صد هزار مرتبه شکر که تو و امثال تو اینجا کاره ای نیستید.وگرنه هر کی باهاتون مخالفت میکرد بن میشد.

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که دعوا نمی کردم.داشتیم بحث می کردیم ایشون یه خورده قاط زد...اصلا برگردیم سر بحث اولیه:
crysis رو 8600 چه طور اجرا میشه؟رو 7600gt من با medium setting بد نیست .

من با کارت GTS 8600 همه چی روی high بدون مشکل بود و بازی را اینجوری تمام کردم ولی آخر ها بعضی جاها یه لگ مختصری داشت که فکر کنم اونم به خاطر اینه که رمم 2 گیگ نیست ...

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
باز هم میگم خدا رو صد هزار مرتبه شکر که تو و امثال تو اینجا کاره ای نیستید.وگرنه هر کی باهاتون مخالفت میکرد بن میشد.

تو مسه اینکه نمیخوای روتو کم کنی

احتیاج به بن شدن تو نیست بچه رو که بن نمیکنن گریش در میاد:lol:

بالا