برگزیده های پرشین تولز

Everex E900(Eten M500) & ETEN M600 ٠

black hawk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه اورکس ای900 دارم بعد بدون هیچ اتفاقی صفحه ای اومده که بالاش نوشته align screen و نه دیگه میشه تو ویندوز رفت نه هیچ کار دیگه میشه کرد اصلا انگار نه انگار
لطفا راهنمایی کنید

H-Ataeian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه اورکس ای900 دارم بعد بدون هیچ اتفاقی صفحه ای اومده که بالاش نوشته align screen و نه دیگه میشه تو ویندوز رفت نه هیچ کار دیگه میشه کرد اصلا انگار نه انگار
لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز روی وسط + تب کن هرجا که رفت این کار و تکرار کن تا از align خارج بشه:D

soltanmoradaval

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من گوشي رو به همين آدرس فرستادم، گفتن مشكل از LCD نيست و از برده
و جز گارانتي محسوب ميشه، ولي بايد بفرستيم دبي، به نظر شما چيكار كنم؟[/QUOTE

دوست من سلام
من یه پیشنهاد به شما میدم اگه جراتشو دارید انجام بدید فقط نتیجش اینه که ممکنه بعدان نتونی جمش کنی (یعنی میدی به یکی که بلده جمش کنی )(البته اگر یه ذه اهل فن باشی میتونی)
شما با یه پیچگوشتی ستاره نتیجه ممکنه بگیری
اگر گوشیت در جای مرطوب بوده شاید این مشکل براش پیش اومده باشه
شما یه زحمت بکش و گوشی رو کاملا تکه تکه کن و تمام قطعات اونو با اسپری خشک فلیپس تمیز کن وبعد جمش کن شاید جواب بگیری چون LCD و toch اون با conector به هم وصل شده امید وارم که نتیجه بگیری چون گوشی من خورده بود زمین واین مشکل براش پیش اومد ولی خودم درستش کردم فقط با یه خورده لحیم کاری چون تعمیر کار موبال میگفت باید بره دبی تعمیر بشه ولی خودم تونستم به این دلیل که پوله بیشتری بگیرن میگن باید بره دبی .موفق باشی

soltanmoradaval

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باتری گوشیم زووووود زووووود تمووووم میشه :( چیکارکنم ؟ everex e900 ازش راضیم فقط ......

فقط شما میتونی زمانی باطری رو توی تایم زیادی مصرف کنید که زمانی دارید باگوشی تماس میگید یا صحبت میکنید دکمه پاور ال سی دی رو بزنید چون اگه نزنید مصرف باطری 4.5 برابر زمان کارکرد عادیش است
من که دارم 2 سال این کارو میکنم و باطری گوشیم تقریبا به طور میان گین 20-25 ساعت گاهی تا 60 ساعت هم دوام اورده.

soltanmoradaval

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

بعد از نصب WM5 رو روی E900 به چنتا مشکل برخورد کردم لطفا اگه میشه کمکم کنید
1- بعد از نصب WM5دیگه E900 من به PC متصل نمیشه(ActiveSync) کار نمیکنه , باید از نرم افزار دیگه ای استفاده کرد؟

عزیزم شما باید از( 4.5 ActiveSync)استفاده کنی تا جواب بگیری چون فقط این ورژن WM 5 رو ساپورت میکنه

soltanmoradaval

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مطمئن هستید که تنظیمات صداتون درسته ، من هم اون اول ها حواسم نبود و InCall Speaker Volumeخیلی کم بود.کافیه در حین مکالمه ، روی علامتی که اسپیکر رو در بالای تسکبار تون نشون می ده کلیک کنید قربان.

از سئوال تون می شه پست خوبی در ترد کامپلیت ساخت:p
ببینید، اورکس ، و کلا پی پی سی های فون ادیشن ، خیلی تنظیمات صدای مختلف دارن.حتی برای میکروفون ، برای ضبط صدا و مکالمه ، تنظیم جداگانه داره
موفق باشی

دوست من سلام
چون سیستم های PDA از پهنی بان 800 تا 1800 استفاده میکنه حتی زمانی که کیفیت آنتن شما 10-15 % هم باشه کیفیت صدای شما همان قر واضح است وقطع و وصل نمی شود و فقد تن یدا پایین می آید( واین است سیستم مخابرات ملی"( چون بنظر من وخیلی از بچه های مخابرات فقط این گوشیا در ایران خوب جواب میده))" تا کیفیت صدا خراب نشود ودر این مواقع بهتر است که شما ار اپیکر استفاده کنید.

soltanmoradaval

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مطمئن هستید که تنظیمات صداتون درسته ، من هم اون اول ها حواسم نبود و InCall Speaker Volumeخیلی کم بود.کافیه در حین مکالمه ، روی علامتی که اسپیکر رو در بالای تسکبار تون نشون می ده کلیک کنید قربان.

از سئوال تون می شه پست خوبی در ترد کامپلیت ساخت:p
ببینید، اورکس ، و کلا پی پی سی های فون ادیشن ، خیلی تنظیمات صدای مختلف دارن.حتی برای میکروفون ، برای ضبط صدا و مکالمه ، تنظیم جداگانه داره
موفق باشی

دوست من سلام
چون سیستم های PDA از پهنی بان 800 تا 1800 استفاده میکنه حتی زمانی که کیفیت آنتن شما 10-15 % هم باشه کیفیت صدای شما همان قر واضح است وقطع و وصل نمی شود و فقد تن یدا پایین می آید( واین است سیستم مخابرات ملی"( چون بنظر من وخیلی از بچه های مخابرات فقط این گوشیا در ایران خوب جواب میده))" تا کیفیت صدا خراب نشود ودر این مواقع بهتر است که شما ار اپیکر استفاده کنید. وبدلیل بدی صدا در گوشی های دیگر اینا بهتر تا هزینه زیادی به مخابرات ندی الکی الکی.

danial teravis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
من wm5 رو evrex نصب کردم خیلی خوب شد و گوشیمم تبدیل شد به eten ,و تمام نرم افزاز هاییهم که شرکت eten داده روش کار می کنه خیلی دوست دارم اینا بزارم قفط نمی دونم چجوری

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام بچه ها
من wm5 رو evrex نصب کردم خیلی خوب شد و گوشیمم تبدیل شد به eten ,و تمام نرم افزاز هاییهم که شرکت eten داده روش کار می کنه خیلی دوست دارم اینا بزارم قفط نمی دونم چجوری

قربان یک مقداری دیر تشریف آورده اید فکر کنم. به هر حال راهنمای نصب و لینک هایش در فروم موجود است
موفق باشید

بالا