برگزیده های پرشین تولز

Everex E900(Eten M500) & ETEN M600 ٠

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از ealy :
من يه مشکلي با everex e900 دارم موقعه صحبت کردن صداي طرف مقابل رو خيلي خيلي ضعيف مي شنوم ولي طرف مقابل صداي خيلي بلند و رسا مي شنوه.هر چقد باهاش سرو کله زدم نتونسم درستش کنم.مي خواستم ببينم کسي ديگه اي هم مشکل منو داره؟؟؟
مطمئن هستید که تنظیمات صداتون درسته ، من هم اون اول ها حواسم نبود و InCall Speaker Volumeخیلی کم بود.کافیه در حین مکالمه ، روی علامتی که اسپیکر رو در بالای تسکبار تون نشون می ده کلیک کنید قربان.

از سئوال تون می شه پست خوبی در ترد کامپلیت ساخت:p
ببینید، اورکس ، و کلا پی پی سی های فون ادیشن ، خیلی تنظیمات صدای مختلف دارن.حتی برای میکروفون ، برای ضبط صدا و مکالمه ، تنظیم جداگانه داره
موفق باشی

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از Moree :
خوب حالا نمیشه یه جوری از شر این اربیکس خلاص شد؟
اربایزر رو از کجا دانلود کنم؟
قربان ؛ اربیکس رو بعد از یه هارد ریست ، نصب نکنید؛ من تا اونجا که فهمیدم ، یه مگی و نیم هم از رام تون رو اشغال می کنه (برای توضیح به ترد کامپلیت مراجعه کنید) که نمی شه پاکش کرد، ولی اگر به شورت کاتی که تو پروگرم تون هست دقت کنید به یه فایل لینک داده شده در فولدر ویندوز تون ، مثل من فایل رو از روی فولدر ویندوز بردارید و یه جای بی ربط بذارید که یه موقع اشتباهی نصب اش نکنید
در ضمن، اربایزر ایمجینت ، روی اورکس کار نمیکنه ، دلیل اش رو نمی دونم.ولی اگر حوصله کردم ازشون می پرسم

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از king_dani :
مطمئن هستید که تنظیمات صداتون درسته ، من هم اون اول ها حواسم نبود و InCall Speaker Volumeخیلی کم بود.کافیه در حین مکالمه ، روی علامتی که اسپیکر رو در بالای تسکبار تون نشون می ده کلیک کنید قربان.

از سئوال تون می شه پست خوبی در ترد کامپلیت ساخت:p
ببینید، اورکس ، و کلا پی پی سی های فون ادیشن ، خیلی تنظیمات صدای مختلف دارن.حتی برای میکروفون ، برای ضبط صدا و مکالمه ، تنظیم جداگانه داره
موفق باشی
in call speaker رو مطمئنم روي ماکزيمم هست.امکان داره مشکل سخت افزاري داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از ealy :
in call speaker رو مطمئنم روي ماکزيمم هست.امکان داره مشکل سخت افزاري داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمی تونم علت سخت افزاری رو رد کنم.ولی فهم اش راحت نیست ، اون اسپیکر فقط برای مکالمه استفاده می شه. به علاوه ، احتمالاً بهترین راه اینه که با یه اورکس دیگه مقایسه کنید ، یادمه که من هم اول یکم احساس کم بودن صداشو داشتم.
موفق باشی

Moree

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
در ضمن، اربایزر ایمجینت ، روی اورکس کار نمیکنه ، دلیل اش رو نمی دونم.ولی اگر حوصله کردم ازشون می پرسم

خیلی ممنون از توضیحاتتون

روی اورکس ای900 کدوم فارسی ساز بهتر جواب میده؟ شما خودت چی استفاده میکنی

Moree

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ealy :
من يه مشکلي با everex e900 دارم موقعه صحبت کردن صداي طرف مقابل رو خيلي خيلي ضعيف مي شنوم ولي طرف مقابل صداي خيلي بلند و رسا مي شنوه.هر چقد باهاش سرو کله زدم نتونسم درستش کنم.مي خواستم ببينم کسي ديگه اي هم مشکل منو داره؟؟؟

از دو حالت خارج نیست؛

یا گوشی رو دقیقآ روی گوشتون قرار نمیدین! یا اینکه موی سرتون بلنده ، میاد رو گوشتون و مانع این میشه که خوب بشنوی

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از Moree :
از دو حالت خارج نیست؛

یا گوشی رو دقیقآ روی گوشتون قرار نمیدین! یا اینکه موی سرتون بلنده ، میاد رو گوشتون و مانع این میشه که خوب بشنوی
نه دوست عزيز هم موهام کاملا کوتاه و هم گوشي رو درست روي گوشم قرار ميدم .ولي در مقايسه با pda2k به وضوح صداي پايين تري داره:(

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از Moree :
خیلی ممنون از توضیحاتتون

روی اورکس ای900 کدوم فارسی ساز بهتر جواب میده؟ شما خودت چی استفاده میکنی
والاه من فارسی ساز زیاد استفاده کردم ، ولی تنها چیزی که خوب جواب می ده : فارسی ساز اکتاکو(معرفی شده ) + شهاب هست.ببین ، کی بورد اکتاکو مزخرفه، ولی برنامه اش باعث هنگ روی اورکس نمی شه .شهاب عوض اش کی بورد فارسی عالی ، دیکشنری فارسی و انگلیسی معقول ، و از همه مهم تر تاریخ داره.
پیشنهادم اینه : اول اکتاکو نصب شود و بعد شهاب

Moree

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
والاه من فارسی ساز زیاد استفاده کردم ، ولی تنها چیزی که خوب جواب می ده : فارسی ساز اکتاکو(معرفی شده ) + شهاب هست.ببین ، کی بورد اکتاکو مزخرفه، ولی برنامه اش باعث هنگ روی اورکس نمی شه .شهاب عوض اش کی بورد فارسی عالی ، دیکشنری فارسی و انگلیسی معقول ، و از همه مهم تر تاریخ داره.
پیشنهادم اینه : اول اکتاکو نصب شود و بعد شهاب

مرسی ، حتمآ همین کار رو میکنم

این فارسي ساز شركت Ectaco معرفی شده ولی شهاب رو پیدا نکردم!

bagoori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
من یک گوشی everex sp360 خریدم.

اما یه مشکل وقتی میخوام با یه گوشی دیگه بلوتوش کنم خوب میگیره ولی
نمیتونم چیزی جر عکس بفرستم.

برای irid هم همینتور غیر از عکس نمیفرسته

سوال دیگم اینه که چرا سرعتش پایینه و بضی وقتها هم هنگ میکنه؟

با مستر ریست رست میشن؟میشه روش ویندوز ce 5.0 نصب کرد؟

لطفا منو راهنمایی کنید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از bagoori :
سلام به همگی
من یک گوشی everex sp360 خریدم.

اما یه مشکل وقتی میخوام با یه گوشی دیگه بلوتوش کنم خوب میگیره ولی
نمیتونم چیزی جر عکس بفرستم.

برای irid هم همینتور غیر از عکس نمیفرسته

سوال دیگم اینه که چرا سرعتش پایینه و بضی وقتها هم هنگ میکنه؟

با مستر ریست رست میشن؟میشه روش ویندوز ce 5.0 نصب کرد؟

لطفا منو راهنمایی کنید
قربان گوشی شما اسمارت فونه هست ، متاسفانه نمی تونم خیلی کمی به شما بکنم

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اینجا یه چیزی پیدا کردم که هک رجیتسری به حساب می آد . البته برای خیلی دستگاه های دیگه هم نوشته شده این جور هک ها
راهش اینه که یه آدم بیکاری می شینه و همه مقدار ها رو میده و امتحان می کنه ، البته اول باید مقادیر پیشفرض تون رو یه جایی یادداشت کنید و بعد بیافتید به جون رجیستری

به هر حال به امتحان اش می ارزه ، راستی کسی بلده این ها رو بفرسته توی یه فایل regکه با وارد کردن اش به رجستری همه کار های اتوماتیک شه؟:blink:
در این مسیر تغییر ایجاد کنید

HKEY_CURRENT_USER\Software\ETEN\Camera\DCWhiteBalance\Cloudy]

کد:
 Blue 0x0 (0)
Brightness 0xDC (255)
EnableAGC 0x0 (0)
EnableAWB 0x1 (1)
FrameRate 0x1 (12)
Red 0x0 (0)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
بروبچ برید اینجا و جاوا رو نصب کنید و حالشو ببرید:

اینجا
باز بگید بروبچ ای تن بدند

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آقا این بروبچ کاربران ای تن معرکه هستن
اینجا یکی شون یه برنامه ای معرفی کرده که باهاش می تونید امکان A2DPبه ویندوز 2003 دستگاه تون اضافه کنید
مطمئن نیستم روی اورکس هم کار کنه ، سئوال می کنم ازشون ،
فقط مشکل من اینه که من هدست بلوتوث استریو از کجا بیارم برای امتحان کردن اش؟
کسی نداره؟:f34r:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آقا این چینی ها بالاخره ای تن رو به زانو در آوردن ، همون طور که می تونید در اینجا بخونید ، براش کی ژن نوشتن و در اف تی پی ها نسخه رام چینی ش هم موجود هست ، حالا فقط باید گشت و دنبال نسخه WWEبود. البته بگم ، مثل اینکه فقط روی ای تن نصب می شه و نه اورکس

در ضمن، هرگز فعلاً به نصب دست نزنید ، یکی دو نفر که چینی بلد نبودن ، نصب کردن و مشکل پیدا کردن.

اما بالاخره ممکنه یه فرجی بشه

mosi_khafan2009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام میخواستم ببینم فرق اورکس m500 با m600 چیه؟

mosi_khafan2009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
آقا براتون آخرین نسخه سی پی یو اسکیلر رو آپ لود کردم.احتیاج به رجیستر هم نداره فول ورژن شده اس:blink:

نصب اش کنید و بعد سعی کنید سرعت سی پی یو رو پایین بیارید،وقت هایی که کارهای بی اهمیتی مثل خوندن کتاب باهاش می کنید، کلی در مصرف باطری صرفه جویی می شه.

کد:
http://www.bianconero.persiangig.com/XCPU.rar

بعد استفاده دیگه می تونید وقتی ازش کار خفن می کشید، ببرید اش رو 500.که باعث افزایش 25درصدر بازده می شه.ولی یادتون باشه اگه همیشه روی 500 باشه سی پی یو تون می سوزه ها، چون برای اون سرعت اصلاً طراحی نشده.

نتیجه کار ر و اینجا بنویسید و یادتون باشه که این برنامه رو من بیشتر برای کم مصرف کردن پیشنهاد کردم نه پز دادن به 100مگاهرتز بیشتر!:(

میخواستم ببینم نرم افزار های با پسوند rar رو چجوری باید اجرا کنم

mosi_khafan2009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Moree :
سلام
اقا من e900 دارم و میخوام قابش تعویض کنم
کجا میشه پیداش کرد؟ میشه گیر آوردش؟
باطری هم میخوام ، کسی قیمت داره

* * * اگه به کسی بر نمیخوره خارج از موضوع topic ، میشه هنگام مکالمه از media player یا هر برنامه دیگه ای Audio پخش کرد؟ * * *

13be dar ham mobarak :D

سلام دوست عزیز
منم e900 دارم ولی قابشو نمیتونی عوض کنی مگر اینکه بشکنه ببری نمایندگی واست عین اولش یکی بزارن
اصلا قاب جدیدی به نام قاب E900وجود نداره

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دوستان هیچ یک سعی نکردید ویندوز موبایل 5 بریزید؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
نمایندگی شرکت اورکس بوده ، نمی دونم هنوز هم باشه ، ولی می گفت می خواد آی دو بیاره

66744666
66742508
66744142

www.irtci.net

بالا