برگزیده های پرشین تولز

Everex E900(Eten M500) & ETEN M600 ٠

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آقایون کمک ، من یک تنه به هزار تا حرفه ای این کار خوردم تو فروم ای -تن.باور کنید که آندر کلاک کردن دستگاه باعث کاهش مصرف حدود 30درصد می شه ، ولی اینا الا و بالا گیر دادن که نمی شه ، این بنچ مارک های ..می شون هی می کوبن تو سرم.می دونید ، خودم با امیرسافت تماس گرفتم و اون گفت که نمی تونه قطعاً بگه که ادعای من غلطه ، البته گفت برنامه برای حمایت از سی پی یو های سامسونگ نوشته نشده ، اما به طور ضمنی نوشت که افراد زیادی این رو گزارش کردن.

خلاصه خواهشاً بردارید این برنامه رو نصب کنید و بگید برداشت تون از سرعت مصرف باطری چیه؛ نترسید من خودم 3هفته اس دارم چک اش می کنم.

اون ور تو اون فروم این قد مسخره ام کردن که نگو:(

della

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
آقایون کمک ، من یک تنه به هزار تا حرفه ای این کار خوردم تو فروم ای -تن.باور کنید که آندر کلاک کردن دستگاه باعث کاهش مصرف حدود 30درصد می شه ، ولی اینا الا و بالا گیر دادن که نمی شه ، این بنچ مارک های ..می شون هی می کوبن تو سرم.می دونید ، خودم با امیرسافت تماس گرفتم و اون گفت که نمی تونه قطعاً بگه که ادعای من غلطه ، البته گفت برنامه برای حمایت از سی پی یو های سامسونگ نوشته نشده ، اما به طور ضمنی نوشت که افراد زیادی این رو گزارش کردن.

خلاصه خواهشاً بردارید این برنامه رو نصب کنید و بگید برداشت تون از سرعت مصرف باطری چیه؛ نترسید من خودم 3هفته اس دارم چک اش می کنم.

اون ور تو اون فروم این قد مسخره ام کردن که نگو:(

من ای-تن ندارم. اما این نرم افزار رو نصب کردم. خیلی موثره!
اونایی هم که مسخره می کنن... خلاصه به دل نگیر
فقط بگم که وقتی کلاک رو 200 میذاری. مال من در حالت عادی 400 هست. بعدش اصلا باتری نمی خوره.
اما کتفیه بذارش روی 472 سه سوت خالی میشه
در نتیجه سرعت cpu با باطری رابطه عکس دارد.:blink:
پیدا کنید پرتقال فروش را!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از della :
من ای-تن ندارم. اما این نرم افزار رو نصب کردم. خیلی موثره!
اونایی هم که مسخره می کنن... خلاصه به دل نگیر
فقط بگم که وقتی کلاک رو 200 میذاری. مال من در حالت عادی 400 هست. بعدش اصلا باتری نمی خوره.
اما کتفیه بذارش روی 472 سه سوت خالی میشه
در نتیجه سرعت cpu با باطری رابطه عکس دارد.:blink:
پیدا کنید پرتقال فروش را!
دلا جان دستت درد نکنه ،
مشکل اینجاست که ظاهراً سازنده می گه که روی سی پی یو های ایکس اسکیل پنتیوم موثره و بقیه هم مشکلی در مورد اش ندارن ، در مورد سامسونگ دعواست .
ولی باور کن من تغییر مصرف باطری رو می فهمم چون همیشه قبل از نصب اش مشکل باطری داشتم و حالا ندارم

به هر حال ممنون

Axim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم متاسفانه نمیتونم کمکی بکنم ولی دو راه حل وجود دارد:

1-از برنامه Pocket Hack Master استفاده کنید ( که تو سایتش گفته پروسسور Samsung S3c2440 رو پشتیبانی می کنه) و اون رو با برنامه XCPU Scalar مقایسه کنید که این دو با هم فرقی دارن یا نه.

این هم سایتش:
کد:
http://www.antontomov.com/products/pocket_hack_master.php

2-بگید تو چه فرومی حرفتون رو قبول ندارن ما هم عضو بشیم حرف شما رو تایید کنیم! :)

e900

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من گوشي رو به همين آدرس فرستادم، گفتن مشكل از LCD نيست و از برده
و جز گارانتي محسوب ميشه، ولي بايد بفرستيم دبي، به نظر شما چيكار كنم؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از e900 :
سلام
من گوشي رو به همين آدرس فرستادم، گفتن مشكل از LCD نيست و از برده
و جز گارانتي محسوب ميشه، ولي بايد بفرستيم دبي، به نظر شما چيكار كنم؟
قربان من همین قبل تر نوشتم که مثل اینکه نمایندگی دوبی شون تعظیل شده، اما شاید بخش تعمیرات اش کار کنه(چون هنوز می تونه درآمد زا باشه ) بهشون همینو بگید و بگید که رفتید و دیدید که سایت اورکس به کل تعطیل شده و ساپورت شون رو برداشتن، و بگید که اگر بفرستن چقدره پسش می آرن .
اما بذارید بهش صادقانه نگاه کنیم، شما انتخاب دیگه ای ندارید
:wacko:
بلاخره اگر کس دیگه بخواد کاری براتون بکنه ، ازتون پول که می گیره ، ولی معلوم نیست بهتر از اینها باشه ،

متاسفم از مشکلی که براتون پیش اومده

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دوستان کسی هست در مورد این مشکل راهنمایی کنه؟

چند روزه دستگاه خود به خود علامت No Serviceمی ده ، لعنتی ، بعد که بیشتر ور رفتم ، فهمیدم سیم کارت ام تاب برداشته ، متاسفانه در اورکس ، قطعه ای وجود نداره که کل سیم کارت رو از پشت حمایت کنه و فقط لبه هاش درگیره ، به نظرتون چی کار کنم؟یه کاغذ بچپونم پشت اش؟

the_lord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
آقا این رو از همون فروم بالایی پیدا کردم.
خداس
شما فقط کافیه همین تغییر کوچولو رو بدید ، و بعد در حالی که پی سی تون داره فایل می گیره، شما راحت با پی پی سی سرف کنید در نت.
tools-options-rules-pass through- connection: The Internet.
در اکتیو سینک به ادرس بالا برید و این طور عوض اش کنید.

حالشو ببرید

مال من اصلا اینای که گفتی نداره !
چی کار کنم ؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از the_lord :
مال من اصلا اینای که گفتی نداره !
چی کار کنم ؟
قربان این ها رو در اکتیو سینک کامپیوترتون داره نه روی پی پی سی. در ضمن ، با این کار فقط وقتی دستگاه به پی سی وصله میشه نت بازی کرد

della

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
دوستان کسی هست در مورد این مشکل راهنمایی کنه؟

چند روزه دستگاه خود به خود علامت No Serviceمی ده ، لعنتی ، بعد که بیشتر ور رفتم ، فهمیدم سیم کارت ام تاب برداشته ، متاسفانه در اورکس ، قطعه ای وجود نداره که کل سیم کارت رو از پشت حمایت کنه و فقط لبه هاش درگیره ، به نظرتون چی کار کنم؟یه کاغذ بچپونم پشت اش؟

با گوشیت کشتی می گیری؟ :blush:
من قبلنا که مبایل داشتم. سیم کارتم توش لق می خورد. برای همین یک تیکه کاغذ اندازه اش بریدم گذاشتم پشتش. بعد خیلی بهتر شد.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از della :
با گوشیت کشتی می گیری؟ :blush:
من قبلنا که مبایل داشتم. سیم کارتم توش لق می خورد. برای همین یک تیکه کاغذ اندازه اش بریدم گذاشتم پشتش. بعد خیلی بهتر شد.
نه والاه ، اما نمی دونم چرا این قدر ...می طراحی شده، البته مشکل از سیم های ایرانی هم می تونه باشه ، ولی سعی می کنم این کاری که گفتی رو بکنم، می خواستم بدونم راه حل مسالمت جویانه تری نیست؟

b_pcmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی میشه یه توضیح در باره ی این hard reset بده در ضمن من خیلی وقته که تو اینجا ثبت نام کردم اما تا حالا حضور فعالانه ای نداشتم که از این پس سعی بر این دارم.
من مشکلم فکر کنم بر گرده به hard reset من یه برنامه ریختم یه فایلش رو حواسم نبود پاک کردم بعدش دیگه کامل پاکت من hang کرد از اون به بعد باطری در اوردم و خاموش روشن کردم هیچی درست نشد گوشیمم everex e900:(
اگه نمیخواستین توضیح بدین یا قبلا بودش لا اقل یه لینک بدین

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از b_pcmaster :
یکی میشه یه توضیح در باره ی این hard reset بده در ضمن من خیلی وقته که تو اینجا ثبت نام کردم اما تا حالا حضور فعالانه ای نداشتم که از این پس سعی بر این دارم.
من مشکلم فکر کنم بر گرده به hard reset من یه برنامه ریختم یه فایلش رو حواسم نبود پاک کردم بعدش دیگه کامل پاکت من hang کرد از اون به بعد باطری در اوردم و خاموش روشن کردم هیچی درست نشد گوشیمم everex e900:(
اگه نمیخواستین توضیح بدین یا قبلا بودش لا اقل یه لینک بدین
پیشنهاد می کنم ، ترد کامپلیت رو بخونید
اینجا

از جناب سیمکش هم تشکر مخصوص بابت رینگ تون توپ

b_pcmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دکی جان دست درد نکنه که کمک کردی راستی soft reset همون ریست خودمون دیگه دکمه کوچوه؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از b_pcmaster :
دکی جان دست درد نکنه که کمک کردی راستی soft reset همون ریست خودمون دیگه دکمه کوچوه؟
قربان واقعاً شرمنده من این رو ندیده بودم، ولی از اون موقع که شما این پست رو گذاشتید، باید بگم که من یه چند تا مطلب نوشتم که اکیدا خوندن اش رو به شما توصیه می کنم، در فروم کامپلیت ادیت گاید
موفق باشید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آقا یکی اینجا یه بار نوشت که دستگاهش در صفحه اول گیر کرده و علامت هایی که صفحه رو تنظیم می کنه رو نمی تونه روشون تپ کنه، برای من هم این مشکل پیش اومد ، ولی مثل اینکه احتیاجی نیست ببرید اش تعمیر گاه ،چون همین طور که داشت برادرم باهاش ور می رفت تونست بدون زدن دقیق روی اون علامت ها، از اون صفحه عبور کنه و الان هم بدون مشکل کار می کنه
کسی می دونه چرا؟

shahriar9876

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
آقا یکی اینجا یه بار نوشت که دستگاهش در صفحه اول گیر کرده و علامت هایی که صفحه رو تنظیم می کنه رو نمی تونه روشون تپ کنه، برای من هم این مشکل پیش اومد ، ولی مثل اینکه احتیاجی نیست ببرید اش تعمیر گاه ،چون همین طور که داشت برادرم باهاش ور می رفت تونست بدون زدن دقیق روی اون علامت ها، از اون صفحه عبور کنه و الان هم بدون مشکل کار می کنه
کسی می دونه چرا؟
اگه دکمه وسط و بگيری و celender رو بزنی همون صفحه مياد تو jam که اينطوری حالا نميدونم تونسم مفهوم و برسنم يا نه! اسن منظورت اين بود؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از shahriar9876 :
اگه دکمه وسط و بگيری و celender رو بزنی همون صفحه مياد تو jam که اينطوری حالا نميدونم تونسم مفهوم و برسنم يا نه! اسن منظورت اين بود؟
دستت درد نکنه شهریار ،
ولی مشکل چیز دیگری بود، ببین ، دستگاه که هارد ریست شد، اون صفحه اومد ، ولی alignنمی شد ، یعنی انگار کلیک ات رو قبول نمی کرد.
حالا می ترسم آپ گرید کنم، آخه همین امروز صبح در نظر داشتم بکنم، ولی الان می ترسم باز برسه به اون صفحه و گیر بده:(

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سی دی یه آپگرید به دبلیو ام (قب: قربانش بروم) توسط ای تن به بازار الکترونیکی اومده ، 44یورو ، یعنی تقریباً 45هزار تومان

البته ظاهراً خیلی دردسر داره کرک یا هک کردن اش .
شما بعد از خرید سی دی ، یه سریال نامبر همراهش می گیرید ، بعد که اینو گرفتید، همراه IMEIموبایل می فرستید برای ای تن با میل ، ای تن یه شماره بهتون می ده که با اون می شه رام رو آپدیت کرد.البته اگه یه هکر خفن دست به کار شه ایکی ثانیه حلش می کنه.:blink:

در ضمن ، یه روزنه امید دیگه هم مونده
اینجا یه آقایی مشکلی که برنامه رام دامپر داشت رو حل کرده.رام دامپر که توسط ایکس دی ای دیولوپر ها نوشته شده ، فرض اش اینه که فولدر کارت مموری شما اسم اش storage cardهست ، یه آقای محترم هندی هم پیدا شد، به نام ویجی(آدم یاد چی می افته؟) و با هگز ادیت برنامه رو طوری تغییر داد که ما مصرف کنندگان ای تن بتونیم استفاده کنیم، چونکه SDMMCاسم فولدر ماست.

خوب تا اینجا بد نیست.می تونید از رام تون یه دامپ تهیه کنید؟البته منظورم از ام 600 هست ها.اگر آره این کار رو بکنید و برام پست اش کنید، شاید تونستیم روی اورکس سوارش کنیم

اینجا دامپر برای ای تن رو بگیرید

با این دامپ ، فوبار ، در فروم ای تن ادعا می کنه که فایلی که همش می گفته در دامپ کردن گم می شده رو پیدا کرده ، یهو دیدید که تونست براتون یه رام آپدیت توپ بده بیرون ها.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اورکس باز هاش ، بدبخت شدیم:
این نامه شرکت ای تن هست:

Dear Sir,

WM 5 upgrade CD where to buy information is only for ETEN brand, not other brands. You can not install WM5 CD on Everex brand unit. Please kindly note.

Thanks and regards,

ETEN

ازشون پرسیدم که می شه از سی دی که تازه دادن برای آپگرید روی اورکس استفاده کرد یا نه ، اونام محترمانه گفتن که نخیر

:hmm:

بالا