برگزیده های پرشین تولز

Everex E900(Eten M500) & ETEN M600 ٠

s_m_alhakim

Registered User
لایک‌ها
2
من شنبه رفتم جمهوري-علاءالدين هر جي دنبال ام 600 گشتم نبود ولي اوركس اي 900 پيدا كردم .
اگر كسي جايي براي خريد اي تن ام 600 سراغ داره لطفا با قيمت بنويسه .
ممنون

e900

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
بالاخره بعد از 45 روز گوشي از گارانتي برگشت و الان سالمه سالم مثه شير تو جيبمه
از دوستان كسي با Advanced sms كار كرده؟
من كركشم گير اوردم ولي هرچي sms ميفرستم فقط * ستاره ميفرسته
چيكار كنم؟:blush:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از s_m_alhakim :
من شنبه رفتم جمهوري-علاءالدين هر جي دنبال ام 600 گشتم نبود ولي اوركس اي 900 پيدا كردم .
اگر كسي جايي براي خريد اي تن ام 600 سراغ داره لطفا با قيمت بنويسه .
ممنون
یکی از دوستان در ترد دیگری مثل اینکه تو پایتخت دیده بودند.قیمت هم 720 تومن که به نظر من خیلی گرونه مثل اینکه تو دبی 500 به پول ما هست.به هر حال خیلی روش کشیدن.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از mojtaba2741 :
یکی از دوستان در ترد دیگری مثل اینکه تو پایتخت دیده بودند.قیمت هم 720 تومن که به نظر من خیلی گرونه مثل اینکه تو دبی 500 به پول ما هست.به هر حال خیلی روش کشیدن.
من بودم
من بودم
قیمت هم همون 720 بود.فکر نکنم خیلی هم تکون بخوره ، چون مشتری نداره
اغلب مشتری ها میگن فرقشون فقط تو رنگه با اورکس!!!!
در ضمن دوبی حدود 700 تومن در می آد ها!!!!

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بله آقا دنی شما گفته بودید
خوشحالم که شما رو دوباره می بینم.جدی می گید :eek: ولی من از یکی از دوستان شنیدم تو دوبی حدود 500 تا 600 تومن هست.پس شما می گید که 700 تومنه؟:( یعنی پس فعلا" باید بی خیال شد.چون واقعا" یکی از بهترینهاست و من باید بخرمش.
آقا من پیگیر مطالبت تو ترد پی دی ای های تک هستم.منتظر خبرهای جدیدتون.
موفق باشی.:)

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
یعنی اختلافش با دوبی 20 تومنه؟پس به صرفه تره از همین جا بگیریم تا بدیم از اونور کسی برامون بیاره!پس دکتر شما گفته بودید که قیمتش تو دبی 600 تومن هس یعنی گرون شده؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از mojtaba2741 :
بله آقا دنی شما گفته بودید
خوشحالم که شما رو دوباره می بینم.جدی می گید :eek: ولی من از یکی از دوستان شنیدم تو دوبی حدود 500 تا 600 تومن هست.پس شما می گید که 700 تومنه؟:( یعنی پس فعلا" باید بی خیال شد.چون واقعا" یکی از بهترینهاست و من باید بخرمش.
آقا من پیگیر مطالبت تو ترد پی دی ای های تک هستم.منتظر خبرهای جدیدتون.
موفق باشی.:)

خوشحالم که مطالب رو پسندید، روی چشم .اما من فکر کنم ، امکان نداره که یه ترد با اون حجم رو یه نفر بنویسه.خواهش می کنم شما هم دست به کار شید ، مثلاً یکی دو سایت رو زیر نظر بگیرید و ازشون مقاله انتخاب کنید و اخبار دست اولشو بذارید.

راستی چند تا نکته :
.در سفر ، برای کسی یه دوربین سانیو خریدم ، فروشنده اصرار کرد مموری اس دی 2 گیگ بخرم ، منم چون قیمت هاشون دستم بود، گفتم امکان نداره بتونی قیمت کشور منو بشکونی.ولی تونست!!!
کارت سندیسک 2گیگ رو داد 84هزار تومان ایران!!!! البته بگم ، فقط چون اونجا به فروش نگاه می کنن و نه سود 100درصدی ، این ممکن شد، پسر خیلی خوبی بود؛ کلی توضیح داد که فقط وقتی حق داره این طوری زیر قیمت بده که چند جنس گرون قیمتشو بفروشه.یعنی این طوری به جای اینکه دو هفته بیشتر جنس تو مغازه اش باشه ، و بعد با 10درصد سود بفروشه ، با 2درصد همون موقع جنس رو فروخته و از مغازه بغلی جلو افتاده(رقابت یعنی این).قیمت عادیش 130هزار تومان ایران بود
.یه سری عجایب دیدم که براتون تعریف می کنم بعداً
.بنده عرض کردم که میل زدم و از تنها وارد کننده ای تن در دوبی قیمت گرفتم ، که می گه نزدیک 640هزار تومان.و گفتم تو اروپا قیمت اش 480هزار تومان هست.هنوزم می گم اورکس تو دوبی 450هزار تومان هست ولی ای تن نه
راستی ای تن با او ای ام زبان چینی گیر اوردم اونجا 600هزار تومان ایران(بی چونه این قیمتو داد)

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
به نقل از king_dani :
من بودم
من بودم
قیمت هم همون 720 بود.فکر نکنم خیلی هم تکون بخوره ، چون مشتری نداره
اغلب مشتری ها میگن فرقشون فقط تو رنگه با اورکس!!!!
در ضمن دوبی حدود 700 تومن در می آد ها!!!!

ببخشید دکتر جان پس کدومش 700 تومن در میاد؟ببخشید اگه من یکم گیج زدم!:blink:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از king_dani :
خوشحالم که مطالب رو پسندید، روی چشم .اما من فکر کنم ، امکان نداره که یه ترد با اون حجم رو یه نفر بنویسه.خواهش می کنم شما هم دست به کار شید ، مثلاً یکی دو سایت رو زیر نظر بگیرید و ازشون مقاله انتخاب کنید و اخبار دست اولشو بذارید.

راستی چند تا نکته :
.در سفر ، برای کسی یه دوربین سانیو خریدم ، فروشنده اصرار کرد مموری اس دی 2 گیگ بخرم ، منم چون قیمت هاشون دستم بود، گفتم امکان نداره بتونی قیمت کشور منو بشکونی.ولی تونست!!!
کارت سندیسک 2گیگ رو داد 84هزار تومان ایران!!!! البته بگم ، فقط چون اونجا به فروش نگاه می کنن و نه سود 100درصدی ، این ممکن شد، پسر خیلی خوبی بود؛ کلی توضیح داد که فقط وقتی حق داره این طوری زیر قیمت بده که چند جنس گرون قیمتشو بفروشه.یعنی این طوری به جای اینکه دو هفته بیشتر جنس تو مغازه اش باشه ، و بعد با 10درصد سود بفروشه ، با 2درصد همون موقع جنس رو فروخته و از مغازه بغلی جلو افتاده(رقابت یعنی این).قیمت عادیش 130هزار تومان ایران بود
.یه سری عجایب دیدم که براتون تعریف می کنم بعداً
.بنده عرض کردم که میل زدم و از تنها وارد کننده ای تن در دوبی قیمت گرفتم ، که می گه نزدیک 640هزار تومان.و گفتم تو اروپا قیمت اش 480هزار تومان هست.هنوزم می گم اورکس تو دوبی 450هزار تومان هست ولی ای تن نه
راستی ای تن با او ای ام زبان چینی گیر اوردم اونجا 600هزار تومان ایران(بی چونه این قیمتو داد)
بله دنی جان،حق با شماست،تنهایی گردوندن اینجا سخته،اما شما تونستی این کارو بکنی،اما در مورد من چون بیشتر از مطالب استفاده می کنم و تمام اطلاعاتی رو هم که به دست اوردم از همین فروم ها بوده بنابر این شاید نتونم که کمک بکنم اما چشم اگر مطلبی گیر آوردم در خدمتم،دنی جان من بین ای تن M600 و O2 Atom گیر کردم.شما اتم دارید.من در ترد مربوطه راجع به اتم از تون می پرسم.اما نظرتون اینه که ای تن رو با همین قیمتی که تو پایتخت هست بخریم یا اینکه صبر کنیم؟

Moree

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اقا من e900 دارم و میخوام قابش تعویض کنم
کجا میشه پیداش کرد؟ میشه گیر آوردش؟
باطری هم میخوام ، کسی قیمت داره

* * * اگه به کسی بر نمیخوره خارج از موضوع topic ، میشه هنگام مکالمه از media player یا هر برنامه دیگه ای Audio پخش کرد؟ * * *

13be dar ham mobarak :D

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از mojtaba2741 :
بله دنی جان،حق با شماست،تنهایی گردوندن اینجا سخته،اما شما تونستی این کارو بکنی،اما در مورد من چون بیشتر از مطالب استفاده می کنم و تمام اطلاعاتی رو هم که به دست اوردم از همین فروم ها بوده بنابر این شاید نتونم که کمک بکنم اما چشم اگر مطلبی گیر آوردم در خدمتم،دنی جان من بین ای تن M600 و O2 Atom گیر کردم.شما اتم دارید.من در ترد مربوطه راجع به اتم از تون می پرسم.اما نظرتون اینه که ای تن رو با همین قیمتی که تو پایتخت هست بخریم یا اینکه صبر کنیم؟

مجتبی جان ، برای من خیلی سخت خواهد بود که هم مطالب رو روزانه بخوانم و هم بنویسم ، اما اگر کسی مثلاً یکی دو سایت را زیر نظر بگیرد و اخبارش را اینجا بگذراد ، خیلی کمک می شود، نهایتش این است که مثل من مرتب سوتی می دهید.:D

در مورد خرید از پایتخت ، اصلاً من صلاحیت ندارم ، مثلاً خود من در خرید واقعاً عجله داشتم ، چون به کارم خیلی کمک می کرد.ولی شاید برای شما صبر کردن مقدور باشد.مشکلی که هست اینه که من نمی دونم شما اگر صبر کنی ایران ارزون می شه ام 600(به نظرم که نشه) و یا میتونی از خارج بگیری یا نه؟
موفق باشی

جناب مری ،
در مورد سئوال خارج از بحث تون:D خیر نمی شود، نه فقط در ای تن ، در هیچ یک دیگر نمی شود، مگر کیمیای عصر ، آی تک باند:eek: که این قابلیت رو دارد.
در مورد قاب هم، چندین بار نوشتم تمام قطعات یدکی رو ، نمایندگی اورکس ، واقع در جمهوری ، پاساژ خانه موبایل ، طبقه 8 ، آی آر تی سی آی داره ، شماره تماس شون در پست های قبلی هست، زنگ بزنید قیمت بگیرید

Moree

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
جناب مری ،
در مورد سئوال خارج از بحث تون:D خیر نمی شود، نه فقط در ای تن ، در هیچ یک دیگر نمی شود، مگر کیمیای عصر ، آی تک باند:eek: که این قابلیت رو دارد.
در مورد قاب هم، چندین بار نوشتم تمام قطعات یدکی رو ، نمایندگی اورکس ، واقع در جمهوری ، پاساژ خانه موبایل ، طبقه 8 ، آی آر تی سی آی داره ، شماره تماس شون در پست های قبلی هست، زنگ بزنید قیمت بگیرید

Thanks 4 ur cooperation

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دنی جان
آقا من داشتم اظهار نظر ها در مورد ای تن ام 600 رو در سایت GSMArena ،می خوندم که متوجه شدم خیلیها وقتی موبایل پاکت رو خاوش می کنند(و فقط به عنوان پی دی ای می خوان استفاده کنن)بعد که می خوان موبایل رو فعال کنن به مشکل برخوردن.به نظرت نمی دونن که چه طوری می شه فعال کرد یا اینکه این مورد،یه اشکال خاص در ای تن هست؟اگر خواستی نظرات رو بخونی رو لینک زیر کلیک کن:
http://www.gsmarena.com/eten_m600-reviews-1337.php
موفق باشی:happy:

Moree

Registered User
لایک‌ها
0
e900 دارم ، میتونم wm5 نصب کنم؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از Moree :
e900 دارم ، میتونم wm5 نصب کنم؟

خیر قربان ؛ همین ترد را که تعداد پست هاش هنوز 50 تا نیست بخوانید کامل ، متوجه می شید که بعد از تلاش فراوان ، فهمیدم که اورکس خلف وعده کرد و هرگز متنظرش نباید باشیم

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از mojtaba2741 :
سلام دنی جان
آقا من داشتم اظهار نظر ها در مورد ای تن ام 600 رو در سایت GSMArena ،می خوندم که متوجه شدم خیلیها وقتی موبایل پاکت رو خاوش می کنند(و فقط به عنوان پی دی ای می خوان استفاده کنن)بعد که می خوان موبایل رو فعال کنن به مشکل برخوردن.به نظرت نمی دونن که چه طوری می شه فعال کرد یا اینکه این مورد،یه اشکال خاص در ای تن هست؟اگر خواستی نظرات رو بخونی رو لینک زیر کلیک کن:
http://www.gsmarena.com/eten_m600-reviews-1337.php
موفق باشی:happy:
قربان بنده که باهاش خیلی کوتاه کار کردم ، ولی باید بگم تحت ویندوز 5 هم(برای اطلاع بیشتر ترد کامپلیت رو کامپلیت بخونید:D ) ،سرعتی مشابه دستگاه اورکس ای 900 داره .لازم نیست بگم که اورکس هم از جم و هم جمین و کلاً تقریباً از همه دستگاه هایی که من دیدم در اجرای خود ویندوز سریع تره .
در مورد مشکل اینها، اغلب شون از اسیای جنوب شرقی هستن که به نظر من(نظر شخصی منه) ایراد بی ربط می گیرن(مثل خودمون جهان سومی هستن) ولی اگر می خواهید در مورد ام600 بیشتر بدونید و ضعف هاشو بشناسید ، به فروم رسمی ای تن در اینجا برید:
ای تن

Moree

Registered User
لایک‌ها
0
مگه روی ای900 Arabizer نصب نیست به صورت default ؟
پس چرا بودو نبودش فرقی نمیکنه!!!

کسی میتونه یه فارسی ساز خوب معرفی کنه؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از Moree :
مگه روی ای900 Arabizer نصب نیست به صورت default ؟
پس چرا بودو نبودش فرقی نمیکنه!!!

کسی میتونه یه فارسی ساز خوب معرفی کنه؟
اورکس اربیکس داره نه اربایزر ، اربایزر توسط ایمجینت در مصر نوشته شده و اربیکس توسط مهندسین توانمند دوبی ای .
اربیکس فقط کلندر تون رو پر می کنه از تاریخ تولد و وفات ، البته فونت عربی هم بهتون می ده ، ولی من که حالم ازش به هم می خوره(از برنامه ها )

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من يه مشکلي با everex e900 دارم موقعه صحبت کردن صداي طرف مقابل رو خيلي خيلي ضعيف مي شنوم ولي طرف مقابل صداي خيلي بلند و رسا مي شنوه.هر چقد باهاش سرو کله زدم نتونسم درستش کنم.مي خواستم ببينم کسي ديگه اي هم مشکل منو داره؟؟؟

Moree

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
اورکس اربیکس داره نه اربایزر ، اربایزر توسط ایمجینت در مصر نوشته شده و اربیکس توسط مهندسین توانمند دوبی ای .
اربیکس فقط کلندر تون رو پر می کنه از تاریخ تولد و وفات ، البته فونت عربی هم بهتون می ده ، ولی من که حالم ازش به هم می خوره(از برنامه ها )

خوب حالا نمیشه یه جوری از شر این اربیکس خلاص شد؟
اربایزر رو از کجا دانلود کنم؟

بالا