برگزیده های پرشین تولز

FIFA08 & ّFIFA PROBLEMS

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
از لحاظ گرافیک یه چیزی مثل 07 ( تقریبا )
ولی برای بازی کردن واقعا سخت تر شده. :):)
هد زدن بهتر شده...شوت زدن سخت تر
یه سری چیزا به Match Fact اضافه شده مثل تعداد پاس کوتاه و پاس بلند و ...
البته این آخری رو مطمئن نیستم 07 داشت یا نه;););)

بازي تو 08 خيلي سخت شده ديگه به راحتي نميشه گل زد حتي اگه كمي دير بجنبي توپ رو از دست مي دي
شوت هم خيلي سخت زدن يه اشاره كوچيك كافيه كه توپ بره هوا
توپهاي عمقي هم ديگه كارايي نداره . تو 07 توپ رو كه مي نداختي به عمق يكي فرار مي كرد ولي الان ديگه اينطوري نيست انگار پاس عمقي ها ديگه اونجوري كارايي نداره

ولي يه چيز تازه اي پيدا كردم موقع حمله يه مهاجم ميره هم رديف مدافع ها مي ايسته كه به راحتي مي تونه توپ رو بگيره و مستقيم به طرف دروازه حركت كنه و يه شوت مورب ميره تو گل

دروازه باني هم قوي شده به راحتي گل نميخوره .

تو قسمت تنظيمات هم علاوه بر تنظيم لول بازي يه جايي هم واسه تنظيم لول براي دروازه بان داره . درست زير تنظيم لول بازي گذاشتن ديديد يا نه ؟

سيستم بازي ها رو هم كم كردن سيستم بازي 2-1-3-4 ديگه نيست . اما يه كار جالبي كه هست براي منچستر ديدم كه ارنج مختص براي همون تيم گذاشتن . البته خوشم نيومد ارنج محبوب من 2-1-3-4 هستش
مجبورم 2-4-4 بازي كنم . سيستم ها 3 مدافعه اي بدرد نمي خورن
تو اين بازي دفاع به راحتي عقب مي مونه

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
دمت گرم واقعا فکر کردی شرکت به بزرگی EA عقلش نمی رسه باید اینکار رو بکنه ؟؟؟؟
ولی مگه این هندیها و شرق آسیایی ها می زارند قفلی باقی بمونه
همین چند وقت پیش بود که شکل قفل ها رو عوض کرده بودند تا چند وقت با نرم افزار هایی مثل Anti blaxx و ...
بازی ها رو با مصیبت اجرا می کردیم ولی بعد از یه مدت دوباره کرکشون کردن و فقط با یک کپی پیست کار تمومه
اخه اینی که من گرفتم کرک هم نمیخواد

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
آقایون من وقتی دروازه بان رو میذارم روی ورد کلاس شدیدا سخت گل زدن بهش یعنی اساسی مشکل پیدا میکنم، شاید از هر 10 تا تک به تک یکیش شانسی گل شه، حالا این مشکل منه یا بقیه هم این مشکل رو دارن؟ کسی کلید ترکیبی برای اینجور مواقع پیدا نکرده؟ منظورم تک به تک با دروازه بان هستش.

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
زمان بازی دیویدی باید تو دستگاه باشه
اگه سوالتو خوب نفهمیدم بگو!!!!!!!!

کرک NoDVD یکی دو رزوی میشه براش اومده، حجمش 6.8 مگ هست کافی توی تورنت سرچ کنید Fifa 08 Nodvd. با این کرک که اجراش کنید دیگه نیازی نیست DVD موقع اجرا توی DVD رام باشه.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
کرک NoDVD یکی دو رزوی میشه براش اومده، حجمش 6.8 مگ هست کافی توی تورنت سرچ کنید Fifa 08 Nodvd. با این کرک که اجراش کنید دیگه نیازی نیست DVD موقع اجرا توی DVD رام باشه.

دستت درد نکنه......ولی من تقریبا هیچی از تورنت نمیفهمم:blink::wacko:

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
سلام
چند تا سوال
تو فیلم آموزشیش نشون میده درست قبل از سانتر میشه نفری رو که می خوای براش سانتر کنی انتخاب کنی !!! چه جوری باید این کار رو کرد
2. چرا اینقدر بد شوت می زنند ؟؟؟ باید موضع شوت زدن کار خاصی کرد یا جهت خاصی رو گرفت آخه من وقتی جهت نمی دم تو دستهای در وازبانه وقتی هم جهت می دم میره بیرون

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کرک nodvd رو دارم . منتها باید درایو مجازی روی سیستمی که dvd نداره باشه تا بازی اجرا بشه. و البته نیازی به خود dvd ه بازی نیست .

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
زاستی این fifa 08 چند روزه که اومده ؟من دیروز متوجه شدم که بازی به بازار اومده . امروز هم خریدم ولی گرافیم اون با fifa 07 تغییر چندانی پیدا نکرده . فقط خیلی بازی سخت تر شده ، شوت که می زنیم بعیده که داخل چار چوب باشه . یه قسمت به game mode اضافه شده که چیزه زیادی ازش نفهمیدم . راستی کسی تکنیک یا کلید ترکیبی یاد نگرفته به ما هم یاد بده ؟

helpmeee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

سایت فیفا 2008 میخواد لیگ یکی از 4 کشور استرالیا، آرژانتین، ایران و روسیه رو به ورژن 2009 این بازی اضافه کنه.
لطفا روی این نشانی کلیک کنید و به کشورمون ایران رای بدین.

http://www.fifplay.com/vote_fifa08_leagues_1

تا الان نتایج به قرار زیر هست:
1. روسیه
2. آرژانتین
3. مشترکا ایران و استرالیا

ممنون
موفق باشید (با تشكر از دوستم كه منو از اين جريان خبر كرد kamal2006)

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
با سلام

سایت فیفا 2008 میخواد لیگ یکی از 4 کشور استرالیا، آرژانتین، ایران و روسیه رو به ورژن 2009 این بازی اضافه کنه.
لطفا روی این نشانی کلیک کنید و به کشورمون ایران رای بدین.

http://www.fifplay.com/vote_fifa08_leagues_1

تا الان نتایج به قرار زیر هست:
1. روسیه
2. آرژانتین
3. مشترکا ایران و استرالیا

ممنون
موفق باشید (با تشكر از دوستم كه منو از اين جريان خبر كرد kamal2006)

اول اینکه دوست عزیز این سایت سایت رسمی فیفا 08 نیست و توسط برخی از هواداران راه اندازی شده و نتایج رای گیری در اون هم چندان بر تصمیم EA اثری نداره بعدم این رای گیری برای اضافه شدن لیگ به 08 بود نه نسخه های بعدی. توی 08 هم لیگ استرالیا اضافه شده.

بعید میدونم با این لیگ ضایعی که ما داریم صد سال دیگه هم به فیفا اضافه شیم ولی جای لیگ آرژانتین شدیدا خالیه.

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
کرک nodvd رو دارم . منتها باید درایو مجازی روی سیستمی که dvd نداره باشه تا بازی اجرا بشه. و البته نیازی به خود dvd ه بازی نیست .

نه آقا این کرک NoDVD که من میگم یه فایل exe هست با حجم 6.8 مگ که به جای اینکه فیفا رو با فیل خودش اجرا کنید با این فایل اجرا میکنید و نیازی به درایو مجازی و این چیزا نیست. من توی این آدرس تورنت پیداش کردم:

http://www.mininova.org/tor/910847

از 06 این نوع کرک واسه فیفا متداول شد و دو نسخه ی قبلی رو هم با کرک های مشابه بدون DVD خیلی راحت اجرا میکردم :)

راستی کسایی هم که نمی دونن تورنت چیه برن اینجا یاد بگیرن چون خیلی به کار میاد:

http://www.updateblog.net/archive/2007/09/post_176.php

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
آقایون من وقتی دروازه بان رو میذارم روی ورد کلاس شدیدا سخت گل زدن بهش یعنی اساسی مشکل پیدا میکنم، شاید از هر 10 تا تک به تک یکیش شانسی گل شه، حالا این مشکل منه یا بقیه هم این مشکل رو دارن؟ کسی کلید ترکیبی برای اینجور مواقع پیدا نکرده؟ منظورم تک به تک با دروازه بان هستش.

سلام
چند تا سوال
تو فیلم آموزشیش نشون میده درست قبل از سانتر میشه نفری رو که می خوای براش سانتر کنی انتخاب کنی !!! چه جوری باید این کار رو کرد
2. چرا اینقدر بد شوت می زنند ؟؟؟ باید موضع شوت زدن کار خاصی کرد یا جهت خاصی رو گرفت آخه من وقتی جهت نمی دم تو دستهای در وازبانه وقتی هم جهت می دم میره بیرون

زاستی این fifa 08 چند روزه که اومده ؟من دیروز متوجه شدم که بازی به بازار اومده . امروز هم خریدم ولی گرافیم اون با fifa 07 تغییر چندانی پیدا نکرده . فقط خیلی بازی سخت تر شده ، شوت که می زنیم بعیده که داخل چار چوب باشه . یه قسمت به game mode اضافه شده که چیزه زیادی ازش نفهمیدم . راستی کسی تکنیک یا کلید ترکیبی یاد نگرفته به ما هم یاد بده ؟

شوت زدن خيلي خيلي بد شده اصلا درست نميشه شوت زد . يه چيز ديگه هم بد شده اونم توپهايي كه در فيفا 07 و.قتي q رو ميزدي و بعدش W يه توپ عمقي مي فرستاد درست تو جهت حركت مهاجم ، اما الان تو 08 ديگه از اينكار خبري نيست پاس عمقي ميده اما جهتش رو اشتباهي مي اندازه

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
قبلا با Q+D چیپ می زد ولی چرا دیگه نیمزنه ؟؟ کسی حرکتی یاد نگرفته ؟

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
من امروز داشتم بازی میکردم فینال جام حذفی ایتالیا بین میلان و رم، 1 هیچ جلو بودم دقیقه 90 توپ کرنر شد برای رم که عقب بود، بعد یه دمو نشون داد که دروازه بان داره میدو میاد جلو، بعدم موقع کرنر زدن دروازه بان تو محوطه جریمه من بود بعد هم که این کارش به جایی نرسید و توپ رسید دست من گوله کرد سمت دروازه اش!! حالا این حرکت مختص کامپیوتر یا ما هم می تونیم از این کارا کنیم؟!

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
قبلا با Q+D چیپ می زد ولی چرا دیگه نیمزنه ؟؟ کسی حرکتی یاد نگرفته ؟

کلیدای ترکیبی تقریبا نصفشون کاراییشون رو از دست دادند، نمی دونم EA چه اصراری داره فیفا بازها رو ببره به سمت استفاده از گیم پد و عادت کیبورد رو از سرشون بندازه. با گیم پد می تونید خیلی تکنیکی تر بازی کنید.

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
من امروز داشتم بازی میکردم فینال جام حذفی ایتالیا بین میلان و رم، 1 هیچ جلو بودم دقیقه 90 توپ کرنر شد برای رم که عقب بود، بعد یه دمو نشون داد که دروازه بان داره میدو میاد جلو، بعدم موقع کرنر زدن دروازه بان تو محوطه جریمه من بود بعد هم که این کارش به جایی نرسید و توپ رسید دست من گوله کرد سمت دروازه اش!! حالا این حرکت مختص کامپیوتر یا ما هم می تونیم از این کارا کنیم؟!

بله دوست عزیز شما هم اگه در دقایق آخر بازی عقب باشی و کرنر گیرت بیاد میتونی دروازه بان رو بکشی جلو و ... :cool:

برای چیپ زدن هم باید دکمه دریبل رو بگیری و شوت رو بزنی. ;)

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
بله همونطور که دوست عزیزمون گفتن اگه Z+D رو بزنی چیپ می زنه و دیگه اینکه Q+D شوت کات دار می زنه . کسی نمی دونه این دریبل های تخصصی ( مثل دریبل زیدانی و ... ) رو چجوری میزنن؟

بالا