برگزیده های پرشین تولز

FIFA08 & ّFIFA PROBLEMS

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
بله دوست عزیز شما هم اگه در دقایق آخر بازی عقب باشی و کرنر گیرت بیاد میتونی دروازه بان رو بکشی جلو و ... :cool:

برای چیپ زدن هم باید دکمه دریبل رو بگیری و شوت رو بزنی. ;)

چجوری می تونی دروازبان رو بیاری جلو ( یعنی با چه دکمه ای )؟؟

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6

این سوال منم هست- یه دمو هست که نشون میده میشه دروازه بان رو موقع ضربات ایستگاهی کنترل کرد ولی من هر کاری کردم نشد. همینطور موقع تک به تک ها کنترلش رو مثل یه بازیکن در دست گرفت که اینم هر کاری کردم نشد.

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0

خیلی ساده!

وقتی شیفت رو بزنی روی هر بازیکنی که باشی میره روی دروازه بان و میتونی تو تک به تک و ضربه آزاد دروازه بانو کنترل کنی :cool:

فقط موقع دفاع باید حواست باشه شیفت رو نزنی که ...

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام
من بازي رو نصب كردم وقتي اجرا ميكنم صفحه سياه ميشه و ديگه هيچي نشون نميده !
بعد از مدتي كنترل آلت ديليت كه ميزنم و ميرم تسك منيجر ميبينم نات ريسپونت هست و من هم اند تسك ميكنم
سي پي يو اي ام دي 2800 دارم اتلون!
كارت گرافين جب فورس ام ايكس 440 با 64 مگ حافظه
رم 512 مگابايت هست !
كسي ميدونه چرا اجرا نميشه ؟
چيكار كنم دست بشه ؟

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
من بازي رو نصب كردم وقتي اجرا ميكنم صفحه سياه ميشه و ديگه هيچي نشون نميده !
بعد از مدتي كنترل آلت ديليت كه ميزنم و ميرم تسك منيجر ميبينم نات ريسپونت هست و من هم اند تسك ميكنم
سي پي يو اي ام دي 2800 دارم اتلون!
كارت گرافين جب فورس ام ايكس 440 با 64 مگ حافظه
رم 512 مگابايت هست !
كسي ميدونه چرا اجرا نميشه ؟
چيكار كنم دست بشه ؟

فکر میکنم مشکل از کارت گرافیکت باشه، MX 440 دیگه خیلی قدیمی طبیعی اگه نتونه بازی رو اجرا کنه.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
خیلی ساده!

وقتی شیفت رو بزنی روی هر بازیکنی که باشی میره روی دروازه بان و میتونی تو تک به تک و ضربه آزاد دروازه بانو کنترل کنی :cool:

فقط موقع دفاع باید حواست باشه شیفت رو نزنی که ...

خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادی . شما سایتی رو بلد نیستین که تکنیک های FIFA 08 رو آموزش داده باشه ؟

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
فکر میکنم مشکل از کارت گرافیکت باشه، MX 440 دیگه خیلی قدیمی طبیعی اگه نتونه بازی رو اجرا کنه.

سلام
فکر نکنم ! فیفا چندان هم گرافیک خور نیست ! البته pes6 رو هم پارسال نصب کردم مشکل داشت که درایور جدید دانلود کردم درست شد اما با فیفا ها تا حالا مشکلی نداشتم !
میرم سایت فیفا ببینم چیزی پیدا میکنم اینجا هم اگه کسی چیزی میدونه بگه ! مرسی

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
آقایون تو readme فیفا نوشته کارت گرافیک سری mx رو ساپورت نمیکنه !!!!!!!!!
Recommended Chipsets:
NVIDIA GeForce3
NVIDIA GeForce3 Ti200/500
NVIDIA GeForce4 Ti4200/4400/4600/4800
NVIDIA GeForce FX series
NVIDIA GeForce 6xxx series
NVIDIA GeForce 7xxx series
NVIDIA GeForce 8xxx series
ATI Radeon 8500
ATI Radeon 9xxx series
ATI Radeon Xpress 200
ATI Radeon X300
ATI Radeon X550
ATI Radeon X600
ATI Radeon X700
ATI Radeon X800/850
ATI Radeon X1300
ATI Radeon X1600
ATI Radeon X1800
ATI Radeon X1900
ATI Radeon X1950
ATI HD 2900 XT
Intel 915
Intel 945/950
Intel GMA 3000
S3 Graphics DeltaChrome S4
S3 Graphics Chrome S27

***NOTE: *Laptop models of these chipsets may work, but are not officially supported as they have not been tested.
*NVIDIA GeForce MX series are not supported.
*S3 Graphics cards are not supported under Windows Vista.
*Only DirectX 9 ‘capable’ cards are supported by FIFA 08 running on Windows Vista.
*Performance issues may be experienced on some graphic cards when running FIFA 08 on Windows Vista.

If you experience problems, please contact your card manufacturer or chipset vendor to get the latest drivers.

یعنی واقعا آره ؟! کاریش نمیشه کرد!؟

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
آقایون تو readme فیفا نوشته کارت گرافیک سری mx رو ساپورت نمیکنه !!!!!!!!!
Recommended Chipsets:
NVIDIA GeForce3
NVIDIA GeForce3 Ti200/500
NVIDIA GeForce4 Ti4200/4400/4600/4800
NVIDIA GeForce FX series
NVIDIA GeForce 6xxx series
NVIDIA GeForce 7xxx series
NVIDIA GeForce 8xxx series
ATI Radeon 8500
ATI Radeon 9xxx series
ATI Radeon Xpress 200
ATI Radeon X300
ATI Radeon X550
ATI Radeon X600
ATI Radeon X700
ATI Radeon X800/850
ATI Radeon X1300
ATI Radeon X1600
ATI Radeon X1800
ATI Radeon X1900
ATI Radeon X1950
ATI HD 2900 XT
Intel 915
Intel 945/950
Intel GMA 3000
S3 Graphics DeltaChrome S4
S3 Graphics Chrome S27

***NOTE: *Laptop models of these chipsets may work, but are not officially supported as they have not been tested.
*NVIDIA GeForce MX series are not supported.
*S3 Graphics cards are not supported under Windows Vista.
*Only DirectX 9 ‘capable’ cards are supported by FIFA 08 running on Windows Vista.
*Performance issues may be experienced on some graphic cards when running FIFA 08 on Windows Vista.

If you experience problems, please contact your card manufacturer or chipset vendor to get the latest drivers.

یعنی واقعا آره ؟! کاریش نمیشه کرد!؟

آقا من که گفتم از کارت گرافیک! سری MX خیلی از استانداردهایی که توی دو سال اخیر اومده رو ساپورت نمیکنه و سرعتش هم خیلی پائینه نسخه ی 08 هم بر مبنای این استانداردها طراحی شده و طبیعی که کارت شما نتونه بازی رو اجرا کنه.

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
بچه ها 08 واقعا از لحاظ بازي بد شده يه پاس درست حسابي نمي توني بدي
تو ارنج تيم ها هم تعداد ارنجها هم شده .
شوت ديگه بكارت نمي آد اصلا نميشه يه شوت درست حسابي كرد . ديگه واسه گل زدن لازمه كه تو منطقه جريمه و فقط با دروازه بان رو در رو بشي تا بتوني گل بزني بايد فاتحه شوت زدن رو خوند .
من تا الان هرچي گل زدم از درون منطقه جريمه زدم اونم با هزار تا زحمت . تازه اونم اگه دروازه بان نگيردش و يا به تير نخوره .
مورد شوت خيلي بد شده اون شوتي كه در 07 گل ميشد الان ميره بيرون خيلي خيلي عصبيم كرده
در كل سيستم بازي خيلي بد شده ولي از لحاظ گرافيكي خوب شده . منكه راضيم.

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
بچه ها 08 واقعا از لحاظ بازي بد شده يه پاس درست حسابي نمي توني بدي
تو ارنج تيم ها هم تعداد ارنجها هم شده .
شوت ديگه بكارت نمي آد اصلا نميشه يه شوت درست حسابي كرد . ديگه واسه گل زدن لازمه كه تو منطقه جريمه و فقط با دروازه بان رو در رو بشي تا بتوني گل بزني بايد فاتحه شوت زدن رو خوند .
من تا الان هرچي گل زدم از درون منطقه جريمه زدم اونم با هزار تا زحمت . تازه اونم اگه دروازه بان نگيردش و يا به تير نخوره .
مورد شوت خيلي بد شده اون شوتي كه در 07 گل ميشد الان ميره بيرون خيلي خيلي عصبيم كرده
در كل سيستم بازي خيلي بد شده ولي از لحاظ گرافيكي خوب شده . منكه راضيم.

فکر کنم شما بازی رو تازه گرفتی چون منم که بازی رو تازه گرفته بودم همین احساس رو داشتم ولی الان بعد از دو سه هفته بازی کردن کاملا نظرم عوض شده، سخت تر شدن گیم پلی بازی در کل بازی رو جذاب تر کرده، ایجاد موقعیت تک به تک دشوار تر شده و تازه وقتی هم که تک به تک می شی باید حواست رو جمع کنی که توپ رو هدر ندی، شوت زدن مثل 07 دیگه کیلویی نیستش، یعنی وقتی شوت میزنی باید به عوامل مختلفی توجه داشته باشی موقعیتت نسبت به دروازه، توانایی بازیکنی که می خوای باهاش شوت بزنی، چند نفر دارند پرسش میکنند و از همه مهم تر دروازه بان چقدر دید داره و کجا جا گیری کرده. البته میشه حالا مختلفی رو در حین شوت زدن تجربه کرد بعضی از کلیدای ترکیبی که میتونی باهاشون شوت بزنی Q+D - Z+D - Shift+D بازم شاید باشه ولی من با اینا میزنم توی حالتای مختلف.

بر خلاف اونچه شما گفتی فقط با تک به تک گل میزنی من هم با شوت و هم با سانتر کردن از کناره ها گل میزنم. موافقم ارنج تیم ها کم شده و این اصلا خوب نیست هر چند برای بعضی از تیم ها ارنج اختصاصی طراحی کردن، بعد هم گرافیک بازی که فرقی نکرده آقا دقیقا همون 07 فقط یه سری جزئیات بهش اضافه شده مثلا اگر شما محکم شوت بزنی و بخوره به صورت یه بازیکن می بینی که اون بازیکن سریع از درد صورتش رو میگیره یا اگر بخوره به شیکم یه بازیکن اون بازیکن میافته زمین و از درد به خودش میپیچه.

نکته دیگه یی که توجه من رو جلب کرد صدای تشویق تماشاچی ها بود که انصافا خیلی جذاب تر شده و هیجان بازی رو بیشتر میکنه، مثلا با میلان که بازی میکردم بازی های توی سن سیرو یک نفر اول با بلندگو شعار میداد و بعد تماشاچی ها به پیروی از اون شعار میدادن که خیلی بازی رو جذاب تر میکرد.

داوری هم بهتر شده، توی 07 اگر شما خطا میکردن و داور آوانتاژ میداد هر چقدر هم خطاتون بد و سنگین بود دیگه جریمه یی در کار نبود ولی الان بعد از آوانتاژ داور وقتی توپ اوت میشه یا بازی متوقف میشه اگه خطایی انجام داده باشین که مستحق کارت باشه داور میاد و کارت میده.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
یه سوال؟ جریان co-op season چیه؟؟؟

yadollahh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه سوال؟ جریان co-op season چیه؟؟؟

این یه نوع جدید هست که اضافه شده و شما فقط میتونید کنترل یک بازیکن رو در بازی داشته باشید(البته تا 4 تا جا داره) یا اینکه یک بازیکن خودتون بسازین(این مورد بسیار تخیلی است:D) وقبل از هر بازی به شما میگه چه کار کنید تا امتیاز رو بگیرید بعد از بازی, مثلا دو تا شوت به چهارچوب تا تعداد پاس سالم و..

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
این یه نوع جدید هست که اضافه شده و شما فقط میتونید کنترل یک بازیکن رو در بازی داشته باشید(البته تا 4 تا جا داره) یا اینکه یک بازیکن خودتون بسازین(این مورد بسیار تخیلی است:D) وقبل از هر بازی به شما میگه چه کار کنید تا امتیاز رو بگیرید بعد از بازی, مثلا دو تا شوت به چهارچوب تا تعداد پاس سالم و..
ایده جالبیه....فقط دوربین همون بازیکن رو نشون میده؟؟

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
ایده جالبیه....فقط دوربین همون بازیکن رو نشون میده؟؟

نه بابا اصلا هم ایده جالبی نیست! قبل بازی به شما میگه مثلا 55 تا پاس سالم باید بدید، حالا اصلا مهم نیست جریان بازی و اینکه تیم شما چه نتیجه ای میگیره فقط باید 55 تا پاس سالم به هر قیمتی که شده بدید، کجای دنیا برای بازیکن اینجوری وظیفه تعیین میکنند؟ شاید توی نسخه های بعدی از این قابلیت یه چیز جالبی در بیاد ولی توی این نسخه خیلی مسخره است من همون Manager Mode رو ترجیح میدم. دوربین بازی تیمی رو نشون میده، البته میشه کاری کرد که دوربین بازیکن رو نشون بده ولی دیگه نمیشه بازی کرد وقتی هم دوربین جریان تیمی رو نشون میده شما باید از روی نقشه خیلی از وقتا روند حرکتی بازیکن رو تعقیب کنی.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
کسی نمی دونه این دربیل زیدانی رو چجوری میزنن ؟؟

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میگم توی فیفا09 ، آخرین تکنولوژی بازی آنلاین بکار گرفته میشه.
حداکثر 22 نفر میتونن به صورت 2 تیم با هم بازی کنن.
یعنی هر آدم جای یه بازی کن! دی!
اینجوری بازی خیلی هیجانی میشه!
شرکت EASPORTS این قول رو داده ، و همین طور قول مسابقات تیمی که همین 11آدم به جای 11 بازیکن هستش.
من صمیمانه انتظار رسیدن این فیفا رو میکشم!
با سخت شدن فیفا 08 هم خیلی حال میکنم گر چه هنوز فقط 1 بار بازی کردم!!!
ُ

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
کسی نمی دونه این دربیل زیدانی رو چجوری میزنن ؟؟

مثل اینکه این دریبل و خیلی از دریبلهای دیگه توی این فیفا رو فقط میشه با گیم پد اجرا کرد نه کیبورد! اگر گیم پد داری توی خود بازی یه قسمت آموزشی داره که انواع و اقسام تکنیک ها رو آموزش داده، البته بر مبنای همون گیم پد.

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
میگم توی فیفا09 ، آخرین تکنولوژی بازی آنلاین بکار گرفته میشه.
حداکثر 22 نفر میتونن به صورت 2 تیم با هم بازی کنن.
یعنی هر آدم جای یه بازی کن! دی!
اینجوری بازی خیلی هیجانی میشه!
شرکت EASPORTS این قول رو داده ، و همین طور قول مسابقات تیمی که همین 11آدم به جای 11 بازیکن هستش.
من صمیمانه انتظار رسیدن این فیفا رو میکشم!
با سخت شدن فیفا 08 هم خیلی حال میکنم گر چه هنوز فقط 1 بار بازی کردم!!!

اول اینکه توی همین 08 میشه یه LAN Party 8 نفره راه انداخته ولی دو تا پیش نیاز داره سیستم ها باید قوی باشن والا نتیجه اش چیزی جز فاجعه و صفحه صفحه دیدن بازی نمیشه، دوم اینکه افرادی که بازی میکنن باید خیلی صبر و حوصله داشته باشن و خیلی هماهنگ باشن. حالا اگه قرار باشه 22 نفره بشه سئوال اینه که چه سیستمی نیاز خواهد بود!؟ غیر از اون احتمالا مثل گل کوچیک همیشه سر اینکه کی فوروارد باشه کی دروازه دعواست :)!!

08 هم اولاش سخته یکی دو هفته بازی کنی روون میشی.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
نمی دونم EA چه اصراری داره فیفا بازها رو ببره به سمت استفاده از گیم پد و عادت کیبورد رو از سرشون بندازه. با گیم پد می تونید خیلی تکنیکی تر بازی کنید.

خوب لااقل براي من يكي كه خوب شد !‌من چون با داداشم بازي ميكردم هميشه با گيم پد بازي كردم و اگر بخوام با كيبرد بازي كنم حد اقل 3 تا گل ميخورم ! در نتيجه من خوشالم !:D اما بيچاره برادرم ;)

بالا