برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

fertun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
محسن جان ده دقیقه پیش براتون جیمیل زدم نام کاربریه من تو فایل گیرelnazsepahiهست یه لینک رو گذاشتم برا مستقیم شدن رو96درصد قفل کرد دوباره که رفرش زدم پیغام خرابیه لینک رو داد در صورتی که توفایل منیجرم لینک رو گذاشته ممنون میشم چک کنید.اگه میشه سریعتر خبرشو بهم بدین

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
محسن جان ده دقیقه پیش براتون جیمیل زدم نام کاربریه من تو فایل گیرelnazsepahiهست یه لینک رو گذاشتم برا مستقیم شدن رو96درصد قفل کرد دوباره که رفرش زدم پیغام خرابیه لینک رو داد در صورتی که توفایل منیجرم لینک رو گذاشته ممنون میشم چک کنید.اگه میشه سریعتر خبرشو بهم بدین
بله در ایمیل هم بهتون پاسخ دادم.
فایلتون کامل منتقل شده و سالم هست.

roozbehmd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام ، من امروز نمیتونم وترد اکانتم بشم . هم زمانی که رمز رو وارد میکنم حتی ر زمانی که خواستم پیغام به قسمت پشتیبانی بزنم با پیغام خطای مربوط به نوشتن اهداد توی تصویر روبرو شدم!

xiahou dun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام من میخوام وارد سایت شم ولی متاسفانه با یه مشکلی روبه رو هستم میخوام وارد سایت شم خطا میده اعداد اشتباه هستند با اینکه بیشتر از 10 دفعه من تلاش کردم و اعداد را درست وارد نمودم ولی باز نمیتوانم وارد سایت شم مشکل از کجاست؟

me.sarabi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من قبلا ثبت نام کردم و ترافیک هم خریدم و رمزم رو هم از تو ایمیلم چک کردم و درست هست ولی الان اجازه نمیده وارد سیستم بشم و همش میگه اعداد داخل تصویر رو اشتباه میزنم
چیکار کنم؟حتی الان نزاشت از داخل سایت پیام پشتیبانی بدم و بازم گفت اعداد رو اشتباه وارد کردم!!دیگه یه عدد ساده 6 رقمی هست چیزی نداره من اشتباه بزنم
چرا اینطوری شده؟من الان چطوری از اکانتم استفاده بکنم؟

zarindvd

Registered User
لایک‌ها
226
سلام.من هم دقیقا مشکل دوستان رو دارم و نمیتونم وارد اکانتم بشم و ایمیلی که باهاش ثبت نام کردم رو هم اصلا نمیشناسه و پشتیبانی هم میزنم میگه اعداد رو اشتباه وارد کرده اید.

emehri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.
یوزرنیم من emehri بود و مدتها استفاده می‌کردم. اما الان لاگین نمی‌شود و حتی ایمیلم را هم شناسایی نمی‌کند. ظاهرا اکانتم کاملا پاک شده.
لطفا رسیدگی فرمائید.

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام.منم کاربر ali2040 هستم.منم مشکل دوستان رو دارم نمینونم وارد اکانتم بشم میگه که اعداد تصویر اشتباه است.راهنمایی کنید ممنون میشم.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
بله یک چند ساعتی ارتباط با دیتابیس سایت مشکل داشت که منم حضور نداشتم و الان مشکلش برطرف شد.
با عرض پوزش از همگی.

red alert

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
چند وقتیه سرعت دانلودم خیلی پایینه(7 یا 8 کیلو بایت) با بقیه سایت ها مشکلی ندارم لطفا کمک کنید چیکار کنم؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
چند وقتیه سرعت دانلودم خیلی پایینه(7 یا 8 کیلو بایت) با بقیه سایت ها مشکلی ندارم لطفا کمک کنید چیکار کنم؟
سلام
کندی از طرف فایل گیر که نیست، مطمئنا سرویس دهنده اینترنتتون یک کارهایی کرده.
اگر زمانی که سرعت دانلودتون از فایل گیر پایین بود، در همون زمان سرعت دانلودتون از فایلهای تست موجود در لینک زیر هم پایین بود می تونید مطمئن باشید مشکل از سرویس دهنده اینترنتتون هست:
http://mirror.de.leaseweb.net

لطفا تست کنید.

ضمنا یک سری از سایتهای ایرانی مثل سافت گذر، دانلودها، میهن دانلود و ... سرورهاشون در دیتاسنترهای داخل کشور میزبانی میشن، برای همین برای دسترسی کاربران داخل کشور به این دیتاسنترها از شبکه داخلی کشور استفاده میشه و بعضی آی اس پی ها سرعت دسترسی به شبکه داخلی کشور رو افزایش دادند، اما سرعتشون به شبکه جهانی اینترنت چنگی به دل نمی زنه، مشکل شما احتمالا همین هست، سرور فایل گیر در دیتاسنتری در فرانکفورت آلمان قرار داره و باید سرعت اینترنت جهانی شما خوب باشه که بتونید با سرعت ازش دانلود کنید، اگر اون لینکی که دادم رو تست کنید و سرعتتون با اون هم بسیار پایین باشه، نشون میده که ایرادی اصلا متوجه فایل گیر نیست از لحاظ سرعت، و این سرویس دهنده اینترنت شما هست که نمی تونه شما رو با سرعت مناسب به دیتاسنتر فایل گیر وصل کنه، که باید با تماس با آی اس پی مشکلتون رو پیگیری کنید.
با سپاس

MMax

Registered User
لایک‌ها
50
سلام
من از سرویس های شما استفاده می کنم و کاملا هم راضی هستم. جا داره اینجا ازتون تشکر کنم. فقط تنها انتقادی که دارم اینه که ضریب فایلز مونستر زیاده لطفا حداقل مثل کیپ 2 شیر 2 برابرش کنید.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
من از سرویس های شما استفاده می کنم و کاملا هم راضی هستم. جا داره اینجا ازتون تشکر کنم. فقط تنها انتقادی که دارم اینه که ضریب فایلز مونستر زیاده لطفا حداقل مثل کیپ 2 شیر 2 برابرش کنید.
سلام
ممنون از نظر مثبت شما
متاسفانه فایل مونسنتر هزینه اش جوری هست که با ضریب 2 جوابگو نیست.
با سپاس

hrmka139

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من فایلی 1.5 گیگی از terafile برای مستقیک کردن گذاشتم.
همون اول کار که 15 گیگ از حجمم کم کرد که فدای سرش.
الان چند ساعت میگذره و هنوز 10 درصد دانلود شده.
داره Free دانلود میکنه که خودمم میتونستم بگیرم و ظرف همین چند ساعت کلا تموم میشد !
لطفا بررسی کنید. hmrka139

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
سرعت دانلود از سایتتون بسیار کم شده قبلا بالای 300 کیلوبایت دانلود میکردم اما الان در حد 50 60 کیلوبایت هست

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
من فایلی 1.5 گیگی از terafile برای مستقیک کردن گذاشتم.
همون اول کار که 15 گیگ از حجمم کم کرد که فدای سرش.
الان چند ساعت میگذره و هنوز 10 درصد دانلود شده.
داره Free دانلود میکنه که خودمم میتونستم بگیرم و ظرف همین چند ساعت کلا تموم میشد !
لطفا بررسی کنید. hmrka139
سلام
این که می بینید سرعت دانلود پریمیوم ترافایل هست، هاست بسیار بی کیفیت، گران و در یک کلام مذخرفی هست که 3 تا اکانت ازش تهیه کردیم و هنوز نفهمیدیم محدودیت ترافیکش چجوریه، 2-3 هفته دیگه که اکانتهامون منقضی میشه از لیست ساپورت خارجش می کنیم.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
بله دیده بودم و این ها رو هم اطلاع داشتم ولی متاسفانه اشکال از طرف شما هست
اون تست سرعت رو با لینکی که دادم انجام دادین؟ ما که هر وقت تست می کنیم سرعت دانلود از اون لینک با سرعت دانلود از فایل گیر برابر هست، کاربرها هم مشکلی ندارند، مطمئنا سرویس اینترنت شما ایراد داره.

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
اون تست سرعت رو با لینکی که دادم انجام دادین؟ ما که هر وقت تست می کنیم سرعت دانلود از اون لینک با سرعت دانلود از فایل گیر برابر هست، کاربرها هم مشکلی ندارند، مطمئنا سرویس اینترنت شما ایراد داره.
ممنون
جز این هم از یک سایت ایرانی و ساپورت ایرانی انتظاری نیست ;)

بالا