• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

GPS / سخت افزار - راهنما - سوال و جواب

salek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آيا با gpstuner ميشه صدای مسيرياب هم داشت؟

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
:rolleyes:سلام به اساتيد عزيز.
من تازه gps map60csx خريدم و مي خواستم بدونم که اگه با کابل خودش به pc وصلش کنم ميتونم از برنامه هاي مثل Gps Tuner 5 و pathway کنم؟

شرمنده، نمیتونین. چون دستگاه شما ساپورت نرم افزاری اینارو نداره

آيا نقشه تهران که قابليت اضافه شدن يا باز شدن با Map source گارمين رو داشته باشه وجود داره؟ ايران چطور؟
لطفا بيشتر منو راهنمايي فرماييد.

هست. تو همین فروم شما یه سرچی بزنین نتیجه میگیرین.

jalinoor

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

برای فلم دنبال برنامه arc pad میگردم همونطور که میدونید این پاکت پی سی (VGA 640--480 ) هست و برنامه موجود رو سایت روی فلم به خوبی کار نمیکنه و فونتها و ایکونها بهم ریختس

البته تو سرچی که با گوگل انجام دادم ولی دقیقا متوجه نشدم که باید چه کاری رو انجام بدم

http://support.esri.com/index.cfm?fa=downloads.samplesUtilities.viewSample&PID=27&MetaID=99
ممنون میشم دوستان در مورد این برنامه به من کمک کنن

با تشکر

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
سلام

برای فلم دنبال برنامه arc pad میگردم همونطور که میدونید این پاکت پی سی (VGA 640--480 ) هست و برنامه موجود رو سایت روی فلم به خوبی کار نمیکنه و فونتها و ایکونها بهم ریختس

البته تو سرچی که با گوگل انجام دادم ولی دقیقا متوجه نشدم که باید چه کاری رو انجام بدم

http://support.esri.com/index.cfm?fa=downloads.samplesUtilities.viewSample&PID=27&MetaID=99
ممنون میشم دوستان در مورد این برنامه به من کمک کنن

با تشکر

دوستان کسی این رو پیدا نکرد ؟؟؟

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
دوستانی که تو کار GPS هستن, با این دستگاه GPS tracking کوچک و ساده و به قیمت کمتر از 220$ میتونین خیلی راحت مسیری که ماشینتون طی کرده رو مشاهده کنین :

13zo5jb.gif

با این دستگاه دیگه مشکل دزدیده شدن خودروها حل میشه فکر کنم:rolleyes:

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
این بیشتر ماله خانومهاییست که زیاد دوست ندارن هر وقت تو ماشین میشینن شوهراشون tack کننشون!!
در واقع یه چیزی مخالف اونی که بالا معرفی کردمه: GPS counter tracking

2yoqskz.jpg

تو اون لینک بالا یه ویدو داره که کاملا نشون میده چه طوری در کمتر از 30 ثانیه, تمام امواج(!) GPS اطراف ماشین به فنا میرن!!!

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
این بیشتر ماله خانومهاییست که زیاد دوست ندارن هر وقت تو ماشین میشینن شوهراشون tack کننشون!!
در واقع یه چیزی مخالف اونی که بالا معرفی کردمه: GPS counter tracking

2yoqskz.jpg

تو اون لینک بالا یه ویدو داره که کاملا نشون میده چه طوری در کمتر از 30 ثانیه, تمام امواج(!) GPS اطراف ماشین به فنا میرن!!!

و همچنین سارقان گرامی;)

دستگاهی نیست که همین بلا را سر امواج GSM بیاره؟ البته برای مصرف خانگی و اداری نه ماشین.

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
دوستان نمی دونم ترد رو درست اومدم یا نه ؟

من دنبال باتری برای O2 Atom می گردم تو شیراز نیست متستفانه ! می خواستم بپرسم توی تهران هست این باتری ها ؟ قیمتش چنده ؟

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
و همچنین سارقان گرامی;)

دستگاهی نیست که همین بلا را سر امواج GSM بیاره؟ البته برای مصرف خانگی و اداری نه ماشین.

یه دونه جعبه سربی درست کن دور خونتون:D
البته قدیما یه کلکی بود که ما میزدیمو اون موقع ها کار میکرد با گوشیهای غیر ppc :
میومدیم بدون اینکه گوشی رو خاموش کنیم, باطریشو یه هو ور میداشتیم(یعنی گوشی shut down نمیشه یه جورایی)! بعدش وقتی باطری رو میزاری سرجاش و روشن میکنی
هر چه قدر بهت زنگ بزنن میگه در دست رس نیست.....حالا نمیدونم الانم کار میکنه با نه!
اما یه چیزی که اگه من ماشین بگیرم, حتما اینم باهاش میگیرم, اینه!:rolleyes:
با این دیگه راحت با هر سرعتی میخوای میری, هر وقتم به پلیس نزدیک میشی سرعتتو کم میکنی!:f34r:
اینقدر واسه سرعت زیاد جریمه شدم که دلم خونه!!:D

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
یه دونه جعبه سربی درست کن دور خونتون:D
البته قدیما یه کلکی بود که ما میزدیمو اون موقع ها کار میکرد با گوشیهای غیر ppc :
میومدیم بدون اینکه گوشی رو خاموش کنیم, باطریشو یه هو ور میداشتیم(یعنی گوشی shut down نمیشه یه جورایی)! بعدش وقتی باطری رو میزاری سرجاش و روشن میکنی
هر چه قدر بهت زنگ بزنن میگه در دست رس نیست.....حالا نمیدونم الانم کار میکنه با نه!
اما یه چیزی که اگه من ماشین بگیرم, حتما اینم باهاش میگیرم, اینه!:rolleyes:
با این دیگه راحت با هر سرعتی میخوای میری, هر وقتم به پلیس نزدیک میشی سرعتتو کم میکنی!:f34r:
اینقدر واسه سرعت زیاد جریمه شدم که دلم خونه!!:D

از شبکه خارج کردن خط با این روشی که میگی تا قبل از روشن کردن گوشی امکان پذیر هست و وقتی روشن کنی به حالت معمولی برمیگرده.
برای خنثی کردن امواج موبایل یه دستگاهی تو نمایشگاه دیده بودم ولی دیگه ندیدم:(.
اون ردیاب امواج پلیس را من فقط توی بازیها دیده بودم:rolleyes: برای آوردنش تو ایران هیچ راهی وجود نداره غیر از دادن به قاچاقچیها:happy:.

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
از شبکه خارج کردن خط با این روشی که میگی تا قبل از روشن کردن گوشی امکان پذیر هست و وقتی روشن کنی به حالت معمولی برمیگرده.
برای خنثی کردن امواج موبایل یه دستگاهی تو نمایشگاه دیده بودم ولی دیگه ندیدم:(.
اون ردیاب امواج پلیس را من فقط توی بازیها دیده بودم:rolleyes: برای آوردنش تو ایران هیچ راهی وجود نداره غیر از دادن به قاچاقچیها:happy:.

اونجا پلیسا ازین سیستم رادار استفاده میکنن؟!
حالا این رو ببین, پلیس با رادارش دستگاه اینو کشف کرده! 170$ هم جریمش کردن! اخرش جالبه که میگه:
.....They actually had a detector detector, that detected my detector, motherfu.....​
:D

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
راستش يك جا اين رو ديدم! 2-3 پست آخر رو كه ديدم حس كردم دنبال دستگاه مشابه اين هستين! اگر هم برداشتم اشتباه بود معذرت مي خوام!

http://www.************/files/ya2s3no13cr1ymwmdkgb.jpg

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
راستش يك جا اين رو ديدم! 2-3 پست آخر رو كه ديدم حس كردم دنبال دستگاه مشابه اين هستين! اگر هم برداشتم اشتباه بود معذرت مي خوام!

میشه بگید اینا کجا و با چه قیمتی دیدید؟
ببخشید که تاپیک از موضوع اصلیش داره خارج میشه.

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
فرشید و علیرضا عزیز، نظرتون چیه که یه مشاعره تو این تاپیک راه بندازیم؟ قشنگه ها !!!!!!!

iranishop.com

Registered User
لایک‌ها
133
یدونه gps bluetooth میخواستم بگیرم
میشه بگید چه مدلی هست که باهاش کار کرده باشید و خوب جواب بده؟
از کجا بخرم زیاد نندازن؟;)

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
یدونه gps bluetooth میخواستم بگیرم
میشه بگید چه مدلی هست که باهاش کار کرده باشید و خوب جواب بده؟
از کجا بخرم زیاد نندازن؟;)

والا دوست عزیز من هم یه مدت خیلی دنبالش گشتم ... پایتخت و جمهوری و پاساژ امجد تو جمهوری و ...
GPS Bluetooth خیلی تو ایران سخت گیر میاد ...
تنوعشون هم خیلی کمه ... یککی دو مدل دیدم که قیمتشون دوروبر 105-110 هزار تا بود ...
اگر شما یا دوستان جایی سراغ داشتین یا پیدا کردین اینجا هم بگین ممنون میشم.
موفق باشید

Jahandar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای من عجیبه که این مگافورس اصلا توی یه سایت خارجی هم دیده نمی شه
نکنه می خوان قالب ایرانیا کنن
کسی اگر سایت خارجی در این رابطه دیده لطفا بگه

برا منم شک بر انگیزبود ! گشتمو به این خبرها رسیدم :

نخستين راهياب كامپيوتري (GPS) توسط شركت LG به بازار ايران عرضه مي‌شود.

نخستين راهياب كامپيوتري توسط شركت LG با استفاده از تكنولوژي مگافورس آلمان به بازار ايران عرضه مي‌شود.

اين محصول به زودي توسط شركت‌ مديا، از شركت‌هاي تابعه گلديران نمايندگي انحصاري LG در بازار ايران عرضه خواهد شد. مهم‌ترين ويژگي اين راهياب كه با عنوان “جي‌پاد” به بازار عرضه مي‌شود، شناسايي و مسيريابي دقيق كليه مسيرهاي واقع در تهران بزرگ و كرج است كه در آينده‌اي نزديك كليه راه‌هاي كشور به آن اضافه خواهد شد.

بنابراين گزارش، مهندس ديلمي، مديرعامل شركت مديا در جمع خبرنگاران با اعلام اين مطلب گفت: شركت مگافورس آلمان با همكاري جمعي از كارشناسان امور حمل و نقل ايراني و همچنين با استفاده از تجربيات شركت‌هاي بزرگ بين‌المللي موفق به راه‌اندازي سيستم هوشمند “جي‌پاد” براي شهرهاي ايران شده، سيستمي كه مدت‌هاست كه در اغلب شهرهاي اروپا و آمريكا مورد استفاده قرار مي‌گيرد و عامل موثري براي رفع مشكل سردرگمي رانندگان در شهرهاي بزرگ محسوب مي‌شود.

وي افزود: هم‌اكنون تمام بزرگراه‌ها، خيابان‌هاي اصلي و فرعي، ميادين، بن‌بست‌ها همراه با جهت خيابان‌ها (يك‌طرفه و دوطرفه بودن آنها)، تقاطع و تعداد كثيري از اماكن مهم از قبيل پمپ بنزين‌ها، بيمارستان‌ها، رستوران‌ها، پاركينگ‌ها و هتل‌ها در تهران بزرگ و كرج روي “جي‌پاد” ثبت شده و قابل جست‌وجو و بازنگري است.

مديرعامل شركت مديا با اشاره به مشكل ترافيك در شهرهاي بزرگ ايران گفت: ناآشنايي رانندگان با مسيرها و خيابان‌هاي تهران، يكي از عوامل مهم ايجاد و ترافيك طي سال‌هاي اخير بوده كه با نصب اين دستگاه‌ و با بهره‌گيري از 16 كانال ماهواره‌اي در داخل خودروها، زمان بسياري در ترافيك صرفه‌جويي خواهد شد كه اين امر در كاهش هزينه‌هاي حمل‌ونقل و سوخت بسيار موثر خواهد بود.

وي شبيه‌سازي مسير با واردكردن مبدا و مقصد، نمايش سه‌بعدي مسير، كوچه‌هاي جانبي و همچنين انتخاب مسيرمانند كوتاه‌ترين يا سريع‌ترين مسير، استفاده يا عدم استفاده از بزرگراه و گذر يا عدم گذر از منطقه ويژه طرح ترافيك را از قابليت‌هاي مهم اين دستگاه ذكر كرد.

وي همچنين شروع آسان، جست‌وجو مشخص كردن بسيار دقيق مكان‌ها و راه‌ها، حالت‌ها و روش‌هاي مختلف جست‌وجو، راهنماي صوتي و همچنين نيازنبودن به پرداخت هزينه اضافي و آبونمان را از ديگر ويژگي‌هاي GPS ذكر كرد.

وي ابراز اميدواري كرد كه با همكاري سازمان ترافيك تهران، در آينده‌اي نزديك موفق به ا علام وضعيت ترافيك و راهيابي با توجه به سنگين يا سبك‌بودن ترافيك از طريق اين دستگاه شويم.

ماخذ

Jahandar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اینم از ماخذی دیگر :

LG to introduce GPS to Iran market

TEHRAN, Dec. 19 – A design for global positioning system (GPS) to alleviate traffic accidents and congestion in Tehran and Karaj is underway by LG, company’s representative said on Tuesday.

The introduction came during the giant Korean’s first conference on the new product based on the latest technology currently employed in Europe and North America. The production will take effect as early as next month with the assistance of LG’s German partner, Megaforce, and Iranian Media. It is to cover all the roads in the capital and the said suburbs.

Moreover, one major city is expected to go under GPS coverage every two months in the next six months and the initial sale is set at five million units priced at 4.5 million rials (roughly $500) apiece.

In continuation, Alireza Deilami from Goldiran, LG’s exclusive agent in Iran, called the move a step forward in reducing traffic accidents and annual loss of 27,000 people killed in car accidents nationwide. Some 300,000 are also injured and 10,000 find themselves in jail, he added.

GPS, using satellite guidance system, is constantly capable of updating drivers and pedestrians alike of latest traffic information fed into the system. It may also be used like an onboard computer or mobile sets capable of offering SMS option as well as playing movies or music.
Refrence: (MNA)

ماخذ

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
میشه بگید اینا کجا و با چه قیمتی دیدید؟
ببخشید که تاپیک از موضوع اصلیش داره خارج میشه.

اااا
اين سوال مال كيه :p من امروز ديدم :( من اين رو توو ولايتي به جز تهران ديدم ! قيمت نكردم،اگر مسيرم اونجا ها افتاد حتما قيمت هم ميگريم !

والا دوست عزیز من هم یه مدت خیلی دنبالش گشتم ... پایتخت و جمهوری و پاساژ امجد تو جمهوری و ...
GPS Bluetooth خیلی تو ایران سخت گیر میاد ...
تنوعشون هم خیلی کمه ... یککی دو مدل دیدم که قیمتشون دوروبر 105-110 هزار تا بود ...
اگر شما یا دوستان جایی سراغ داشتین یا پیدا کردین اینجا هم بگین ممنون میشم.
موفق باشید
اين رو هم امروز ديدم !!‌ اااااااااااااااا چقدر سوال اينجاست دير ميبينم :blush::p توو همون جمهوري ، زير پل حافظ، كمي بعد از پاساژ امجد ( مركز قطعات الكترونيكي) از حدود 1 سال پيش به اينور دستگاههاي GPS BLUETPPTH رو حدود قيمت 70-80 تومن ديدم ! فراوون ! در عجبم !
مِيد اين چاينا ! :lol::p

بالا