• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

GPS / سخت افزار - راهنما - سوال و جواب

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
نقشه هاش به درد ما نمیخوره، ولی از امکانات دیگه اش که میشه استفاده کرد.
دیروز GPS Tuner رو نصب کردم. برنامه خوبیه، فعلاً کارم رو راه انداخت.
اگه tomtom6 یا route66 گیر آوردید، بی زحمت ما رو هم خبر کنید. :happy:

اگه امکانات دیگه اش را میخواهین، همون GPS Tuner بهترینشه. دنبال tomtom6 یا route66 هم نمیخواد بگردین.
اگه به درد ما میخورد، من قبل از اینکه بیاد گیرش میاوردم. ;) اما دنبالش نیستم.

_nima

Guest
لایک‌ها
0
من میخوام یه pda-phone از دوبی بگیرم که gps قوی و خوبی داشته باشه، دوربین و همه چی هم فول داشته باشه. یه چیزی تو مایه های جمین خودم ولی pdaN آیمیت نه(دوربین نداره) یه چیز توپ gps دار میخوام که نقشه ی دوبی و آمریکا و کانادا و استرالیا براش خوب و راحت و با کیفیت گیر بیاد.(اگه حدود قیمت هم بدین خیلی خوبه، اگر هم مدل دقیقش رو بگین که خیلی عالی میشه. خودم میرم میگردم detaiش رو در میارم. فقط یه چیز خدا باشه!!!)
از کمکتون ممنونم.

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
اساتید محترم
آیا وسیله ای هست که جی پی اس داشته باشه و بگذاریمش هرجایی و بتونیم اونو track کنیم ؟
یه وسیله دیدم که مختصات رو از طریق جی پی آر اس میفرستاد ..
میخوام بدونم راه دیگه ای برای track به صورت لایو هست؟؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من میخوام یه pda-phone از دوبی بگیرم که gps قوی و خوبی داشته باشه، دوربین و همه چی هم فول داشته باشه. یه چیزی تو مایه های جمین خودم ولی pdaN آیمیت نه(دوربین نداره) یه چیز توپ gps دار میخوام که نقشه ی دوبی و آمریکا و کانادا و استرالیا براش خوب و راحت و با کیفیت گیر بیاد.(اگه حدود قیمت هم بدین خیلی خوبه، اگر هم مدل دقیقش رو بگین که خیلی عالی میشه. خودم میرم میگردم detaiش رو در میارم. فقط یه چیز خدا باشه!!!)
از کمکتون ممنونم.
بودجه چقدره نیما جان؟
اگه نامحدوده، HTC Advantage
اگه محدوده، Eten M700 و Eten X500 . ششصد هفتصد تومنن.
برنامه ها و نقشه ها هم ربطی به دستگاهی که تهیه می کنید نداره، روی همه کار می کنن(!)
ریویو کامل M700 توی مشاوره برای خرید هست

اساتید محترم
آیا وسیله ای هست که جی پی اس داشته باشه و بگذاریمش هرجایی و بتونیم اونو track کنیم ؟
یه وسیله دیدم که مختصات رو از طریق جی پی آر اس میفرستاد ..
میخوام بدونم راه دیگه ای برای track به صورت لایو هست؟؟

در ایران نیست فربد خان.
در بلاد کفار ولی انواع و اقسامش پیدا می شه، gps car tracking system رو گوگل کنید

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Somewhere I Belong PocketPC: HTC Advantage X7
فرها مگه M700 یا X500 تو ایران هست مخصوصاً X500 توروخدا آدرس بده راستی HTC Advantage چنده؟؟؟؟؟
بالای 850است؟؟؟؟؟؟ رمضانی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
بودجه چقدره نیما جان؟
اگه نامحدوده، HTC Advantage
اگه محدوده، Eten M700 و Eten X500 . ششصد هفتصد تومنن.
برنامه ها و نقشه ها هم ربطی به دستگاهی که تهیه می کنید نداره، روی همه کار می کنن(!)
ریویو کامل M700 توی مشاوره برای خرید هست

در ایران نیست فربد خان.
در بلاد کفار ولی انواع و اقسامش پیدا می شه، gps car tracking system رو گوگل کنید

طرز کارشو میخوام بدونم..

aghdam

Registered User
لایک‌ها
0
فرها مگه M700 یا X500 تو ایران هست مخصوصاً X500 توروخدا آدرس بده راستی HTC Advantage چنده؟؟؟؟؟
بالای 850است؟؟؟؟؟؟ رمضانی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیراد جان x500 تو پایتخت هست ولی ریجستر نشده هستش......قیمت هم 850 میگه. خیلی گرونه:(

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4

charshakh.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام !
آقايون خانوم ها ...
من 9 صفحه رو خودنم !
خوب من دارم 4 شنبه همين هفته مي رم اروپا
مي خوام از اون جا جي پي اس بگيرم ....
به من گفتن كه تم تم خوبه براي اروپا !
من توي مشهد زندگي مي كنم !
خوب نقشه براش نيست كه حدود خيابنون ها رو بده و اسم و ....
( از نظر مسير يابي نيازي ندارم )
اما براي تهران ! مسيريابي !
پول هم بيشتر از 100 تا به چي پي اس نمي دم :D
و جي پي اس بلوتوس مي خوام بگيرم كه رو لپتاپ + پكت پي سي كار كنه
چي بگيرم ؟
ppc تا 200 تومن چي بگيرم حالا چون شماييد تا 300 !
البته از اين جا نها از اونور !
لطفا منو هم راهنمايي كنيد !
مرسي :thumbsup:

pshivaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان عزيز
در حال حاظر موبايلها با قابليت GPS جاي خودشون رو در بازار پيدا كردند و روز به روز در خواست براي خريد اين موبايلها بيشتر ميشه.
از انجايي كه موبالهاي داراي قابليت GPS نقص هايي دارند لذا بر ان ديدم كه نكته هايي را به كساني كه قصد خريد اينگونه موبايلها را دارند بنويسم.

معقوله داشتن سيستم GPS و نرم افزاري كه موقعيت جغرافيايي شما رو نشون بده كاملا جدا از هم هستن.
در ابتدا من راجب نرم افزارهاي موجود در بازار توضيحي ميدم كه راحتتر متوجه بشيد
1. TomTom
2. MioMap
3. Navigon
4. iGo
5. My way
6. Destinator
7. MIREO viaGPS
8. Cardinale
9. Route 66
10. MapKing
11. ViaMichelin
12. Europe Professional
13. City Navigator Europe
14. Mapfactor Navigator

اين نرم افزارها قابليت فوق العاده اي دارند. كافيست كه شما ادرس مقصد خودتونو بديد به راحتي شما رو راهنمايي ميكنه كه به مقصد برسيد. سرعت . موقعيت . طول مسير رو كاملا به شما نشون ميده. در صورتي كه GPRS تون هم فعال باشه شما ميتونيد به مركز كنترل ترافيك وصل بشيد و مسيري با حداقل ترافيك رو انتخاب كنيد. اين نرم افزارها اين قابليت رو دارند كه موقعيت شما رو روي نقشه به صورت 3 بعدي نشان بده. حتي شما ميتونيد جستجويي در نقشه انجام بديد كه مثلا پمپ بنزين ويا كتابخانه هايي كه در نزديكي شماست رو نشون بده البته با ذكر مسافت. اين نرم افزارها سخن گو هستن و لازم نيست شما در حال رانندگي به دستگاه نگاه كنيد.
اين نرم افزارا در صورتي قابل استفاده هستن كه نقشه آن توسط همان شركت درست شده باشه. شما نميتوانيد روي اين نرم افزارا نقشه اسكن شده ويا فرمت ديگه اي غير از فورمت خودشو روش نصب كنيد
براي همين اين نرم افزارها براي كساني كه در ايران زندگي ميكنند مزيتي نداره جز اينكه مموري موبايلتونو پر كنيد.

ولي نرم افزارهايي مثل GPSTuner 5 هستن كه شما ميتونيد نقشه هر كجايي كه ميخواهيد رو اسكن كنيد و به راحتي نقشه مورد نظر رو كاليبره كنيد كه موفعيت شما رو در اين نقشه نشون بده. اين دسته نرم افزارها توي ايران و يا هر كجايي كه نرم افزارهاي بالا ساپورت نميكنند كاربرد داره.

من خودم نرم افزارهاي مختلفي رو استفاده كردم كه به نظرم بهترينشون Tuner 5 . اگر هم در خارج از ايران زندگي ميكنيد tomtom يكي از بهترينهاست. معمولا بيشتر كشورهاي اروپايي . امريكايي و بعضي اسيايي رو ساپورت ميكنه. به نظر من يك شاهكاره . ولي نرم افزاراي ديگه مثل PapaGo و يا iGo رو من اصلا خوشم نيومده . به خاطر اينكه كامل نيستن ويا سرچ بدي دارن

چند نكته مهم ويا نقص هاي اين گونه موبايلها

1.باطري
يكي از مشكلات اساسي اين موبايلها اينه كه ظرفيت باطريشون خيلي كمه. باطري با ظرفيت 1300 mAh در حدود 2 ساعت GPS رو ساپورت ميكنه و باطري شما بعد از اين زمان كاملا خالي ميشه. معمولا استفاده كننده به طور معمول از GPS با لاي 4 ساعت نياز داره.
در حال حاظر باطري هايي با ظرفيت 3000 mAh هم وارد بازار شدن كه ميشه جداگانه اين باطري هارو تهيه كرد.

2.داشتن كيبورد
كيبورد توي موبايل واقعا يك نيازه. موبايل من فاقد كيبورده كه من هميشه توي نور شديد به هيچ عنوان نميتونم از موبايلم استفاده كنم. براي SMS زدن حتما بايد از stylus (فلم) خودش استفاده كنيد له اينم كار مشكليه.

3.WiFi
در حال حاظر WiFi داره همه گير هيشه. توي هتل ها و دانشگاه فرودگاها و .... با داشتن WiFi شما ميتونيد Email هاتونو به راحتي وقتي در سفر هستيد چك كنيد و لذت داشتن PPC تونو ببريد. من خودم موقعي كه موبايلمو ميخريدم به اين مساله اصلا دقت نكردم وبا خودم گفتم كه با اين اسكرين به اين كوچيكي كي ميتونه ايميل چك كنه. بعد وقتي كه پروازم حدود 12 ساعت تاخير داشت فهميدم بهترين سرگرمي همين موبايل با اينترنت كه ميتوني chat كني. حالا در اين فكرم كه WiFi SD بخرم حدود 40 $ كه به جاي SDmemory نصب ميشه و به موبايلم قابليت Wifi رو ميده

4.windows mobile 6
ويندوز موبايل 2003 تقريبا از رده خارج شده و ترم افزارهاي توي بازار كم كم اين ويندوزو ساپورت ميكنن. ترجيحا به دنبال موبايلي باشيد كه windows mobile 6 داشته باشه كه جديد امده.

:)

pshivaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
attachment.php

با سلام
دوستاني كه ميخواند موبايل نسبتا كاملي بخرند كه قابليت GPS رو داشته باشه Dopod 810 انتخواب بسيار خوبيه
مشخصات اين موبايل به شرح زير:​
Operating system
Windows Mobile® 5.0 for Pocket PC Phone Edition

Display
2.8”display, 240x320 QVGA resolution, 65K colours (effective) TFT LCD
CPU
Samsung 400 MHz
Memory
Flash ROM 128MB/SD RAM 64MB
Dimensions
108mm (L) x 58.2mm (W) x 18.4mm (T)
Battery
1500 mAh
Weight
150g (with battery)
RF
Quad-band (GSM 850/900/1800/1900) /GPRS/EDGE;
UMTS Triband (2100/ 850 /1900)
Connectivity
Supports Bluetooth v2.0, WiFi 802.11b/g, Micro SD expansion slot, USB (for charging and data transfer)
GPS
Qualcomm MSM 6275
Digital Camera
Primary: 2.0 mega-pixels CMOS camera
Secondary: 0.3 mega-pixels CMOS camera
Media Player
Windows Media Player 10 Mobile (music / video)
Supported Formats
WMA/MP3/WAV/MID/AMR/AAC/M4A
Key Functions
Voice Cammand Activation button, Communications Management button, Power button, 5-way navigation button, talk key, end call key, OK key, Quick Start-up key, Send/Hands-free key, camera key, left and right keys
Standby / Talk time
Standby time: GSM up to 250 hours; WCDMA up to 250 hours
Talk time: (without Backlight) GSM up to 5 hours; WCDMA up to 4 hours
(Standby/ Talk time varies)
Expansion
Supports Mini SD card (Hot Swappable)
Bundled Applications
Network Wizard
Outlook Mobile
Word Mobile
Excel Mobile
PowerPoint Mobile
Windows Media Player 10 Mobile
Pocket MSN
Internet Explorer Mobile
Microsoft ActiveSync
Voice Commander
Voice-recorder
Internet Sharing
Communications Manager
Pictures & Videos Viewer
Sprite Backup (in CD)​
attachment.php

حدود 1 ماه پيش يكي از دوستاي من اين موبايل رو خريد. من وقتي كه اون رو با موبايل خودم مقايسه كردم ديدم موبايل بسيار خوب و كامليه. من تنها ايرادي كه بهش گرفتم اين بود كه CPU اون
Samsung 400 MHz .
ولي كاملا سريع و خوب كار ميكنه. موبال من Mio A 701 كه سيپييوش intel 520

براي امتحان كردن سرعت اين دو موبايل من دو تا بر نامه يكسان روشون لود كردم و هر دو شايد هم samsung 400 بهتر جواب داد. البته موبايل من برنامه هاي مختلفي روش بود و شايد دليل پايين بودن سرعتش اين بوده باشه.​

attachment.php

More Info

فایل های ضمیمه

• banner_products_d810.jpg
    banner_products_d810.jpg
    41.2 KB · نمایش ها: 156
  • d810.jpg
    d810.jpg
    22.9 KB · نمایش ها: 150
  • p_d810.jpg
    p_d810.jpg
    13.7 KB · نمایش ها: 150

pshivaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه به دنبال موبايلي هستيد كه تمام مشخصات بالا رو كه نوشتم داشته باشه ِdopod U1000
رو بخريد. البته موبايلش يخورده بزرگه.​

attachment.php

يك نگاهي به مشخصات اين موبايل بكنيد خودتون متوجه ميشيد

Operating system
Windows Mobile® 5.0 for Pocket PC Phone Edition
Display
5”display 640x480 VGA resolution 65K colors (effective) TFT LCD
CPU
Intel PXA270 624 MHz with Ati Graphic Chip W2284
Baseband: Qualcomm MSM 6275
Memory
ROM 256MB/ RAM 128MB/ 8G MicroDrive
Dimensions
133.1 mm (L) x 98 mm (W) x 16 mm (T)
Battery
2200 mAh
Weight
375g(With battery and Magnetic Qwerty keypad)
GPS System
SiRF III High sensitivity hidden antenna
RF
HSDPA/UMTS(2100 MHz and 850/1900 MHz)
Quadband GSM(850/900/1800/1900)/GPRS/EDGE
Connectivity
Supports Bluetooth V2.0/ A2DP/ AVRCP, WiFi802.11b/g
USB 1.1(for charging and data transfer), VGA output (standard)
Digital Camera
(Main) 3 Megapixel CMOS with autofocus
(2nd Camera)0.3 Mega pixel VGA camera mode
LED camera flash
Media Player
Windows Media Player 10 Mobile (music / video)
Supported Audio Formats
WMA/MP3/WAV/MID/AMR/AAC/M4A
Supported Video Formats
WMV/ MP4/ AVI/ SG2/ SDP
Key Functions
Power Button, Voice Activation Button, Communications Management button, Camera Key, Volume Control key, 5-way navigation buttons, Opera Browser/ VueFLOHot key , Ok key, Desktop key
Detachable Qwerty Keypad: talk key, end call key
Standby / Talk time
Standby time: GSM up to 300 hours
Talk time: (without Backlight) GSM up to 5.5 hours
UMTS: up to 4.5 hours
(Standby/ Talk time varies)
WMA audio format playback: 12 hours
WMV video format playback: 8 hours
Expansion
MiniSD slot (Up to 4GB; supports SDHC)
Bundled Applications
Outlook Mobile
Mobile e-mail with Direct Push Mail
Internet Explorer Mobile
Word Mobile
Excel Mobile
PowerPoint Mobile
Windows Media Player 10 Mobile
Pocket MSN
Video Communication
PDF Browser
Zip
Sim Manager
Communications Manager
Streaming Media
Opera Browser
Net Wizard
Voice Commander System

attachment.php
واقعا بي نظيره.​

More Info

attachment.php

فایل های ضمیمه

• banner_products_u1000.jpg
    banner_products_u1000.jpg
    52.5 KB · نمایش ها: 146
  • p_u1000.jpg
    p_u1000.jpg
    7.9 KB · نمایش ها: 142
  • u1000.jpg
    u1000.jpg
    27.5 KB · نمایش ها: 144

pshivaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Mio A701 موبايلي با قابليت GPS
من اين موبايل رو حدود 5 ماهي ميشه كه دارم. CPU اون intel 520 با windows mobile 5 . ايرادي كه به اين موبايل ميشه گرفت
1. نداشتن Wifi
2. دوربين 1.3 مگاپيكسل كه اصلا كيفيت خوبي نداره

اما اين موبايل GPS بسيار خوبي داره و من كاملا ازش راضي هستم. وقتي اين موبايل رو ميخريد Accessories خوبي توي جعبش داره مثل شارژر ماشين. كيف چرمي . هولدر ماشين . و ...​

Everything you need, wherever you need it
The new Mio A701 is a satellite navigation system. It's a PDA with Windows Mobile 5. And a smart phone. Welcome to a whole new world of GPS.

The Mio A701 is the perfect tool to take away on business, offering the functionally of several devices in one. So instead of wasting time waiting for your flight or sat on a train, you can use the A701 to catch up on your e-mail.

Once at your destination, it will guide you straight to your hotel (on foot or with a rental car) and then to your meeting. On the way, call the office and make sure you're up to speed on any new developments. And in the evening, use it to find a good restaurant in the neighbourhood. With Mio Map v2, the A701 gives you the phone numbers of local POI's, you can even call ahead and book a table.

SiRFstar III for fast, accurate positioning
The latest SiRFstar III GPS receiver picks up satellite signals faster and holds them better, whatever your surroundings.

Thanks to the new 'Quick Position' feature, the Mio A701 can predict the likely location of satellites to pick up signals much faster. The highly sensitive SirfStar III GPS chipset, meanwhile, can receive signals from up to 20 satellites for extremely accurate positioning, even in the toughest terrain. So whether you find yourself in the centre of a city or the middle of the countryside, the A701 makes sure you'll find your way.

When it comes to connecting the receiver, you needn't worry about getting in a tangle, because it comes built-in. Slim and sleek, the A701 is the ultimate in compact design, offering pocket-sized portability that's perfect whether you travel on foot, by bike or in your car.

Power and portability
With a lighting-fast 520 MHz Intel processor and a large internal memory, the A701 is a great performer.

The A701 has been designed with portability in mind, but that doesn't mean a compromise on power. The sleek, slim body contains state of the art technology for a surprising high level of performance.

A 520 MHz Intel processor is complemented by a built-in 128 MB ROM memory and 64 MB RAM memory. The SD/MMC card slot also allows you to expand the memory, ideal for any music, photo, storage, ebooks and work files that you might like to take along for the journey.

Flexibility at your fingertips
A crystal clear 2.7'' touch screen means the Mio A701 is simple to use as well as easy to follow.

The touch screen gives you the flexibility to use different types of input. So it's up to you whether you prefer to enter data with the on-screen keypad or use the handwriting recognition option.

User-friendly design doesn't stop with the screen. There's a joystick to help you scroll through and select your options, whilst programmable shortcut buttons will take you directly to whichever application you want to access.

Works both on the road and off it
For complete flexibility, the A701 leaves you free to choose whichever Windows Mobile 5-compatible navigation software you like.

As long as it runs on the Windows Mobile 5 operating platform, the Mio A701 can support the GPS software of your choice.

That means you're no longer restricted as to where and when you can use GPS. Nor do you need different navigation devices depending on the activity you want to use them for. In short, wherever you want to take it, you can.

For the road, we recommend Mio Map software. Mio Map will guide you to your destination for a perfect, seamless journey every time, with maps of 27 European countries available. But the A701 is equally in its element if you want to go sailing, biking, or hiking. Just add the software and go.

Make calls and navigate directly to Outlook contacts
The versatility of a Pocket PC combined with the simplicity of a Windows Smartphone means you never have to leave the office without your OutlookTM Contacts and Calendar.

Bluetooth wireless technology lets you wirelessly synchronise Contacts and Calendar with OutlookTM on your desktop computer.

But what makes life really easy is the ability to call or navigate directly to a contact. Just select the name and you'll be able to call, email or text them just by tapping again on the option you want.

With Mio Map v2, you'll have the choice of navigating directly to their address. Once confirmed, the navigation software launches automatically with your contact's address already entered.

Bluetooth wireless technology connectivity
The Mio A701 comes equipped with Bluetooth wireless technology, so you can make and receive calls in safety when you're on the road.

Together with a Bluetooth wireless technology car kit or headset, the Mio A701 allows you to keep your hands safely on the wheel whenever you're on the phone. It automatically switches from navigation to phone mode every time you receive a call, then back again when you hang up.

Bluetooth wireless technology 1.2 offers high transmission speeds and reliable connections: exchange files with colleagues and synchronise Contacts with OutlookTM on your desktop.

CExpandable memory for unlimited possibilities
Use standard SD MMC cards store pictures, MP3 files, videos, and e-books to turn A701 into a multimedia entertainment centre on the move.

You could always take a couple of books, your MP3 player and your photo album along on your journey. But just think how much easier it would be if you stored eBooks, music, photos and film on a standard memory card.

The A701 comes with a memory expansion slot that lets you to do just that. And it doesn't matter how long you're going away for, because memory cards mean the possibilities are endless.

Whether you want to read on the train, show relatives your family snaps, or listen to music strolling around town, the A701 lets you take entertainment wherever you go. So you'll be pleased to hear that we include a pair of earphones in the box.

As seen on screen
With an integrated 1.3 megapixel camera and 65,000-colour screen, the A701 comes in handy for taking snapshots as well as looking at them.

Thanks to a crystal clear, 65,000-colour screen, the A701 is excellent for storing and viewing photos and watching video footage.

Images look as vibrant on screen as they are in real life, whilst maps and menus are also bright, crisp and easy to read.

And if you ever wished you had your camera with you to take a quick snap of something, well now you have. The Mio A701 comes with an integrated 1.3 megapixel camera.​

attachment.php

attachment.php

attachment.php

فایل های ضمیمه

• Mio10.jpg
    Mio10.jpg
    30.4 KB · نمایش ها: 145
  • Mio11.jpg
    Mio11.jpg
    22.6 KB · نمایش ها: 136
  • Mio12.jpg
    Mio12.jpg
    23.8 KB · نمایش ها: 138

sashad85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از همه شما عزیزانی که زحمت می کشین و باعث می شین که پرشن تولز همیشه آپدیت بمونه تشکر می کنم.
یه خواهشی دارم ازتون اون هم اینه که اگه نقشه تهران مخصوص برنامه Pathaway رو دارین upload کنین. یا اگه ندارین بتونین وبسایتی رو معرفی کنین که نقشه JPEG یاGIF تهران و شهر های بزرگ ایران رو داشته باشه خیلی ازتون ممنون می شم. راستش اون لینکی رو که به سایت pcseven داده بودند رو رفتم ولی انگار عضو جدید قبول نمی کنه. لینک RapidShare ی که تو سایت گفته شده بود هم از بین رفته. :(
بازم از زحمت های شما ممنونم.

_nima

Guest
لایک‌ها
0
از همه شما عزیزانی که زحمت می کشین و باعث می شین که پرشن تولز همیشه آپدیت بمونه تشکر می کنم.
یه خواهشی دارم ازتون اون هم اینه که اگه نقشه تهران مخصوص برنامه Pathaway رو دارین upload کنین. یا اگه ندارین بتونین وبسایتی رو معرفی کنین که نقشه JPEG یاGIF تهران و شهر های بزرگ ایران رو داشته باشه خیلی ازتون ممنون می شم. راستش اون لینکی رو که به سایت pcseven داده بودند رو رفتم ولی انگار عضو جدید قبول نمی کنه. لینک RapidShare ی که تو سایت گفته شده بود هم از بین رفته. :(
بازم از زحمت های شما ممنونم.

ساشاد جان میتونی نقشه ی جاوای تهران رو دانلود کنی بعد بری عکسهای کوچیک 128 در 128 رو کنار هم بذاری و یه عکس بزرگ بدست بیاری. من قبلا این کار رو کردم ولی الان هرچقدر دنبالش گشتم پیداش نکردم. خودمم میخواستم یه زمانی. اگه کردی بی زحمت برا من هم آپ میکنی جایی بردارم. خیلی ممنونم

_nima

Guest
لایک‌ها
0
من میخوام تا چند هفته دیگه یه بلوتوث جی پی اس بخرم که به جمینم وصل کنم و بتونه راحت باهاش کار کنه... میخواستم ببینم کسی قیمت و مارک خوب سراغ نداره؟
در ضمن باطری خیلی اینطوری مصرف میشه؟
و اینکه باتری خود جی پی اسه چقدر میمونه؟
ممنون

tokhsipesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه دوستان عزيز
از كجا ميشه اطلاعات جامعي در مورد سرويس GPS فعلي ايران بدست اورد...؟

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوست عزيز اگر منظورت ساپورت ماهوارست كه ايران هم مثل كشور هاي ديگست... :happy:

بالا