برگزیده های پرشین تولز

N73 Me یا p990i ٠

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
N95 عزیز هم به زودی میاد و جلوی خزیت N73 رو میگیره :D

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
N95 عزیز هم به زودی میاد و جلوی خزیت N73 رو میگیره :D

ن95 با اون قیمت نجومیش که من فکر میکنم بعدا هم تا اون حد قابل قبول پایین نیاد ....کار زیادی نمیتونه واسه ن73 بکنه شما به فکر همون نسخه موزیک ادیشن باشید....باشد تا رستگار شوید:D :D :D :D :lol: ....:f34r:

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
اتفاقا N95 ساخته شده تا فروش بکنه ! N73 روز اولی که اومد قیمتش حدود 1 تومن بود !

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
ن95 با اون قیمت نجومیش که من فکر میکنم بعدا هم تا اون حد قابل قبول پایین نیاد ....کار زیادی نمیتونه واسه ن73 بکنه شما به فکر همون نسخه موزیک ادیشن باشید....باشد تا رستگار شوید:D :D :D :D :lol: ....:f34r:

شرط بندی سر یک عدد گوشی

1 ماه اول قیمت دقیقا نصف میشه
2 ماه بعد قیمت میاد رو 500
3 ماه بعد قیمت رو 400 میاد:blush:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با تنوع زیاد محصولات نوکیا و موتورولا و سونی اریکسون و تا حدی سامسونگ دیگه کمتر گوشی ای خز میشه. مگر اینکه یکی اینقدر اوسکل باشه که اگر تو یک اتاق یک گوشی رو دست 2 نفر دید بگه خز!!!

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
این سامسونگ جدیدا چقدر خوشگلن خدایی
24.gif

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
با تنوع زیاد محصولات نوکیا و موتورولا و سونی اریکسون و تا حدی سامسونگ دیگه کمتر گوشی ای خز میشه. مگر اینکه یکی اینقدر اوسکل باشه که اگر تو یک اتاق یک گوشی رو دست 2 نفر دید بگه خز!!!

جدیدا حرفات خیلی حساب هست ها!!

کاملا تایید!!

راستی نبینم کسی به ان 73 چیزی بگه فردا صبح به دستم میاد:p :p :p

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
شرط بندی سر یک عدد گوشی

1 ماه اول قیمت دقیقا نصف میشه
2 ماه بعد قیمت میاد رو 500
3 ماه بعد قیمت رو 400 میاد:blush:

دیگه 400 تومن نمیشه...اینی که شما گفتی به نظر من در عرض سه ماه اتفاق نخواهد افتاد...یک پروسه بلند مدت رو مطرح کردی فعلا که هر چی ن95 دیرتر officially ریلیس بشه وضعیت ن73 هم وخیم تر میشه...البته هم حرفهای من از روی حدس و گمان هست هم حرفهای شما...باید بیاد تا معلوم بشه....در حال حاضر که روند خز شدن ن73 با سرعت هر چه تمام تر داره به جلو پیش میره ...حالا این وسط بعضیها چشماشونو میخوان به روی حقیقت ببندن و قبول نکنن بحثی جداست;) :f34r:

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
دیگه 400 تومن نمیشه...اینی که شما گفتی به نظر من در عرض سه ماه اتفاق نخواهد افتاد...یک پروسه بلند مدت رو مطرح کردی فعلا که هر چی ن95 دیرتر officially ریلیس بشه وضعیت ن73 هم وخیم تر میشه...البته هم حرفهای من از روی حدس و گمان هست هم حرفهای شما...باید بیاد تا معلوم بشه....در حال حاضر که روند خز شدن ن73 با سرعت هر چه تمام تر داره به جلو پیش میره ...حالا این وسط بعضیها چشماشونو میخوان به روی حقیقت ببندن و قبول نکنن بحثی جداست;) :f34r:

راستی گوشی خودت چیه؟:happy: :happy: :happy:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

شما روند قیمت ان93 یادتون هست؟؟؟؟:blush:

و یا همین ان73 :blush:

از اینها که بگذریم شما ان90 یادتون هست فقط تو 3 هفته از 1.3 رسید به 680 فقط 3 هفته وقعا رگورد بود برا خودش:blush:

ولی یادتون باشه دوره ان73 فقط یک رقیب داشت اونم کا800 بود واگرنه 3 مگ خوب تو بازار چندتا بود فقط ان93 و ان80 که جفتشون نوکیا بود و اصلا تو رقابت نبودن شما حساب کن وقتی ان 95 میاد چندتا 5 میاد تقریبا چندمدل پاکت پسی ،سامسونک ،ال جی ري، اس ای،....:blush:

ERR0R

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان مثل اینکه بعضیهاتون منظور حرف منو نگرفتین!!

خز شدن n73 دلیل بر بد بودن این گوشی نیست اتفاقا خیلی هم خوبه مشکل بزرگی که داره اینه که قیمتش ثابت نمیمونه و از همه مهمتر چون نوکیا هست باعث خز شدنش میشه!:D

بعضیها هم فکر میکنند فقط 6600 خز شده نمیدونند که 6600 دیگه پروردگار خزه...
نمیخوام به کسی توهین کنم ولی ببینین شما هر کی از روستا و دهات پا میشه میاد میخواد گوشی نوکیا بگیره این نوکیا سر زبونها افتاده معروف شده همه دنبالشن شاید این عامل مهمترین عاملی باشه که گوشیهای نوکیا رو زیاد کرده!!!

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
اه! حالمو بهم زدی از بس خز خز کردی! بسه دیگه! گوشی چیه که خز بشه؟! اصلا خز یعنی چی!
خز خز خز خز خز خز ! حالم جدا بهم خورد!

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
اه! حالمو بهم زدی از بس خز خز کردی! بسه دیگه! گوشی چیه که خز بشه؟! اصلا خز یعنی چی!
این حرفای خز و خیل چیه که میزنی؟
:D

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
زیاد دلتون رو به این حرفها خوش نکنید کسی که از دهات و روستا میاد لزوما از شما پایینتر نیست

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
راستی گوشی خودت چیه؟:happy: :happy: :happy:

من الان ک750 دارم با هیچی هم عوض نمیکنم(البته با احترام به ک700 عزیزم :happy: یک زمانی واسه خودش کسی بود بنده خدا حالا پیر شده)...ولی تو خونمون از این آت آشغالهای نوکیا که باید به پای اون بشینی و پیر بشی تا یک گالری باز کنه یا یک اس ام اس بزنی زیاده عکسهاشونو اینجا گذاشتم: http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1004271&posted=1#post1004271 ....ببین چقدر زشتن؟!!!:wacko: ....قربون بشقاب پرنده و آجر:D

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
شما روند قیمت ان93 یادتون هست؟؟؟؟:blush:

و یا همین ان73 :blush:

از اینها که بگذریم شما ان90 یادتون هست فقط تو 3 هفته از 1.3 رسید به 680 فقط 3 هفته وقعا رگورد بود برا خودش:blush:

ولی یادتون باشه دوره ان73 فقط یک رقیب داشت اونم کا800 بود واگرنه 3 مگ خوب تو بازار چندتا بود فقط ان93 و ان80 که جفتشون نوکیا بود و اصلا تو رقابت نبودن شما حساب کن وقتی ان 95 میاد چندتا 5 میاد تقریبا چندمدل پاکت پسی ،سامسونک ،ال جی ري، اس ای،....:blush:

آره درسته اینم حرفیه:)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
واگرنه 3 مگ خوب تو بازار چندتا بود فقط ان93 و ان80 که جفتشون نوکیا بود :blush:
اینجای حرفت یک خورده خارج زدی....تا حالا عکسهای ن80 رو دیدی؟!!!....کارل زایس به داد نوکیا رسید .....ن 80 اون زمان دوربین 3 مگ خوب به شمار نمیرفت;)

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0

هر کی از ده و روستا میاد میبینه 200 تومن بالا تر نداره!! دستشم به گوشت نمی رسه!! میگه بو میده!!

یارو خودش کا 750 داره به قول حرف های خودشون پدر خز(من خودم از کلمه خز نفرت دارم اما نسبت به حرف این دوستم گفتم)

اومده ان 73 رو مسخره می کنه!!

اما در مورد ان 73 که خود منم در مقابلش
282.gif
کردم و حالا چرا!!

نقد از آرش رهمند

اين گوشي به دليل اينكه اغلب قابليت‌هاي كليدي را در حد عالي داشت هنوز هم هيچ رقيبي نتوانسته از اين غول تكنولوژي پيشي بگيرد.

اين گوشي به حدي زيبا و خوش‌دست است كه به جرات مي‌توان گفت در ميان 200 گوشي موجود در بازار بهترين است.

كيفيت اين صفحه نمايش فوق‌العاده است و امكان ندارد با چشم غيرمسلح بتوانيد پيكسل‌هاي سازنده آن را ببيند كه حتي با چشم مسلح هم اين كار كمي سخت است!

يكي از قوي‌ترين دوربين‌ها در ميان گوشي‌هاي پرقدرت در بازار دوربين N73 است كه با كمك كارل زايس بسيار قوي‌تر از مدل‌هاي قبلي ظاهر شده كه حتي در تست ميان N73 و K800 در 65 درصد قسمت‌ها N73 پيروز بود كه خود نشان‌دهنده اين بود كه N73 بهترين 2 و 3 مگاپيكسلي بازار است

N73 فيلم‌ها را با ابعاد 288* 352 پيكسل با فرمت Mp4 ضبط مي‌كند كه از همان شعار" كيفيت شبيه DVD نوكيا" پيروي مي‌كند.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من الان ک750 دارم با هیچی هم عوض نمیکنم(البته با احترام به ک700 عزیزم :happy: یک زمانی واسه خودش کسی بود بنده خدا حالا پیر شده)...ولی تو خونمون از این آت آشغالهای نوکیا که باید به پای اون بشینی و پیر بشی تا یک گالری باز کنه یا یک اس ام اس بزنی زیاده عکسهاشونو اینجا گذاشتم: http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1004271&posted=1#post1004271 ....ببین چقدر زشتن؟!!!:wacko: ....قربون بشقاب پرنده و آجر:D

واقعا خیلی رو میخواهد آدم با K750 !!!! از خز شدن گوشیهای دیگه مخصوصا N73 صحبت کنه!
:D

بالا