برگزیده های پرشین تولز

N73 Me یا p990i ٠

ERR0R

Registered User
لایک‌ها
0
می دونی چیه!! این یه اصول هست

دوستم پیکان دارند!! دیروز میبینم با دوستش بحث می کرد که آره پرشیا چه دهاتی شده و ...

این جا هم هر کی کا 750 داره میاد میگه خز خز خز:

p :p :p :p :p

خز بگیری الهی:lol: !!

آقا به چه زبونی بگم k750 مال من نیست من فقط از بازی تنیسش استفاده میکنم ....تا حالا 4 تا مسیج باهاش زدم و 2 تا عکس گرفتم و 120000 بار تنیس بازی کردم:D :D :D (خدایی تنیسش دیگه باحاله:D :D )

من به گوشی که واقعا زیاد شده باشه میگم ""خز"" k750 هم زیاد شده در نتیجه خز شده!دیگه به من ربطی نداره صاحبش باید بره عوض کنه که راضیش میکنم عوض کنه:D :D
در واقع میخوام بدونید که من صاحب ک750 نیستم و هیچ وقت هم نمیگم خز نشده!!!
باور ندارید از نویزی بپرسید من تابستون بهش گفتم که ک750 تو بنداز دور یک گوشی بهتر بخر چون خز شده!!!..اونهم گفت دست دانشجوها زیاده اشکال نداره آدمهای درست و حسابی تحصیل کرده باشه و....

شرمنده من نمیتونم در هر پستم از این کلمه ی "خز" استفاده نکنم!:p :p

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
یعنی انتظار داری واسه یه هندزفری یوزربار درست کنن؟! با استفاده از سایت http://userbarmaker.com یا برنامه ی UserBar Generator میتونی خودت قشنگشو بسازی !

مرسی واسه سایته امین جان. درست کردم
بعدم بله که انتظار دارم!!! اینو اگه کشفش کنن، واسش 20-30 تا user site هم درست می کنن
51.gif

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
بعدشم شما مثل اینگه یادت نمیاد تنها کسی که جلو مازیار و بچه های دیگه که سنگ سونی اریگسون رو به سینه میزدند و الان نمیدونم چرا جبهشون عوض شده

کی میگه عوض شده!! من فقط از ان 73 خوشم میاد!!

همیشه هم گفتم یه نمه کنده!!!!

تو موزیکال تو پ نیست!!!

جوی استیک یه نمه راحت نیست!!

اما اینا انتقاده!! همین!!! و دیروزم گفتم ک ه اینا باعث نمیشه که ان 73 یه گوشی خوب نباشه!!! و در حال

حاضر گوشی با این امکانات در یک جا نیست!!!!

من باز سونی اریکسون رو دوست دارم!!! من باز انتقاد میکنم!!!
اینکه جبهش عوض شده و ... حرف جالبی نبود و اینم قبول کن وقتی بحث کل و لجبازی میشه هیچ کسی حرفش رو منطقی نمی زنه!!!!

===========================

یکی هم اینکه بده به جای اینکه با امین و مازیار و .... کل بزنیم دعوا کنیم!!الا ن دوست شدم و دارم خیلی با احترام

بحث میکنیم!!

موفق باشین

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
یکی هم اینکه FrankenStein خان مگه شما نبودید که می گفتید پی 990 بد عکس مین دازه و ...

و مازیار خرید گفت کو!! بد میندازه منم گفتم بابا عجب عکس میندازه شما هم خودتون رو می کشتید که بگین بد

میندازه!!
و........

حالا هم ان 73......................................

حالا آقا داریوش میگه بابا به خدا رو 2 گیگ پر کردم اما سرعتش کم نمیشه!!!

من خودم 1 گیگ پر کردم کامل اصلان کم نشد!!

حالا شما بیا بگو بابا کم میشه شما چشم بصیرت نداری که ببینید!!!:happy:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
یکی هم اینکه FrankenStein خان شما نبودید که پی 990 بد عکس مین دازه و ...

و مازیار خرید گفت کو!! بد می ندازه منم گفتم بابا عجب عکس میندازه شما هم خودتون رو می کشتید که بگین بد میندازه!!

حالا آقا داریوش میگه بابا به خدا رو 2 گیگ پر کردم اما سرعتش کم نمیشه!!!

من خودم 1 گیگ پر کردم کامل اصلان کم نشد!!

حالا شما بیا بگو بابا کم میشه شما چشم بصیرت ندازید!!:happy:

عزیز من هنوز که هنوزه من میگم پی990 عگس هاش ضعیف تر از کا750 هست
من مقایسه با کا750 کردم اگر یادتون باشه و اینکه گفتم هرکی مخالف تو تایپیک عگس بیاد بزاره که همه نظر بدن حالاشما بگو ببینم کدوم بهتر عگس میندازه؟؟؟؟:blush:

بعدشم من تو بحث هیچ وقت یک طرفه و بی منطق نبودم لطفا یک عدد از پستهای منو نشون بدید که بی منطق صحبت کرده باشم (منتظر هستم) قاضی هم همه بچه های فروم:blush:

بعدشم من حرفی که میزنم مدرک و دلیل میارم کلی تو چند تا پست بالا هم حرف زدم به نظر شما غیر منطقی بود لطف کن بگو کجاش :rolleyes:

شما میشه بگید من کجا حرف از مموری کارت زدم هر جا که گفتم ،گفتم مموری نه مموری کارت من نمیدونم چه ربطی داره این به مموری کارت:wacko:

عزیز من من تو این فروم یک حرف رو خیلی زیاد میزنم از چیزی که سر در نمیارید نظر ندید :)

من تا امتحان نکنم چیزی نمیگم هر گوشی که تو کل تاریخ عضوبتم در بارش حرف زدم قبلا باهاش کار کردم حرفی هم که میزنم از تجربم من خودم پاکت پسی دارم و طرفدار سونی اریگسون هستم ولی من جزو کس های بودم که به پی990 گیر داد (یادتون که هست) وکلی از ان73 دفاع کردم خوب همه پستام موجود هست:)

ولی من منتظرم یک پست به من نشون بدید که از رو تعصب حرف زده باشم و بچه ها هم تائید کنند:cool:

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
عزیز من هنوز که هنوزه من میگم پی990 عگس هاش ضعیف تر از کا750 هست
من مقایسه با کا750 کردم اگر یادتون باشه و اینکه گفتم هرکی مخالف تو تایپیک عگس بیاد بزاره که همه نظر بدن حالاشما بگو ببینم کدوم بهتر عگس میندازه؟؟؟؟:blush:

بعدشم من تو بحث هیچ وقت یک طرفه و بی منطق نبودم لطفا یک عدد از پستهای منو نشون بدید که بی منطق صحبت کرده باشم (منتظر هستم) قاضی هم همه بچه های فروم:blush:

بعدشم من حرفی که میزنم مدرک و دلیل میارم کلی تو چند تا پست بالا هم حرف زدم به نظر شما غیر منطقی بود لطف کن بگو کجاش :rolleyes:

شما میشه بگید من کجا حرف از مموری کارت زدم هر جا که گفتم ،گفتم مموری نه مموری کارت من نمیدونم چه ربطی داره این به مموری کارت:wacko:

عزیز من من تو این فروم یک حرف رو خیلی زیاد میزنم از چیزی که سر در نمیارید نظر ندید :)

من تا امتحان نکنم چیزی نمیگم هر گوشی که تو کل تاریخ عضوبتم در بارش حرف زدم قبلا باهاش کار کردم حرفی هم که میزنم از تجربم من خودم پاکت پسی دارم و طرفدار سونی اریگسون هستم ولی من جزو کس های بودم که به پی990 گیر داد (یادتون که هست) وکلی از ان73 دفاع کردم خوب همه پستام موجود هست:)

ولی من منتظرم یک پست به من نشون بدید که از رو تعصب حرف زده باشم و بچه ها هم تائید کنند:cool:

در مورد حرف های بالات حالا قبول!!

------------------------------------

اما در مورد ان 73 اخه بابا یارو داره میگه راضی هستم من میگم خوبه!! اون میگه خوبه

تو میگی من کار کردم! یه نمه و مشکل داره و غیره!!

قبولت دارم که خیلی از نظر اطلاعاتی قوی هستی اما ......................

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
N73 me رو که امروز 520 میدادن جمهوری....معمولی هم 460 تومن...

ERR0R

Registered User
لایک‌ها
0
N73 ME رو بدون گارانتی گرفتم 600

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
من الان ک750 دارم با هیچی هم عوض نمیکنم(البته با احترام به ک700 عزیزم :happy: یک زمانی واسه خودش کسی بود بنده خدا حالا پیر شده)...ولی تو خونمون از این آت آشغالهای نوکیا که باید به پای اون بشینی و پیر بشی تا یک گالری باز کنه یا یک اس ام اس بزنی زیاده عکسهاشونو اینجا گذاشتم: http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1004271&posted=1#post1004271 ....ببین چقدر زشتن؟!!!:wacko: ....قربون بشقاب پرنده و آجر:D

خدایی عجب انتن دهی داشت کا 700:happy: یه روزی اوایل تولدش خریدم هنوز هم میگم انتن دهیش فوق العاده بود

ERR0R

Registered User
لایک‌ها
0
میگم N93 رو فروختی
sigh.gif
// يکمی زود نبود :د !؟ حالا چند فروختيش :د !؟ غير از وزن به نظرت N73 | N73 ME بهتر هست يا N93 :د !؟

n93 رو که خیلی وقته فروختم 550 !!!!البته باید بیشتر بر میداشتن چون خط روش نیفتاده بود آکبندشو با خودش مقایسه میکردی نمیتونستین بفهمین کدوم آکبنده!! بیشتر باهاش فیلم گرفتم تاعکس و....!!!
غیر قابل تحمل شده بود واسم خیلی حملش در اماکن عمومی سخت بود:D

خب معلمومه دیگه کدوم وزنش کمتره!!این خیلی سبک و راحته "مشکل خاصی هم تو این 3 روز باهاش پیدا نکردم به غیر سرعتش که فکر میکنم نسبت به N93 پایین تره!...!!
فقط یک چیز دیگه این دوربین VGA جلوش خیلی ضایعست!!!نمیذاشتن سنگین تر بود :D:D:D:d

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگم N93 رو فروختی
sigh.gif
// يکمی زود نبود :د !؟ حالا چند فروختيش :د !؟ غير از وزن به نظرت N73 | N73 ME بهتر هست يا N93 :د !؟

N93 شاید قدرتمند ترین گوشی موجود در بازار باشه، N73 عملاً در مقابل N93 حرفی برای گفتن نداره....
از طرفی سایز گوشی هم خوب مهمّه دیگه، رو همین حساب یکی-دو سال دیگه باید صبر کرد تا N95 قیمتش شدیداً بکشه پایین تا ما هم بخریمش، تو سایت قیمت دات کام، قیمتش رو زده بود 1 میلیون و نهصد هزار تومان.
295.gif
http://www.gheymat.com/?pcode=50002027
http://www.gsmarena.com/nokia_n95-1716.php

http://www.gsmarena.com/nokia_n95-1716.php

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
از تفاوت سرعت بیشتر برامون بگو ! اجرای sis ها و java ها و تم ها و باز شدن منو ها و گالری و...

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
خدایی عجب انتن دهی داشت کا 700:happy: یه روزی اوایل تولدش خریدم هنوز هم میگم انتن دهیش فوق العاده بود

آره واقعا...من 5 سال پیش اس ال 45 داشتم...به جرات میتونم بگم که آنتن دهی ک700 دقیقا مثل اون بود....یاد هر دوشون بخیر تکرار نشدنی بودن

بالا