برگزیده های پرشین تولز

N73 Me یا p990i ٠

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
واقعا خیلی رو میخواهد آدم با K750 !!!! از خز شدن گوشیهای دیگه مخصوصا N73 صحبت کنه!

اوهوم! اینقدر زیاد شده که میبینی توی همه تبلیغ های تلوزیونی که مثلا مال این سرویسهای موبایل بانکهاست، طرف K750 داره! توی تبلیغات هاکوپیان هم مانکن هاشون یکی V3 داره یکی K750! اصلا K750 نماد موبایل امروزی شده!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اوهوم! اینقدر زیاد شده که میبینی توی همه تبلیغ های تلوزیونی که مثلا مال این سرویسهای موبایل بانکهاست، طرف K750 داره! توی تبلیغات هاکوپیان هم مانکن هاشون یکی V3 داره یکی K750! اصلا K750 نماد موبایل امروزی شده!

ده نمکی هم فکر کنم K750 داشته باشه!
:D

fuhnen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به خدا زشته ! بابا میدونین چند وقت گذشته شما هنوز دارین سره نوکیا کل میکنین !
بابا داریوش تو که میدونی قضیه چیه بیخیالشون شو ......

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
و همه اینها به خاطر این هست که شما با این کلمه مشکل دارین و گرنه من کی گفتم گوشی خز بده برای من مهم نیست که گوشی دست کی هست ...این شمایید که..

ما یک کلام گفتیم ن73 در حال خز شدن هست به همتون بر خورد ...این مشکل از شماست که با این کلمه مشکل دارین ....اونوقت ...چی بگم والا...شما هنوز با چیزهایی مثل شغل یک آدم کشور سازنده یک گوشی و ملیت یک آدم و.... مشکل دارین اونوقت دم از تفکر پیشرفته میزنید با این همه تعصبات واقعا جالبه....هیچ وقت به شخصیت یک آدم توجه نمیکنید فقط به ظاهر طرف و شغلش و...توجه میکنید...و اونو مبنای تمام قضاوتهای خود قرار میدین...چه بسا ممکنه همون افغانی زحمت کش که مازیار یک جایی مثال زد با همون وضعش طرز فکری بازتر و بالاتر از شما داشته باشه...:eek:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یارو خودش کا 750 داره به قول حرف های خودشون پدر خز(من خودم از کلمه خز نفرت دارم اما نسبت به حرف این دوستم گفتم)

اومده ان 73 رو مسخره می کنه!!

من هیچ وقت ن73 رو مسخره نکردم...فقط گفتم سرعتش پایینه(especially when the memory is above half) ...

هر کی از ده و روستا میاد میبینه 200 تومن بالا تر نداره!! دستشم به گوشت نمی رسه!! میگه بو میده!!

من از ده و روستا نیومدم(هر چند اگر اومده بودم هم واسم ننگ و عار نبود)...دستم هم به این گوشی رسیده چون خانواده خودم دارن...همچین افتخاری هم نیست

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
من هیچ وقت ن73 رو مسخره نکردم...فقط گفتم سرعتش پایینه(especially when the memory is above half) ...

من از ده و روستا نیومدم(هر چند اگر اومده بودم هم واسم ننگ و عار نبود)...دستم هم به این گوشی رسیده چون خانواده خودم دارن...همچین افتخاری هم نیست

خوب منی که 810 داشتم!!

و الان ان 73 دستمه باید می گفتم چرا سرعتش کمه!!

اما اصلان سرعتش کم نیست و به نظر من مهشره!

رم 1 گیگ رو دیروز پرش کردم اصلان هنگی کند بودنی هیچی!!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

نمیدونم منشع این حرفها در مورد سرعت N73 از کجا بوده و به قول فردوسی پور از کجا آب میخورده ولی سرعت N73 به پر و خالی بودن رم هیچ ربطی نداره چه پر پر باشه چه خالی سرعت کم و زیاد نمیشه

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خوب منی که 810 داشتم!!

و الان ان 73 دستمه باید می گفتم چرا سرعتش کمه!!

اما اصلان سرعتش کم نیست و به نظر من مهشره!

رم 1 گیگ رو دیروز پرش کردم اصلان هنگی کند بودنی هیچی!!

عجب
1655.gif

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
نمیدونم منشع این حرفها در مورد سرعت N73 از کجا بوده و به قول فردوسی پور از کجا آب میخورده ولی سرعت N73 به پر و خالی بودن رم هیچ ربطی نداره چه پر پر باشه چه خالی سرعت کم و زیاد نمیشه

جسارت نباشه برادر اتفاقا کاملا رابطه نزدیک و تنکاتنک دارند:blush:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
کاملا در اشتباهی
:cool:
لطف کنید در مورد گوشی ای که با اون کار نکردید نظر ندید.

شما در اشتباهی دوست عزیز حالا بادلیل میگم فقط الان دارم میرم بیرون آخر شب ایشاالله یه توضیح 2 صفحه ای مینویسم از سیستم پردازش هر پردازش گری چه موبایل چه کامپیوتر و.....(هر وسیله ای که پردازش کر داره )

بعدشم فکر کنم بعد از بهروز من اولین کسی بودم تو این فروم با ان73 کار کردم و عگس های گرفته شده شو گذاشتم تو سایت

برادر خانمم هم با اجازت گوشی که دستش میگیره ان 73 هست بعلاوه 4-5 نفر از دوستای خودم:blush:

پ.ن:در باره چیزی که امتحان نکردم هیچ وقت حرف نمیزنم این شعار خود من تو این فروم بود:blush: (به این زودی یادت رفت؟؟؟)

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2

حسین راست میگه! بیربط بیربط هم نمیتونه باشه! توی هر گوشی این جوریه! وقتی که بعد از مثلا 6 ماه کار، گوشی و مموری رو فرمت میکنی، میبینی که سرعت به طرز محسوسی، در حد سه دوم افزایش پیدا کرده! و حالا اینکه N73 تا چقدر رو بدون افت سرعت جواب میده مطمئن نیستم! چون اونی که باهاش کار کردم اصلا رم نداشت و با N73 امین هم زیاد کار نکردم! ولی میتونم بگم بیربط نیست! توی همین 3250 خودم هم کاملا محسوسه!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
حسین راست میگه! بیربط بیربط هم نمیتونه باشه! توی هر گوشی این جوریه! وقتی که بعد از مثلا 6 ماه کار، گوشی و مموری رو فرمت میکنی، میبینی که سرعت به طرز محسوسی، در حد سه دوم افزایش پیدا کرده! و حالا اینکه N73 تا چقدر رو بدون افت سرعت جواب میده مطمئن نیستم! چون اونی که باهاش کار کردم اصلا رم نداشت و با N73 امین هم زیاد کار نکردم! ولی میتونم بگم بیربط نیست! توی همین 3250 خودم هم کاملا محسوسه!

عملا که اینطور نیست. الان دیگه بعد از چند هفته کار کردن به جرائت میتونم بگم پر بودن حافظه کارت سرعت رو کم نمیکنه. همینطور اگر کارت رو خالی کنی اصلا سرعت زیاد نمیشه. این احتمالا برمیگرده به سیمبین 9 که از نظر برنامه نویسی پیشرفت کرده. حالا اونهایی که N73 دارند بیان و تجربشون رو بگن. متاسفانه چند ماهی که N73 توی بازار کم بود و دست کمتر کسی بود حرف پشت سرش زیاد بود الان میتونم بگم که تقریبا 95% اون حرفها چرندیاتی بیش نبود. البته من از اول موزیک ادیشن داشتم و با معمولی کار نکردم ولی اونهم نمیتونه چندان متفاوت باشه. باز هم از کسانیکه بدون تجربه عملی نقد میکنند میخواهم که دیگران رو به اشتباه نندازند.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
عملا که اینطور نیست. الان دیگه بعد از چند هفته کار کردن به جرائت میتونم بگم پر بودن حافظه کارت سرعت رو کم نمیکنه. همینطور اگر کارت رو خالی کنی اصلا سرعت زیاد نمیشه. این احتمالا برمیگرده به سیمبین 9 که از نظر برنامه نویسی پیشرفت کرده. حالا اونهایی که N73 دارند بیان و تجربشون رو بگن. متاسفانه چند ماهی که N73 توی بازار کم بود و دست کمتر کسی بود حرف پشت سرش زیاد بود الان میتونم بگم که تقریبا 95% اون حرفها چرندیاتی بیش نبود. البته من از اول موزیک ادیشن داشتم و با معمولی کار نکردم ولی اونهم نمیتونه چندان متفاوت باشه. باز هم از کسانیکه بدون تجربه عملی نقد میکنند میخواهم که دیگران رو به اشتباه نندازند.

خو کسی که تموم عمرشو تو غار بوده آفتاب نمی دونه یعنی چی:D
بعدم اون موقعی که n73 کم بود یک سری از بچه ها مثل خودم و حسین باهاش کار کردیم (یه نفر دیگه از دوستان هم توی بخش موبایل یه ترد زد برای مموری اگه یادتون باشه با سرعت گوشی شدیداً مشکل داشت) اون موقع فیرمور های اولیه روی گوشی بود، اگه حالا مشکلاتش کمتر شده قطعاً بی ارتباط با فیرمورهای جدید نیست.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خو کسی که تموم عمرشو تو غار بوده آفتاب نمی دونه یعنی چی:D
ب.

خودتون رو مسخره کنید.
گوشی خودتون چیز دیگه ایه به مردم میایید میگید گوشیشون چطوریه!؟
اگر گوشی من N73 است که همه این حرفها چرنده. حالا هر کسی خواست به حرف اینهایی گوشی بده که خودشون این گوشی دستشون نیست.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خودتون رو مسخره کنید.
گوشی خودتون چیز دیگه ایه به مردم میایید میگید گوشیشون چطوریه!؟
اگر گوشی من N73 است که همه این حرفها چرنده. حالا هر کسی خواست به حرف اینهایی گوشی بده که خودشون این گوشی دستشون نیست.

آها...بعد لابد این سایت هایی که ریویو می دن گوشی رو یه 5-6 ماهی نگه می دارن بعد نظرات گوهربارو ارائه می دن...:wacko:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آها...بعد لابد این سایت هایی که ریویو می دن گوشی رو یه 5-6 ماهی نگه می دارن بعد نظرات گوهربارو ارائه می دن...:wacko:

نه ولی با 10 دقیقه کار کردن با یک گوشی بدون رم نمیان ریو بنویسند. البته منظورم سایتهایی مثل موبایل ریوو نیست

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
نه ولی با 10 دقیقه کار کردن با یک گوشی بدون رم نمیان ریو بنویسند. البته منظورم سایتهایی مثل موبایل ریوو نیست

همم...رم داشت...1گیگابایت..شهریور گوشی رو خریده بود و آپدیت نکرده بود...توی 10 دقیقه می شه یه بر آورد کلی از سرعت باز شدن برنامه ها و غیره به دست آورد...البته طرف خودشم از سرعت گوشی شاکی بود و می گفت احتمالاً به خاطر مموریه...حالا اگه مشکل حل شده دیگه چه بحثیه:p
خوبیش اینه که n73 آی می چنج توی بازار نیست و راحت همرو می شه آپدیت کرد!

راستی یه سوال..این امضاها رو کجا درست می کنید؟!
42.gif

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
user bars ها رو؟! بگو تو چه زمینه ایم میخوای تا بهت بدم! مثلا یه گوشی، یا یه گروه موسیقی، یا هرچی! سعی میکنم برات پیدا کنم!

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
عجب روزگاری شده!!

یکی کا 750 داره میاد میگه!! ان 73 خزه!!!

یکی میگه سرعتش کنده!!

من نمی دونم اخه بیکاری هم این حد؟

من خودم از دیروز 1 گیگ رو کامل پر کردم و ازش هم کار می کشم!! اصلانم

کند نیست!! و خیلی راضی کننده هستش!!

بالا