برگزیده های پرشین تولز

Nokia vs SonyEricsson, قسمت 23967!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از xPlod :
من پست های مربوط به مباحث اخیر - که داشت در تمام تاپیک ها ریشه می کرد - رو به این تاپیک جدید منتقل کردم. لطفن اگه کسی در مورد اینکه K750 بهتره یا 6681 مطلبی داره در همین تاپیک بنویسه!

آقا دستت درست!
اینا منم آلوده کردن:D

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از DariushAgah :
این کتلت ها که میگی خیلی هم خوشمزه اند. زیبایی طراحی 6681 از تمام گوشیهای سونی اریکسون بهتره حالا شما میخوایید بگید کتلت بگید . برای من که از برنامه های پخش فیلم مثل اسمارت مووی استفاده میکنم و خیلی از فیلمهای جدید رو سر کار یا تو سرویس روی موبایلم میبینم اندازه ال سی دیش مناسبه بقیه اش هم که دکمه است و فضای اضافی نداره .ضمن اینکه گوشی هایی مثل کا 750 که شما میگید هم از نظر اندازه چندان کوچکتر نیستند . کا 750 فقط و فقط عرضش یک سانت از 6681 باریکتره . اگر ظرافت مد نظرتون باشه گوشیهای سامسونگ چیز متفاوتی هستند ولی سونی اریکسون در همین محدوده است.

محل کار ما یک ساختمون چند طبقه است که خیلی گوشی ها دم پنجره خوب آنتن میده ولی مرکز ساختمون نه. اکثر گوشیها در شرایط عادی کار میکنند ولی یکسری گوشیها در آنتن دهی متمایز هستند و در شرایط خاص مثل داخل ساختمانهای بزرگ یا حومه شهر یا زیر زمین به خوبی مرکز شهر آنتن میدن مثل بعضی از مدلهای موتورولا نوکیا و بعضا پاناسونیک
البته سر کار ما بیشتر نوکیا و سونی اریکسون دارند همکارا و در مورد گوشیهای جدید سامسونگ نمیدونم شاید مشکل آنتندهی نداشته باشند ولی قدیمتر ها سامسونگ از این نظر خوب نبود
گوشیهای پرفروش بازار ایران اول نوکیا و بعد سامسونگ است بخاطر کارایی نوکیا و طراحی سامسونگ

:blink:
1.رزولوشن k750i=220x176 6681=208x176 در ضمن در کا750 تعداد پیکسل در واحد سطح خیلی بیشتر از
6681 میباشد پس اگه قراره با گوشی فیلم نگاه کنید مطمئنا تو کا750 کیفیت بالاتره . در ضمن من با همین کا 750 فیلمهای 25 fps میبینم (با تبدیل به 3gp بوسیله برنامه ی Xilisoft Video Converter )
2.عزیزم اسمارت مووی دیگه قدیمی شده و برنامه از اون بهترشو دارم (برای سیمبیان ها)با پخش فایل تصویری با نرخ 30 فریم ریت در ثانیه
3.در مورد اختلاف اندازشونم که::blink: :shades2:

saeid.mob

Registered User
لایک‌ها
0
1-من هم با نظر داریوش جان موافقم.
2-این دیگه چه وضعیه همتون ریختید سر یه نفر هر چی میخواهید بهش میگید.
3-در مورد سیمبیان بگید چند تا برنامه بدرد بخور میخواهید تا من بهتون بدم که ازشون خسته نشید.
4-سیمبیان امکان بازی کردن در حالت 3D رو فراهم میکنه که عمرا SE بتونه مثل midtown madness یا fifa یا ...
5 با سیمبیان گوشی به یه کامپیوتر یا یه pda تبدیل میشه و هر کاری بخواهید میکنه(که البته java هم کم نیاورده):lol:
6-من برای سیمبیان برنامه ای دارم که میشه با اوون کامپیوتر کنترل کرد یا با کامپیوتر گوشی کنترل کرد که مثلا گوشی تون تبدیل به دوربین مخفی یا webcam بشه (با blue tooth)که SEعمرا بتونه.
7 در ضمن باید بگم که من خودم از وقتی گوشی های SE رو دیدم واقعا شیفتشون شدم;)

samuraii40

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از DariushAgah :
بحث سونی اریکسون و نوکیا نیست . مدل گوشی رو بگید من نمیگم آنتن هر نوکیایی از هر گوشی دیگه ای بهتره ولی شما هم آنتندهی گوشی مثل کا 750 رو با 6681 نوکیا مقایسه نکنید. اون چه نوکیایی بوده که آنتن نمیداده؟ مسلما آنتندهی 6600 خیلی ضعیفتر از 6681 است این رو تجربه کردم چون از هر دوش توی خونه و محل کار استفاده کردم. باید مدل گوشی رو مشخص کنید گوشی ارزون قیمت 3310 ساخت آلمان آنتدهیش از خیلی گوشیهای بالای 300 تومن هم بهتره یک گوشی رنگیه شبیه اسباب بازی که یکی از فامیلها داره ولی تا حالا نشده بهش زنگ بزم صدا ذره ای خراب باشه
دابلیو 800 رو نمیدونم ولی اگر اینطور که گفته میشه از نظر سخت افزاری با کا 750 یکی باشه اونهم یک آنتندهی معمولی داره . توی برررسی گوشی 6681 سایت موبایل رویو آنتندهیش از نکات برجسته اون شماره شده در حالیکه کا 750 سونی بخاطر صدا و دوربینش معروفه
w800 مبتنی بر جاواست پس برنامه های اونهم روی گوشی های سیمبینی نصب میشه و ادعای بیشتر بودن برنامه ها نشان میده که فقط برای ادعا کردن آمده اید بدون اطلاعات. البته جاوا بیشتر برای بازیه و بازیهای جاوا کیفیت پاینتری دارند مخصوصا از نظر صدا
گوشیهای اسمارت فون مسلما بدرد کسانیکه نمیتونند با برنامه ها کار بکنند نمیخوره چون تنها فایده اش براشون اینه که گوشیشون ویروسی میشه و فکر میکنند سیمبین بدرد نمیخوره . ولی خسته شدن از برنامه بی معناست . چطور کسی ممکنه مثلا از برنامه منشی تلفنی خسته بشه؟ یا وقتی قابلیت خواندن فرمتهای جدید صدا و تصویر رو به راحتی میشه به گوشی اضافه کرد خسته کننده است یا اینکه یک فایل صوتی یا تصویری رو با کامپیوتر تبدیل کردن و با کیفیت پایین تر تماشا کردن؟
دابلیو 800 و کا 750 در همه موارد ضعیفترند مگر یکمقداری در دوربین و یکمقداری در صدا. اگر موسیقی یا مارک سونی مهمترین ملاک انتخاب کسی باشه کا 750 و امثال آن انتخاب خوبی هستند و گرنه گوشیهای بهتر زیاد است
:happy:
منظور من از انتن دهی این بود که نوکیا دیگه مثل سابق گوشیهایی با انتن دهی منحصر به فرد تولید نمیکنه که ما بخواهیم بر اساس انتن دهی از اونها دفاع کنیم.شاید در بعضی مواقع از لحاظ انتن دهی گوشیهای se بهتر عمل کنند که من خودم این موارد رو از نزدیک دیدم و در ضمن شما میگید گوشیهای قدیمی من الان یک نوکیا 6110 هم در خونه دارم که بی استفاده افتاده انصافا هم میگم انتن دهیش از تمامی گوشیها سرتر هستش ولی ایا شما این گوشی رو میتونید دست بگیرید یا استفاده کنید با توجه به قدیمی بودن و ابعاد گوشی.در مورد انتن دهی 6630 و 6681 من هیچ تفاوتی ندیدم که بخوام از انتن دهی اون تعریف کنم ولی به نظر من 3230 از این دو بهتر بود.
w800 مبتنی بر جاواست درسته.ولی منظور من از برنامه ها این بود که مثلا شما برای دیدن عکس تماس گیرنده به صورت تمام صفحه در نوکیا به برنامه احتیاج دارید که مثلا این مورد در se به صورت پیش فرض وجود داره و البته 10 ها مورد مشابه.
در ضمن شما که دم از اطلاعات میزنید میدونید که بازیهای جاوا بر اساس رزولوشن ساخته میشون و نمیتوان مثلا یک بازی رو هم بروی k300 و هم بروی k750 اجرا کرد که مشگل پیش میاد.مثلا من همین بازی fifa2005 رو که برای نوکیا هستش رو بروی w800 اجرا کردم فقط ایرادی که داشت این بود که بازی سرعت زیادی داشت.
در مورد خسته شدن از برنامه ها هم باید بگم که من تمامی نرم افزار ها رو دارم و اینکه انقدر تجربه دارم که گوشیم رو ویروسی نکنم که از این بابت از گوشی خسته بشم.نظرم این هست که مثلن وقتی گوشی ما 100 فرمت صوتی یا تصویری رو ساپورت میکنه ولی وقتی نتونیم یک موزیک ساده رو با کیفیت دلخواه گوش کنیم چه فاییده ای داره.نوکیایی که نمیتونه یک handsfree با کیفیت برای گوشیش تهیه کنه باید از اون انتقاد کرد.به طوری که میبینیم handsfree گوشی n90 با 500000 قیمت با 6260 یکی هست.فقط نوکیا زحمت کشیده و مونو رواستریو کرده با کیفیت متوسط.
البته باز هم میگم بحث بر سر مارک گوشی یک کار کاملا اشتباهی هستش.چون این برای یک کار ساخته شده و دیگری برای کار دیگری.ما اولا باید ببینیم که از گوشی چه انتظاری داریم و بعد شروع به خرید کنیم.منی که از گوشی انتظار پخش موزیک با کیفیت رو دارم که نمیتونم برم نوکیا بخرم چون سیمبیان داره البته این یک مزیت ولی خرید گوشی به اجبار انسان رو زود دلزده میکنه.باز هم اگر بحث مارک رو وسط بگشیم تمامی گوشیهای سمبیان نوکیا در برابر سری P سونی اریکسون باز هم حرفی برای گفتن ندارن.

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
اینو هرکس میدونه که k750i از لحاظ کارایی سرتراز 6681! (البته برای کاربر معمولی که معمولا 90 درصد از این قشرن)

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از saeid.mob :
3-در مورد سیمبیان بگید چند تا برنامه بدرد بخور میخواهید تا من بهتون بدم که ازشون خسته نشید.
4-سیمبیان امکان بازی کردن در حالت 3D رو فراهم میکنه که عمرا SE بتونه مثل midtown madness یا fifa یا ...
5 با سیمبیان گوشی به یه کامپیوتر یا یه pda تبدیل میشه و هر کاری بخواهید میکنه(که البته java هم کم نیاورده):lol:
6-من برای سیمبیان برنامه ای دارم که میشه با اوون کامپیوتر کنترل کرد یا با کامپیوتر گوشی کنترل کرد که مثلا گوشی تون تبدیل به دوربین مخفی یا webcam بشه (با blue tooth)که SEعمرا بتونه.

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نظر من نمیشه اینطوری مقایسه کرد چون برای یکی مثل من که میخواد فایلهای pdf و word رو تو موبایلش ببینیه و اهل برنامه ریختن هم هست و پیغام گیر هم براش مهمه و دوست داره دستش تو گوشی باز باشه و بتونه راحت با گوشی ور بره خب k70 و کلا گوشیهای se بدرد نمیخورن ولی اگه دنبال اینی که یه زنگی بزنی و حالا یه اهنگیم گوش بدی و شارژ بالا هم مد نظرت باشه خب گوشیای se بهترند ولی در کل من فکر میکنم مخصوصا در سری جدید گوشیهایی که دو کمپانی بدن بیرون (nokia و sony ericsson ) نوکیا خیلی بهتر از سونی اریکسون عمل کرده و سونی اریکسون تو سری جدید انچنان تحولی در گوشیهاش به وجود نیورده ولی نوکیا در گوشیهای جدیدش مخصوصا سری n که سری جدید واینده دار نوکیا محسوب میشه داره کارهای جالبی انجام میده

saeid.mob

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Reza364 :
می تونم بپرسم منظورتین از این شکلکا چیه؟
در ضمن از برنامه های سیمبیان که من یادم رفت باید به graph calculator اشاره کنم که واقعا بدرد می خوره

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
اول از همه از xPlod عزیز بابت این تاپیک و اسمش !!! تشکر میکنم . جا داره بگم : آقا خیلی باحالی !
اما مقایسه ی کذایی بین نوکیا - سونی اریکسون ، اسمارت فون - جاوا ، K750 - 6680 - آنتن دهی - عدم آنتن دهی و ...

اولین نکته ای که به نظرم می رسه بگم اینه که سابق هم اینجا بحث بوده و در آینده هم خواهد بود
اون موقع نوکیا طرفدارانی داشت مثل استاد موری و چند تا از بروبکس که متاسفانه دقیقا یادم نیست و طرفداران سونی
اریکسون هم دوستانی مثل xPlod بودند . عده ای دیگه هم میانه رو در فروم دیده میشدند که من حضرت فارگو یادم میاد
( من اون زمان خیلی بچه بودم !!! )
حالا منظور : اینکه الآن می بینیم همه ی این اساتید ، به صرف این کلمه ی استاد رو با خودشون به دوش می کشن که
تعصب خودشونو یا کنار گذاشتند یا اگر کنار نگذاشتند در بحث هاشون اون رو کنترل کردن و اگر در گوشیهایی که دوست
داشتند ایرادی می دیدند بیان می کردن و در اینجا دیگه تعصب چشممون رو به روی حقایق نمی بست . مثال هم کم و
بیش یادمه ولی نمی زنم چون فقط از یک گروه یادم میاد که ممکنه باعث اذیتشون بشه
از این بگذریم . اصلا تا اینجا رو بخونید تا بفهمید معنی : قسمت 23967م رو !!! هر چند باز هم هزاران بحث دیگه هم بود
ولی ما باید در این تاپیک اتمام حجت کنیم و یک چیزایی رو مشخص کنیم
بر اساس خوندن پستهای قبلی من قطعا فهمیدین بنده ی حقیر سونی اریکسون رو بر نوکیا ترجیح می دم و حتی روی
سونی اریکسون تعصب دارم و از نوکیا متنفرم ! اما همیشه سعی کردم اساتیدی رو که ذکر کردم مرجع تقلید قرار داده و
اخلاق ورزشکاری رو حفظ کنم !!!
جناب داریوش آگاه من هیچ وقت نگفتم برای هر مطلبی لینک بگذار ولی برای این حرفت حتما یک لینک بگذار که به مراجع
بزرگ اینترنتی درباره ی موبایل دروغ نبسته باشی :
(( در موبایل ریویو هم می خوانیم آنتن دهی نوکیا خوبه و سونی اریکسون از پخش mp3 و دوربین خوبی برخورداره ))
دقیقا این نبود ولی یک چیزی تو این مایه ها بود .
عزیز من آنتن دهی سونی اریکسون در دنیا بر اساس سه شبکه ی GSM طراحی میشه و نوکیا هم همینطور و آنتن دهی
ضعیف ایراد گوشی سونی اریکسون نیست بلکه ضعف شبکه ی مخابراتیه و قدرت کمه اون . در کشوری مثل روسیه هرگز
اینطور نیست که بگن آنتن دهی کدوم گوشی بهتره . اونجا آنتن دهی ها برابره . لینک من برای این مطلب چیه ! :
اینکه در هیچ ریویویی در اونور آب از آنتن دهی بحث نمیشه . یعنی چی ؟ یعنی اونها از آنتن دهی به یک درکی رسیدن که
آنتن هیچ گوشی براشون مشکل زا نیست که بخوان براش بحث کنند
در ایران هم آنتن دهی همه ی گوشیها تقریبا یکی شده و یک دورانی بود و گذشت که آنتن دهی نوکیا از سونی اریکسون
قوی تر بود . دورانی که T610 و P900 و P800 تولید می شدند . الآن من با چه دلیلی حرف شما رو باید مبنی بر آنتن ندادن
گوشی های سونی اریکسون و آنتن دادن گوشی شما در شرکتتون قبول کنم وقتی در جایی بودم که ادعای اول آنتن دهی
آنتن نمی داده و یک گوشی دیگه ( غیر از SE ) آنتن می داده ؟ در جایی هستم که نوکیا و سونی اریکسون مثل هم آنتن
می دهند ؟ مورد اول اعتماد منو به این جمله از بین برد که میگن نوکیا بهترین آنتن دهی رو داره . اتفاقا گوشی من همونی
بود که شما در دست دوستتون دیده بودین و اونو به اسباب بازی پر آنتن تشبیه کرده بودین . ضمن اینکه من در یک نقطه ی
خیلی کور یک شهرک در کرج ! راحت با T630 حرف زدم . با w800 و p910 کار کردم و هیچ مشکلی نداشتم ؟
پس بحث آنتن دهی رو ول کنین که یک ادعای کاملا الکی نوکیاییه برای اینکه متعصبین نوکیا بگن گوشی ما بهتره . ناراحت
نشی ها ولی حرف های شما یا پیرامون آنتن دهی بوده یا سیمبین بودن گوشی ( که به اونم می رسیم )
اما سیمبین بودن گوشی . بحثی که من تابستان همین امسال به یک عده 6630 رو نسبت به K750 پیشنهاد دادم و همین
آقا رضایی که شما بهشون میگین متعصب به منم گیر داده بودن که مگه سیمبین چی داره ؟ !!! منم می گفتم فلان و فلان
داره . تا اینکه خودم سری 60 سیمبین که به عقیده شما بهترین نوع سیمبین برای کاربر داخل ایران هستش تست کردم و
دیدم نه ! اونقدر ها هم که میگن نرم افزار به درد بخوری برای سیمبین وجود نداره .

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
این جمله رو بخونین :
نوکیا برای جبران ضعف هایی که داره سیستم عامل سیمبین رو بر روی گوشی قرار می ده تا عده ای با نصب نرم افزارهایی
که جبران ضعف میکنه اون ایرادات رو بپوشونن و حل کنن در حالیکه SE به طور خودکار روی جاواش اون ایرادات که ساده ترینش
افتادن تصویر بر روی صفحه هست رو رفع می کنه
اما مثالهایی که شما زدین :
منشی تلفنی : با رفتن به شرکت مخابرات ( و حتی بطور پیش فرض در تالیا ) شما می تونید VMـی بهتر از برنامه ی Smart
Answer داشته باشین . منظورتون همین بود دیگه ؟ تست شده بید !
اسمارت مووی : با برنامه ای مثل Xilisoft Video Converter یا به تازگی Total Video Coverter می تونید با کیفیت بهتری از
Smart Movie تبدیل و در موبالتان به صورت خودکار فول اسکرین و با صدایی بهتر و با اندازه فقط کمی کوچکتر مشاهده کنید
و قابلیت عقب - جلو کردن را بصورت پیش فرض داشته باشین
برنامه هایی هم هستند که عکس های عجیب و غریب یا مثلا پانوراما میگیرند که این قابلیت هم در دوربین K750 تعبیه شده
برنامه هایی هم برای زوم هستند که خوب می دونید زوم دیجیتال واقعا چقدر حیرت آوره !!! ( این فعل معکوسه ها ! )
بازی هایی هم هستند که من در عجبم یکی گفته بود جاوا برنامه ی 3D نداره ! پس قبونت برم تنیس معروف سونی اریکسون
چیه ؟ نکنه دو بعدیه ؟ اصلا دیدیش ؟
برنامه هایی هم مثل پازل و بازی های معمولی و قرآن کریم هم که برای جاوا هستند
اصلا پیشنهاده من اینه به سایت getjar.com سری بزنید تا ببینید برنامه های جاوا هم کم نیستند

مورد بعدی پخش mp3
mp3 واقعا عالیه و اصلا اینطوری نیست که شما بگین حالا من یک mp3 player 50 تومنی می خرم خیلی هم کیفیتش خوبه
نه داداش خواهشا با عرض معذرت حرف بیخودی نزن . من mp3 player 70 تومنی ( 20 تومن گرونتر ) هم داشتم و به جرات میگم
اکولیزر این گوشی ها هم خیلی قویتره . مگاباس هم داره که اصلا در اونها نیست . انواع هدست و باند هم با یک تبدیل بهشون
وصل میشه که نوکیا در خواب هم همچین چیزی نساخته

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
مورد بعدی دوربین
در این مورد هم شما الکی الکی حرف زدین من دوربینهای 100 و 120 تومنی ( 30 و 50 تومن از حرف شما گرونتر !!! ) داشتم
دوربین های بنکیو 3410 و 2410 . کیفیت K750 داز آن دو دربعضی جاها بهترم بود . ماکروی عالی که در نوکیاها فقط N90 ، داره
که انصافا وزناشون فکر کنم 100 گرمی تفاوت داره ! اتوفوکسی که در w800 و k750 هست شما می تونید موقع گرفتن عکس
حسش کنید !!! اینجوریه که این گوشی می تونه بهترین گزینه باشه برای عکس های خانوادگی و شما رو از حمل بار اضافی
راحت می کنه . این گوشی رو نباید با 6680 یا اصلا همه ی مدلهای نوکیا به جز N90 در ذهنتون مقایسه کنید و بگین که برای
نیازهای ساده ی خانوادگی هم بدردبخور نیست . کافیه در تاپیک (( آخرین عکسی که گرفتن ( نسخه ی موبایل ) )) در همین
انجمن و در انجمن اونطرف ( BMC ) عکسهای k750 و w800 رو ببینید .

صدا
آروزیی که در نوکیا هنوز به حقیقت نپیوسته . نمی دونم شما چرا هیچ وقت از صدا حرف نمی زنید ؟ همیشه مونو . همیشه
بم . نهایت صدا هیچی . باس فوق العاده ضیعیف و هدست هایی که آخر صداشون وسط صدای هدسهای سونی اریکسونه /

در موارد دیگه هم مثل دفترچه تلفن - تقویم - تسک Task - پیدا کردن یک گزینه در منو و ... سونی اریکسون خیلی یوزرفرندلی
تره . جنس دو تا گوشی تقریبا یکیه . اکثر گوشیهای نوکیا 100% پلاستیکی هستند و این که میگن نوکیا خرجونه دلیلش
همین پلاستیک هاست . سونی اریکسون هم اینجور نیست که بخوره زمین و گوشی بالا نیاد . جنس پلاستیک ها ظریفتر و
در نتیجه زیبایی هم بیشتره . میاینگین وزن گوشی های نوکیا رو شما بروید سایتش حساب کنید و سونی اریکسون رو هم
حساب کنید . سونی اریکسون کمتره . در یک فروم ایرانی یا خارجی نظر سننجی بزارین برای انتخاب بهترین طراحی . اصلا
بگذارین بین 6680 و K750 ببینید چند نفر میگن 750 زشته ! هر چند زیبایی سلیقه ایه ولی سونی اریکسون طراحیش از سایر
رقبا قویتره . نوکیا ؟ زیمنس ؟ ساژم ؟ ال جی ؟ سامسونگ ؟ شاید ظرافت سونی اریکسون رو فقط سامسونگ ( اونم در بعضی
مدلها داشته باشه ) . شما حالا فکر کردین این 7200 الجی چه گلی به سرش ریخته که حاضر شدین بگین K750 پیش اون یک
گوشی متوسطه ؟ شما بگین ببینم اون چه چیزی داره که این نداره . اما اگر بخواین هر وقت من ریویوش رو در سایتهای معتبر
خوندم میام بهتون میگم این چی داره که اون نداره . یک روز من گفتم D600 بهتره . رفتم با گوشی کلنجار رفتم و همه چیش
رو زیر و رو کردم . دیدم نه کارکردن با جاواش اونقدر آسونه . نه اونقدر جذابه . نه کلیداش به درد می خوره . نه کشوییش با ما
سازگاره . نه عکس خوبی می گیره . اما هنوزم میگم این که شده گوشی سال بی دلیل نیست . هر چند سایتی که اعلام
کرده اون گوشی ساله و N90 هم گوشی دوربین دار سال ولی من 100 درصد اینو قبول ندارم . هر چند گفته پالم مدل فلان بهترین
اسمارت فون اما من Jasjar رو بهتر می دونم . هر چند اون سایت خیلی معتبره ولی نمونه ی عکسهای دو گوشی W800 و N90
در GSMArena میگه ( و نشون میده ) که 800 بهتره . در هر صورت من اون نظرسنجی رو 50 % قبول دارم ولی در همون 50 %
گوشی ادعاییه ما ( w800 که در اصل همون k750ـه ) وجود داره . ولی گوشی که شما مدعیش هستی نه . پس تعصب ما هم
خیلی بی دلیل نیست . انقدر تو مخ ما نکنین که k750 فقط دوربین و mp3ش خوبه . شما حتی یکبار هم شده اونو بگیرین
دستتون و درست و حسابی باهاش ور برین یا فقط خودتون رو محدود کردین به گوشی نوکیاتون ؟ آیا وجدانتون اجازه می ده در
مورد چیزی که تا حالا حتی باهاش کار نکردین نظر بدین ؟ اگر من در این تاپیک پست زدم فقط برای تجربه بود

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
این نکته رو به یکی از دوستان گفتم حالا هم اینجا میگم :
طرافداران و متعصبان نوکیا گوشیهای سونی اریکسون رو تست نکردن یا اگرم تستی داشتند روی گوشی مثل T100 بوده !!!
چرا ؟ چون ریسک خرید یک گوشی که از بودجشون بیشتر بوده رو نداشتن و خوب الآن هم از ادعاهاشون غیر مستقیم میشه
اینو فهمید . اما اگر از طرفداران سونی اریکسون بپرسی چه گوشیهایی داشتی ؟ اصلا تا حالا با نوکیا کار کردی یا نه ، جواب
60 %شون این بوده که من از نوکیا به سونی اریکسون رسیدم ! یعنی چی ؟ یعنی از فلان مدل به این دلیل و این دلیل ناراضی
بودم و اومدم یک سونی اریکسون خریدم و اینی هم که الآن روش تعصب دارم برای اینه که تمام نیاز هام رو برطرف کرده و اگر
کسی بخواهد الکی و به دروغ بهش ایاد بگیره منو ناراحت میکنه
در آخر من نمی دونم نوکیا چی داره که یک عده اینقدر دوستش دارن . اسمارت فونشو دوست دارین ؟ گوشی بهتر از P990
معرفی کنین . آنتن دهیشو می خواین ؟ چرا نمیرین همون 3310 و اینها رو بگیرین ؟ هر چند سونی اریکسون هم آنتن دهی
خوب و قابل قبولی داره . طراحیشو دوست دارین ؟ آخه چیش شماها رو جذب می کنه ؟ خدمات پس از فروششو می خواین ؟
باز این یک حرفیه ! که اگرم از گوشیتون خوب مراقبت کنید هیچ وقت خراب نمیشه
این ها رو در چند تا پست زدم تا خدای نکرده چشاتون اذیت نشه .
من منتظر جوابم ها !!!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
به نقل از saeid.mob :

خب بگم که:
3- لطفا یه چند تاشو بغیر از منشی بگید

4- شما برو یه w900 بخر ببین چطوری هرچی نوکیا هست ( رو این جمله تاکید دارم و 100% مطمینم) هرچی نوکیا از N90 و N70 و6680 و... چطوری سوسکشون میکنه تو بازی 3d

این w900 روش یه chipset گرافیکی از شرکت Nvidia هست که معروفترین تولید کننده کارت گرافیک تو دنیا هست و کیفیت های 3D که این گوشی به شما میده عمرا هیچ نوکیایی فعلا و تا 6 ماه دیگه هم نمی تونه .
توجه کنید که w900 دو ماه هست وارد بازار شده و یعنی تا 8 ماه دیگه هیچ گوشی نوکیایی با اون از لحاظ 3D نمی تونه رقابت کنه این از این که دیگه لطفا بحث 3D رو نکنید که w900 واقعا عالی هست تو این مورد

5- برای یه کاربر عادی اصلا مهم نیست

6- عزیزم این کنترل با بلوتوث روی k750 هست از وقتی که می خری و همین طور w800 , w900 ,...

7- اونم که همه همین جورن بعد از خرید یه گوشی سونی دیگه آدم عارش میاد نوکیا دست بگیره :D

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از saeid_2001 :
به نظر من نمیشه اینطوری مقایسه کرد چون برای یکی مثل من که میخواد فایلهای pdf و word رو تو موبایلش ببینیه و اهل برنامه ریختن هم هست و پیغام گیر هم براش مهمه و دوست داره دستش تو گوشی باز باشه و بتونه راحت با گوشی ور بره خب k70 و کلا گوشیهای se بدرد نمیخورن ولی اگه دنبال اینی که یه زنگی بزنی و حالا یه اهنگیم گوش بدی و شارژ بالا هم مد نظرت باشه خب گوشیای se بهترند ولی در کل من فکر میکنم مخصوصا در سری جدید گوشیهایی که دو کمپانی بدن بیرون (nokia و sony ericsson ) نوکیا خیلی بهتر از سونی اریکسون عمل کرده و سونی اریکسون تو سری جدید انچنان تحولی در گوشیهاش به وجود نیورده ولی نوکیا در گوشیهای جدیدش مخصوصا سری n که سری جدید واینده دار نوکیا محسوب میشه داره کارهای جالبی انجام میده
تحول نوکیا هم آنچنان چشم گیر نبوده . ضمن اینکه هنوز سریN حتی در Coming Soon هم نیست
دوربین یک مگاپیکسل رفته بالا و در یک مدل هم یک TV می بینیم . فکر نکنم این تحول خیلی عظیم باشه .
سونی اریکسون با صبر داره پیش میره و فعلا حرف از W1000 چهار مگاپیکسلیه برای آینده
ضمن اینکه برای فردی مثل شما P910 خیلی خیلی مناسبتر از 6680ـه و یک نکته ی دیگه :
k750 هم صرفا فقط برای یک زنگی زدن و هر صد سال یکبار یک mp3 گوش دادن نیست ! همه ی امکانات تلفنی
گوشیهای دیگه رو داره و یک پیغام گیر و رفتن تا مخابرات هم این حرفا رو نداره !

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از babak_k750i :
1.رزولوشن k750i=220x176 6681=208x176 در ضمن در کا750 تعداد پیکسل در واحد سطح خیلی بیشتر از
6681 میباشد پس اگه قراره با گوشی فیلم نگاه کنید مطمئنا تو کا750 کیفیت بالاتره . در ضمن من با همین کا 750 فیلمهای 25 fps میبینم (با تبدیل به 3gp بوسیله برنامه ی Xilisoft Video Converter )
2.عزیزم اسمارت مووی دیگه قدیمی شده و برنامه از اون بهترشو دارم (برای سیمبیان ها)با پخش فایل تصویری با نرخ 30 فریم ریت در ثانیه
3.در مورد اختلاف اندازشونم که::blink: :shades2:

هیچ برنامه ای از نظر کیفیت فیلم به پای اسمارت مووی نمیرسه این برنامه حتی با مدیا پلیرهای چند صد تومنی از نظر کیفیت برابری میکنه در حالیکه فرمتی مثل 3gp به هیچوجه برای تماشای فیلم کیفیتا قابل قبولی ندراه این رو خهر کسی خواست میتونه امتحان کنه تفاوت کیفیت اونقدر واضحه که احتیاج به هیچ توضیحی نداره یک گوشی مثلا 6600 با اسمارت مووی را میتونید با هر گوشی خواستی حتی دابلیو 900 مقایسه کنید تا بفهمید
باشد که رستگار شوید
;)

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Sony Ericsson!! :
خب بگم که:
3- لطفا یه چند تاشو بغیر از منشی بگید

4- شما برو یه w900 بخر ببین چطوری هرچی نوکیا هست ( رو این جمله تاکید دارم و 100% مطمینم) هرچی نوکیا از N90 و N70 و6680 و... چطوری سوسکشون میکنه تو بازی 3d

این w900 روش یه chipset گرافیکی از شرکت Nvidia هست که معروفترین تولید کننده کارت گرافیک تو دنیا هست و کیفیت های 3D که این گوشی به شما میده عمرا هیچ نوکیایی فعلا و تا 6 ماه دیگه هم نمی تونه .
توجه کنید که w900 دو ماه هست وارد بازار شده و یعنی تا 8 ماه دیگه هیچ گوشی نوکیایی با اون از لحاظ 3D نمی تونه رقابت کنه این از این که دیگه لطفا بحث 3D رو نکنید که w900 واقعا عالی هست تو این مورد

5- برای یه کاربر عادی اصلا مهم نیست

6- عزیزم این کنترل با بلوتوث روی k750 هست از وقتی که می خری و همین طور w800 , w900 ,...

7- اونم که همه همین جورن بعد از خرید یه گوشی سونی دیگه آدم عارش میاد نوکیا دست بگیره :D
از مورد 4 و 6 واقعا ممنونم
ضمن اینکه PDA کجا و این Symbian Series 60 ( خیلی عذر می خوام ) زپرتی کجا !
در مقایسه ی Windows Mobile با سیمبین ها ، UIQ هم کم میاره !

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
ایول تن تن کولاک کردی
15.gif

خیلی از زحمتها رو یه تنه کشیدی البته اگه گوش شنوایی باشه!

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از DariushAgah :
هیچ برنامه ای از نظر کیفیت فیلم به پای اسمارت مووی نمیرسه این برنامه حتی با مدیا پلیرهای چند صد تومنی از نظر کیفیت برابری میکنه در حالیکه فرمتی مثل 3gp به هیچوجه برای تماشای فیلم کیفیتا قابل قبولی ندراه این رو خهر کسی خواست میتونه امتحان کنه تفاوت کیفیت اونقدر واضحه که احتیاج به هیچ توضیحی نداره یک گوشی مثلا 6600 با اسمارت مووی را میتونید با هر گوشی خواستی حتی دابلیو 900 مقایسه کنید تا بفهمید
باشد که رستگار شوید
;)
حرفهای الکی نزن عزیزم
شما می تونی کیفیت فیلم رو تنظیم و حتی mp4 تبدیل کنی
وقتی هم که حتی w900 رو از نزدیک ندیدی ادعای بی مورد نکن

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Reza364 :
ایول تن تن کولاک کردی
15.gif

خیلی از زحمتها رو یه تنه کشیدی البته اگه گوش شنوایی باشه!
من به شخصه مخلص شما هستم

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از DariushAgah :
باشد که رستگار شوید
;)
loooooooooooooooooooooooooooooooool

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا