برگزیده های پرشین تولز

Nokia vs SonyEricsson, قسمت 23967!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
دادشای گل من گولی سام علیکم ... می گما شما ها خیلی رو خودتون کنترل دارین که به هم فحش نمی دینا !!! :blink:
من نمی دونم اگه جایی w900i رو با اون قیمت میده لطفا برای من 10 20 تا چکی بخر عزیزم ... چون من مشتری دارم براش ... اگه اذیت نمی شی نگاه کن : http://www.shop.ir/pricevariations.jsp?productId=10466
:f34r:
و اما ... ببینید دوستان اینها همه بحث سلیقست ... یعنی من از موی صاف خوشم میاد تو از فرفری اون یکی اصلا از کچل :blink: .... یعنی we love it just as a matter of FACT . پس اینقدر تو سر و کله هم نزنید ...
من می ترسم با ادامه این بحث و بقرنج شدن اوضاع چاره ای نمونه به جز تلفیق این دو برند ، و معرف برند جدید : " شتر گاو پلنگ " از نوکیا و سونی ... :blink: به امید اینکه خوب مشکلات اینجا حل شه !

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
شما ها اینقدر با غیرت بحث می کنین ! که می شه از بحثتون به عنوان مهمترین نتیجه فقط یک نکته رو برداشت کرد ... و اونم اینه که چرا ما در دقیقه 1.5 سال از علم فرانسه دور تر میشیم ..." ما بهترینها ییم " " ما هر کاری بخوایم می کنیم " " ما ... " "ما ... " ... والا اونی که شارژر بی سیم و توی مدازهای مخابراتی طراحی کرد فکر نمی کنم اصلا براش مهم باشه که نوکیا خوبه یا سونی ... آخه من چی بگم ... یعنی ما تو ایران هیچ مشکلی نداریم که شما ها وقتتونو مزارین سر این مسایل !!!!!!!!!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از radian :
دادشای گل من گولی سام علیکم ... می گما شما ها خیلی رو خودتون کنترل دارین که به هم فحش نمی دینا !!! :blink:
من نمی دونم اگه جایی w900i رو با اون قیمت میده لطفا برای من 10 20 تا چکی بخر عزیزم ... چون من مشتری دارم براش ... اگه اذیت نمی شی نگاه کن : http://www.shop.ir/pricevariations.jsp?productId=10466
:f34r:

اقا اون سایت رو ولش کن خیلی گرون میده

اینو یکی از بچه ها دیروز گرفته بود از سیتادل یا نمی دونم الرمس قدیم یا هرچی خلاصه 580 تومن تازه منوی فارسی هم داشت و ژاپن هم بود

البته خوب چکی که نمیدن باید نقد بدی پولش رو فکر کنم

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از xPlod :
دوستان لطفن مارک ها و گوشی ها رو تجزیه تحلیل کنید، نه شعور و شخصیت همدیگه رو.

اجازه بدید این تاپیک به لطف همکاری تون حالا حالا ها ادامه پیدا کنه و بعدن بشه به عنوان یه مرجع حسابی ازش یاد کرد نه این که به سرنوشت چندین تاپیک قفل شده ی بی سرانجام دیگه دچار بشه.

بله به فرموده رییس بزرگ چشم :cool:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نه جیگر من دنبال قیمت سونی اریکسون نیستم دیروز هم اتفاقا پایتخت بودم ولی در مورد سونی اریکسون سوالی نکردم برعکس اونچیزی که شما میگید و

میخوایید القا کنید گوشی های سونی اریکسون از نظر ظاهر و طراحی خیلی هم معمولین و اینطور نیست که کسی عاشق قیافشون بشه اما این دیگه چیزی

نیست که من و شما بگیم هر کسی گوشی میخره روی قیافه اش هم خودش قضاوت میکنه بنظر من سامسونگ موتورولا الجی نوکیا خیلی طراحیشون بهتره قیمت رو هم از سایت shop.ir دیدم حالا نمیدونم حرف شما درست باشه یا این سایت

بازیهای جاوا حداکثر اینه که بشن در حد یک بازی سیمبین حالا اون شتابدهنده گرافیکی بدون سیستم عامل چقدر کاربرد داره بهتره از قول یک سایت معتبر بیان

بشه نه یک عده عشق سونی که سر لج افتادن

موضوع کم آوردن همینه که آمدید گفتید بهترین گوشی کا 750 است بعد گفتید توی این قیمت بهترن کا 750 است بعد دیدید نمیشه حالا میگید دابلیو 900دابلیو

900دابلیو 900 . نه این گوشیها رو فقط بخاطر تعصبتون بهترین میبینید فقط همین

آقا من اگر بدونم شما بیخیال کا 750 شدید دیگه اون ادعاهای اولیه رو ندارید میرسیم سر دابلیو 900 شما که آخر عشق شماست به نوکیا و دستتون نیست و

برای اینکه بگید نوکیا خوب نیست فقط اسمشو میارید . برای اینکه ضعف کا 750 رو بپوشونید از دابلیو 900 مایه نگذارید دابلیو 900 هم اسمارت نیست حالا که

جدید اومده یه حرفهایی برای گفتن داره یک مدت بعد میشه مثل همین کا 750 که نمیشه ازش دفاع کرد. حالا دابلیو 900 تا یک گوشی مثل ان 80 نیومده شاید

گوشی خوبی بحساب بیاد ولی اینهم چیزی به کا 750 نمیرسونه و سونی اریکسون رو همرده نوکیا قرار نمیده

کم آوردن همینه که صحبت کا 750 میشه میگن دابلیو 900 ! پس کا 750 له شد رفت پی کارش و الان موضع دابلیو 900 شده؟ شما فقط مارک سونی براتون

مهمه حتی مدل گوشی هم مهم نیست برای همین دائما از این مدل به اون مدل میپرید تا نقاط قوت همشون رو داشته باشید و نقاط ضعف هر مدل رو با مدل دیگه بپوشونید اینقدر فله ای صحبت نکنید یک مدل رو بگیرید و بحث کند
سعی کنید توهین هم نکنید مطمئن باشید توهینهاتون تنها نشونه تعصب و ضعف منطق شماست. اگر توان بحث داشتید بحث میکردید

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
جناب آگاه چرا شما هر حرفی رو 100000 مرتبه تکرار می کنید ؟
ما از اول حرفمون این بوده که گوشی k750 در قیمتش خوبه
ولی شما هی میگین نه تنها k750 بلکه همه ی سونی ها ( فکر کنم منظورتون همون سونی اریکسون ) عیب دارند
ما در جواب شما میگیم نه خیر همه ی سونی اریکسون ها عیب ندارند مثلا w900 یک گوشی بی عیبه
اونوقت شما میگین ببینین کم میارین میرین سراغ w900 . شما حتی متوجه منظور ما هم نمی شید . این کاری به نوکیا
و SE نداره . هر چی ما یک چیز میگیم شما یک ایراد الکی دیگه میارین
در ضمن شما از ما متعصب ترین که حتی نمی دونید دارین درباره ی چه مدلی حرف می زنین و فقط سیمبین سیمبین
می کنید . این رو هم بدونید روزی که N80 بیاد W1000 چهار مگاپیکسلی با 2 و نیم اینچ LCD و همه ی امکانات هم میاد
و N80 باید بزاره بره !
در ضمن شما هر گوشی سونی اریکسونی رو که می خواین نقد کنین . می تونید یا فقط بلدین بگین این سیمبین نیست ؟
اصلا بریم سر w900
مورد اول : اگر در مورد بازیهای جاوا بی اطلاعین بهتره نظری ندین جانم
شما فکر کردین دیگه جاوا بازی هم نمی گیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
K750 هم هنوز له نشده بلکه این گوشکوبهای نوکیا هستند که فعلا تو ظرف دیزی ولئن

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از tintin :
جناب آگاه چرا شما هر حرفی رو 100000 مرتبه تکرار می کنید ؟
ما از اول حرفمون این بوده که گوشی k750 در قیمتش خوبه
ولی شما هی میگین نه تنها k750 بلکه همه ی سونی ها ( فکر کنم منظورتون همون سونی اریکسون ) عیب دارند
ما در جواب شما میگیم نه خیر همه ی سونی اریکسون ها عیب ندارند مثلا w900 یک گوشی بی عیبه
اونوقت شما میگین ببینین کم میارین میرین سراغ w900 . شما حتی متوجه منظور ما هم نمی شید . این کاری به نوکیا
و SE نداره . هر چی ما یک چیز میگیم شما یک ایراد الکی دیگه میارین
در ضمن شما از ما متعصب ترین که حتی نمی دونید دارین درباره ی چه مدلی حرف می زنین و فقط سیمبین سیمبین
می کنید . این رو هم بدونید روزی که N80 بیاد W1000 چهار مگاپیکسلی با 2 و نیم اینچ LCD و همه ی امکانات هم میاد
و N80 باید بزاره بره !
در ضمن شما هر گوشی سونی اریکسونی رو که می خواین نقد کنین . می تونید یا فقط بلدین بگین این سیمبین نیست ؟
اصلا بریم سر w900
مورد اول : اگر در مورد بازیهای جاوا بی اطلاعین بهتره نظری ندین جانم
شما فکر کردین دیگه جاوا بازی هم نمی گیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
K750 هم هنوز له نشده بلکه این گوشکوبهای نوکیا هستند که فعلا تو ظرف دیزی ولئن

شما عصبانی هستید و برای همین بیربط صحبت میکنی جیگر

اگر کمی مرتبط صحبت کنید بهتر از اینه که بیایید خودتون رو خالی کنید و برید
مثلا گفتید که : شما فکر کردین دیگه جاوا بازی هم نمی گیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این حرفتون را مثالی آوردم برای اینکه عصبانی هستید و بیربط حرف میزنید من چنین چیزی نگفتم شما هم خالی بندی رو تموم کنید گوشی های سیمبینی نوکیا جاوا و بازی جاوا هم دارند پس فکر نکنید فقط خودتون میدونید جاوا چیه .شما قضاوت نکن و قضاوت را به عهده خواننده بگذار اگر مطلب مرتبط به بحث دارید بیان کنید وگرنه من میفهمم تو نمیفهمی من متوجه میشم تو نمیشی من یه چیزی میدونم بقیه نمیدونند رو هر کسی حتی بیسوادترین انسان روی زمین هم میتونه تکرار کنه پس مطلب جیگر ادعا رو بیخیال شو

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
این که دلیل نشد چون نوکیا از همه فروشش بیشتره پس بهتره

خب پیکان هم از همه فروشش تو ایران بیشتره پس از همه بهتره نه؟؟

نه اقا جون نوکیا مثل پیکان می مونه تو ایران فروشش بیشتر هست ولی بهتر عمرا نیست

سونی اریکسون یه گوشی هست که فروشش تو اروپا از نوکیا بیشتره و طرفدار هم بیشتر داره

ولی نوکیا فقط تو اسیا از جمله ایران که همه تا میگی موبایل میگن نوکیا فروشش خوبه

اگه نه کی میاد نوکیا گوشکوب رو بخره و سونی رو ول کنه تو اروپا و آمریکا؟؟

نصف مردم ایران اصلا نمی دونن سیمبین چی چی هست ولی زود میرن یه 6680 یا 6630 می خرن

مغازه دار هام خوشحال از اینکه کسی نمی دونه چی به چیه نوکیا رو قالب می کنن به مردم : آره اقا این رزولوشنش فلانه نمی دونم N90 لرزش دست رو میگیره نمی دونم 3230 نسبت به 6630 بهتره و.... اینا رو میگم فکر نکنین خالی بندیه ها

کافیه یه سر بزنین به جمهوری همه چی دستتون میاد انواع و اقسام خالی بندیها راجع به نوکیا میشه خریدار بدبخت هم از همه جا بی خبر : ایول پس چه گوشیی دارم میگیرم بعد که اومد خونه بعد یه هفته می بینه که نه بابا : خر همون خره فقط پالونش عوض شده

نوکیا رو که همه می دونین استاد عوض کردن قاب گوشی قدیمی با یه قاب جدید و معرفی کردن گوشی به نام مدل جدید هست

برای همین هم هست که هر 1 ماه یه بار یه گوشی میده بیرون با یه قیافه جدید همه میگن بریم ببینیم این چیه نمی دونن که بابا همون 6630 رو برمیداره قابش رو عوض میکنه یه فلش هم میزاره برای دوربین میکنه 6681 میندازه به مردم

ولی سونی می دونین که کم کار هست ولی هر کدوم از گوشیهاش تو قیمت و محدوده خودشون یکی از بهترینها شناخته میشن

k750 تو 300 تومن
w900 توی 600 تومن
هنوز که هنوزه این P910 سونی بعد یه سال رو بورسه ولی نوکیا عمر هر کدوم از مدلهاش بیشتر از 3 ماه نیست یعنی بعد 3 ماه باید عوض کنی اگه نه قدیمی میشه البته از نظر قیافه ها نه از نظر تکنولوژی و امکانات

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از DariushAgah :
شما عصبانی هستید و برای همین بیربط صحبت میکنی جیگر

اگر کمی مرتبط صحبت کنید بهتر از اینه که بیایید خودتون رو خالی کنید و برید
مثلا گفتید که : شما فکر کردین دیگه جاوا بازی هم نمی گیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این حرفتون را مثالی آوردم برای اینکه عصبانی هستید و بیربط حرف میزنید من چنین چیزی نگفتم شما هم خالی بندی رو تموم کنید گوشی های سیمبینی نوکیا جاوا و بازی جاوا هم دارند پس فکر نکنید فقط خودتون میدونید جاوا چیه .شما قضاوت نکن و قضاوت را به عهده خواننده بگذار اگر مطلب مرتبط به بحث دارید بیان کنید وگرنه من میفهمم تو نمیفهمی من متوجه میشم تو نمیشی من یه چیزی میدونم بقیه نمیدونند رو هر کسی حتی بیسوادترین انسان روی زمین هم میتونه تکرار کنه پس مطلب جیگر ادعا رو بیخیال شو
چقدر جیگر جیگر می کنی ! ای جیگرتو بخورم من !!!
من خیلی هم ریلکس هستم . شما هنوز عیب های دیگه ی سونی اریکسون ها رو نگفتی
فقط سیمبین ؟ دیگه نبود ؟
آخه من از کجا باید این نوع ادبیاتی که مختص به شماست رو بفهمم ؟

" بازیهای جاوا حداکثر اینه که بشن در حد یک بازی سیمبین حالا اون شتابدهنده گرافیکی بدون سیستم عامل چقدر کاربرد داره بهتره از قول یک سایت معتبر بیان
بشه نه یک عده عشق سونی که سر لج افتادن "

از جمله ای که فعل و فاعلش مشخص نیست نباید انتظار یک جواب درست حسابی رو داشت
شتاب دهنده ی گرافیکی هم بیتشر برای بازی کاربرد داره نه سیستم عامل . اینو که دیگه متوجه هستی ؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Sony Ericsson!! :

نصف مردم ایران اصلا نمی دونن سیمبین چی چی هست ولی زود میرن یه 6680 یا 6630 می خرن

خر همون خره فقط پالونش عوض شده

نوکیا رو که همه می دونین استاد عوض کردن قاب گوشی قدیمی با یه قاب جدید و معرفی کردن گوشی به نام مدل جدید هست
برای همین هم هست که هر 1 ماه یه بار یه گوشی میده بیرون با یه قیافه جدید همه میگن بریم ببینیم این چیه نمی دونن که بابا همون 6630 رو برمیداره قابش رو عوض میکنه یه فلش هم میزاره برای دوربین میکنه 6681 میندازه به مردم
:) جالب و حقیقی بود

saeid.mob

Registered User
لایک‌ها
0
3-در مورد سیمبیان به ذکر برنامه هایی مثل graph calculator و ماشین حساب مهندسی یا دیکشنری یا بازی های چند نفره یا GPL (که تقریبا مانند GPS کار می کنند) یا برنامه های ارتباط مستقیم تصویری با blue tooth و باز کردن فایل های آفیس بسنده می کنم .
4-ما در اینجا در مورد گوشی هایی مانند w900 یا p990 صحبت نمی کنیم و بحث در مورد k750 و w800 بود.
(این جواب های سوال های قدیم بود)
ولی در مورد جدید:happy: : باید بگم که همتون کمی عصبی هستید اون از آقا داریوش که از w900 بی نقص se ایراد میگیره و از شتاب دهنده 3D برای گرافیکش که باید بگم فوق العاده است.یا جناب سونی اریکسون که میگه (برای همین هم هست که هر 1 ماه یه بار یه گوشی میده بیرون با یه قیافه جدید همه میگن بریم ببینیم این چیه نمی دونن که بابا همون 6630 رو برمیداره قابش رو عوض میکنه یه فلش هم میزاره برای دوربین میکنه 6681 میندازه به مردم)
به نظر من این تحلیل درست نیست و باید گفت هر کدوم از این گوشی ها برای کاربر خاص خودش درست شده .یا به فرض که حرف شما درست باشه:در این صورت باز هم کار خوبی کرده چون تنها مشکل 6630 قیافش بود;)

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3

سونی اریکسون یه گوشی هست که فروشش تو اروپا از نوکیا بیشتره و طرفدار هم بیشتر داره

مغازه دار هام خوشحال از اینکه کسی نمی دونه چی به چیه نوکیا رو قالب می کنن به مردم : آره اقا این رزولوشنش فلانه نمی دونم N90 لرزش دست رو میگیره نمی دونم 3230 نسبت به 6630 بهتره و.... اینا رو میگم فکر نکنین خالی بندیه ها

کافیه یه سر بزنین به جمهوری همه چی دستتون میاد انواع و اقسام خالی بندیها راجع به نوکیا میشه خریدار بدبخت هم از همه جا بی خبر : ایول پس چه گوشیی دارم میگیرم بعد که اومد خونه بعد یه هفته می بینه که نه بابا : خر همون خره فقط پالونش عوض شده

ولی سونی می دونین که کم کار هست ولی هر کدوم از گوشیهاش تو قیمت و محدوده خودشون یکی از بهترینها شناخته میشن

k750 تو 300 تومن
w900 توی 600 تومن
هنوز که هنوزه این P910 سونی بعد یه سال رو بورسه ولی نوکیا عمر هر کدوم از مدلهاش بیشتر از 3 ماه نیست یعنی بعد 3 ماه باید عوض کنی اگه نه قدیمی میشه البته از نظر قیافه ها نه از نظر تکنولوژی و امکانات
only k750
:D :D :D

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از saeid.mob :
3-در مورد سیمبیان به ذکر برنامه هایی مثل graph calculator و ماشین حساب مهندسی یا دیکشنری یا بازی های چند نفره یا GPL (که تقریبا مانند GPS کار می کنند) یا برنامه های ارتباط مستقیم تصویری با blue tooth و باز کردن فایل های آفیس بسنده می کنم .
4-ما در اینجا در مورد گوشی هایی مانند w900 یا p990 صحبت نمی کنیم و بحث در مورد k750 و w800 بود.
ولی در مورد جدید:happy: : باید بگم که همتون کمی عصبی هستید اون از آقا داریوش که از w900 بی نقص se ایراد میگیره و از شتاب دهنده 3D برای گرافیکش که باید بگم فوق العاده است.یا جناب سونی اریکسون که میگه (برای همین هم هست که هر 1 ماه یه بار یه گوشی میده بیرون با یه قیافه جدید همه میگن بریم ببینیم این چیه نمی دونن که بابا همون 6630 رو برمیداره قابش رو عوض میکنه یه فلش هم میزاره برای دوربین میکنه 6681 میندازه به مردم)
به نظر من این تحلیل درست نیست و باید گفت هر کدوم از این گوشی ها برای کاربر خاص خودش درست شده .یا به فرض که حرف شما درست باشه:در این صورت باز هم کار خوبی کرده چون تنها مشکل 6630 قیافش بود;)
اقا 6630 سراپا ایراده
مدام هنگ میکنه:wacko:
درضمن دوستان بهتره مردم همون نوکیا بخرند!!!!!!!!!!!!!!!
میترسم اگه مردم بفهمند کا750 چیه همه برن و بخرن اونوقت مثل نوکیا جوات میشه:D
مثل 66جوات(6600) یا نوکیا پاره آجر(7710)

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از babak_k750i :
درضمن دوستان بهتره مردم همون نوکیا بخرند!!!!!!!!!!!!!!!
میترسم اگه مردم بفهمند کا750 چیه همه برن و بخرن اونوقت مثل نوکیا جوات میشه:D
مثل 66جوات(6600) یا نوکیا پاره آجر(7710)

اره دیگه از این به بعد بهتره که مزایای این گوشیهای نازنین و خوشگل سونی رو کمتر همه جا جار بزنیم نکنه یه موقع چشمش بزنن مگه نه؟؟;)

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از saeid.mob :
من هر چی میگم بگین جز سیمبین چه حرفی برای گفتن دارین ؟
( هر چند که سیمبین از نظر خیلی ها آنچنان مزیتی بحساب نمیاد )

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
31.gif
31.gif
31.gif
31.gif
31.gif

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اول سلام به همه دوستان.این امتحانات تموم شد منم اومدم اینجا تا در بحث شما شرکت کنم از الان بگم من با اینکه من بعضی از گوشیهای سونی اریکسون مثل k750 را خیلی دوست دارم ولی به شدت طرفدار نوکیا هستم و البته و صد البته سیمبین پس موضع من مشخصه .
لطفا منطقی بحث کنید و چیزهای بیربط و از روی احساسات حرف نزنید اخه پیکان چه ربطی به گوشی موبایل داره.

بابا دیگه اینو همه میدونن که فروش نوکیا در دنیا اول عزیز جان نه در اسیا و جالب اینجاست که سونی اریکسون شما حتی در رده دوم و سوم فروش جهانی هم قرار نداره بلکه در رده چهارم بعد از موتورولا و سامسونگ قرار داره

دوست عزیز شاید همه ندونن سیمبین چه ولی اونی که میخواد بره گوشی رو بخره میدونه رو این میشه برنامه ریخت رو اون نمیشه و همه سیمبین رو به این عنوان میشناسن مثلا یارو که میخواد بره گوشی بخره بهش مغازه داره میگه اقا رو این میشه پیغام گیر ریخت رو این نمیشه رو این نمیتونی همونجا از یارو 5 تومن میگیره و n تا برنامه روش میریزه که خیلیاش هم واقعا بدرد بخورن پس احتیاجی نیست که همه بدون اقا رو این گوشی یه سیستم عامل سیمبین نسخه 6 سری سوم هست که مثلا فلان کار رو میکنه نه همین کافیه که بدونن این قابل برنامه ریزی و گوشیهای سونی اریکسون نیستند

ببین این یه برتری که تعداد مدلهای گوشی نوکیا زیاده و گوشیهای جدید و زیادی میده بیرون ولی دلیل اینکه هم میبینی فروش نوکیا خیلی بیشتر از سونی اریکسونه همینه چون اینطوری برای هر سلیقه ای یه گوشی میده بیرون و اونوقت میتونه از هر قشری مشتری جمع کنه و یاداوری این نکته خیلی ضروریه که نه تو ایران بلکه همه جای دنیا 90 % مردم برای خرید گوشی اول به ظاهرش توجه میکنن دقیقا حرفه خودته که گفته هیچ کس نمیدونه سیمبین چیه بله ممکنه هیچ کس ندونه سیمبین چیه ولی نوکیا انقدر گوشی با ظاهرهای متفاوت و مختلف داره که اون قشری رو که هیچی از موبایل نمیفهمن رو به خاطر مدلهای متنوع راحت به خودش جذب میکنه و در ضمن
یکی از رمزهای موفقیتش هم همینه یعنی تولید انبوه گوشی در مدلهای مختلفه حالا اینو بزار کنار.
شما خودت بگو ببینم فرق بین k750 و w810 در چیه اگه دقت کنی میبینی به غیر از قیافشون که شاید فرق اصلیشون باشه نمیشه فرق اساسی دیگه ای پیدا کرد مگه یه سری فرقهای چزئی پس میشه نتیجه گرفت که سونی اریکسون هم با اینکه تعداد مدل هاش خیلی کمتر از نوکیا هست ولی فقط بلده قاب عوض کنه (که البته این برداشت غلطی فقط میخواستم بگم اینطوریا هم نیست که فکر میکنی)
بریم سراغ اینکه میگی 6630 با 6681 فقط در یک فلش فرق میکنن اولا که مهمترین تفاوت بین این دو گوشی ظاهرشونه که خیلی مهمه و همه میدونن ظاهر گوشی در انتخاب حرف اول رو میزنه نه داشتن فلش دوم فرق اینه که صفحه نمایش 6681 .256 k هست برای 6630 .65 k هست فرق بعدی در شارژشونه که 6681 نزدیک 6 ساعت شارژ داره ولی 6630 حدود 3 ساعت شارژ داره فرق بعدیشون اینه که 6681 به صورت پایه روش pdf reader نصبه (شاید تو ایران خیلی ارزش نداشته باشه ولی در خارج ایران بدون شک برای adoe reader باید کلی پول بدی که اون خودش میاد رو پول گوشی) وفرقهای دیگه ولی مهمترین فرقشون همون اندازه و قیافشونه
k750 تو 300 تومن
w900 توی 600 تومن

خوب به نظر تو این قوت یا ضعفه که مدت زیادی از ساخت p910 میگزره ولی هیچ مدل جایگزینی جاش نیومده ولی از وقتی 6600 رو ساختن تا حالا n مدل جایگزینشو نوکیا داده بیرون با اینکه 6600 خیلی گوشکوب شده ولی هنوزم تو بازار مشتری داره

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از saeid_2001 :
بابا دیگه اینو همه میدونن که فروش نوکیا در دنیا اول عزیز جان نه در اسیا و جالب اینجاست که سونی اریکسون شما حتی در رده دوم و سوم فروش جهانی هم قرار نداره بلکه در رده چهارم بعد از موتورولا و سامسونگ قرار داره

چه عجب یه نفر اومد 4 تا حرف حساب زد

خب بگم که:

دلیل اینکه نوکیا فروشش اول هست اینه که تو آسیا خیلی طرفدار داره وهمون باعث فروش کلی بالا میشه

اگه نه تو آمریکا که همه موتورلا دستشون میگیرن و خودش به تنهایی 90 درصد بازار آمریکا رو در اختیار داره و الحق هم گوشیهاش ردیفن .بگذریم.

سونی هم تو اروپا طرفدارهاش بیشتر هستن و فروشش خوبه

به هر حال چون نوکیا فروشش بیشتره دلیل نمیشه که بهترین باشه

دوست عزیز شاید همه ندونن سیمبین چه ولی اونی که میخواد بره گوشی رو بخره میدونه رو این میشه برنامه ریخت رو اون نمیشه و همه سیمبین رو به این عنوان میشناسن مثلا یارو که میخواد بره گوشی بخره بهش مغازه داره میگه اقا رو این میشه پیغام گیر ریخت رو این نمیشه رو این نمیتونی همونجا از یارو 5 تومن میگیره و n تا برنامه روش میریزه که خیلیاش هم واقعا بدرد بخورن پس احتیاجی نیست که همه بدون اقا رو این گوشی یه سیستم عامل سیمبین نسخه 6 سری سوم هست که مثلا فلان کار رو میکنه نه همین کافیه که بدونن این قابل برنامه ریزی و گوشیهای سونی اریکسون نیستند

من نمیگم سیمبین بده نه به جاش خیلی هم خوبه ولی حرف من اینه که خیلی از اون قابلیت هایی که باید با برنامه به نوکیا اضافه بشه همین سونی اریکسون به طور پیش فرض رو گوشیهاش داره و قبول هم داری که بیشتر از اون به درد یه کاربر معمولی نمی خوره چون استفاده اش رو ندارن خیلی از مردم

بعد هم کی گفت سونی سیمبین نداره ؟ پس این سری های Pxxx چی هستن؟ اتفاقا اینها چون UIQ هستن و صفحه لمسی دارن کار کردن باهاشون خیلی راحت تر وبهتره

نوکیا بعد عمری اومد یه 7710 زد با صفحه لمسی که اونم زیاد گوشی خوبی از آب در نیومد . گوشی کند هست . دیر بوت میشه. هنگ زیاد داره و.... . در صورتی که همین P910 امتحانشو خیلی خوب پس داده و عالی کار می کنه. لطفا الکی نگین نه چون من با هر دو تاش کار کردم و گوشی دوست دخترم هم 7710 هست دارم میبینم چه قدر مشکل داره این از این

بریم سراغ اینکه میگی 6630 با 6681 فقط در یک فلش فرق میکنن اولا که مهمترین تفاوت بین این دو گوشی ظاهرشونه که خیلی مهمه و همه میدونن ظاهر گوشی در انتخاب حرف اول رو میزنه نه داشتن فلش دوم فرق اینه که صفحه نمایش 6681 .256 k هست برای 6630 .65 k هست فرق بعدی در شارژشونه که 6681 نزدیک 6 ساعت شارژ داره ولی 6630 حدود 3 ساعت شارژ داره فرق بعدیشون اینه که 6681 به صورت پایه روش pdf reader نصبه (شاید تو ایران خیلی ارزش نداشته باشه ولی در خارج ایران بدون شک برای adoe reader باید کلی پول بدی که اون خودش میاد رو پول گوشی) وفرقهای دیگه ولی مهمترین فرقشون همون اندازه و قیافشونه

نه ببین من می خوام بدونم فرقهای اساسی چی هست؟ اگه نه یه مدت مکالمه و adobe reader که زیاد مهم نیست و رو همون 6630 هم میشه برنامه adobe reader رو ریخت زیاد مهم نیست فرق اساسی به من بگو تا بدونم چیه

اون 65 K و256k هم انقدر مهم نیست که به چشم انسان بیاد بیشتر یه شعار تبلیغاتی هست تا یه فرق اساسی
و اینو فکر کنم قبول دارین که خب نوکیا مجبور بود 256k بزنه 6681 رو چون دیگه تمام گوشیهای جدید به این صفحه مجهز هستن بگذریم که سونی الان داره از صفحه 16 میلیون رنگ برای w1000 حرف می زنه:happy:

خوب به نظر تو این قوت یا ضعفه که مدت زیادی از ساخت p910 میگزره ولی هیچ مدل جایگزینی جاش نیومده ولی از وقتی 6600 رو ساختن تا حالا n مدل جایگزینشو نوکیا داده بیرون با اینکه 6600 خیلی گوشکوب شده ولی هنوزم تو بازار مشتری داره

خب اولا که سونی هم بیکار نیست و داره روی P990 کار میکنه که واقعا گوشی توپ و ردیفی هست
بعد هم فکر کنم این که یه گوشی 1 سال هنوز رو بورس باشه و خواهان داشته باشه دلیل خوب بودن و با کیفیت بودن اون هست

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

k750 تو 300 تومن
w900 توی 600 تومن

مثالتون در مورد فروش پیکان بسیار نادرست فروش پیکان با استفاده ازحمایتهای دولت و ممنوعیت واردات و اسامی مثل خودرو ملی ممکن شده و این رو نمیشه با رقابت آزاد نوکیا و دیگر گوشیها مقایسه اش کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا