برگزیده های پرشین تولز

PDA Hi Tech ٠

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خیلی لازم نیست این پی پی سی معرفی دقیق بشه ، چون من تو اون یکی فروم کلی در مورد اش نوشتم.

به دلایل زیر من خرید اون رو حتی اگر از دوبی باشه به صرفه می دونم در ایران به شرطی که دنبال 2.8 اینچی ها باشید و به شرط اینکه گارانتی براتون مهم باشه:

.ساپورت سخت افزاری اش ،چون هیچ فرقی با اورکس ای 900 نداره باعث می شه با خیال راحت با بی دقتی باهاش رفتار کنید!

.تنها نقص عمده اورکس ای 900 که نبود وایرلس لن بود رو برطرف کرده.

.تکنولوژی آخر روز دنیا نیست ، ولی از همه مهم تر اینه که با قیمت مناسب( در اونجا 450 هزار تومان ) رو می خرید.

.به علاوه ویندوز موبایل 5.0 داره که خودش به نظرم کلیه.
eten_m600_box.jpg

قابل توجه تموچین ، اینجا رو بیگا کن با اس بی پی برداشته اونو با کی جم مقایسه کرده;)
اینم بگم ،داره وارد بازار ایالات متحده هم می شه ، با اسم
TORQ P100

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اینم برای اینکه بدونید فقط آینستاین نیست که همراه پی پی سی ، تی وی تیونر ارائه کرده:

3060000000055809.jpg

خود دستگاه چیز زیادی برا گفتن نداره چون قدیمی تر از آینستاین هست. سی پی یو 312 و رم 64 و ویندوز 2003.

mehdi_ms

Registered User
لایک‌ها
0
اين مدل پي دي اي در دو نوع ارايه ميشه:D
از دبليو ام 5 سو د ميبره و صفحه اش ازنوع وي جي اي هست(640x480)
مدل 310 از پردازنده سامسونگ و با سرعت 300 مگا هرتز استفاده ميشه ورمش هم 64 هست ولي در مدل 311 از رم 128 و پردازنده 400 سامسونگ استفاده ميشه(در ضمن واي فاي هم داره)
دوربين هم نداره:blink:
بلوتوس از نوع 1.2
از همه مهمتر اندازش كه به شرح زيره(تقريبا در نوع خودش خيلي كوچكه)
110 x 70 x 14
acer_n311_p01.jpg

acer_n310_p00.jpg

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
pic01.jpg

به این می گن محصول مشترک ها ، نه اونی که گاو و زنبور تولید می کنن!

یک پی دی ای وی جی ای ، که گرچه آخر 2004 آمد ، اما هنوز داره «هل من مبارزاً» می خونه!

با سی پی یو 512 مگاه هرتزی ش ، با باطری 1650میلی آمپری ش . با انبوهی از برنامه های پیش-نصب شده من نفهمیدم که چرا روش 32مگ مموری کار گذاشتن؟شاید هم پر شده دیگه از برنامه

به هر حال اگه کسی یک پاور پی دی ای موجود در ایران می خواد ،الان بهترین وقت خرید شه!

این جا رو نیگا کنید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
این پاکت پی سی از همون اول هم که اومد نشون داد که حرف برا زدن داره.با جی پی اس درون زا(بیلت این) و
سی پی یو های 520مگا هرتزی و اندازه تحسین بر انگیز اش.
1.jpg

من فکر می کنم که این موبایل هرگز به بازار ایران راه پیدا نکنه البته ، چون بزرگترین برتری اش( جی پی اس) اصلاً در ایران شناخته شده نیست.

ولی واقعاً که خوشگله و مامانی

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آقایون یه کف مرتب به افتخار شارپ.این شرکت که مرتب پی دی ای می ساخت و تمام زحمت ساخت او اس رو هم خودش متحمل می شد ، بلاخره دست ور داشت و دبلیو ام 5 دلشو برد!

این مدل جدید شارپ که در نمایشگاه 2005 ارائه شد ؛ یک معجزه به تمام معنا در رده 3.5 اینچی هاست.

t01.jpg

صفحه 3.7 اینچی!!! . سی پی یو 416 مگا هرتز ، البته که دل همه ژاپونی ها رو برده(بازار اولی که ارائه می شه ژاپن خواهد بود.)

t02.jpg

این مدل که صد البته ساخت غول معظم دیجیتال HTCهستش ، گرچه اغلب امکانات جس جار رو نداره ولی از اون ارزون تره ، به نظرم خوشگل تره .

دوربین 1.3 داره ولی به خاطر داشته باشید که 220گرم وزن اش خواهد بود .

از دیگر امکانات وایرلس لن ، کارت خوان مینی اس دی و ویندوز موبایل 5 است.

به نظرم چیز بدی نباید باشه

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
مخ من سوت کشید یواش یواش
کاش اینها به ایران هم راه پیدا میکرد

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
این اکسسوری توپ رو قبلاً هم در اون یکی فروم بهش اشاره کردم.اما حیف ام اومد اینجا نباشه:

VKB-animation.gif

این کی بورد خدا، اندازه اش قد یک فندکه ، و روی هر سطح صافی با شعاع لیزر یک کی بورد می کشه که شما راحت روش می تونید تایپ کنید، این طور که معلومه ، حتی براتون صدای تایپ کردن هم تولید می کنه!
vkb_box_small_border.jpg

اینجا بیشتر در مورد اش بدونید

به نظر می آد حتی برای دیگر دستگاه ها هم قابل استفاده است.

به قول میلاد مخمون سوت باید بکشه

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
بعد از سئوالی که بهروز در اون یکی فروم پرسید ، باعث شد بگردم و به این نتیجه شگفت آور برسم که بعضی از مارک ها ، این امکان رو به شما می دن که بعضی ابزار های یو اس بی تونو با موبایل کنترل کنید.مثلا اینجا

و اینجا رو بخونید.

باید برای این یافته از مهدی تشکر کنیم که اون پی دی ای رو معرفی کرد.

این طور که فهمیدم ، ای سوس ، با نصب انواعی از درایور ها ، این امکان رو داده که
mouse
keyboard
mass storage device
به دستگاهتون وصل کنید.فکرشو رو بکنید ، پی دی ای ماوس دار!

من البته جایی هنوز نخوندم که بشه آی پاد رو هم کنترل کرد.اما اینو نوشته که اگه بخواید باهاش دستگاه هایی مثل هارد های سیار رو کنترل کنید، باید حتماً از خروجی کناری یو اس بی اش، یک آداپتور اون رو به برق وصل کنه وگرنه نیم ساعته باطری تون به ... فنا میره.

باز هم در این مورد خواهم نوشت.

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
اینم برای اینکه بدونید فقط آینستاین نیست که همراه پی پی سی ، تی وی تیونر ارائه کرده:

3060000000055809.jpg

خود دستگاه چیز زیادی برا گفتن نداره چون قدیمی تر از آینستاین هست. سی پی یو 312 و رم 64 و ویندوز 2003.
البته درسته که این LG هم تلویزیون پخش می کنه ولی باید بگم که TV TUNER نداره و فقط شبکه های digital رو که در کره هستند پخش می کنه
و این gigabyte اولین pocket pc هستش که TV TUNER داره یعنی کانال های Pal و ntsc رو پخش می کنه.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از tamoochin :
البته درسته که این LG هم تلویزیون پخش می کنه ولی باید بگم که TV TUNER نداره و فقط شبکه های digital رو که در کره هستند پخش می کنه
و این gigabyte اولین pocket pc هستش که TV TUNER داره یعنی کانال های Pal و ntsc رو پخش می کنه.

از توضیح ات ممنون تموچین جان
می گم نظرت چیه دل اکسیم رو معرفی کنم؟ملت اگه بدونن با اون امکانات افسانه ایش قیمت اش در سرزمین استکبار جهانی چنده فک کنم جمهوری رو آتش بزنن!

mehdi_ms

Registered User
لایک‌ها
0
براي امروز يه دستگاه معرفي ميكنم كه يه لعنت به اين شانستون بفرستيد كه چرا اين پي دي اي به ايران نمياد(اگه بياد من كه حتما ميخرم:eek: )
خوب بريم سراغ اين يكي(تموچين وشاه_دني چندتا دستگاه كه تي وي تيونر داره معرفي كردند و ما هم اين دستگاه رو:
كه مخلوطي از سه دستگاه يه جي پي اس(ردياب ماهواره اي)و يه پي دي اي ويه ام پي 3 پلير هست(به قول معروف يك تير وسه نشان)
(حتما براي شما هم پيش امده كه دنبال يه ادرس بگرديد:blink: ديگه نگران هيچي نباشيدهر مكاني رو كه بخوايد با ضريب اشتباه كمتر از يك متر رو ميتونيد پيدا كنيد:cool:
در مشخصاتش هم اين موارد ذكر شده :
Intel XScale 416MHz processor

64MB of RAM

128MB of Flash ROM

SD Slot

Bluetooth 1.2

Windows Mobile 5.0 OS

mypal.jpg

واما از اين موارد كه بگذريم باطري اونه كه با هاش ميتونيد
44 ساعت به صورت نرمال كار كنيد يا اگه عشقتون كشيد باهاش 18 ساعت ام پي 3 گوش كنيد ويا شايد بخواهيد7.5 ساعت با جي پي اسش ور بريد:blink: :wacko:
(اين شركت اس اي كه اين همه باطرياش رو به روخ ديگران ميكشه باييد بياد جلو اين پي دي اي بوق بزنه
اين واقعا براي يه باطري با 1300 ميلي امپر كار بزرگيه
داشت يادم ميرفت واي فاي هم داره( WiFi (802.11b)
از حالا بايد غصه بخوريم كه كي اين گوشي رو ميتونيم تو دست بگريم:blush:
اطلاعات بيشتر
موفق باشيد;)

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بالاخره این افتخار نصیب من شد که بتونم در میان اساتید بزرگ PDAدان، من هم یک پست از خودم در کنم.
این دستگاه که میخواهم معرفی کنم، این طور که من فهمیدم رابط بین ppc و انواع دستگاه های صوتی تصویری میباشد. این طور که از عکس معلومه، انواع سوکت های خروجی را داره. چون زبان من زیاد خوب نیست و الان دیکشنری هم ندارم ،نتونستم بفهمم که چطوری با ppc ، لینک میشه. از دوستان خواهش میکنم اگر چیزی متوجه شدند، اینجا توضیح بدهند.
این هم لینکش

mehdi_ms

Registered User
لایک‌ها
0
بازم محصول مشترك:rolleyes:
اگه اين بالايي رو نخواستيد اينم انتخاب خوبيه(جي پي اس داخلي داره);)
توضيحات:
Class: middle
Position in the line: starts
Rival: Asus MyPal A626; HTC Galaxy; HP iPaq rx1950
CPU: Intel XScale PXA270 312 MHz
RAM: 64 MB (50.49 MB available)
Flash memory ROM: 64 MB (26.79 MB available)
Interfaces: SD/MMC with support for SDIO, IrDA, Bluetooth, Wi-Fi (g is announced, but still doubtful, FS LOOX N500 differs due to no Wi-Fi), USB client/host (synchronization, charge, connecting other devices), Serial RS232
Integrated GPS receiver, chip SiRFstar III
Screen: 3.5" (active area: 53x71 mm) with the resolution of 240x320 pixels, 64K
Battery: removable Li-Ion capacious of 1200 mAh
Dimensions: 116x70x15 mm
Weight: 141 g

pic02.jpg

ولي به قول معروف يه پي دي اي هيچ وقت همه چيز رو باهم نداره(مي بينيد كه سي پي يوش خيلي ضعيفه)
اطلاعات تكميلي

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
در ادامه معرفی آقای دکتر در مورد Sharp W-ZERO3:
Willcom INC تصمیم گرفته است که از Opera به عنوان Internet Browserدر مدل جدید Sharp W-ZERO3 بهره ببرد
Opera Mobile 8.5 for Pocket PC
این شرکت درباره این دستگاه و استفاده Opera در این مدل میگوید:
With its 3.7 inch VGA (640x480 pixels) high resolution LCD screen and WLAN connectivity, the Sharp W-ZERO3 is ideal for Web browsing on-the-go. Opera's unique rendering technology dynamically adapts Web pages to fit the width of the screen, providing an Internet experience almost identical to that on a larger PC screen.​
و این هم چند فلش از این مدل به زبان گنگ ژاپنی: :blink: :blink:

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بعد از bluetooth handsfree ، حالا bluetooth headphone برای pocket pc داران:

wm5_aku2_a2dp6.jpg

:D

mehdi_ms

Registered User
لایک‌ها
0
اينو فقط به خاطر سي پي يو قويش معرفي ميكنم:blink:
از سيستم عامل 2003 استفاده ميكنه(ولي فقط بريد تو بهر سرعتش)
624MHz Intel® XScale Processor with WMMX
Display
Brilliant 3.5" QVGA TFT color 16-bit, touch sensitive transflective display
RAM
64MB SDRAM
FLASH
64MB Intel StrataFlash® ROM
Weight (oz)
4.9 ounces
Weight (g)
139.3 grams
Dimensions
(inches)
W = 3.0
Dimensions
(mm)W = 77.2
L = 122.4 (w / antenna)
H = 14.9
W = 77.2
Battery
950 mAh Battery Standard
Docking Cradle (standard)
Wireless
Integrated 802.11b and Bluetooth
IR
SIR/Consumer IrDA
User Interface
Headphone Mini-Jack
Wireless On/Off
Expansion
One Integrated Secure Digital / SDIO Now! / Multi Media Card Slot
Systems
Microsoft® Windows ® Mobile 2003 Second Edition

30887647-2-300-overview-1.gif

اينجا هم يه نگاه بندازيد

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
از همه اساتید که ندای حق طلبانه حقیر را لبیک گفتند صمیمانه تشکر می کنم.

باید بگم ، اینجا در مالکیت کسانی ست که پست می نویسند پس دو تا خواهش دارم:

.به نظرتان همین قدر محدود بمونه دایره چیز هایی که اینجا معرفی می شه خوبه ، یا وسیع ترش کنیم .اگر اختلاف نظر بود رای گیری کنیم.

.با رعایت احترام کامل نسبت به نویسندگان(مالکان) اینجا ، خواستم پیشنهاد بدم که اگه پی دی ای ها ، اون طور که تموچین گیگا رو معرفی کرد ، یا مهدی مای پل رو معرفی کرد باشه بسیار بهتره:منظورم اینه که اگه کمی در مورد چند نکته یک پی دی ای توضیج بدید ، و بعد به اطلاعات مبسوط اش لینک بدید بسیار بهتر خواهد بود.چون بی سواد هایی مثل من ، چشممون به کارایی های عینی موبایل هاست.مثلاً برامون مهمه که اون طور که بهروز نوشت بشه یک ام اس دی رو با پی دی ای کنترل کرد.یا مثل چیزی که تموچین گفت بشه باهاش برره نیگاه کرد.یا اون طور که مهدی نوشت بشه مسیر یابی کرد.

بازهم تشکر می کنم.

بالا