برگزیده های پرشین تولز

PDA Hi Tech ٠

mehdi_ms

Registered User
لایک‌ها
0
خدا يعني كي ميشه از اين چيزا تو ايران هم بفروشند:)
اين ژاكتي رو كه ميبيند از اخرين تكنولوژي ارتباطي بهرمنده:cool:
من كه نمدونم چي بايد بگم( گوش دادن به اي پاد و يا جواب دادن به تلفن با بلوتوس و....:eek: :blink: :p

audexjacket.jpg

بيشتر بدانيد

mehdi_ms

Registered User
لایک‌ها
0
كي سگ دوست داره؟ اونم از نوع سخنگوش( هم ميتونه حرف بزنه و هم ميتو نه حرف شما رو بفهمه و دستوري رو كه بهش ميد يد انجام بده) يه سگ خوب به اين مگن ديگه؟؟!!!
در مورد صحبت كه كولاك كرده(1000 كلمه رو ميتونه به طور صحيح بگه:) )
يه سري از كار هايي رو كه ميتونه بكنه ميگم (البته فقط بعضي هاشو ميگم)
ميتونه روزنامه تون رو هر روز صبح از دم در بياره( بدون ياد اوري ) يا چيزهاي شبيه به اين كار:p
بيشتر از 100 كلمه مهم براش تعريف شده تا وقتي شما اين كلمات رو ميگيد اون بفهمه
يكي از خواص جالبش اينه كه مي تو نيد وسايلي رو كه با امواج الكترو مغناطيسي كار ميكنه كنترل كنيد( شامل remote control, music player, news reader, scheduler and diary. )
وبا الاخره اينكه از ش بخوايد كه براتون عكس يا فيلم بگيره:eek: )
جالب بود نه من كه حاضرم پي دي اي مو بدم اين سگ رو بگيرم( ولي مثل اينكه شركت سوني از اين معامله ها نمي كنه)فقط حاضره 2000 دلار بخاطرش ازم پول بگيره:f34r:

ERS7M3T_1.jpg
ERS7M3T.jpg
ERS7M3T_2.jpg

شما هم مثل من از سگها خواستيد ميتونيد اينجا بخريد( ببخشيد منظورم اطلاعا ت بيشتر بود)

mehdi_ms

Registered User
لایک‌ها
0
حتما براي شما هم پيش امده كه يه چيز لازم داشته باشيد يادتون نياد كجا گذاشته:(
اين دستگاه يكي از دستگاهايي كه جايزه بهترين اختراع بين المللي رو برده:lol:
كارش اينه كه هر چيزي رو كه براي شما اهميت داره پيدا كنه(حتما مي پرسيد چطوري؟؟؟:eek:
خب چيزاي رو كه خودم فراموش ميكنم مثال مي زنم مثه كيف پول يا كليد ماشين يا كنترل دستگاه يا از اين چيزا( يه برچسب كچولو از نوع الكتريك مي چسبنيد روشون )
اگه گمشون كردين اين دستگاه ميتونه مثل يه فلز ياب بهتون كمك كنه( با جهت و ويبره والارم;) )

loc8tor.gif

يادم رفت بگم كه بردش 150 متره
سايت رسمي

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اینی که براتون نقل می کنم گرچه اغلب اش برداشت تستر ها ی پی پی سی هست، ولی من هم به همین نتیجه رسیدم:

غول بزرگ پی دی ای ، اچ تی سی ، دست به یک کار عجیب زده ، یعنی دو تا کار عجیب ولی یکی ش عجیب تره:

.اولی اینکه قرارداد شو با اچ پی برای ساخت پی دی ای هاشون تمدید نکرده.حالام برداشته تو ایالات متحده دفتر زده.می دونید معنی این کار چیه؟
بعضی ها نظرشون این بودکه بتونه بازاری که بخش عمده اش دست اچ پی و مابقی ش دست دل و پالم هست رو سرخود دست کاری کنه.ولی به نظر من این اشتباه بزرگیه.ببینید تو امریکا؛ این رسانه ها هستن که می گن ذائقه مردم چجوریه ، به علاوه امریکایی ها مثل خودمون خیلی علاقه ای مارک های جدید ندارند.البته داخل پرانتز بگم که ، برخلاف ایران، تمام دنیا اچ تی سی قیمت اش خیلی فرقی با مارک های ارزون نداره،مگه اینکه تحت برند دیگه ای تولیدشه.اما به هر حال بایدقیمت رو خیلی پایین بگن تا تازه بخشی از بازار رو به دست بگیرن.ازطرفی مردم امریکا ، خیلی دنبال پی پی سی نیستند.یعنی به جز قشر های خاص(دکتر ها، بیزینس من ها) بقیه اصلاً براشون مهم هم نیست.پس اگه قرار باشه که از میون اون ها افراد جدیدی جذب این بازار بشن، عمراً اچ پی رو ول نمی کنن اچ تی سی رو بچسبن.

.دومین کارش ، کا واقعاً نوبرهم هست، عقب گرد درزمینه سرعت سی پی یو هاست.من واقعاً هنوزنتونستم دلیل اش رو درک کنم.اما شاید میونشون با اینتل به هم خورده ، که اونم چندان مشکلی نیست، عکس های همو پس بدن ، بره سامسونگ یا تگزاس اینسترومنتس رو دیت کنه.مگه سازنده قحطه؟

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
با درود
همانطور که گفته بودم اسم این تاپیک مناسب نیست به همین دلیل دوستان پست هایی که مربوط به HIGH TECHNOLOGY نه HIGH TECHNOLOGY POCKET PC می باشد رو می فرستند :wacko:
برای اینکه از موضوع اصلی این تاپیک خارج نشویم:
امروز هم یک Pocket Pc جدید معرفی می کنم و همانطور که گفته بودم کسانی که می خواهند pocket pc phone edition بخرند باید تا یکی دو ماه دیگه دندون رو جیگر بذارن تا این محصولات وارد بازار شوند.
این Pocket Pc phone edition ساخت شرکت EVEREX می باشد و NEON نام دارد و از قابلیت هایی که به چشم می اید می توان به:
1-ابعاد اندازه IMATE JAM
2-LCD با تعداد رنگ 262.144
3-Wireless LAN 802.11b
4- windows mobile 5
از کاستی هاش هم باید گفت:
1-cpu 350 mhz
2-usb 1.1

این هم عکسش:
everex-pocket-pc-phone.jpg

در انتها باید بگم که من imate k-jam رو به این دستگاه ترجیح میدم (چیز خاصی نداره ولی k-jam یک keyboard واقعا خوب داره)
البته ما شانس نداشتیم LCD خراب شد یعنی وسط صفحه دیگه حساس نبود فرستادیمش دبی حالا کی میاد خدا می دونه:(

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
اینجا مثل اینکه خبری نیست گفتیم ما یه چیزی بنویسیم
در مورد Palm Treo 700w که به تازگی به تولید انبوه رسیده من از سایت www.pocketpcthoughts.com خوندم که قیمتش در حد 564000 تومان می باشد(به صورت SIM FREE) گفتم یه موقع سرتون کلاه نره;)
20051220-wmtreo700w.jpg

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
گفتم بچه ها زیاد سئوال می پرسن در مورد اینکه چی بخریم.من قبلاً گفته بودم تا کریسمس صبر کنید.حالا هم می گم یا اینایی رو که می گم قبول کنید .ویا باز صبر کنید، کلی چیز خفن برای بهار تدارک دیده شده.

من البته برای دوستم یک اتم سفارش دادم، تا 13 روز دیگه می رسه دستم براتون تست اش می کنم، اینجا نظرمو می نویسم،ولی از الان بگم،خوره های پی دی ای ، اصلاً از پولی که ازمحل اضافه کاری هاشون خرج این مامانی شده راضی نیستن.
اینم بگم که من پالم تی 3 رو خودم تست کردم و یک ریویو اینجا می ذارم

خب در مورد اتم، باید بگم تا اونجا که من فهمیدم، یه مشکل کوچیک با پخش ام پی تری به عنوان زنگش داره، که حتماً با رام آپ دیت حل خواهد شد.

اما ضعف بزرگش(که من تا نبینم باور نمی کنم) از نظر شون، دوربین اشه، البته خیلی بعیده که این حرف درست باشه.خیلی از اینها اسمارت فون باز ها بودن، که همشون یکی از ناله هاشون،دوربین های وابسته به نور محیط در پی دی ای هاست.اگرچه غیرممکن هم نیست که کوانتا داشته با سر کچل من بدبخت سلمونی یاد می گرفته و من بی خبر بودم.

مشکل اساسی که در استرالیا برای یه خارجی(یه دوست من) پیش اومده، پیدا کردن کارت مینی اس دی هست.شما تو تهران دیدید؟یعنی فقط 512شو داشته

ظاهرا در پشتی اش هم یه مشکلاتی داره، مثل اینکه شله و از این حرف ها،ببینم آی میت جم درش این طوریه؟

در مجموع من می گم اتم خوبه اگه خیلی پول اضافی دارید(مثل دوست من) و یا اگه خیلی تازه کار هستید و قطعاً انتظارات تون مثل حرفه ها نیست بخرید اش.

حرف زیادی ندارم در مورد این هیوندایی بزنم، جز اینکه بر خلاف نظر یکی از دوستام، که می گفت مارکش جواده، من خودم وقتی امکانات اورکس رو دیدم در ترجیح دادن اش بر جم تردید نداشتم.یا شاید ام من خیلی جواد ام:blink:

اگه دنبال یه پی دی ای شیک می گردید که ارزون هم باشه ، و ازش نخواید که پشتتونو بخارونه و بچه رو بذاره رو گاز ، برید دنبال اچ تی سی پرافت(قبلاً معرفیش کردم.)هم ارزونه هم دوربین خدایی داره و هم سی پی یوش سبکه(شوخی کردم)

اسمارت فون باز ها، به نظرم باید یه فکری به حال جیز هایی که نوکیا عرضه کرده بکنن، ولی من بودم حتماً همینی که تموچین معرفی کردو در اولویت می گذاشتم.

در کل، درایران اگه می خواید خرید کنید، حتماً به 3 چیز توجه کنید:

.تفاوت قیمت اش با چیزی که در خارج هست چقدر است( یادتون باشه که باید 10درصد قیمت خارج رو به دلیل تکس کم کنید)
.گارانتی که اینجا ارائه می شه چطوره،از نظر من غیر از هیوندایی و اورکس بقیه مرخص تشریف دارن
.از همه مهم تر، در صورت فروش اش در یک بازه زمانی 1ساله ، چقدر ضرر خواهید کرد.این قسمت فقط به حدس و برآورد خودتون بستگی داره ولی اگه کسی هستیدکه می خواد مرتب دستگاه عوض کنه، جدی بگیرید اش

باز هم از این چرت و پرت ها خواهم نوشت ،اگر تشویق کنید:p

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
1 سئوال؟
گارانتی شامل چه چیزهایی میشه؟
هیوندایی و اورکس که تو ایران گارانتی دارن همین جا خودشون تعمیر میکنن یا می فرستن یه جا دیگه (مثلا دبی)؟

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
با درود
فصل امتحانات بعد از یه مدت که ادم سر نمیزنه همه چی متحول میشه :blink:
اینجا کلی کلاس پیدا کرده .
امروز یه Consol بازی معرفی می کنم که البته به Pocket Pc ربط داره چون که windows ce 5.0 داره.
از اون موقع که sony دستگاه بازی PSP رو معرفی کرد و با فروشی که کرد همه به فکر ساختن یه PSP Killer آفتاده اند
ولی باید به این نکته توجه کرد که اگه مثلا بازی Gta یا FIFA 06 رو بخواهید بازی کیند برای یه همچین دستگاهی چنین بازی هایی موجود هستش در ضمن این موضوع را در نظر داشته باشید که Nintendo یه عمر داره دستگاه بازی تولید می کنه نتونسته با Sony رقابت کنه اینا رو دیگه نمیدونم.
ولی از اینها که بگذریم دستگاه iRiver's g10 دستگاه با امکاناتی
عجب تجهیزاتی:
4 تا 8 گیگابایت حافظه داره و شبکه بی سیم جدیدی که تا شعاع 6 کیلومتری به قولی انتن میده.با سرعت 30 تا 50 Mbit/sec ما از این سرعتا با کابلی با قطر 2 کیلومتر هم نداریم.
g1001.jpg

موفق باشید

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از amirmw :
1 سئوال؟
گارانتی شامل چه چیزهایی میشه؟
هیوندایی و اورکس که تو ایران گارانتی دارن همین جا خودشون تعمیر میکنن یا می فرستن یه جا دیگه (مثلا دبی)؟
گارانتی imate که در ایران به صورت کاملا دروغ برای شرکت فیتکو معرفی میشه و اگه دستگاه مشکلی پیدا کنه برای تعمیر به dubai می فرستند حالا کی بیاد و ایناش به کنار چون خود دستگاه گارانتی dubai داره (عجب ادمایی پیدا میشن البته فقط فیتکو نیست من یه دفعه در پایتخت ضمانت گوشی ها ی imate رو با یه شرکت دیگه دیدم:( )

در مورد اورکس ای دکتر گفته بود که تعمیر میشه اگه اینطوری ممنون میشم یه ذره توضیح بیشتر بده

هیوندایی هم فکر کنم اینجا تعمیر بشه(چون مثل imate با ایرانیا خصومت نداره حالا اگه بری clubimate باهاشون chat کنی نصفشون ایرانین )

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از tamoochin :
گارانتی imate که در ایران به صورت کاملا دروغ برای شرکت فیتکو معرفی میشه و اگه دستگاه مشکلی پیدا کنه برای تعمیر به dubai می فرستند حالا کی بیاد و ایناش به کنار چون خود دستگاه گارانتی dubai داره (عجب ادمایی پیدا میشن البته فقط فیتکو نیست من یه دفعه در پایتخت ضمانت گوشی ها ی imate رو با یه شرکت دیگه دیدم:( )

در مورد اورکس ای دکتر گفته بود که تعمیر میشه اگه اینطوری ممنون میشم یه ذره توضیح بیشتر بده

هیوندایی هم فکر کنم اینجا تعمیر بشه(چون مثل imate با ایرانیا خصومت نداره حالا اگه بری clubimate باهاشون chat کنی نصفشون ایرانین )

بازگشت تموچین رو تبریک بگیم، بدون او اینجا نمی گرده.

اما در مورد سئوال:
اره تموچین، باور مشکله ولی جلوی خودم ، دستگاه کسی که برده بود و دو هفته کار کرده بود و حالا می گفت صفحه اش از اول یه حباب توش داشته رو عوض کرد.اینا البته همش رو دیلی بوده که از شرکت اماراتی خریدن، یعنی اورکس تضمینی فروخته،اینو خود آقاهه گفت.بعد هم وارد کنندگان اش ، قطعات رو دارن از همه چیش.تعمیری هم نداره ، یعنی فقط تعویض امکان پذیره که اینا مثل پشکل قطعاتشو دارن.از این نظر می تونم تضمین بدم که تعمیر شدنی ست اورکس ها.حقیقت من همون طور که نوشتم یه اتم گرفتم برای کسی و لی متقاضی بعدی رو بهش ام600 پشنهاد کردم.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
این رو در یک سایت فرانسوی دیدم و چون خیلی ادم رو یاد جس جار می ندازه براتون ترجمه می کنم (از زبان کره ایش بلد نیستم ترجمه کنم.)

نمی دونم چرا معرف فرانسوی اصرار داره که این پی دی ای آدم رو به یاد مرحوم سونی یو ایکس 50 می اندازه، در حالیکه تنها نقطه اشتراک شون ، نداشتن او اس ویندوز هست.بازم این شارپ ابداع اش گل کرد.

SharpPDA.jpg

برای 350هزار تومانی که برای این دستگاه خواهید داد، البته فقط در کره ، چون فعلاً بازار هدف اش کره تعریف شده، یک دوربین 1.3مگا پیکسل می گیرید، کلی برنامه نصب شده از پیش، اسلات اس دی /ام ام سی ، کی بورد کامل کیو ورتی، اف ام تیونر و نهایتاً یک ظاهر نسبتاً جذاب.

اما به نظرم اگه این رو همون جا بفروشن بهتره ، چون مجبور خواهید بود همه نرم افزار هاشو بخرید:(
ای میول هم هیچ کمکی نخواهد توانست بکند.

این جا کلی عکس ازش هست و کلی عکس از بچه خوش تیپ های کره ای

mehdi_ms

Registered User
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشید;)
گفتم اگه يه توضيح هم در مورد كارت هاي حافظه بدم بد نباشه ( اگه تونستم بعدا يه توضيح كامل در مورد انواعشون
مينيسم ولي حا لا فعلا در مورد بهترينش يه چيزاي رو ياد اور ميشم)
بهترين كارت حافظه( در حال خاضر) نوع سي اف اونه( همون كامپکت فلش)
شايد براتون جالب باشه كه بدونيد كه شالوده اين سري كارت در سال 94 توسط كمپاني سن ديسك گذاشته شده( من كاري به گذ شتش ندارم ) فقط مي خوام نوع جديد اون كه به سري 3 معروفه معرفي كنم( اين نوع كارت به دليل سايزش وتكنولوژيش فعلا پيشتازه)اندازش در طول تقريبا برابر 2 كارت اس دي(4 برابر ام ام سي)و در ارتفاع هم دو برابر ( پس يعني يكي از اين كارت ها برابر 4 تا كارت اس دي و 8 تا كارته ام ام سيه)اينو گفتم كه بدونيد با اين اندازه حجمي معادل 12_15 گيگ همين الان براتون فراهم ميكنه
ولي من بازم به حجم واندازش اهميت نمي دم(مهمتر از حجم سرعت تبادل ديتاست)سري 3 اون به زودي با سرعت 66/6 مگا بايت بر ثانيه قابل دسترسيه(معنيش اينه كه شماحجمي معادل 700 مگا بايت( يه سي دي) رو در عرض 11 ثانيه ميتونيد ترانسفر كنيد
اين سرعت برابر سرعت هاردهای قدیمی هست
در حال حاضر اين بيشترين سرعت سي اف 20 مگ كه اونم سري دو( در كارت هاي ام ام سي پرو برابر 18)
(سايز اين كارتها در سري 1 و 2 و 3 فرق ميكنه)حجمش حتما امسال خيلي بيشتر ميشه( شايد تا 30 يا بيشتر ولي بايد بدونيد كه اخرين حجمي رو كه ميتونه ارايه كنه برابر 140 گيگ( يا به طور ديقيق تر 137 گيگ باشه)
يكي ديگه از مزاياش بدون مشكل در دماي 20 تا 85 درجه جواب دادنه!!!
اينو بدونيد براي اينكه اگه خواستيد پي دي اي يا هر وسيله ديجتال ديگه بخريد (اين امتياز رو براش قرار بديد كه حتما از اين كارت حمايت كنه)اگه خواستيد سرعت ترانسفرتون زياد باشه
ليست پي دي اي ها كه از اين كارت پشتيباني ميكنن
موفق باشيد

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
این آقا می گه علی رغم قرتی بازی های زیادی که پالم در اورده ، اگه هنوز رفیق شفیق پالمی هستید که یک دستی باهاش کار می کنید ،از خیر پالم ویندوز دار بگذرید.

در ضمن ، در نسخه ویندوز ، پوش میل گنجونده نشده
windows_treo_700w_worth_than_treo_650.jpg

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آقا دو تا چیز باحال:
اول اینکه تایکون مموری ، سن دیسک ، ورود کارت های دو گیگا بایتی مینی اس دی(همونی که اتم استفاده می کنه) و یک گیگا بایتی مایکرو رو همزمان در سی ای اس(جشنواره تکنولوژی در لاس وگاس که چند روزی هست چشم تمام عشاق فن را مجذوب کرده جشن می گیره.
قیمت ها هم بد نیست:کارت 2 رو می تویند 170هزار تومان بخرید و کارت یک گیگا بایتی مایکرو(که فقط در دستگاه های محدودی قابل استفاده س) رو حدود 100هزار تومان.
sandisk_micro_sd_1gb_verizon.jpg

این رو بگم که کارت مایکرو کوچکترین مموری یک گیگی دنیاس

sandisk_2gb_microsd.jpg

اوه راستی یه خبر موثق هم از جمهوری دارم:

کارت اس دی یک 50هزار تومان
کارت اس دی دو هم رسیده و 115هزار تومان می دن.

شاید بعداً براتون نوشتم که چرا حتماً قبل خرید کارت دو، اون رو با دستگاهتون چک کنید!
این جا نیگا کنید

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
من میدونم
((چون بعضی از کارت ها ارور میدن ))و مینویسن card error

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آقا این جا رو نیگا کنید، به نظرم اگه این فروم در دو زبان فارسی/انگلیسی منتشر می شد، لابد از این جا جلوتر بودیم.

البته این سایت یه ریویو نوشته در مورد این عینک/هد ست ها.بخوانید اش بد نیست.
image002.jpg

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
طبق معمول سامسونگ کار را تمام نکرد!

اصولاً اون طور که من از امریکایی ها فهمیدم ، اگه موبایلی کی بورد نداشته باشه ؛ فک می کنن لپ تاپه، این پی دی ای اسمارت فون هم در حقیقت به همین دلیل از میان سری از بهترین ها که همراه دبلیو ام 5 در بازار هستن، توسط ورایزون انتخاب شده تا در ایالات متحده عرضه شه!
برید خدا رو شکر کنید که ایران زندگی می کنید و هرچی موبایل بخواید دمه دستتونه و مخابرات مون اصلا سر در نمی آره که پی دی ای شیه!!!

تو ایالات متحده اگه شما سیم کارت بخواین باید پی نرخ گرونتر اپراتور های محلی رو به تنتون بمالید.

این سامسونگ با ویندوز 2003 اس ای می آد و دوربین نسبتاً قوی برخورداره

1.jpg

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
04.jpg

چند تا از این سایت ها ی موبایل باز ، این دستگاه رو به اسم مدل زیر مجموعه سونی اریکسون پی 990 معرفی کردن !
البته خوب باید کمی دقت کرد تا تفاوت شون رو فهمید ، لامصب برداشته کپ زده.

این دستگاه ، با ویندوز دبلیو ام 5 رائه شده(سامسونگ یاد بگیره) ، دوربین معمولی داره و ترای بند هست.

البته فکر کنم تنها چیزی که می شد از میان اون کلمات چینی در سایت بفهمم رو نوشتم!!!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
این جا رو بخونید

دو تا دستگاه الان ارائه شدن که پی دی ای نیستن ولی دوربین های 5 و 6 مگا دارن.
این سایت برداشته اون ها رو باهم مقایسه کرده،

و به عکس ها که دقت کنید می بینید گیگا بایت ظاهراً حرف های زیادی برای گفتن داره!من که بی صبرانه منتظر امتحان کردن آینستاین هستم!

بالا