برگزیده های پرشین تولز

Pro Evolution Soccer 2014

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
ویندزوم اکس پی هستش بازی را بعد از ارور که ایگنور کنم اجرا میکنه ولی اصلا نمیشه بازی کرد خیلی کنده یه جوریه روون نیست

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
توهینی که کونامی با ساخت این نسخه به مخاطباش کرد ! دولت 9 و 10 به ملت ایران نکرد !!! :D

خاک بر سرشون که کاربرانشون رو از دست دادند . من دیگه سراغ pes نمیرم و بر میگردم به fifa

بازی افتضاح شده و بسیار کند و خسته کننده دنبال میشه !

گرافیک بازی به بازی فیفا 09 شبیه شده و فیس بازیکن ها فوق العاده ابتدای کار شده ! کافیه تو چلسی به صورت تورس و لمپارد نگاه بندازید تا روزتون شاد بشه :D

همه چیز بد طراحی شده ، از منو ی بازی گرفته تا فیس بازیکن ها .

چقدر یه شرکت میتونه بد بخت ! باشه ! هر دفعه بازی رو زودتر از فیفا میدن به بازار ! اما ناقص !!! تا الان 2 تا پچ براش امده و مطمئن باشید شون صد ! تا دیگه هم تو راههه !

یکی نیست بگه آخه احمق ها ! چی میشه شما هم مثل فیفا بازی رو کامل به مشتری تحویل بدبد ؟!!!

به نظرم دیگه کار PES تموم شد و راه اشتباهی که در پیش گرفت به ضررش تموم میشه .

منتظرم FIFA بیاد و ببینیم تونسته انتظارات هواداراشو برآورده کنه ! یا نه :)

saeed_fars3da

Registered User
لایک‌ها
138
والا من هم اصلا اتنظار چنین بازی افتضاحی را نداشتم منتظرم fifa 2014 بیاد ببینیم چه کرده

امضام رو یادت نره ببینی...

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
دوستان راس میگن منکه کنسول بازی کردم چندان جذاب نیس..خیلی کنده بازیکنا نمیدوون پاس یا شوت دیر عمل میکنه و...

milla

Registered User
لایک‌ها
246
نظر شخصی من این هست که بازی دیگه زیادی به واقعیت نزدیک شده
به نظرم کونامی از یاد برده که این فقط یک بازی هست نه شبیه ساز
و گیمر از تازه کار تا حرفه ایش قراره ازش لذت ببرن

بهر حال همونجور که pes11 به نظر من نسبت به 10 (به خاطر تغییرات عمده) افتضاح بود
و به مرور سیقل خورد تا در 2013 به اوج رسید

امیدوارم برای این نسخه هم همین روند در کار باشه
چون به نظر میرسه موتور جدید بازی پتانسیل های بالایی داشته باشه.

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
بازی خوبه فطق یه سری علکی فیفا رو گنده میکنن حساب کنی فیفا 2سال قابل تحمل شده تازه با این نسخه جدیدش بخوای حساب کنی

نه بحث اصن فیفا نیس چون فیفا حتی گرافیکش قابل مقایسه با pes نیس ولی تو این بازی بقول دوستمون زیادی واقعیش کرده زیادی اشتباه فردی و داوری توش هست و بازیکنا کند بازی میکنن.

Arash-7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بازی خوبه فطق یه سری علکی فیفا رو گنده میکنن حساب کنی فیفا 2سال قابل تحمل شده تازه با این نسخه جدیدش بخوای حساب کنی
من میگم pes یه مدتیه اغفال شده! شماره های جدیدی ام که داده تو این چن ساله بیشتر از این که ذوق زده ات کنه تو ذوقت می زنه! کلا من خودم بعد از ساکر6 با هیچ کدوم این شماره های بعدی حال نکردم! و با اینکه میگیرم و نصبشون میکنم ولی کنارشون یه ساکر6ام دارم که همیشه نصبه و معمولا بیشتر از شماره های جدید اونو بازی میکنم! ولی واقعا اگه قراره انتظار داشته باشیم یه فوتبال خوب و واقعی بازی کنیم باید چشممون به شماره های جدید pes باشه نه fifaیی که خودش بازیاشو از رو pes میسازه! واقعیتش اینه اونجایی که fifaرو میسازن پر از نسخه های مختلف پی اسه! چون اصلا از رو این می سازن و دلیلی که باعث شده تو این چن ساله اسم فیفا مطرح بشه( اگه تا همین سه چهارسال پیش میگفتی fifa یا pes بهت میخندیدن) شبیه شدن فوق العاده بازی به pesهای چن سال پیشه! و دقیقا رمز موفقیت fifa تو این چند سال اخیر این بوده که: pes زده جاده خاکی؛ fifa داره pes می سازه!

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
یه چیز جالب،
بازی ایکس باکس زدم لیگ آسیا آوردم انصافا سرعتی که تو این لیگ هست تو بقیه لیگها نیست،
امتحان کنید ببینید همینجوریه؟
کسی لینک پچ جدید رو داره بده؟چون رو پی سی نصب کردم یه جوریه، اصن زمین چمنش انگار زمین داخل سالن..جالبیش این بود که ۱ دی وی دی بیشتر نبود واسه نصب :eek:

Arash-7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
یه چیز جالب،
بازی ایکس باکس زدم لیگ آسیا آوردم انصافا سرعتی که تو این لیگ هست تو بقیه لیگها نیست،
امتحان کنید ببینید همینجوریه؟
کسی لینک پچ جدید رو داره بده؟چون رو پی سی نصب کردم یه جوریه، اصن زمین چمنش انگار زمین داخل سالن..جالبیش این بود که ۱ دی وی دی بیشتر نبود واسه نصب :eek:
این قضیه چمن بازی چیه؟ کلا طراحیش برا این شماره این جوریه یا اینم جزو تفاوتای نسخه پی سی و کنسوله؟؟ چون اونیم که من نصب کردم رو پی سی با اینکه سیستمم خوبه ولی چمنش مثل سالنه؛ به خصوص pes ای که بعد از شماره 2011 انقلاب کرد تو طراحی چمن و اینا واسه خودمم عجیبه چمنش این جوری باشه؟

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
این قضیه چمن بازی چیه؟ کلا طراحیش برا این شماره این جوریه یا اینم جزو تفاوتای نسخه پی سی و کنسوله؟؟ چون اونیم که من نصب کردم رو پی سی با اینکه سیستمم خوبه ولی چمنش مثل سالنه؛ به خصوص pes ای که بعد از شماره 2011 انقلاب کرد تو طراحی چمن و اینا واسه خودمم عجیبه چمنش این جوری باشه؟

همیشه نسخه پی سی اینجوریه و کامل نیس و پچ های زیادی میده منم دنبال لینک دانلود پچ خوبشم

Arash-7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
همیشه نسخه پی سی اینجوریه و کامل نیس و پچ های زیادی میده منم دنبال لینک دانلود پچ خوبشم
اینو که میدونستم ولی نمی دونستم دیگه کار به اینجا ها کشیده شده!! اینجوری که داره پیش میره فک کنم شماره های بعدی وقتی نصبش کنیم ببینیم فقط منو داره! بقیه رو باید از اینترنت دانلود کنیم

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
دوستان سرعت بازي كه ميگيد قابل تنظيم
وقتي بازي شروع شد استوپ رو بزنيد بريد توي منوي گيم ستينك و گيم اسپيد رو بذاريد روي 2 يا 1 البته مثبت منفي بذاريد كم ميشه ببنيد مورد قبولتون بود ؟

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
من فیفا رو خونه یکی از اقوام رو کنسول بازی کردم
واقعا عالی شده
خیلی از ضعف هاش برطرف شده
سرعت بازی بالارفته
دویدن ها طبیعی تر شده و دیگه نمیشه هی مسیر توپ رو عوض کرد
هوش مصنوعی هم تیمی ها هم بیشتر شده
به شدت منتظر کرک هستم

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
دوستان سرعت بازي كه ميگيد قابل تنظيم
وقتي بازي شروع شد استوپ رو بزنيد بريد توي منوي گيم ستينك و گيم اسپيد رو بذاريد روي 2 يا 1 البته مثبت منفي بذاريد كم ميشه ببنيد مورد قبولتون بود ؟

نه اون اسپید عزیز،
تو نسخه های قبلی دکمه RB رو دسته رو که بگیری بازیکنا تندتر از سرعت عادی می دون منظور اونه وگرنه اسپید بازی که بعله قابل تنظیمه

بالا