برگزیده های پرشین تولز

windows phone or android

کدوم خوبه؟

• اندروید

Votes: 22 26.2%
  • ویندوز فون

Votes: 62 73.8%

• Total voters
    84

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
خرابه خیلی خرابه
من هم بخاطر تجربه خوبی که با ویندوز موبایل داشتم تازه جزء گوشی ها رده بالا محسوب میشد و جاها خیلی عالی فروش میرفت گوشی ها ویندوز موبایلی میخریدم
هم بخاطر اکوسیستم مایکروسافت دنبال خرید لومیا بودم اکو سیستم مایکروسافت اینه که قراره یه بازی برای مایکروسافت منتشر شه بشه روی 3 پلتفرم ویندوز فون 10 - ویندوز 10 و xbox one به صورت مشتک باشه
یعنی 3 تا پلتفرم مشترک میشن و مثلا بازی روی ویندوز 10 خریدی بتونی روی xbox one بازیش کنی و بلعکس و این اتفاق برای ویندوز فونم هست که بتونی مثلا ادامه بازی روی pc روی گوشی بازی کنی
یه سری بازی انحصاری برای وندوز فون از طرف مایکروسافت اومده و بازم قراه بیاد همین الانم چنتا بازی انحصاری xbox one هم از انحصار در اومده برای pc همون ویندوز 10 هم اومده و این اکو یستم تازه اول راهه و خیلی جا پیشرفت داره

ولی آدم واقعا پشیمون میشه لومیا بخره
شاید با این شرایط پشیمون بشیم ولی کلی من برای آبلیمو 5سال پیش 525 خریدم هنوزم راضيه

فرستاده شده از C2105ِ من با Tapatalk

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
شاید با این شرایط پشیمون بشیم ولی کلی من برای آبلیمو 5سال پیش 525 خریدم هنوزم راضيه

داداش ایشالا همیشه راضی باشه
ولی یه چیزی دقت کنی متوجه میشی من عاشق ویندوزم هم ویندوز pc هم انواع ویندوز موبایل - ویندوز ce و ............. ---- الانم خواستم ویندوز فون تجربه کنم
منی که طرفدار ویندوز روی گوشیم و همیشه گرونترین گوشیا خریدم از این سری ( چند ماه حقوقمو میدادم تا یکی از این گوشیا رو داشته باشم ) اما ببین چه بلایی سرم اومده که ظله شدم

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
داداش ایشالا همیشه راضی باشه
ولی یه چیزی دقت کنی متوجه میشی من عاشق ویندوزم هم ویندوز pc هم انواع ویندوز موبایل - ویندوز ce و ............. ---- الانم خواستم ویندوز فون تجربه کنم
منی که طرفدار ویندوز روی گوشیم و همیشه گرونترین گوشیا خریدم از این سری ( چند ماه حقوقمو میدادم تا یکی از این گوشیا رو داشته باشم ) اما ببین چه بلایی سرم اومده که ظله شدم
خوب اگه بابت هزینه مشکل نداری940 بگیری این داستانارو نداره

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
خوب اگه بابت هزینه مشکل نداری940 بگیری این داستانارو نداره

مثل این میمونه یکی بگه HTC Desire 526G ( پلاس ) هستم اما نیست فقط مدل عادی HTC Desire 526G گیر میاد , بعد یکی بگه شما اگر HTC One M9 Plus بخری این مشکل نداری
خوب طرف بسته به نیاز و خواسته هاش و دیزاین خاص این گوشی HTC Desire 526G پسندیده , اگر بخواد HTC One M9 Plus برخه با این قیمت خوب میره یه مینی نوت بوکی یا یه اینتر فیسی یا تبلت ویندوزی میخره نه گوشی
منم فقط دارم بخاطر تجربه سیستم املش در اصل میخرم

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
مثل این میمونه یکی بگه HTC Desire 526G ( پلاس ) هستم اما نیست فقط مدل عادی HTC Desire 526G گیر میاد , بعد یکی بگه شما اگر HTC One M9 Plus بخری این مشکل نداری
خوب طرف بسته به نیاز و خواسته هاش و دیزاین خاص این گوشی HTC Desire 526G پسندیده , اگر بخواد HTC One M9 Plus برخه با این قیمت خوب میره یه مینی نوت بوکی یا یه اینتر فیسی یا تبلت ویندوزی میخره نه گوشی
منم فقط دارم بخاطر تجربه سیستم املش در اصل میخرم
شک نکن که اگه اون تهیه کنی پشیمون نمایشی
امسال توسط رای گیری چندتا از انجمنهای بزرگ ایران اول شده

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان بعداز چند روز استفاده از lumia 540 و تجربه ویندوز فون 8.1 باید بگم واقعا عالیه
من که خیلی حال کردم یه چیزی فراتر از انتظارات من بود
حالا شاید بعد به ویندوز 10 موبایل آپدیت کردم

فقط یه سوالی برای کی دیگه از اقوام میخوایم گوشی lumia بخریم
از 2 سایت https://sari-tech.com
و
http://onedigital.ir/
کدوم بهتره؟ از کدوم بخریم ؟ کدوم معتبره

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
دوستان بعداز چند روز استفاده از lumia 540 و تجربه ویندوز فون 8.1 باید بگم واقعا عالیه

و
امشب اپدیت ویندوز 10 رد استون یک هم اومد .
از winuser.ir خرید کن.قیمتاش بهتره

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
امشب اپدیت ویندوز 10 رد استون یک هم اومد .
از winuser.ir خرید کن.قیمتاش بهتره

تجربه من از ویندوز موبایل بر میگرده به :

من از اون دست آدمایی بودم که عاشق تکنولوژی بودم خیلی از گوشی ها و هند هلد pc ها تجربه کردم
انواع گوشی سونی اریکسون , نوکیا , i-mate و ....... خریدم
بهترین تجربه من سر ویندوز ها گوشی بود

1v03y32osuy6ri6d1zns.jpg

این اولین گجت پرتابل من بود اسمش siemens simpad sl4 ه 14 سال پیش خریدمش - سیستم عاملش Microsoft Handheld PC 2000 ه -- ستم عاملش دقیقا شبیه ویندوز 98 ه حتی آفیس داره حتی برنامه اجرا فایل ها pdf داره
بعد ویندوز CE تجربه کردم بعد عد i-mate SP3 گرفتم - i-mate JAM و i-mate K-JAM و .... تا این ادامه پیدا کرد رسید به htc viva و آخرین گوشی ویندوز موبایلی که داشتم htc touch 3g بود که روش ویندوز موبایل 6.1 داشت
عکس گوشی i-mate k-jam خودم که چند وقت پیش فروختم , اینو 11 سال پیش خریدم
g431002u02jxp9hfq1ky.jpg

زمانی که مردم میگفت وای فلان گوشی هم بلوتوث داره هم برنامه جاوا نصب میکنه ( بازیا dos از هر نظر بهتر از بازیا ساده جاوا بودن ) , اون زمان من داشتم روی گوشی ها ویندوز مبایلیم Call of Duty 2 و Call of Duty: World at War بازی میکردم
همه تو کف بلوتوث بودن این گوشی وای فایو داشت , مثلا مدیریت فایلش دقیقا کپی ویندوز xp بود حتی دستتو روی فایل نگه میداشتی لیست تنظیمات و میان بر ها میومد یا ویندوز مدیا پلیر روی گوشی بود
390 هزار تومن اون زمان پولشو دادم 11 سال بدون مشکل کار کرد برام نه باتریش خراب شد نه باتریش افت کرد نه تاچش ضعیف شد و ....... -- سال ها سیستم عاملش ساپورت شد مثل اندروید نبود هر روز یه نسخهبیاد و برنامه ها بگن فقط از فلان اندروید به بعد نصب میشه

اون زمان به این دست گوشیا pocket pc میگفتن - htc touch 3g دیگه آخرین گوشی ویندوز موبایلی بود که خریدم ویندوز موبایل نسخه 6.1 داشت

حالا بعد از سال ها سال lumia 540 اولین تجربه ام از ویدوز فونه , هنوز کامل بلد نشدم سیستمش چجوریه اصلا چی به چیه :D
ولی خوشم اومد ازش , باید کمی بگذره بعد برم به سمت ویندوز 10

این سایتم که دادید 2 مدل مدنظر رو موجود نداره

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82

و

به ما هم اعتماد کنید ، قول می دیم پشیمون نمیشید ;)

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
تجربه من از ویندوز موبایل بر میگرده به :

من از اون دست آدمایی بودم که عاشق تکنولوژی بودم خیلی از گوشی ها و هند هلد pc ها تجربه کردم
انواع گوشی سونی اریکسون , نوکیا , i-mate و ....... خریدم
بهترین تجربه من سر ویندوز ها گوشی بود

1v03y32osuy6ri6d1zns.jpg

این اولین گجت پرتابل من بود اسمش siemens simpad sl4 ه 14 سال پیش خریدمش - سیستم عاملش Microsoft Handheld PC 2000 ه -- ستم عاملش دقیقا شبیه ویندوز 98 ه حتی آفیس داره حتی برنامه اجرا فایل ها pdf داره
بعد ویندوز CE تجربه کردم بعد عد i-mate SP3 گرفتم - i-mate JAM و i-mate K-JAM و .... تا این ادامه پیدا کرد رسید به htc viva و آخرین گوشی ویندوز موبایلی که داشتم htc touch 3g بود که روش ویندوز موبایل 6.1 داشت
عکس گوشی i-mate k-jam خودم که چند وقت پیش فروختم , اینو 11 سال پیش خریدم
g431002u02jxp9hfq1ky.jpg

زمانی که مردم میگفت وای فلان گوشی هم بلوتوث داره هم برنامه جاوا نصب میکنه ( بازیا dos از هر نظر بهتر از بازیا ساده جاوا بودن ) , اون زمان من داشتم روی گوشی ها ویندوز مبایلیم Call of Duty 2 و Call of Duty: World at War بازی میکردم
همه تو کف بلوتوث بودن این گوشی وای فایو داشت , مثلا مدیریت فایلش دقیقا کپی ویندوز xp بود حتی دستتو روی فایل نگه میداشتی لیست تنظیمات و میان بر ها میومد یا ویندوز مدیا پلیر روی گوشی بود
390 هزار تومن اون زمان پولشو دادم 11 سال بدون مشکل کار کرد برام نه باتریش خراب شد نه باتریش افت کرد نه تاچش ضعیف شد و ....... -- سال ها سیستم عاملش ساپورت شد مثل اندروید نبود هر روز یه نسخهبیاد و برنامه ها بگن فقط از فلان اندروید به بعد نصب میشه

اون زمان به این دست گوشیا pocket pc میگفتن - htc touch 3g دیگه آخرین گوشی ویندوز موبایلی بود که خریدم ویندوز موبایل نسخه 6.1 داشت

حالا بعد از سال ها سال lumia 540 اولین تجربه ام از ویدوز فونه , هنوز کامل بلد نشدم سیستمش چجوریه اصلا چی به چیه :D
ولی خوشم اومد ازش , باید کمی بگذره بعد برم به سمت ویندوز 10

این سایتم که دادید 2 مدل مدنظر رو موجود نداره
بسیار عالی.
چه گوشی ای مد نظرته؟
گوشی جدید مایکروسافت بگیر
قدیمی نگیری که دیگه ساپورت نمیشه واسه بیلد های جدید ویندوز.
650 خوبه ببین مشخصاتشو.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
بسیار عالی.
چه گوشی ای مد نظرته؟
گوشی جدید مایکروسافت بگیر
قدیمی نگیری که دیگه ساپورت نمیشه واسه بیلد های جدید ویندوز.
650 خوبه ببین مشخصاتشو.

گوشی که مد نظر من نیست :p پست ها بالاتر نگاه کنید نوشتم که lumia 540 خریدو تجربه عالیی بود برام
یکی از فامیلا میخواست گوشی اندرویدی بخره زیر 200 هزار تومان ( به من سپرد براش بگردم پیدا کنم ) , اندرویدی باشه فقط بگه گوشی جدید دارم چون کارش فقط زنگ زدنه حتی sms نمیده

حالا خونه ما اومد گوشی منو دید خوشش اومد و کار کرد , نظرشو جلب کرد گفت این گوشیا چنده؟ ارزوناش چنده؟
بهش عکس lumia 435 و 540 نشون دادم گفتم اولی حدود 200 هزاره دومی هم حدود 300 تا 330 هزار
گفت 540 پشتش براقه خوشم نمیاد اون 435 بخر برام اگر نشد 540 برام بگیر
( خوبی هر دو اینه به ویندوز 10 آپدیت میشن )

منم اون 2 تا سایت پیدا کردم که لینک گذاشتم پرسیدم کدوم معتبره؟

جالب اینجاست الان رفتم سایت ساری تک دیدم پایین زده سوالی دارید؟ آنلاین هستیم
پرسیدم lumia 435 دارید گفتن نه - پرسیدم lumia 540 دارید - گفتن چه رنگی
گفتم نارنجی - گفتن با ارسال رایگان 379 هزار :eek:
گفتم تو سایت زدید 299 هزار - گفت اون قیمت رنگ مشکیشه
سایت از این کلاه بردار تر ندیدم :general107:

ولی رفتم تو استور خدایی چقدر بازی خوب داره راجت با 3g میزنم دان میشه بازی میکنم این آشغال روید چی بود , نصف بازیا نصب نمیشدن - نصف دیگه لگ داشتن و ..................
چقدر بازی دان کردم البته رم 8 کم بود گرفتم باید عوض کنم رمو

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
خوب شما کجا هستید؟ تهرانید؟
هزینه lumia 435 نارنجی و lumia 540 نارنجی قدر میشه + هزینه ارسال
وسایل جانبی هر کدوم هم هزینه هاشو بگید

لومیا 435 دو سیم با هزینه ارسال 209 ت
لومیا 540 دو سیم با هزینه ارسال 299 ت

لوازم جانبی چی میخوای ؟ شارژر و پاوربانک ، کابل ، انواع هندزفری و هدفون ، مموری کارت ، محافظ صفحه نمایش و کیس ژله ای ...
هر چی خواستی بگو قیمت بدم .

چون دیر به دیر به انجمن سر میزنم اگه از طریق تلگرام با من در ارتباط باشی زودتر به جواب میرسی .

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
لومیا 435 دو سیم با هزینه ارسال 209 ت
لومیا 540 دو سیم با هزینه ارسال 299 ت

لوازم جانبی چی میخوای ؟ شارژر و پاوربانک ، کابل ، انواع هندزفری و هدفون ، مموری کارت ، محافظ صفحه نمایش و کیس ژله ای ...
هر چی خواستی بگو قیمت بدم .

چون دیر به دیر به انجمن سر میزنم اگه از طریق تلگرام با من در ارتباط باشی زودتر به جواب میرسی .

دیگه امروز برای فامیلم خریداری شد

khounsard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
من طرفدار برند خاصی نیستم ولی یه سوال دارم جواب بدید.
600 تومن پول دارم یه گوشی میخوام که تا 2 سال دیگه پشتیبانی بشه. دوربینش متوسط به بالا باشه و بتونه بازی در حد اسفالت 8 رو بینقص اجرا کنه.
چی میخرید برام؟

huawei 4c

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
lumia 1320 برا خرید چطوره؟ 2 تا آگهی دیدم زدن آکشو 260 و 290 میدن
https://forum.persiantools.com/thre...-nokia-lumia-1320-آکبند.877795/#post-12251267

https://divar.ir/v/تهران_تهران‌نوLumia-1320-فروشی|-گوشی-موبایل|-تهران_تهران‌نو|-دیوار/IvcyDZnOl

یا بهتره بجاش سری مایکروسافت مثلا 540 خرید؟ که به ویندوز 10 موبایل آپدیت میشن؟ که بالا 300 هزار قیمت دارن

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
lumia 1320 برا خرید چطوره؟ 2 تا آگهی دیدم زدن آکشو 260 و 290 میدن
https://forum.persiantools.com/threads/فروش-ویژه-نوکیا-لومیا-1320-nokia-lumia-1320-آکبند.877795/#post-12251267

https://divar.ir/v/تهران_تهران‌نوLumia-1320-فروشی|-گوشی-موبایل|-تهران_تهران‌نو|-دیوار/IvcyDZnOl

یا بهتره بجاش سری مایکروسافت مثلا 540 خرید؟ که به ویندوز 10 موبایل آپدیت میشن؟ که بالا 300 هزار قیمت دارن
جدید بگیر.640 ایکس ال دو سیم فورجی کارکرده تو 400 اینا میتونی پیدا کنی حتی کمتر

بالا