برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 1.300

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
سلام دنبال یک گوشی دو سیم تا سقف 1.300 هستم. اندرویدی باشه، دو سیم باشه، قطعات تا اونجایی که میشه چه پردازنده چه رم و چه پردازنده گرافیکی و رام بالاتر باشند دوربینشم عالی باشه باتری و شارژدهی و صفحه نمایش هم هرچه بیشتر و باکیفیت تر بهتر. ساپورت نرم افزاری داشته باشه. فعلا دو مورد پیدا کردم میخوام بدونم دیگه چی هست. ممنون میشم مشاوره بدین و راهنماییم کنین.
دو موردی که پیدا کردم :
Samsung Galaxy Note 3 Neo N7502
Alcatel Onetouch Idol X Plus 6043D
مورد دوم به وضوح از اولی قویتره ولی اصلا نمیدونم که شرکت آلکاتل ساپورت نرم افزاری برای گوشیش خواهد داشت و ورژن کیتکت براش میاد یا خیر.
یک گزینه دیگه ای هم که بچشمم خورد Huawei Honor 3X بود که قیمت حدود 960 داره. از نظر قطعات عالی هست ولی شنیدم کیفیت دوربین فیلمبرداریش چنگی به دل نمیزنه و بخاطر اینکه فیلم هارو با فرمت 3gp ضبط میکنه کیفیت فیلمش با اینکه رزولوشن فول اچ دی داره تا حد زیادی پایین میاد. از ساپورت نرم افزاری هواوی هم برای گوشیاش خبری ندارم...
خلاصه موندم

Last edited:

shahriar73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
htc one dual sim قیمتش حدود 1380 هست و توی دو سیم ها تکه مطمئن باش

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
htc one dual sim قیمتش حدود 1380 هست و توی دو سیم ها تکه مطمئن باش
سلام نگاه کردم قطعات عالی هستند ولی دوربین اصلی فقط 4 هست. خیلی پایینه...
ضمن اینکه صفحه گوشی دوست دارم حداقل 5 و بالاتر (تا 5.5 اینچ) باشه. در مورد کیفیت Super LCD ها هم نمیدونم چطوری هستند نسبت به صفحه های ips و super amoled
دارم خرج میکنم دوست دارم همه چی تموم باشه گوشیش

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام نگاه کردم قطعات عالی هستند ولی دوربین اصلی فقط 4 هست. خیلی پایینه...
ضمن اینکه صفحه گوشی دوست دارم حداقل 5 و بالاتر (تا 5.5 اینچ) باشه. در مورد کیفیت Super LCD ها هم نمیدونم چطوری هستند نسبت به صفحه های ips و super amoled
دارم خرج میکنم دوست دارم همه چی تموم باشه گوشیش
عزیز موقعی که آیفون بخرید خرج واقعا درستی کرده اید. اما بین اینا که نوشتین hTc اسما 4 مگا پیکسله اما کیفیتش دوربینش خیلی خوبه. اگر آیفون نمی تونید بخرید , پیشنهاد بنده Samsung Galaxy S4-i9500 با قیمت 1250000 تومانه.

shahriar73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
داداش اچ تی سی دو سیم هست ولی اس 4 سامسونگ دوسیم نیست.ولی طبق بررسی هایی که تو نوسانات قیمت انجام دادم از الان تا مهر گوشیها حدود 200 تومن قیمتشون افت میکنه

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
عزیز موقعی که آیفون بخرید خرج واقعا درستی کرده اید. اما بین اینا که نوشتین hTc اسما 4 مگا پیکسله اما کیفیتش دوربینش خیلی خوبه. اگر آیفون نمی تونید بخرید , پیشنهاد بنده Samsung Galaxy S4-i9500 با قیمت 1250000 تومانه.
بله دوست گرامی موافقم ولی مشکل اینه که دنبال دو سیم عالی توی این رده قیمتی هستم. وگرنه اگر تک سیم میخواستم که بهترین های بازار رو میتونستم بخرم. ممنونم ازتون به هر حال

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
یه گوشی جدیدی هم تازه معرفی شده honor 6 شرکت هواوی. چیز عالی ای بنظر میرسه. چون تازه معرفی شده قیمتش نجومی بالاست تا یکی دو ماه دیگه احتمال زیاد میاد زیر 1 تومن قیمتش. نظرتون در مورد اون چیه؟ سی پی یو 8 هسته ای با فرکانس 1.5 گیگاهرتز از نوع کورتکس A9 داره + رم 3 و دو سیم کارت هم هست. پردازنده گرافیکیشم 6 هسته ای هست! همه چی تمومه لامصب. لیست امکاناتشو ببینید کفتون میبره :D

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
یک مدل دیزایر 816 هست که بسیار زیباست . اسپیکر و باطری خوبی داره من هفته پیش خریدم 1 تومن.پردازندش کوالکام هست.

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
یک مدل دیزایر 816 هست که بسیار زیباست . اسپیکر و باطری خوبی داره من هفته پیش خریدم 1 تومن.پردازندش کوالکام هست.
بله این گوشی رو دست رفیقم دیدم فوق العاده زیبا و خوش دسته و البته سبک. منتهای مراتب رمش 1.5 هست. اگر میخواستم با رم 1.5 بخرم 3-4 تا گوشی دیگه هم به لیست اضافه میشدند مثل گالاکسی 3 نئو و یکی دو مدل دیگه از سامسونگ و الجی. چون روی گوشی الانم که رم یک داره مشکل رم دارم (بخاطر حجم زیاد برنامه هایی که نصب میکنم) رم گوشی حتما باید 2 یا بالاتر و رامشم کمتر از 16 نباشه

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
سلام. روش اندروید 4.4 هست که حتی با رم یک هم مشکلی نیست چه برسه به 1.5 کلا اندروید 4.4 مشکل رم مثل بقیه نداره.من که یک حرفه ایم و صدتا بازی نرمافزار باهم باز میکنم و فیلم سنگین پلی میکنم و از کروم بیرون نمیام هنوز رمم از 900 رد نکرده چه برسه به 1.5.

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
سلام داش عماد برو نوت 3 نئو بخر
شک نکن بهترین گوشیه تو این رنج
من خودم نوت3 دارم خیلی راضیم.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
سلام. روش اندروید 4.4 هست که حتی با رم یک هم مشکلی نیست چه برسه به 1.5 کلا اندروید 4.4 مشکل رم مثل بقیه نداره.من که یک حرفه ایم و صدتا بازی نرمافزار باهم باز میکنم و فیلم سنگین پلی میکنم و از کروم بیرون نمیام هنوز رمم از 900 رد نکرده چه برسه به 1.5.
درسته ولی من همیشه فکر آینده رو میکنم. تا یک سال دیگه چه تضمینی وجود داره که حجم اشغالی اپلیکیشنای معروف دو برابر نشه؟ تا همین جاشم توی یک ساله اخیر تقریبا این اتفاق واسه اکثر اپلیکیشنایی که استفاده میکنم افتاده. شاید الان تا 6 ماه آینده پاسخگو باشه ولی بعدش باز با مشکل قبلی روبرو میشم.

سلام داش عماد برو نوت 3 نئو بخر
شک نکن بهترین گوشیه تو این رنج
من خودم نوت3 دارم خیلی راضیم.

نوت 3 نئو بنظرم از هر نظر گوشی خوبی هست. البته بعضی ها از دوربینش و نویزی که روی عکس میندازه مینالند و میگن نسبت به بقیه گوشی های تولید سامسونگ عکس هاش نویز زیادی داره. برای همین دوست دارم روی مورد آلکاتل هم فکر کنم. منتهای مراتب نمیدونم کیفیت دوربین این مدل از آلکاتل که صحبتش رو کردم چجوری هست. ضمنا نمیدونم که بعدها ساپورت نرم افزاری و اندروید جدید برای گوشیش میده یا خیر. درسته شرکت قدیمی ای هست ولی در زمینه بازار گوشی های اندرویدی کاملا تازه کاره. کسی این گوشی رو داشته؟ یه راهنمایی به ما بدین خیرشو ببینین...

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
درسته ولی من همیشه فکر آینده رو میکنم. تا یک سال دیگه چه تضمینی وجود داره که حجم اشغالی اپلیکیشنای معروف دو برابر نشه؟ تا همین جاشم توی یک ساله اخیر تقریبا این اتفاق واسه اکثر اپلیکیشنایی که استفاده میکنم افتاده. شاید الان تا 6 ماه آینده پاسخگو باشه ولی بعدش باز با مشکل قبلی روبرو میشم.

نوت 3 نئو بنظرم از هر نظر گوشی خوبی هست. البته بعضی ها از دوربینش و نویزی که روی عکس میندازه مینالند و میگن نسبت به بقیه گوشی های تولید سامسونگ عکس هاش نویز زیادی داره. برای همین دوست دارم روی مورد آلکاتل هم فکر کنم. منتهای مراتب نمیدونم کیفیت دوربین این مدل از آلکاتل که صحبتش رو کردم چجوری هست. ضمنا نمیدونم که بعدها ساپورت نرم افزاری و اندروید جدید برای گوشیش میده یا خیر. درسته شرکت قدیمی ای هست ولی در زمینه بازار گوشی های اندرویدی کاملا تازه کاره. کسی این گوشی رو داشته؟ یه راهنمایی به ما بدین خیرشو ببینین...
نوت 3 نئو دوربینش فک نکنم زیاد مشکل باشه...
الکاتل هم که اشغال چینیه خودت بگیری پشیمون میشی.

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
نوت 3 نئو دوربینش فک نکنم زیاد مشکل باشه...
الکاتل هم که اشغال چینیه خودت بگیری پشیمون میشی.

مطمئنی؟؟ چینیه؟؟ یعنی مال آمریکا نیست؟!!

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
مطمئنی؟؟ چینیه؟؟ یعنی مال آمریکا نیست؟!!
چینی یا امریکاییشو مطمئن نیستم.
ولی میدونم هیجکس نمیخره و طرفدار نداره:D
سامسونگ کلی امکانات داره....
ولی الکاتل که خیلی بده مطمعنم:D

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
چینی یا امریکاییشو مطمئن نیستم.
ولی میدونم هیجکس نمیخره و طرفدار نداره:D
سامسونگ کلی امکانات داره....
ولی الکاتل که خیلی بده مطمعنم:D

امکانات این مدلی که زدم که انصافا عالیه. بعید میدونم مال چین باشه اگرم باشه تحت لیسانس باید باشه. والی پدر اون شرکتو در میارن آمریکاییا.
علت اینکه طرفدار نداره بخاطر جدید بودنش هست و اینکه توی بازار گوشیهای هوشمند تازه کاره و اصلا شناخته شده نیست که ملت برن بخرن.
ملت ما هم که اکثرا دهن بین... همین سامسونگ یادته؟ تا قبل از اس 3 هیشکی محل سگ بهش نمیذاشت. اصلا قبولش نداشتن. بعد یهو با این گوشی کل بازار رو در دست گرفت و الان شده غول تکنولوژی...

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
آقا یکی که با این گوشی آلکاتل کار کرده نداریم اینجا؟ یه راهنمایی درست و حسابی به ما بده؟ ممنون میشم

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
باشه اقا من تاجایی که تونستم خواستم راهنماییت کنم ولی گوش نمیدی.
برو همون الکاتل بخر:) دو روز دیگه میفروشیش:D

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
باشه اقا من تاجایی که تونستم خواستم راهنماییت کنم ولی گوش نمیدی.
برو همون الکاتل بخر:) دو روز دیگه میفروشیش:D

آخه این گوشی رو نداشتی و چیزی هم درباره ش نمیدونی. حدسیاتت رو گفتی که میتونه درست باشه یا غلط. خودمم علاقه ای به تست اینکه آلکاتل خوب کار میده یا نه ندارم برای همین سوال پرسیدم دیگه برادر. که احیانا اگر کسی تجربه ای از کارکرد با اون گوشی داشته ببینه و راهنماییم کنه. بشخصه روی هیچ برندی چه تازه کار چه قدیمی تعصب ندارم

بالا