برگزیده های پرشین تولز

وايمكس ايرانسل

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
ماشالله به این 2 ساعت قطعی امشب :D

پ.ن: اگر شهر های دیگه هم قطعه داشتن بگن مطلع بشیم

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
مودم : یو اس بی
محله : یوسف آباد تهران
داخل آپارتمان
آنتن : 100 درصد
سرعت : عالی

poshtiban

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان کسی از اصفهان وایمکس داره ؟
الان چندین روزه که مشکل داره محلی که من هستم و خودشون هم قبول دارند ولی الان 2 هفته هست که رسما نمی تونم استفاده کنم و همش قعطه و وقتی تماس می گیرم همش می گن کارشناسان در حال پیگیری هستند و رسما هیچ کاری نمی کنند.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
من دارم. نامحدود 512. یه چند روزی هست سرعتم اومده پایین.

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان یک سوال تخصصی:
وقتی داری از بسته افزایشی استفاده میکنی ( ترافیک رایگان ماهیانه تموم شده و تا پایان دوره زمان مونده واسه همین بسته افزایشی خریدید )، همچنان میشه از ترافیک رایگان 1 تا 7 صبح استفاده کرد؟؟

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
من تاپیک بهتر از اینجا برای به اشتراک گذاری تجربه استفادم از 3G ایرانسل پیدا نکردم
امروز موقعیتی پیش اومد تا برم دانشگاه شریف(یکی از محدوده هایی که به صورت ازمایشی 3g شده)و بعد از سرچ کردن شبکه های موبایل شبکه ایرانسل با ارم 3g در کنار سایر شبکه های موبایل ظاهر شد و بعد از انتخاب و وصل شدن علامت h+ بالای انتن ظاهر شد با اسپید تست تست سرعت گرفتم و نتیجه هایی غیر قابل باور دیدم :D که با توجه به بد بودن جای من و انت ظعیفم واقعا خیره کننده بود سرعت در بدترین تست 600 کیلوبایت بر ثانیه بود و در بهترین تست سرعتی نزدیک به 1100 کیلوبایت به دست اومد یا پینگی حدود 70 میلی ثانیه از سرور های داخلی که البته با بسته اینترنتی تست میگرفتم
چند تا سایت هم باز کردم که سرعت لود خوبی داشتن ؛فقط یه مورد یاهو باز کردم احساس کردم یکم طول کشید در کل با اون سرعت نزدیک به سکته بود وضعیتم همه چیز روون بود
این طرح از اول شهریور ماه به صورت سراسری راه اندازی میشه و من امیدوارم که با زیاد شدن مشترکین سرعت نیاد پایین و یه پهنای باند مناسب شان 3g و 4G در نظر گرفته باشن و همینطور تعرفه های مناسب تر اینترنت

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
دوستان یک سوال تخصصی:
وقتی داری از بسته افزایشی استفاده میکنی ( ترافیک رایگان ماهیانه تموم شده و تا پایان دوره زمان مونده واسه همین بسته افزایشی خریدید )، همچنان میشه از ترافیک رایگان 1 تا 7 صبح استفاده کرد؟؟
خیر از ترافیک بسته افزایشیتون کم نیمشه
برای اطمینان ماه بعد که حجمتون تموم شد و به صفر رسید شارژ نکنید و در ساعات رایگان استفاده کنید تا مطمئن بشین.

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
من تاپیک بهتر از اینجا برای به اشتراک گذاری تجربه استفادم از 3G ایرانسل پیدا نکردم
امروز موقعیتی پیش اومد تا برم دانشگاه شریف(یکی از محدوده هایی که به صورت ازمایشی 3g شده)و بعد از سرچ کردن شبکه های موبایل شبکه ایرانسل با ارم 3g در کنار سایر شبکه های موبایل ظاهر شد و بعد از انتخاب و وصل شدن علامت h+ بالای انتن ظاهر شد با اسپید تست تست سرعت گرفتم و نتیجه هایی غیر قابل باور دیدم :D که با توجه به بد بودن جای من و انت ظعیفم واقعا خیره کننده بود سرعت در بدترین تست 600 کیلوبایت بر ثانیه بود و در بهترین تست سرعتی نزدیک به 1100 کیلوبایت به دست اومد یا پینگی حدود 70 میلی ثانیه از سرور های داخلی که البته با بسته اینترنتی تست میگرفتم
چند تا سایت هم باز کردم که سرعت لود خوبی داشتن ؛فقط یه مورد یاهو باز کردم احساس کردم یکم طول کشید در کل با اون سرعت نزدیک به سکته بود وضعیتم همه چیز روون بود
این طرح از اول شهریور ماه به صورت سراسری راه اندازی میشه و من امیدوارم که با زیاد شدن مشترکین سرعت نیاد پایین و یه پهنای باند مناسب شان 3g و 4G در نظر گرفته باشن و همینطور تعرفه های مناسب تر اینترنت
به نظرم همش حرفه. باورت بشه یا نه، نهادهای امنیتی نمیذارن این سرعت ها رو ارائه کنن. البته اینا خودشون هم که شاه دزدن

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
به نظرم همش حرفه. باورت بشه یا نه، نهادهای امنیتی نمیذارن این سرعت ها رو ارائه کنن. البته اینا خودشون هم که شاه دزدن
همین الان هم تو همین سطح سرعت ای دی اس ال میدن بعضی شرکتها اینکه همش بشینیم یگیم نمیشه نه نیست نه نمیکنن نه اینجوریه نه اونجوریه نه فلانه که درست نیست همش دید منفی داشته باشیم حالا برای اولین بار یه همچین سرعتی داره ارائه میشه رو موبایل تو کشور بهتره یکم خوشبین بود شاید واقعا همینجوری بمونه!وزیر و معاونانش و مسئولین ایرانسل هم چند بار گفتن که برای پهنای باند چاره اندیشی شده و مشکلی پیش نخواهد اومد...نسل سوم هم از ابتدای شهریور ماه به صورت سراسری شروع خواهد شد تا پایان سال هم (LTE (4G ارائه میشه
یکم خوشبین بودن خیلی بهتره تا اینکه از همون اولش بگیم نه نمیشه،نمیذارن...اصلا هنوز داستان شروع نشده ایه یاس خوندن چه فایده داره؟؟
امیدوارم ناراحت نشده باشید

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
همین الان هم تو همین سطح سرعت ای دی اس ال میدن بعضی شرکتها اینکه همش بشینیم یگیم نمیشه نه نیست نه نمیکنن نه اینجوریه نه اونجوریه نه فلانه که درست نیست همش دید منفی داشته باشیم حالا برای اولین بار یه همچین سرعتی داره ارائه میشه رو موبایل تو کشور بهتره یکم خوشبین بود شاید واقعا همینجوری بمونه!وزیر و معاونانش و مسئولین ایرانسل هم چند بار گفتن که برای پهنای باند چاره اندیشی شده و مشکلی پیش نخواهد اومد...نسل سوم هم از ابتدای شهریور ماه به صورت سراسری شروع خواهد شد تا پایان سال هم (LTE (4G ارائه میشه
یکم خوشبین بودن خیلی بهتره تا اینکه از همون اولش بگیم نه نمیشه،نمیذارن...اصلا هنوز داستان شروع نشده ایه یاس خوندن چه فایده داره؟؟
حرف شما درسته ولی توی این کشور این جور چیزها که باعث راحتی باشه حروم اغاجان، بعضا ازش میترسن :| وگرنه ما هم از خدامونه از اینا استفاده کنیم

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415

فکر کردی ایرانسل حتی با ماهی 100 تومن هم اینترنت 1 مگ روی گوشی میده؟ 300 تومن چطور؟ میده؟ تماس تصویری رایتل هم که یادمون نرفته گقتن حرام است.

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
فکر کردی ایرانسل حتی با ماهی 100 تومن هم اینترنت 1 مگ روی گوشی میده؟ 300 تومن چطور؟ میده؟ تماس تصویری رایتل هم که یادمون نرفته گقتن حرام است.
وقتی محدودیت حجمی داشته باشه چرا ارائه نشه؟مثل همین بسته های الانش،تماس تصویری که داستانش جداست،اگر همین سرعتم بدن میشه با وایبر ویدئو کال داد،این انترنت با این سرعت هم تقریبا میشه گفت 8مگ بود نه 1 مگ!
کسی اینجا سمت دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه علم‌و صنعت، دانشگاه الزهرا، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه علامه طباطبائی، دانشگاه آزاد تهران جنوب،‌ دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات و دانشگاه آزاد پزشکی نیست؟یه تست بگیره بذاره

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
ایرانسل ندارم ولی همراه اول 10 تومن میگیره ماهی و 2.5 گیگ میده بهت. ولی سرعتش اونقدر آفتابه هست که توی یک ماه عمرا بتونی حتا 1 گیگ استفاده کنی.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
فقط دوست دارم بدونم ایرانسل که میگه برای پهنای باند چاره اندیشی شده الان چرا شبکه وایمکسش تو تهران اینقد داغونه که عملا بیشتر از نیم مگابیت کشش نداره!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Red_Devils

Registered User
لایک‌ها
436
وضعیت پینگ چه طوره؟؟ سرعت های نامحدود چند هست؟؟ برای گیم انلاین کسی استفاده کرده؟؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
وضعیت پینگ چه طوره؟؟ سرعت های نامحدود چند هست؟؟ برای گیم انلاین کسی استفاده کرده؟؟

من دوتا که بازی میکنم مثلا پینگ من 40 پینگ وای مکسی ها 140-150 قطعی هم زیاد دارن معمولا وسط بازی دراپ میشن

pamenary

Registered User
لایک‌ها
19
دوستان کسی از اصفهان وایمکس داره ؟
الان چندین روزه که مشکل داره محلی که من هستم و خودشون هم قبول دارند ولی الان 2 هفته هست که رسما نمی تونم استفاده کنم و همش قعطه و وقتی تماس می گیرم همش می گن کارشناسان در حال پیگیری هستند و رسما هیچ کاری نمی کنند.
منم همین طور شده من پل چمران خیابان اشراق هستم اصلا نمی شه استفاده کرد نمی دونم چه غلطی می کنن سه هفته این طوری

pejii

Registered User
لایک‌ها
724

وای مکس برای گیمینگ اصلاً مناسب نیست، بهترین سرویس برای گیمینگ سرویس های بیسم رادیویی است که با آنتن مستقیم به دکل سرویس دهنده وصلتون میکنه. بعدش ADSL.

Red_Devils

Registered User
لایک‌ها
436
ممنون از شما..پشیمون شدم!
ماهی بیست تومنی بیشتر برای ADSL خودم هزینه می کنم و حجم بیشتری میگیرم...ممنون

بالا