برگزیده های پرشین تولز

پیش بینی مسابقات ورزشی و مفاهیم آن

domaineer

Registered User
لایک‌ها
22
خوب لاین امروز اینه:
لیگ اسرائیل
Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Akko/ Handicap(+1) @2

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
ممنون از دوستانی که با حضور خودشون به بحث تاپیک کمک میکنند. در مورد خرید و فروش Line به نظر من دو فاکتور مهم مطرح هست:

1. آرشیو نتایج گذشته سیستم بصورت رایگان (برای مشاهده ضرایب تقریبی و محاسبه دقت) در دسترس باشه.

2. هزینه خرید اشتراک مناسب باشه بطوری که اگه این مقدار رو از سودآوری سیستم (برای مثال سرمایه 100 دلار) تو یکماه کم کردیم درصد معقولی از Profit رو داشته باشیم. وقتی ارزش و صحت کارایی یک سیستم مشخص شد تا حد امکان باید با بیشترین سرمایه ممکن باهاش کار کرد.

omdtjk

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون از دوستانی که با حضور خودشون به بحث تاپیک کمک میکنند. در مورد خرید و فروش Line به نظر من دو فاکتور مهم مطرح هست:

1. آرشیو نتایج گذشته سیستم بصورت رایگان (برای مشاهده ضرایب تقریبی و محاسبه دقت) در دسترس باشه.

2. هزینه خرید اشتراک مناسب باشه بطوری که اگه این مقدار رو از سودآوری سیستم (برای مثال سرمایه 100 دلار) تو یکماه کم کردیم درصد معقولی از Profit رو داشته باشیم. وقتی ارزش و صحت کارایی یک سیستم مشخص شد تا حد امکان باید با بیشترین سرمایه ممکن باهاش کار کرد.
کاملا درسته
من دو سایت مانیتورینگ سایتهای فروش بت رو بررسی کردم که اینجا میذارم:
AHO Betting TopSites - Rankings - Paid Picks
Limso Topsites - Rankings - Paid Services
هر کدوم 25-30 سایت رو معرفی کردن.

domaineer

Registered User
لایک‌ها
22
خوب یکی از دوستان در پخ برام مطلبی ارسال کردن که گفتم اینجا توضیح بدم شاید سوال بقیه هم باشه:
سلام دوست عزيز پيام شما را ديدم نگاه كن مي خواهي ما هم به شما بت بديم اگر درست شد به جايي 5 هزار تومان 3 هزار تومان بده اگر غلط شد به جاي يكي در روز بعدي دو تا بت بهت مي دم و ضريب اين بت ها هم از 1.40 تا 1.95 است . حالا مي خواهي يا نه
سلام از بنده است
من که نفهمیدم شما الان تیکه انداختی یا توهین کردی یا...
ولی اگر جدی گفتی جواب شما خیر هست.من ترجیح میدم از کسی بت بگیرم که جوابشو پس داده باشه نه کسی که فعلا شرطهاش در ضرر هست(با توجه به نتایجی که خودتون تو تاپیک اعلام میکنید)
در ضمن اگر به دادن شرط باشه که من خودم به شما بت میدم به جا 3هزار تومن شما 1000 تومن بده اگر هم غلط شد من 5 بت رایگان میدم.
مهم دادن لاین نیست بلکه درصد موفقیت لاین ها هستش.
پ.ن:میبخشید اگر بحث تایپیک رو منحرف کردم.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
با سلام خدمت دوست عزيز بنده قصدم توهين كردن به شما و يا مسخره كردن شما نه بوده است نه خواهد بود فقط خواستم ببينم منظور شما از لاين چيست مثلا چند درصد سود ماهيانه براي شما مناسب هست مثلا از همين كسي كه مي گيرد و براي هر بازي 5 دلار طرف مي گيره از 20 تا بازي چند تاش كه خودتان داريد مي زنيد درست است و چند تاش غلط و در ضمن ضريب اين هاي كه پيروز مي شويد چند است اگر لطف كنيد اعلام كنيد بسيار ممنون مي شوم بازم اگر شما را ناراحت كردم عرض خواهي مي كنم و در پيام خصوصي هم بهتان اعلام كردم . در ضمن من پيام خصوصي دادم و جواب را هم در پيام خصوصي بايد بهم مي داديد نه در تايپك اگر مي خواستم در تايپك بهتان پيام مي زدم .

domaineer

Registered User
لایک‌ها
22
با سلام خدمت دوست عزيز بنده قصدم توهين كردن به شما و يا مسخره كردن شما نه بوده است نه خواهد بود فقط خواستم ببينم منظور شما از لاين چيست مثلا چند درصد سود ماهيانه براي شما مناسب هست مثلا از همين كسي كه مي گيرد و براي هر بازي 5 دلار طرف مي گيره از 20 تا بازي چند تاش كه خودتان داريد مي زنيد درست است و چند تاش غلط و در ضمن ضريب اين هاي كه پيروز مي شويد چند است اگر لطف كنيد اعلام كنيد بسيار ممنون مي شوم بازم اگر شما را ناراحت كردم عرض خواهي مي كنم و در پيام خصوصي هم بهتان اعلام كردم . در ضمن من پيام خصوصي دادم و جواب را هم در پيام خصوصي بايد بهم مي داديد نه در تايپك اگر مي خواستم در تايپك بهتان پيام مي زدم .

باید منو به خاطر برداشت اشتباهم ببخشید.
درمورد پیام خصوصی بله من جواب شما رو در تاپیک عمومی دادم اما اسمی از شما نبردم که کسی متوجه بشه شما بودید.ولی شما خودت الان اینجا اعلام کردی.در ضمن داشتم پاسخ شما رو در پخ میدادم که دیدم اینجا پست زدید.پس منم همین جا جواب میدم با اجازه.
منظور از لاین که که معلومه همون بت یا شرط هست.
در اینکار(البته اگه بشه اسمش رو گذاشت کار)سود ماهانه مشخص کردن به نظر من اشتباه هست.مهم برآیند مثبت هست.حالا یه ماه 20%سود میشه یه ماه 10% ضرر.
در ضمن این بنده خدا برای هر بازی که درست دربیاد 5$ میگیره نه همه بازیها
من بالا هم عرض کردم 70 تا 80% پیش بینی های ایشون درست هست.
ضریب بازیها هم کمتر از 1.5 نیست.
پ.ن:دوستان بازهم تاکید میکنم من نه اهل فروختن لاینم نه جذب سرمایه و پرداخت سود.همون مسائلی که بعد از ایجاد تاپیک بت روی تنیس برام پیش اومد واسم بسته.عنوان کردن این مطلب هم در این تاپیک فقط کمک به دوستان بود همین.که مثل اینکه ظاهرا اشتباه کردم.به هرحال از همه دوستان مخصوصا aliffvfhfhk عزیز معذرت میخوام.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوست عزيز اختيار داريد شما بزرگواريد . نه من فهميدم ولي بازم به نظرم خيلي مي گيره هر بازي كه درست بشه 5 دلار خيلي است به پول ايران چيزي بيشتر از 6000 و هزار خورده اي ميشه . در ضمن وقتي كه شما مي گويي سود در اين كار تعيين كردن اشتباه است پس چرا دوست عزيز من فقط با 8 روز كار خودم و فقط 25 تومان ضرر كه شايد امشب جبران بشه گفتي تمام شرط هات داره ضرر مي ده . در ضمن من براي يكي از دوستان فقط با 2 هزار تومان در يك ماه 18 تومان گرفتم . كه به نظر خودم بسيار عالي است .16 تومان سود در يك ماه اونم با اين مقدار كم .
در ضمن شما زود هم داريد نتايج من را ارزيابي مي كنيد انشالله كه نتايجي كه اين جا مي گذارم فعلا براي ازمايش هستند . ولي انشالله از 25 دي به طور جدي يك ماه لاين ها را مي گذارم و با مقدار مبلغ مشخص ببينم چه مقدار سود مي ده . تا ببينم سيستم ما چي ميشه .
به نظرم هر فردي اگر حتي شده نيم ساعت روزي كار كند و يك بازي با ضريب بالاي 1.6 را تحليل كند به نظرم درصد درست بودن بازي را خيلي بالا مي برد . با همان يك بازي هم ميشه در هر روز يك سود مناسب كسب كرد .
در ضمن شما كه گفتي داري ضرر مي دي من براي اقاي حسين 121 اگر اشتباه نكنم . در قسمت تايپك تك برد با 90 درصد 6 تا بازي فرستادم كه 5 تاش درست شد و يكي غلط اگر اشتباه نكنم كه كم ترين ضريب برد 1.4 به نظرم بود و بيش ترين ضريب 2.3 بود تازه همين طوري دادم به ايشون تا نتايج ما را تحليل كنند و حتي رويشان شرط هم نبستند .
باز هم مي گويم كوچيك همهي بچه هاي پي تي هستيم . ما فقط اين جا امده ام اطلاعات كسب كنم . چون بزرگان زيادي در اين عرصه هستند و فقط براي اطلاعات عمومي است . دوست عزيزمون دامينر از ما عرض خواهي كردند نه چي عرض خواهي شما بزرگواريد داداش ماكوچيك شما هستيم . به نظرم بيايد هر كداممان در هر روز يك لاين كه مطمئن هستيم بگذاريم در اين جا و براي يك ماه نتايج را بررسي كنيم و ببينم هر كس چه قدر سود مي دهد بعد با هم مخلوطشان كنيم و نتايج را بهتر كنيم و نقاط قوت و ضعف خودمان را تشخيص بدهيم .
واي چه قدر نوشتم .

domaineer

Registered User
لایک‌ها
22
دوست عزيز اختيار داريد شما بزرگواريد . نه من فهميدم ولي بازم به نظرم خيلي مي گيره هر بازي كه درست بشه 5 دلار خيلي است به پول ايران چيزي بيشتر از 6000 و هزار خورده اي ميشه . در ضمن وقتي كه شما مي گويي سود در اين كار تعيين كردن اشتباه است پس چرا دوست عزيز من فقط با 8 روز كار خودم و فقط 25 تومان ضرر كه شايد امشب جبران بشه گفتي تمام شرط هات داره ضرر مي ده . در ضمن من براي يكي از دوستان فقط با 2 هزار تومان در يك ماه 18 تومان گرفتم . كه به نظر خودم بسيار عالي است .16 تومان سود در يك ماه اونم با اين مقدار كم .
در ضمن شما زود هم داريد نتايج من را ارزيابي مي كنيد انشالله كه نتايجي كه اين جا مي گذارم فعلا براي ازمايش هستند . ولي انشالله از 25 دي به طور جدي يك ماه لاين ها را مي گذارم و با مقدار مبلغ مشخص ببينم چه مقدار سود مي ده . تا ببينم سيستم ما چي ميشه .
به نظرم هر فردي اگر حتي شده نيم ساعت روزي كار كند و يك بازي با ضريب بالاي 1.6 را تحليل كند به نظرم درصد درست بودن بازي را خيلي بالا مي برد . با همان يك بازي هم ميشه در هر روز يك سود مناسب كسب كرد .
در ضمن شما كه گفتي داري ضرر مي دي من براي اقاي حسين 121 اگر اشتباه نكنم . در قسمت تايپك تك برد با 90 درصد 6 تا بازي فرستادم كه 5 تاش درست شد و يكي غلط اگر اشتباه نكنم كه كم ترين ضريب برد 1.4 به نظرم بود و بيش ترين ضريب 2.3 بود تازه همين طوري دادم به ايشون تا نتايج ما را تحليل كنند و حتي رويشان شرط هم نبستند .
باز هم مي گويم كوچيك همهي بچه هاي پي تي هستيم . ما فقط اين جا امده ام اطلاعات كسب كنم . چون بزرگان زيادي در اين عرصه هستند و فقط براي اطلاعات عمومي است . دوست عزيزمون دامينر از ما عرض خواهي كردند نه چي عرض خواهي شما بزرگواريد داداش ماكوچيك شما هستيم . به نظرم بيايد هر كداممان در هر روز يك لاين كه مطمئن هستيم بگذاريم در اين جا و براي يك ماه نتايج را بررسي كنيم و ببينم هر كس چه قدر سود مي دهد بعد با هم مخلوطشان كنيم و نتايج را بهتر كنيم و نقاط قوت و ضعف خودمان را تشخيص بدهيم .
واي چه قدر نوشتم .
سلام
1- اینکه 5$ زیاده خوب هر کسی نظری داره.
2-من نگفتم همه شرطهای شما ضرر ده هست.گفتم طبق نتایجی که تا الان گذاشتی شما ضرر دادید.نه به تعداد شرطها اشاره کردم نه به تعداد باختها.بازم میگم من فقط چیزی که خودتون اعلام کردید رو گفتم.
3-امیدوارم همیشه تو بت مثل همون مثالی که زدید موفق باشید.اما همین تجربه به درد نخور بنده میگه بت دوره ضرر سیستم هم داره که ممکن ماهها طول بکشه(البته اگر طبق سیستم مشخصی بت میکنید)
4-در مورد اینکه با روزی نیم ساعت میشه بازی با درصد موفقیت بالا پیدا کرد شکی نیست.اما قرار نیست هر روز درست پیش بینی کنیم.اگر اینطوری باشه که همه سرسال میلیونر میشدند.
5-من نه ادعایی داشتم ونه دارم.از همین الانم میگم آقا شما لاین هایی که میدی بهتر و قویتر هست.پس چرا دیگه هر روز یه بت قرار بدیم.
به عنوان یک دوست پیشنهاد میکنم تاپیک دوست و استاد عزیزم رابی رو مطالعه کنید.برای من که بسیار مفید بوده.
در آخر هم اگر صلاح میدونید این بحث رو ادامه ندیم.چون تاپیک داره از موضوع اصلیش خارج میشه.
بازم از صاحب تاپیک و دوستان معذرت میخوام.
موفق باشید

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
من همان بار اول هم گفتم كوچيك شما و همه ي بچه ها هستم . علي يارت خدا نگهدارت

shafi1200

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست گلم من 2سال شرط می بندم اگه میشه ایمیل این دوستتو واسم میل کن
[email protected]
ضمنا من یه سایت بهتون میدم به نظر من نامبر 1:
bernardtips.com

Avril_amir

Registered User
لایک‌ها
16
این سایت که پولیه ... چغدر باید پرداخت بشه تا کار کنه؟

lost201155

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدایی این سایت که گفتی لاین درست میده یا پولو میگیره فقط؟؟

iransbo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که مایل هستند تو اسبوبت SBOBET اکانت داشته باشند از طریق آدرس زیر با تماس بگیرند.

http://www.betinfo.tk/Default.aspx?g=posts&t=148

mohi33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سایت خیلی خوب تو ایران هست . من خودم خیلی وقت تو سایت Tinbet2.com فوت وین شرکت میکنم . مدیرهای درستی داره . به کاربراشون واقعا احترام میزارند و واقعا حق کاربران رو به درستی اهدا می کنند . خیلی خوب هستند . بهترین هستند تا الان تو ایران . چرا دنبال دردسر تو سایت های خارجی هستید . به نظرم این سایت خیلی خوب هست

بالا