برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
دستت درد نكنه :) نه حواسم هست . برم لوش بدم تا ديگه كلاهبرداري نكنه . فقط چجوري ثابت كنم ؟ شماره شناسنامشو ندارم . فقط برم بگم اين اين كار رو كرده و حق منو خورده ؟ :))
بازرسی کارش نظارت روی اعضای همون سازمانه. اگر مشخصات کسی که معاف شده رو بدی، کسی که مدارک رو تایید کرده پیدا می‌کنه و بعد بررسی دوباره خود مدارک و ...

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
با توجه به قوانین جدید خدمت،سربازی،**** وظیفه،قوانین مربوطه! میشه معافی گرفت!؟
تا 10 میلیون هم میشه پرداخت کرد اگر پولی باشه!

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
با توجه به قوانین جدید خدمت،سربازی،**** وظیفه،قوانین مربوطه! میشه معافی گرفت!؟
تا 10 میلیون هم میشه پرداخت کرد اگر پولی باشه!
منظورت دقیق چیه چون یه کم گنگ بود جملت....معافی در صورتی میتونی بگیری که شرایطش رو داشته باشی دیگه :دی

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
منظورت دقیق چیه چون یه کم گنگ بود جملت....معافی در صورتی میتونی بگیری که شرایطش رو داشته باشی دیگه :دی

خیلی واضحه که برادر D:
من چقدر باید پول بدم که بدون هیچ مشکل موقعیتی جسمی روحی معافی رو بگیرم!
یک کلمه باحال: چقدر پول لازمه؟

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
خیلی واضحه که برادر D:
من چقدر باید پول بدم که بدون هیچ مشکل موقعیتی جسمی روحی معافی رو بگیرم!
یک کلمه باحال: چقدر پول لازمه؟
برادر مشکل اکثریت همینه :دی اگر میشد که الان این تاپیک ها خاک خورده بود
اگر فهمیدی حتما به منم بگو :دی

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,091
والله! پولم میخوایم بدی نمیشه D:
بزاریم بریم از ایران!
داداش کسی رو اینجا مطمئن باش پیدا نمیکنی
برو بگرد یکی رو تو بیمارستان نظامی پیدا کن که رابطه های خوبی داشته باشه با عوض به در کردن چیزایی مثل عکس و اینا بتونی معافیت پزشکی بگیری.هزینشم اگر جعل مدرک باشه 10 15 تومن آب میخوره
برای معافیت های غیر از این اصلا راحت نیست یعنی آشنا داریم تو بیت ***** میگه خیلی سخت تر شده قوانین و پیچوندکلا!

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
داداش کسی رو اینجا مطمئن باش پیدا نمیکنی
برو بگرد یکی رو تو بیمارستان نظامی پیدا کن که رابطه های خوبی داشته باشه با عوض به در کردن چیزایی مثل عکس و اینا بتونی معافیت پزشکی بگیری.هزینشم اگر جعل مدرک باشه 10 15 تومن آب میخوره
برای معافیت های غیر از این اصلا راحت نیست یعنی آشنا داریم تو بیت ***** میگه خیلی سخت تر شده قوانین و پیچوندکلا!

2 سال عمر مارو میخوان تلف کنن! باید حتما بپیچونم یه جوری! به هر ترفندی شده دیگه!
گوش مارو 2 سال بجا با کلاش پر کردن باید با کارآفرینی پر کنن! خاورمیانه اییم دیگه!!! چه میشه کرد!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,091
2 سال عمر مارو میخوان تلف کنن! باید حتما بپیچونم یه جوری! به هر ترفندی شده دیگه!
گوش مارو 2 سال بجا با کلاش پر کردن باید با کارآفرینی پر کنن! خاورمیانه اییم دیگه!!! چه میشه کرد!
همین که هست!! 80 میلیون راضین والا!!
شما هم اگه خواستی تو فکر حرف من باش حتما کسی پیدا میکنی
دنبال این نباش کارت بدن دستت ما بچه وزیر و **** نیستیم اینو یادت نره[emoji6]

Sent from my C6903 using Tapatalk

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
دوستان من چهارشنبه برای اعزام باید برم **** وظیفه ازاونجا اعزاممون میکنن بیرجند می خواستم

بدونم مدارک لازم چه چیزایی رو باید ببرم؟؟؟؟ کپی یا اصل؟؟؟

راستی یه دوستی صفحه قبل گفتن واس اینکه پدرم فوت شده مدارک فوتی پدرتونو ببرین واس اینکه

بعد اموزشی بیوفتین شهرخودتون میخوام بدونم الان ببرم یا بعد اموزشی باید ببرم مدارکو؟؟؟
مرسی

بزرگوار شما باید از داخل اموزشی اقدام کنی
گواهی فوت اصل یا کپی برابر اصل + کپی شناسنامه متوفی کپی برابر اصل + کپی شناسنامه خودت کپی برابر اصل
همراه خودت میبری تحویل میدی تو اموزشی

همین الان برو تهیه کن 19 ام ببری همش کاره 20 دقیقه است

lonam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان یه سوال دیگه داشتم دمتون گرم جواب درست بدین . میخوام بدونم درحال خدمت میتونم برم اموزشگاه رانندگی

برا گواهینامه رانندگی ثبتنام کنم؟؟؟وقبول شم درحال خدمت هم باشم بعد قبولی گواهینامه میدن یا بعد تموم شدن

کامل خدمت سربازی میدن گواهینامه ؟؟؟؟مرسی

کیا پیشگو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من چهارشنبه 19 شهریور اعزامم،آموزشیم افتادم پدافند اصفهان(شهید بابایی) فکر کنم همون هشتم شکاریه
خواستم بدونم چون نوزدهم چهارشنبس منم ساکن اصفهانم ممکنه لباسارو بهمون بدن بگن برین شنبه بیاین:)
بعدش تو آموزشی به افراد بومی چطوری مرخصی میدن؟آخر هفته ها یا مثل بقیه فقط همون میان دوره؟

چرا کسی جواب منو نمیده:(

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
برادر مشکل اکثریت همینه :دی اگر میشد که الان این تاپیک ها خاک خورده بود
اگر فهمیدی حتما به منم بگو :دی
سلام داداش یه راهنماییت میکنم و اینکه بدون من متخصص معافیتها هستم فقط شرایط باید داشته باشی میلیاردر هم که باشی باید خدمت بری من کسایی میشناختم که اووووف نگو ... اما خوب خدمت اومدن پس اگه شرایط نداری الکی پولت خرج معافی نکن که سرت کلاه میره تمام

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
سلام داداش یه راهنماییت میکنم و اینکه بدون من متخصص معافیتها هستم فقط شرایط باید داشته باشی میلیاردر هم که باشی باید خدمت بری من کسایی میشناختم که اووووف نگو ... اما خوب خدمت اومدن پس اگه شرایط نداری الکی پولت خرج معافی نکن که سرت کلاه میره تمام
متخصص کدوم معافیت ها هستی شما ؟
دیدم کسانی رو که خدمت جور کردن و .... اما خوب یک سری شانسی بودن یک سری هم پارتیه به شدت کلفتی داشتن وگرنه خودم میدونم اکثریت کلاهبرداریه

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
متخصص کدوم معافیت ها هستی شما ؟
دیدم کسانی رو که خدمت جور کردن و .... اما خوب یک سری شانسی بودن یک سری هم پارتیه به شدت کلفتی داشتن وگرنه خودم میدونم اکثریت کلاهبرداریه
ببین دادا یا پارتی خیلی خیلی شاخ می خواد یا بقول شما شانسی از 1000 نفر شاید 2 نفر پس بیخیال ارزش نداره مثل شیر برو تو دل خدمت باز خودت هرچه دانی حکمت خود است

triple m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید اینکه بعضی جاها میخونی **** دیگه آموزشی نداره و فقط از بین تکمیلی دار ها نیرو میگیره چیه داستانش؟ آخه منطقی نیست چون ممکنه در بعضی دوره ها تعداد تکمیلی دار ها از تعداد مورد نیاز **** کمتر باشه! لطفا توضیح بدین. با تشکر

rezagfa

Registered User
لایک‌ها
295
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید اینکه بعضی جاها میخونی **** دیگه آموزشی نداره و فقط از بین تکمیلی دار ها نیرو میگیره چیه داستانش؟ آخه منطقی نیست چون ممکنه در بعضی دوره ها تعداد تکمیلی دار ها از تعداد مورد نیاز **** کمتر باشه! لطفا توضیح بدین. با تشکر

سلام
تا جایی که من میدونم آموزشی داره
ولی تا جایی که میشه از تکمیلی دارها میگیره
من خودم تکمیلی رو گرفتم و قرار چند روز دیگه کارهامو انجام بدم برای اعزام ببینم کجا میافتم !

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دوستان این کسری بسیج 6 ماهه از آموزشی هم کم می کنه ؟

اگه دوره تکمیلی هم رفته باشید و خدمتتون **** باشه اموزشیتون کلا حذف میشه ولی اگه ارگانهای دیگه باشید اموزشی رو کامل باید بگذرونید ولی در عوض از دوره یگانتون 6 ماه کسر خواهد شد.

triple m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
تا جایی که من میدونم آموزشی داره
ولی تا جایی که میشه از تکمیلی دارها میگیره
من خودم تکمیلی رو گرفتم و قرار چند روز دیگه کارهامو انجام بدم برای اعزام ببینم کجا میافتم !
ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردی.شما که خودت تکمیلی رو گرفتی لطفا بگو آیا با وجود داشتن غیبت قبل از اعزام اونم بیش از یک سال میشه برای تکمیلی اقدام کرد یا نه؟آیا قبول میکنن یا نه؟بعد در مورد تکمیلی یه مقدار توضیح بده که چند روزه و محل برگزاریش کجاست و شبانه روزیه یا نه و کلا چیزهایی که فکر میکنی دونستنش مهمه
با تشکر فراوان

بالا