برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

siavashkhan1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
رام های زیادی از جمله miui رو تست کردم اما هیچ کدوم تو کیفیت و سرعت به کیت کت نمیرسه!!!!
اندروید 4.4.2
http://www.needrom.com/download/inew-v3-1-0-13/
دوسا عزیز چهار تا فایل واسه دانلود هست
طریقه ی نصب رو هم اگه بگی ممنون میشم
رامم 1.1.1 هست
میخوام آنتن وای فای بهتر بشه
نمیدونم تاثیری داره یا نه

danitfk

Registered User
لایک‌ها
37
تجربه 5 روزه از استفاده کیت کت در iNew v3:

• افزایش سرعت گوشی حتی با وجود لانچر
  • افزایش مدت زمان شارژ دهی به میزان حداقل 50%
  • رفع مشکل شارژ نشدن تا 100% و به سرعت خالی شدن باتری
  • کرش کردن Google Maps

از اونجایی هم که من نیاز دارم یک لینوکس روی گوشی نصب باشه ، با Linux Installer (Linux on Android به خوبی کار نکرد اما با Linux Deploy مشکلی نداشتم و یک ArchLinux نصب کردم ؛ مشکلی وجود نداشت.

بسیار راضی هستم که گوشی رو آپگرید کردم !

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
چرا همش یو اس بی دیسکانکت وکانکت میشه همش میگه
دینگ /دیدینگ»دینگ»دیدینگ

saeed-9494

Registered User
لایک‌ها
16
سلام دوستان.من این گوشیو چند وقته دارم.دو هفته ای هست که شارژ نمیشه دادمش دست تعمیرکار اول فکر کردیم از سوکت شارژرش باشه اما چندتا سوکت شارژر دیگه روش نصب کرد جواب نداد بعد تازه فهمید مشکل از سوکت نیست و مدار از ی جای دیگه قطع شده و به دلیل اینکه نقشه برد این این گوشی تو ایران نیست یا من حداقل ندیدم نمیشه فهمید مدارش از کجا قطع شده که بشه درستش کرد.الان با شارژر همه کاره شارژش میکنم.کسی نمیدونه نقشه اش رو از کجا میشه گیر اورد؟؟
راستی چند وقتیه تو اجرای فیلم هر 10 ثانیه قطع میشه دوباره فیلمو نشون میده خیلی رو مخه با نصب رام جدید مشکلش حل میشه؟
چطور میتونم با این ریکاوریه مسخرش رام نصب کنم؟؟؟؟چینی نوشته هیچی حالیم نمیشه..
لطفا یکی راهنمایی کنه خیلی حیاطیه.
با تشکر فراوان..

siavashkhan1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من قبلا رامم رو به 1.1.1 آپدیت کرده بودم با flash tools
الان دوباره رام کیت کت 1.0.13 رو که دوستان لینک داده بودن با همون روش آپدیت کردم
آخرش هم 100% شد و یه پیغام داد ...must be loaded
گوشی رو که روشن کردم همون رام قبلی بود و هیچ تغییری نکرده بود
میشه لطفا راهنماییم کنید؟
با سپاس

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
دوسا عزیز چهار تا فایل واسه دانلود هست
طریقه ی نصب رو هم اگه بگی ممنون میشم
رامم 1.1.1 هست
میخوام آنتن وای فای بهتر بشه
نمیدونم تاثیری داره یا نه
من که چند رام تست کردم تاثیری رو انتن نداشتت...یعنی برای مثال تو اسلات اول که سیمکارت ایرانسل هست بعضی مواقع پرش انتن داره یعنی میره چند ثانیه یا دقیقه بعد میاد و تو دومی که رایتل هست اصلا پرش نداره و همش ثابته

از دوستان اینکاره دعوت میکنم روش نصب رو به ما هم بگن
http://www.needrom.com/download/inew-v3-1-0-13/

با تشکر
مرحله اول : بعد از Extract فایل فشرده، برنامه رو اجرا کنید ، مطمئن بشید که در منوی Options گزینه های USB mode و DA download all و Force High speed و with Battery فعال باشه و همگی تیک خورده باشند.سپس گزینه DA DL all with checksum رو هم تیک بزنید.سپس گزینه scatter-Loading رو بزنید و آدرس فولدر فایلهای رام رو بدید(فایل زیپ رو Extract کردیم قبلا) و فایل MT6589_Android_scatter_emmc.txt رو انتخاب کنید....بعد ازانتخاب، اتوماتیک، همه گزینه های داخل برنامه، تیک میخوره، فقط Preloader رو تیکشو بردارید.حالا گزینه Download رو بزنید گزینه YES....برنامه منتظر اتصال گوشیتون درحالت Boot خواهد شد. مرحله دوم: کابل USB رو به کامپیوتر/لبتاپتون وصل کنید، حالا گوشیتونو (خاموشه) دردست بگیرید و دکمه VOL - رو فشار بدید(یا Vol+)،و کابل رو بهش وصل کنید....حالا برنامه فلش تول، شروع میکنه به نصب فریمور...تا زمانیکه رنگ زرد نوار نصب، رو ندیدید، انگشتتونواز دکمه VOL برندارید.....اگر برنامه نشناخت گوشیتونو، باید به قسمت Device Manager رفته، درقسمت Network ، گزینه alcatel روانتخاب کنید و update و سپس آدرس فایل driver این گوشیها رو بدیدتا جایگزین بشه..(MTK USB) وقتی تموم بشهف دایره سبزی رو نشون میده، گوشی رو ازکابل جدا میکیند و باتری رو برای چندثانیه درمیارید، و دوباره میزارید سرجاش و گوشیتونو به شارژر وصل میکنید، بزارید کمی شارژ بشه و لوگوی باتری ظاهربشه، سپس روشن کنید گوشیتونو و لذت ببرید از کاربا گوشیتون. ***********************************************************************************
نکته مهم: هیچوقت هنگام استفاده از flashtool گزینه preloader رو تیکش فعال نباشه و مطمئن بشید که تیکش برداشته شده وگرنه ممکنه گوشیتون دیگه نه روشن بشه و نه قابل برگشت باشه...سایر گزینه ها مهم نیست
سلام دوستان.من این گوشیو چند وقته دارم.دو هفته ای هست که شارژ نمیشه دادمش دست تعمیرکار اول فکر کردیم از سوکت شارژرش باشه اما چندتا سوکت شارژر دیگه روش نصب کرد جواب نداد بعد تازه فهمید مشکل از سوکت نیست و مدار از ی جای دیگه قطع شده و به دلیل اینکه نقشه برد این این گوشی تو ایران نیست یا من حداقل ندیدم نمیشه فهمید مدارش از کجا قطع شده که بشه درستش کرد.الان با شارژر همه کاره شارژش میکنم.کسی نمیدونه نقشه اش رو از کجا میشه گیر اورد؟؟
راستی چند وقتیه تو اجرای فیلم هر 10 ثانیه قطع میشه دوباره فیلمو نشون میده خیلی رو مخه با نصب رام جدید مشکلش حل میشه؟
چطور میتونم با این ریکاوریه مسخرش رام نصب کنم؟؟؟؟چینی نوشته هیچی حالیم نمیشه..
لطفا یکی راهنمایی کنه خیلی حیاطیه.
با تشکر فراوان..
برای نصب ریکاوری میتونید از برنامه MTKdroid استفاده کنید که در لینک زیر هست:
http://digins.ru/pub/4PDA/MTK/MtkDroidTools_v248.exe
اول حصول پیدا کنید که دکمه سبز میشه در برنامه MTKdroid و دکمه root رو دیگه پایین برنامه نمیاره(مینویسه براتون Root shell)، سپس حالا، به تب دوم یا root,backup&recovery میرید و گزینه to use boot from phone رو بزنیدوسپس دکمه recovery & boot رو بزنید..در مرحله بعد به سوال Make CWM Recovery Automatic پاسخ بله و بقیه سوالات هم با yes جواب بدید.آ---خرین سوال این هست که reboot to recovery که یعنی میخواید تو ریکاوری ساخته شده برید یا نه---

من قبلا رامم رو به 1.1.1 آپدیت کرده بودم با flash tools
الان دوباره رام کیت کت 1.0.13 رو که دوستان لینک داده بودن با همون روش آپدیت کردم
آخرش هم 100% شد و یه پیغام داد ...must be loaded
گوشی رو که روشن کردم همون رام قبلی بود و هیچ تغییری نکرده بود
میشه لطفا راهنماییم کنید؟
با سپاس
دوست عزیز تو نصب رام تو فلش تولز این گزینه رو زدی؟ FORMAT ALL + DOWNLOAD
وایپ ها رو انجام دادی؟
راستی دوستان درایور های گوشیتون حتما باید روی سیستم کامپیوتری که نصب میکنید باید نصب باشه و تا جایی که میتونید از ویندوز 7 استفاده کنید..ویندوز 8 یا جواب نمیده یا اینکه عملیات رو خوب انجام نمیده..
لینک فلش تولز هم برای هر رام تو همون صفحه رام هست..
امیدوارم به دوستان گلم کمکی کرده باشم

siavashkhan1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من که چند رام تست کردم تاثیری رو انتن نداشتت...یعنی برای مثال تو اسلات اول که سیمکارت ایرانسل هست بعضی مواقع پرش انتن داره یعنی میره چند ثانیه یا دقیقه بعد میاد و تو دومی که رایتل هست اصلا پرش نداره و همش ثابته

مرحله اول : بعد از Extract فایل فشرده، برنامه رو اجرا کنید ، مطمئن بشید که در منوی Options گزینه های USB mode و DA download all و Force High speed و with Battery فعال باشه و همگی تیک خورده باشند.سپس گزینه DA DL all with checksum رو هم تیک بزنید.سپس گزینه scatter-Loading رو بزنید و آدرس فولدر فایلهای رام رو بدید(فایل زیپ رو Extract کردیم قبلا) و فایل MT6589_Android_scatter_emmc.txt رو انتخاب کنید....بعد ازانتخاب، اتوماتیک، همه گزینه های داخل برنامه، تیک میخوره، فقط Preloader رو تیکشو بردارید.حالا گزینه Download رو بزنید گزینه YES....برنامه منتظر اتصال گوشیتون درحالت Boot خواهد شد. مرحله دوم: کابل USB رو به کامپیوتر/لبتاپتون وصل کنید، حالا گوشیتونو (خاموشه) دردست بگیرید و دکمه VOL - رو فشار بدید(یا Vol+)،و کابل رو بهش وصل کنید....حالا برنامه فلش تول، شروع میکنه به نصب فریمور...تا زمانیکه رنگ زرد نوار نصب، رو ندیدید، انگشتتونواز دکمه VOL برندارید.....اگر برنامه نشناخت گوشیتونو، باید به قسمت Device Manager رفته، درقسمت Network ، گزینه alcatel روانتخاب کنید و update و سپس آدرس فایل driver این گوشیها رو بدیدتا جایگزین بشه..(MTK USB) وقتی تموم بشهف دایره سبزی رو نشون میده، گوشی رو ازکابل جدا میکیند و باتری رو برای چندثانیه درمیارید، و دوباره میزارید سرجاش و گوشیتونو به شارژر وصل میکنید، بزارید کمی شارژ بشه و لوگوی باتری ظاهربشه، سپس روشن کنید گوشیتونو و لذت ببرید از کاربا گوشیتون. ***********************************************************************************
نکته مهم: هیچوقت هنگام استفاده از flashtool گزینه preloader رو تیکش فعال نباشه و مطمئن بشید که تیکش برداشته شده وگرنه ممکنه گوشیتون دیگه نه روشن بشه و نه قابل برگشت باشه...سایر گزینه ها مهم نیست

اول حصول پیدا کنید که دکمه سبز میشه در برنامه MTKdroid و دکمه root رو دیگه پایین برنامه نمیاره(مینویسه براتون Root shell)، سپس حالا، به تب دوم یا root,backup&recovery میرید و گزینه to use boot from phone رو بزنیدوسپس دکمه recovery & boot رو بزنید..در مرحله بعد به سوال Make CWM Recovery Automatic پاسخ بله و بقیه سوالات هم با yes جواب بدید.آ---خرین سوال این هست که reboot to recovery که یعنی میخواید تو ریکاوری ساخته شده برید یا نه---

دوست عزیز تو نصب رام تو فلش تولز این گزینه رو زدی؟ FORMAT ALL + DOWNLOAD
وایپ ها رو انجام دادی؟
راستی دوستان درایور های گوشیتون حتما باید روی سیستم کامپیوتری که نصب میکنید باید نصب باشه و تا جایی که میتونید از ویندوز 7 استفاده کنید..ویندوز 8 یا جواب نمیده یا اینکه عملیات رو خوب انجام نمیده..
لینک فلش تولز هم برای هر رام تو همون صفحه رام هست..
امیدوارم به دوستان گلم کمکی کرده باشمممنون از توضیحاتت دوست عزیز

ممنونم از توضیحاتت دوست عزیز
روش نصبی که گفته بودی رو انجام دادم ( در منوی Options گزینه های USB mode و DA download all و Force High speed و with Battery فعال باشه و همگی تیک خورده باشند.سپس گزینه DA DL all with checksum رو هم تیک بزنید.)
این کارارو هم انجام دادم الی آخر ولی بازم موقع روشن کردن گوشی هیچ تغییری انجام نشده
تو قسمت بعدی گفته بودی که:
( دوست عزیز تو نصب رام تو فلش تولز این گزینه رو زدی؟ FORMAT ALL + DOWNLOAD
وایپ ها رو انجام دادی؟)
وقتی FORMAT ALL + DOWNLOAD رو انتخاب میکنم تیک preloader اتوماتیک فعال میشه وقتی هم که برمیدارم از حالت FORMAT ALL + DOWNLOAD به صورت خودکار برمیگرده به download only
با تشکر

Last edited:

siavashkhan1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ممنون از توضیحاتت دوست عزیز
همه مراحل رو طبق گفته ی شما انجام دادم
بازم همون رام و همون ورژن آندروید بالا اومد.
وقتی هم format all + download رو انتخاب میکنم گزینه preloader تیک میخوره که نیک preloader رو برمیدارم دوباره میره رو گزینه ی download only
اگه توضیحاتی هم در زمینه ی وایپ بدی ممنون میشم
در ضمن آخر همه ی این تلاشها این پیغام رو میده

flash tools.jpg

Last edited:

saeed-9494

Registered User
لایک‌ها
16

دوست عزیز تشکر از جوابتون اما وقتی گوشی کابل USB رو نمیشناسه چطور اینکارهارو انجام بدم.مدار پشت سوکت شارژش از ی جایی قطع شده.باید نقشه برد گوشیو از ی جایی گیر بیارم:general208::general208::general208:

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
ممنون از توضیحاتت دوست عزیز
همه مراحل رو طبق گفته ی شما انجام دادم
بازم همون رام و همون ورژن آندروید بالا اومد.
وقتی هم format all + download رو انتخاب میکنم گزینه preloader تیک میخوره که نیک preloader رو برمیدارم دوباره میره رو گزینه ی download only
اگه توضیحاتی هم در زمینه ی وایپ بدی ممنون میشم
در ضمن آخر همه ی این تلاشها این پیغام رو میده

مشاهده پیوست 683292
اگر برنامه نشناخت گوشیتونو، باید به قسمت Device Manager رفته، درقسمت Network ، گزینه alcatel روانتخاب کنید و update و سپس آدرس فایل driver این گوشیها رو بدیدتا جایگزین بشه
ویندوزت چیه؟؟؟؟؟؟
گزینه pre loader باشه ....مشکلی نیست....چون داری کلا میری روی رام 4.4.2
فقط باید مراحل رو درست انجام بدی؟؟؟
ریکاوری رو از برنامه mtkdroid نصب کن و بعد هنگامی که گوشی رو خاموش کردی دکمه پاور با ولوم بالا رو بگیر وایپ ها رو انجام بده!!!!
برو تو about phone و ورژن رامت رو ببین..چون که رام 4.2.2 فابریک و رام 4.4.2 که میخوای نصب کنی ظاهرش شبیه به هم هستن... ولی 4.4.2سرعت و ...خیلی بهتره!!!

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان عزیز اگه می خواین نهایت زیبایی رو به گوشیتون بیارین و کلی قابلیت به گوشیتون اضافه کنید حتما حتما لانچر KK Launcher Prime – Fast, Cool رو نصب کنید..هیچ افت سرعتی هم نداره!!!
یعنی با نصبش از کار کردن روی گوشیتون لذت میبرید....
تمام قابلیت هاش رو هم فعال کنید مثل double tab که با دو بار ضربه کوچیک گوشی قفل میشه مثل lg g2 البتهتا اونجایی که من تست کردم رو شارژ گوشی خیلی کم تاثیر داره یعنی شارژ گوشی الکی خالی نمیشه!!!ورژن pro رو بگیرین که بهینه تر هست

siavashkhan1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ویندوزم 8.1 هست، با همین ویندوز قبلا رامم رو از 1.0.8 به 1.1.1 ارتقا دادم.
device manager در قسمت network گزینه ای به نام alcatel موجود نیست (اگه منظورت مدیریت دیوایس ویندوز هست.)
با برنامه ی moborobo گوشیم رو کامل میشناسه و درایوراش نصبه
یه سوال اونم اینکه recovery رو کی باید انجام بدم؟
اینم اسکرین شات از about phone

Screenshot_۲۰۱۴-۱۰-۱۰-۱۷-۰۲-۴۹.png

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
ویندوزم 8.1 هست، با همین ویندوز قبلا رامم رو از 1.0.8 به 1.1.1 ارتقا دادم.
device manager در قسمت network گزینه ای به نام alcatel موجود نیست (اگه منظورت مدیریت دیوایس ویندوز هست.)
با برنامه ی moborobo گوشیم رو کامل میشناسه و درایوراش نصبه
یه سوال اونم اینکه recovery رو کی باید انجام بدم؟
اینم اسکرین شات از about phone

مشاهده پیوست 684045
از ویندوز 7 استفاده کن و تمام درایور ها رو روش نصب کن بهت 100 قول میدم جواب میده!!! حالا اگه نداری از کامپیوتر رفیقت .... استفاده کن
باتری رو در اوردی و بعد که رام نصب شد ......باتری رو جا بزن ولی روشن نکن بزن به شارژ و بعد که غلامت شارژ اومد ...شارژر رو بکن و گوشی رو روشن کن و قبل اینکه بالا بیاد دکمه ولوم بالا رو همزمان با پاور نگه دار.....
برای ریکاوری هم زمانی هست که مثلا اگه یه فایل cwm داشته باشی که از ریکاوری نصب میشه و اون موقع هست که باید بری ریکاوری و نصبش کنی اما این رام 4.4.2 رو از فلش تولز باید بکنی!!!!
بعدش که آپدیت اومد میتونی از ریکاوری انجام بدی
بازم بهت پیشنهاد میکنم حتما از ویندوز 7 استفاده کنی

siavashkhan1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
از ویندوز 7 استفاده کن و تمام درایور ها رو روش نصب کن بهت 100 قول میدم جواب میده!!! حالا اگه نداری از کامپیوتر رفیقت .... استفاده کن
باتری رو در اوردی و بعد که رام نصب شد ......باتری رو جا بزن ولی روشن نکن بزن به شارژ و بعد که غلامت شارژ اومد ...شارژر رو بکن و گوشی رو روشن کن و قبل اینکه بالا بیاد دکمه ولوم بالا رو همزمان با پاور نگه دار.....
برای ریکاوری هم زمانی هست که مثلا اگه یه فایل cwm داشته باشی که از ریکاوری نصب میشه و اون موقع هست که باید بری ریکاوری و نصبش کنی اما این رام 4.4.2 رو از فلش تولز باید بکنی!!!!
بعدش که آپدیت اومد میتونی از ریکاوری انجام بدی
بازم بهت پیشنهاد میکنم حتما از ویندوز 7 استفاده کنی
وقتی format all+ download رو انتخاب کردم و مراحل رو طی کردم با موفقیت نصب شد
دست گلت درد نکنه اصن عاشقت شدم
ولی به یه مشکلی خوردم که سیمکارت همراه اولم رو که تو اسلات یک هست رو نمیشناسه و میزنه IMEI نا معتبر

الان این داستان شده واسم

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
خواهش میکنم....وظیفه بودش
برای imei هم خیلی راحت میتونی از mtk droid نصب کنی..قبلا هم تو همین فروم گفتم..چند صفحه قبل ببینی هست...گوشیتم حتما باد روت باشه...تو همون صفحه رام 1.0.13 یه فاییل دیگه هستبه نام cwm که از ریکاوری نصب میشه که همون رام هست با این تفاوت که اون رامش روت کامل هست...
اگه نصب imei پیدا نکردی بهن بگو..از mobike uncle هم میشه

siavashkhan1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خواهش میکنم....وظیفه بودش
برای imei هم خیلی راحت میتونی از mtk droid نصب کنی..قبلا هم تو همین فروم گفتم..چند صفحه قبل ببینی هست...گوشیتم حتما باد روت باشه...تو همون صفحه رام 1.0.13 یه فاییل دیگه هستبه نام cwm که از ریکاوری نصب میشه که همون رام هست با این تفاوت که اون رامش روت کامل هست...
اگه نصب imei پیدا نکردی بهن بگو..از mobike uncle هم میشه
دمت گرم خیلی خیلی سپاسگذارم
مشکل IMEI هم گشتم چند صفحه قبل پیدا کردم مطلبش رو و تونستم ردیفش کنم
الان جفت سیمکارت هارو میشناسه مثل بنز

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
دمت گرم خیلی خیلی سپاسگذارم
مشکل IMEI هم گشتم چند صفحه قبل پیدا کردم مطلبش رو و تونستم ردیفش کنم
الان جفت سیمکارت هارو میشناسه مثل بنز
قربونت داشی گل
خدا رو شکر که حل شد

siavashkhan1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا ما با moborobo بک آپ گرفتیم قبل از فلش کردن.
خیلی جالبه که الان moborobo گوشیمو نمیشناسه ولی برنامه ی دیگه مثلا Wondershare MobileGo میشناسه مثل بنز...!
و نمیتونم ری استور کنم اطلاعاتمو...
هر درایوری هم که تو نت بود من واسه این لعنتی دانلود کردم و بازم نشناخت.
جالبتر اینکه متوجه شدم کانتکت رو اگه فارسی ذخیره کرده باشی، با علامت ؟؟؟ سوال نشون میده بعد از ری استور کردن...
خیلی مسخره اس

بالا