برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه انواع عطر اصل و کپی با قیمت مناسب

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
Last edited:

masoud_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام
آقا مهیار ۱۰۰میل های اسمارت چقدر در میاد؟

arashmolii

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان این اقا مهریار به هیچ عنوان فروشنده خوبی نیستن.تنها منفعت خودش مهمه حالا به هرنحوی شده.من از این اقا 2 تا عطر خریدم یه مردونه یه زنونه که جفتشو اشتباه فرستادن.مردونه که من rio blv pour home خواستم گفت که" چون شما ریو خواستی و ریو از این بو تولید نمیکنه من یه عطر دیگه از ریو دادم".عطر زنونه هم دیکنی سبز خواستم با رایحه سیب ایشون با رایحه blossom(شکوفه) بهم داد و میگه این همونه جدا از اینکه عطر زنونه موقع بسته بندی به بغل خوابوندن و نشتی داده,این موردم که بهشون گفتم جواب دادن که" من خودم اونجا بودم و درست بسته بندی کرده"
ایشون 20 تومن از من پول پست پیشتاز برا 2تا عطر از تهران تا مشهد گرفت و وقتی بهشون گفتم بقیه پول پست چی میشه گفتن " من فلان قدر هم پول پیک دادم که بسته ببره پست".شما شاید بخای با لیموزین بسته بفرستی پست تقصیره مشتری چیه؟حداقل قبلش بگو اینطوری هزینه پست حساب میکنین نه اینکه بگین "شما فلان قدر کارت به کارت کن هر چقدر پول پست کمتر شد یا برمیگردونم یا اشانتیون میدم" جدا اینکه اول گفتن من خودم موقع بسته بندی اونجا بودم.

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
دوستان این اقا مهریار به هیچ عنوان فروشنده خوبی نیستن.تنها منفعت خودش مهمه حالا به هرنحوی شده.من از این اقا 2 تا عطر خریدم یه مردونه یه زنونه که جفتشو اشتباه فرستادن.مردونه که من rio blv pour home خواستم گفت که" چون شما ریو خواستی و ریو از این بو تولید نمیکنه من یه عطر دیگه از ریو دادم".عطر زنونه هم دیکنی سبز خواستم با رایحه سیب ایشون با رایحه blossom(شکوفه) بهم داد و میگه این همونه جدا از اینکه عطر زنونه موقع بسته بندی به بغل خوابوندن و نشتی داده,این موردم که بهشون گفتم جواب دادن که" من خودم اونجا بودم و درست بسته بندی کرده"
ایشون 20 تومن از من پول پست پیشتاز برا 2تا عطر از تهران تا مشهد گرفت و وقتی بهشون گفتم بقیه پول پست چی میشه گفتن " من فلان قدر هم پول پیک دادم که بسته ببره پست".شما شاید بخای با لیموزین بسته بفرستی پست تقصیره مشتری چیه؟حداقل قبلش بگو اینطوری هزینه پست حساب میکنین نه اینکه بگین "شما فلان قدر کارت به کارت کن هر چقدر پول پست کمتر شد یا برمیگردونم یا اشانتیون میدم" جدا اینکه اول گفتن من خودم موقع بسته بندی اونجا بودم.
دوست گرامی سلام
ممنونم ازینکه این موارد رو اینجا مطرح کردید تا مورد قضاوت بقیه دوستان قرار بگیره
من یه توضیح خیلی کوچیک برای بقیه دوستان میدم تا سو تفاهمی پیش نیاد و گرنه جواب شما رو من یک ماهه دادم
اولا که در مورد عطر مردونه شما لطف کنید این عطری رو که میگید از تو لیست ریو کالکشن من یا اینترنت یا هر مغازه یا فروشنده ای
پیدا کنید و به من و بقیه دوستان نشون بدید،کپی این عطر رو فقط اسمارت کالکشن داره اون هم در زمان خرید شما موجود نبود
ثانیا شما اسم کامل عطر رو نگفتید فقط گفتید بولگاری پور هوم که من چون توی لیست ریو همچین چیزی نیود گفتم منظورتون آکوا پور هومه
شمام گفتید بله
در مورد عطر زنانه هم اول شما یه عطر دیگه رو انتخاب کردید من فرداش از همکارم تو بازار استعلام قیمت گرفتم و ایشون گفتن تموم شده
من به شما تلفن کردم و قرار شد که عطر دیگه ای انتخاب کنید باز هم از ریو کالکشن
بعد از حدودا یه ربع به من زنگ زدید و خودتون هر دو عطر رو که انتخاب کرده بودید گفتید و در مورد عطر زنونه گفتید
دیکنی سبز یعنی مورد شماره 31 جدول ریو کالکشن اگه دوستان جدول ریو کالکشن رو ملاحضه کنن میبینن که فقط یک عطر
با نام دیکنی سبز یا اسم اصلی اون DKNY Be Delicious در جدول عطر های ریو هست واتفاقا تنها عطری که بوی سیب در اون جزو نت های اولیه هستش همین عطره(نه فقط در عطر های ریو که شما از اون انتخاب کردید بلکه در تمام عطر های زنانه این برند
در این سایت هم:
/www.fragrantica.com/perfume/Donna-Karan/DKNY-Be-Delicious-498.html
که دائره المعارف عطر ها بحساب میاد دوستان میتونن نت سیب رو که رتبه 1247 داره در اونجا ببنین یا در این سایت:

http://atrafshan.ir/view/596/Be Delicious#ad-image-0
بنابر این دوستان متوجه هستن که ایشون هر دو عطر رو با انتخاب خودشون انتخاب کردن و پس از تاکید من برای تایید بصورت تلفنی تایید
هم کردن
در مورد هزینه پست هم همه دوستان آگاه هستن که قیمتی که رو بسته چاپ شده ملاک نیست چون جمع این موارده:
1-کرایه پستی
2-نرخ بیمه
3-آگهی تحویل
4-حق السهم پست
5- مالیات بر ارزش افزوده
و هزینه بسته بندی رو که مامور بسته بندی در قسمت بسته بندی میگیره (بین 800 تا 1500) در اون لحاظ نشده
(ولی روی قبض پستی در انتها با خودکار مینویسن)،شما قیمتی رو که بسته پست خورده رو دیدی و اینطوری میگید
(بخاطر همینه که گفته میشه هزینه ارسال که شامل هر دو هزینه میشه)
در مورد نشتی و هزینه پیک و ... هم من واقعا متوجه منظورتون نمیشم چون خودم رو نشتی خیلی حساسم همیشه قبل از ارسال
یا تحویل حضوری به مشتری چک میشه تا مشکلی نباشه
منتهی من نمیدونم شما بخاطر چی درست بعد ازینکه من عطر ها رو خریداری و ارسال کردم پشیمون شده بودید زنگ زده بودید
گوشی من خاموش بود وقتی روشن کردم دیدم smsتماس ازدست رفته برام اومد با شماره شما و بلافاصله بعد از اون
یه sms از شما که نوشتید بودید منصرف شدم من برای اینکه مطلب برای بقیه دوستان روشن بشه یه عکس از اینباکس
و این sms شما میزارم(الیته شماره رو حذف کردم چون حریم خصوصی دیگران رو در هر شرایطی باید رعایت کرد ولی در صورت لزوم
به ارائه متن کامل همه sms های شما که حتی تو اون ها به نام عطر ها هم اشاره کردید برای ارائه به مدیران بازارچه موجوده)
IMG_20141002_000009.jpg

در نهایت پس از همه این حرف ها من به شما گفتم برگردونید عطر ها رو و معادل قیمت عطر ها براتون عطری رو که بخوید میفرستم
به شرط اینکه مشخصات کامل عطری رو که میخواید با پیام خصوصی برام بفرستید
و قرار شد عطر ها رو برگردونید و بمن اطلاع بدید ولی نه حتی زنگی زدید نه pmداید و نه sms
حتی من تماس هم گفتم ببینم چیکار کردید ولی در دو روز متوالی بعد از سه بار تماس گرفتن شما گوشی رو بر نداشتید
(با اینکه وظیفه من نبود پیگیری کنم و شما قرار بود خبر بدید)
همانطور که در عکس هم مشخصه این گفتگو مال بیشتر از یه ماه پیشه(9 شهریور ماه) حالا بعد از یه ماه شما اومدید بدون اینکه بمن زنگ بزنید و یا pm بدید اینجا تو تاپیک این مسائل رو مطرح میکنید در صورتیکه یا اول باید pm میدادید یا تماس میگرفتید در صورت من که گفته بودم
با اینکه عطر ها رو خودتون انتخاب کردید براتون عوض میکنم(حتی عطری که خراب شده بود بعلت نامعلوم نشتی داده بود)
من تا بحال شایدبیشتر از یک سال و نیمه که در این تاپیک دارم عطر برای دوستان میفرستم و تابحال نشده عطری نشتی داده باشه
من نوشته شما رو نگه میدارم تا دوستان ببین و قضاوت کنن و امیدوارم شمام جواب منطقی برای مسائل مطرح شده داشته باشید

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
سلام به دوستان
عطر های جدید اسمارت در سایز های 18 میل(سری جدید) و صد میل رسید(تق هرمس 18 میل،لالیک 18 میل،212MEN
18 میل ،دانهیل لندن صد میل و...)
لیست موجودی رو بزودی بروز میکنم و در اختیار دوستان قرار میدم

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
منتظر لیست هستم امیدوارم ریو هم اورده باشید

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
سلام
لیست رو تا فردا میزارم،ریو متاسفانه هنوز خود شرکت کسری ها رو وارد نکرده

aryana64

Registered User
لایک‌ها
4
سلام.ادکلن joli reve دارید واسه فروش؟ فرانسویه و از برند خاصی هم نیست.اگه دارید یا میتونید بیارید قیمتش چقدره 100 میلش؟

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
سلام.ادکلن joli reve دارید واسه فروش؟ فرانسویه و از برند خاصی هم نیست.اگه دارید یا میتونید بیارید قیمتش چقدره 100 میلش؟
سلام
دوست گرامی با عرض معذرت از بابت تاخیر در پاسخگوئی این عطر و محصولات دیگه این برند طبق تحقیقات من بمقدار محدودی وارد شده و الان کمیابه تو بازار با اینحال من به چند نفر از همکارانم سپردم تا اگر پیدا کردن بمن اطلاع بدن

Last edited:

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
دوستان گرامی آپدیت موجوی عطر ها بعلت اینکه از طرف نمایندگی اصلی قول دادن که عطر های برند ریو کالکشن که تموم شده بود
مجددا ممکنه تا آخر ماه و یا کمی دیر تر وارد بشه فعلا بتعویق افتاد...

Last edited:

payam20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
گوچی پینک پیدا میشه ؟؟؟

_Saeed_

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
303
عزیز من یک پک 20 میل اسمارت بخوام 18 تا متنوع مردانه چقدر میشه ؟

بالا