برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
داداش دمت گرم
میشه روش کار با این سایت http://bgp.he.net/ و اون نرم افزار بهم یاد بدید مرسی

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
اول از همه خودشون بدبخت میشند چون خیلی ها فسخ میکنند اگه قرار باشه پولی بشه 3G بزودی جای adsl رو میگیره

بهتر اگه بردارند مخابرات رو تمدید میکنم راحت شرکتهای خصوصی دیگه مفت نمیارزند همشون شدند دزد!
lمخابرات سرویس هاش چطوریه ؟؟/
فکر کنم باید کم کم کوچ کنیم ...

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
داداش دمت گرم
میشه روش کار با این سایت http://bgp.he.net/ و اون نرم افزار بهم یاد بدید مرسی

سایتِ که خیلی ساده است، تو آدرس بار مرورگر واردش میکنی، وارد سایت میشی، در کادر جستجو اش IP مشکوک رو وارد میکنی و برات بررسی میکنه که این IP مال کی/کجا است و اگه نام صاحبِ IP مشکوک بود و یا نام سایت و سرویسی که شما در حال استفاده کردن هستی نبود یعنی داره سو استفاده میکنه.

adblock هم یه افزونه خیلی قوی است که اکثر کارهاش رو خودش برات انجام میده، راحت نصبش کن از اون لینکی که دادم و براوزرت رو راه اندازی مجدد کن، خودش باید کاراش رو بکنه. هر جایی هم که فیلم/عکس/فلش تبلیغاتی دیدی که برات اتوماتیک حذف نکرد میتونی با یک کلید راست روی اون تبلیغات به گزینه حذف adblock اضافه اش کنی.

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
شبانه جمع میشه منم قرارداد رو فسخ کردم، خوش باشید.
/تاپیک

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
شبانه جمع میشه منم قرارداد رو فسخ کردم، خوش باشید.
/تاپیک
تایید میشه پشتیبانی به من هم گفت از 10 آذر شبانه رایگان جمع میشه.
مطمئن باشید خیلی مثل شما سرویسشون رو کنسل میکنن چون هیچ کس نمیاد بخاطر 4 گیگ در ماه که اگه فقط بخوای ایمیل رو چک کنی تموم میشه از پارس آنلاین سرویس بگیره. با این وضع سرویس نامحدود مخابرات هر چقدر هم که افتضاح باشه و سرعتش کم باشه حداقل محدودیت حجم نداری.
شما میخوای از کجا سرویس بگیری داداش؟

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
مخابرات دارم روی خط دیگه فعلا جواب میده این شرکتهای خصوصی فکر کردن میتونند با این حقه ها دزدی بکنند ولی کور خوندند
همین که مشترکینشون قراردادها رو فسخ بکنند حساب دستشون میاد که اون موقع کمی دیره پشتیبانی هم میگفت شاید برگرده البته من فکر نمیکنم

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
من دیروز رفتم سایت پارس آنلاین قسمت رسیدگی به شکایات، انتقاد نوشتم. نوشتم با این کار من و خیلی ها میرن از شرکت دیگه اینترنت میگیرن و خودتون ضرر میکنین. این هم نوشتم که میتونید موج اعتراضات رو در فروم پرشین تولز ببینید.
امروز از پارس آنلاین زنگ زدن... گفتم خوب خیلی ها ناراضی اند. گفت ما هم میدونیم کاربرا ناراضی اند ولی شرکتای دیگه مثل شاتل هم قبلا این محدودیت ها رو اعمال کردن. گفت ما هم نظرات کاربرا رو در شبکه های اجتماعی و فروم ها دنبال میکنیم...
خیلی تند تند حرف میزد، اگه میدونستم میخوان زنگ بزنن یه برنامه ضبط صدا رو گوشیم نصب میکردم تا صداشو ضبط کنم، میذاشتم گوش کنین به چرت و پرت هایی که گفت بخندین.
خلاصه حرف و منظورش این بود که از 10 آذر اجرا میشه و با اینکه میدونن ما ناراضی هستیم باز هم کار خودشون رو میکنن!

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
کدوم شرکتی اومده شبانه رو پولی کرده؟ چرت میگند مثل چی، اینا فقط دنبال پولند و بس
وگرنه اگه میخواستند سرعت رو محدود میکردند مثل بقیه نه اینکه پولی بکنند!

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
من دیروز رفتم سایت پارس آنلاین قسمت رسیدگی به شکایات، انتقاد نوشتم. نوشتم با این کار من و خیلی ها میرن از شرکت دیگه اینترنت میگیرن و خودتون ضرر میکنین. این هم نوشتم که میتونید موج اعتراضات رو در فروم پرشین تولز ببینید.
امروز از پارس آنلاین زنگ زدن... گفتم خوب خیلی ها ناراضی اند. گفت ما هم میدونیم کاربرا ناراضی اند ولی شرکتای دیگه مثل شاتل هم قبلا این محدودیت ها رو اعمال کردن. گفت ما هم نظرات کاربرا رو در شبکه های اجتماعی و فروم ها دنبال میکنیم...
خیلی تند تند حرف میزد، اگه میدونستم میخوان زنگ بزنن یه برنامه ضبط صدا رو گوشیم نصب میکردم تا صداشو ضبط کنم، میذاشتم گوش کنین به چرت و پرت هایی که گفت بخندین.
خلاصه حرف و منظورش این بود که از 10 آذر اجرا میشه و با اینکه میدونن ما ناراضی هستیم باز هم کار خودشون رو میکنن!
اجرا کنند چه بهتر ! سه ماهه میخوام از دست این آی اس پی خلاص بشم! حالا هم انگیزه بیشتری دارم تا خلاص بشم !
فعلا یکی دو گیگ از این دوره ام مونده تموم شد میرم و درخواست خالی کردن خطو میدم !

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
خیلی خنده داره!!! چون شاتل محدودیت گذاشته اینا هم میخوان شبانه رو پولی کنن!!! دیگه توجیه از این مسخره تر نمیشد! انگار کل کل دارن با شاتل!
من که تا چند روز دیگه درخواست جمع آوری میدم و دوباره برمیگردم AsiaShit. قبلا ازش سرویس داشتم و معمولی بود ولی خیلی راضی کننده نبود.
دوستان کسی اگر ISP بهتری میشناسه که در ساعات رایگانش بشه خوب دانلود کرد معرفی کنه. ثواب داره.

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
آسیاتک که نامحدودش 1/8 هست محدودشم که باید گرون بخری تا فول شبانه داشته باشه

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
آسیاتک که نامحدودش 1/8 هست محدودشم که باید گرون بخری تا فول شبانه داشته باشه
بله درسته.قبلا ازشون سرویس داشتم و برای همین دلایلی هم که گفتید از دوستان راهنمایی خواستم تا یک ISP بهتر معرفی کنن.

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
کدوم شرکتی اومده شبانه رو پولی کرده؟ چرت میگند مثل چی، اینا فقط دنبال پولند و بس
وگرنه اگه میخواستند سرعت رو محدود میکردند مثل بقیه نه اینکه پولی بکنند!

با سلام

صبانت هم از آخر تابستان شبانه اش را 2 مرحله ای کرده. اول تا 3 برابر حجم سرویس خریداری شده توسط شما رایگان و با سرعت بالا خواهد بود. بعد از آن در اختیار شماست که انتخاب کنید آیا سرعت شبانه تان رو ی 16 کیلوبایت محدود شود و یا به ازای هر 2 گیگ شبانه 1 گیگ از حجم ترافیکتان کاسته شود.

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
با سلام

صبانت هم از آخر تابستان شبانه اش را 2 مرحله ای کرده. اول تا 3 برابر حجم سرویس خریداری شده توسط شما رایگان و با سرعت بالا خواهد بود. بعد از آن در اختیار شماست که انتخاب کنید آیا سرعت شبانه تان رو ی 16 کیلوبایت محدود شود و یا به ازای هر 2 گیگ شبانه 1 گیگ از حجم ترافیکتان کاسته شود.
صبانت هم خیلی گُه خورده!!

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
:general502:داتک هم سرویس شبانه اش رو کرده 10%. قبلا رایگان بود ولی الان گیگی 10% قیمت اصلیش حساب می کنه.

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
دوستانی که از پارس آفلاین خسته شدن اگه حاضرید یکبار بمن گوش کنید و کاری که میگم رو انجام بدید این کارو بکنید: بیاد آسیاتر ببخشید آسیاتک، از سرویسهای شبکه ملی اطلاعاتش که قیمتاش کمتر از اینترنتای نامحدودش هست بگیرید + ماهیانه یک اکانت iDownload نامحدود که با جستجو تو انجمن تاپیک فروشش رو پیدا میکنید، این کارو که کردید بهترین اینترنت موجود در ایران رو بنا به قیمتش خواهید داشت و در آینده از من سپاسگذاری خواهید کرد! من خودم تضمینش میکنم. پارس آنلاین با خاک یکسان بشه اگه دروغ بگم!

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
دا
دوستانی که از پارس آفلاین خسته شدن اگه حاضرید یکبار بمن گوش کنید و کاری که میگم رو انجام بدید این کارو بکنید: بیاد آسیاتر ببخشید آسیاتک، از سرویسهای شبکه ملی اطلاعاتش که قیمتاش کمتر از اینترنتای نامحدودش هست بگیرید + ماهیانه یک اکانت iDownload نامحدود که با جستجو تو انجمن تاپیک فروشش رو پیدا میکنید، این کارو که کردید بهترین اینترنت موجود در ایران رو بنا به قیمتش خواهید داشت و در آینده از من سپاسگذاری خواهید کرد! من خودم تضمینش میکنم. پارس آنلاین با خاک یکسان بشه اگه دروغ بگم!
اگه راست بگی هم داتک با خاک یکسان بشه!!!:general707: این iDownload قضیه ش چیه؟

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
اونوقت اگه خواستیم با کنسول آنلاین بازی کنیم تکلیف چیه؟

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
438830_709.png

به کجا میرویم...

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
لیست قیمتش کجاست؟ اگه قرار باشه سرعتش 1/8 بشه باز هیچ فایده ای نداره

بالا