برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی بهترین روش های موفقیت برای وبمستران!حتما شرکت کنید...

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
خواهش میکنم . از صمیم قلب از شما بسیار تقدیر و تشکر میکنم . فوق العاده از لحاظ روحی سوپر شارژ شدم با بیانات شما . واقعا مرسی
اما دوست عزیزم مگر اینجا دنیای واقعی نیست ؟‌ مگر تو خواب داریم حرف میزنیم ؟‌ اینجا هم دنیای واقعی هستش اما دنیایی که در تکنولوژی گنجانیده شده است . دنیایی که هر لحظه ای که از ان دور باشی هر لحظه مدام بر میگیردی به صد سال پیش . البته قصد جسارتی نبود فقط نظر شخص بنده بود .
این هم خدمت شما عرض کنم بنده که این موضوع رو ایجاد کرده ام قصدم برای ایران نبوده است ! چون رقابت در ایران چیزی نیست . من الان همین الان که دارم این متن رو مینویسم گذاشته ام وی پی اس اپلود خودشو انجام بده و وقت خالی که در این وسط دارم مقاله ام رو دنبال کنم . من نمیخام گنده تر حرف بزنم اما خدا وکیلی رقابت در ایران اخه وقت میخاد ؟‌ جوابش نه هستش چون یک دو سه رسیدی به هدف . اخه چی رو مثل بزنم خدمت شما الان ببینین من و خواهر و شوهر خواهرم سه نفری داریم کار میکنیم من ایرانم اونا ترکیه . یه فروشگاه داریم که یه سری چیزها هستند که در یوتیوب افراد رو جذب میکنیم و سپس بعد از اپلود یه سری فایل ها و در اوردن در قالب مجموعه ( ببین دارم کاری رو که انجام میدم رو هم میگم حالا مثلا میان ازم دزدی میکنن کار منو درجا یکی دیگه انجام میده ؟‌خب بده با این کارش باعث پیشرفتم میشه ) خب در قالب مجموعه در میاریم و به افراد خاصی که مشتری های ما هستند میفروشیم هر ماه هم متوسط 7 الی 9 هزار درآمد داریم که به هر کدوم متوسط 3 هزار میرسه . خب این درآمد 3 هزاری من برابر با درآمد رتبه 50 الکسای ایرانه ! خب الان من مگه الاف هستم بیام کل وقت مطالعه و بررسی های نتورک خودم رو بر روی ایران انجام بدهم ؟‌ نخیر فکرم فعالیت تو جهانه که اینم سخته و لازمش مشورت با دیگران هستش . الان نمونش مثلا شما اومدین 4 تا ایده های خودتونو مطرح کردین با اینکه هر 4 تای اینها از هر کدومشون بالای 100ها سایت دارن فعالیت میکنند اما شاید ایده ی شما متفاوت باشه و در واقع شما با این تفاوت ایده ای خودتون نوآوری و با بصورت کلی میشه گفت اصلاح کرده اید یعنی اومدین یه چیز قدیمی رو مدرنیزه کرده این و همه هم دنبال مدرنیزه شدن هستند پس چون بانی این کار شما بوده اید شما برنده ی این همه مشتری یا به عبارتی کاربر جدیدی که دنبال مدرن بودن هستند خواهید شد .
در رابطه با ریسک در سرمایه گذاری در وب بهتون عرض کنم : نت سهل هست برین یه چوب کبریت بخرین ریسک کردین بری حتی نون شکمتو بخری باز ریسک کردی ! شاید بگی چرا ؟ اونوقت که همه چی شد ریسک ! کاملا درسته حتی نفس کشیدن شما هم ریسکه ! از زندگی ناامید نشی ها بهشون جواب دارم عجله نکن . خب هر سرمایه گذاری ای بدون دانش فنی و اطلاعات لازم و تخصصی دچار به ریسک خواهد شد . این نفسی که میکشی اگه بهش برنامه ریزی نداشته باشی یعنی بگی اره سیگاره دیگه هر از گاهی تفننی میزنم و این حرفا ... اما اگه به زندگی ای با طول عمر بیشتر فکر نکنی منم پیشنهاد میدم سیگار رو تفننی که هیچ هر ثانیه یکی روشن یکی خاموش کنی .! اما نه ! اگه برای زندگی با طول عمر بیشتر برنامه داری این سیگار برات میشه ریسک . چون سیگار دود تولید میکنه و داری این دود رو که حالا مضراتش به کنار اینو تنفس میکنی . حرفامو زیاد تفسیر نمیکنم چون میدونم ماشالا قدرت تجسم و درک بالایی داری پس متوجه منظورم خواهی شد.
در رابطه با نت و سرمایه گذاری در این شبکه ی عظیم هم نترس اگه خواستی بگو چی از دستت بر میاد و خیلی مهم اینکه تو چه زمینه هایی تخصص داری ؟ مثلا دندانپزشکی که ربطی به نت نداره ! خلاصه هر تخصصی که داری رو بگو بهترین راه که بنظر من خواهد بود رو بهت معرفی کنم و یاد بدم که چکار کنی چون این وظیفم هست این همه یاد گرفتم باز هم باید بگیرم حتی از بچه دبستانی . و باید اموخته هامو یاد بدم . نترس از هیچی نترس اینو مطمن باش . هیچ چیزی ریسک نداره مگر بدون برنامه ریزی باشه .
موفق باشی عزیزم .
منتظر ایده هات هم هستم ( یچیز هم درباره ایده بگم بعد کارمو انجام بدم . یکی ازت بپرسه فلانی از سر این خیابون تا اون سر این خیابون با چه روش هایی میشه رفت ؟‌ شاید چندتا جواب داشته باشی : مثلا با اتوبوس - خودروی شخصی - دوچرخه - موتور سیکلت - یه فنر زیر پام میزارم مثل کانگورو میرم - پشتک میزنم - میپرم - میدوم - قورباغه ای میرم - اوففف هزار روش میتونی بگی .... باور داری که با ترکیب این روش های خنده اور میشه یه صنعت یه علم یا هر چی که نو باشه و دنیا رو تکان بده درست کرد ؟ نترس داداشم
موفق باشی
خواهش میکنم . حقیقت رو گفتم ;)
تازه رسیدم . ولنجک جلسه داشتیم . برف و بارون + ترافیک :D
خوب عرضم به حضورتون
اگه هدفتون ایران باشه شرایط فرق داره . قطعا سرمایه کمتری نیاز داره ولی از اون طرف هم مشکلات شیل*ترینگ و قوانین هستش . علاوه بر اون هر بچه ای توی ایران اومده تو نت . یعنی طرف ه 14 سال نرسیده سایت داره و اسم خودش رو وبمستر میزاره ! در نتیجه مشکل به وجود میاد . مشکل چیه ؟ اینه که چون انحصاری در کار نیست و وبمستر های قدیمی پشت هم دیگه نیستن و با هم متحد نیستن اون بچه که تنها آرزوش اینه که پول تو جیبیش که ماهی 100 هزاره در بیاد , میاد کار بی کیفیت ارائه میده و با قیمت های ناچیز و بازار اونی که درس خونده و تخصص داره خراب میکنه .
حالا اگه هدفتون بین المللی باشه باید جیب پر پول داشته باشید تا بتونید ایده خاص خودتون رو توی فضای مجازی تثبیت کنید.
اینطور که بنده فهمیدم شما سرمایه کافی رو میتونید تامین کنید و علاوه بر اون تخصص و تجربه کافی رو هم دارید پس احتمال موفقیتتون بالاست . در نتیجه ریسک پایین تری رو میتونید داشته باشید ولی منی که فقط یه سایت دارم مرتبط با کارمون ( سایت شرکتی ) و فقط میتونم در حد همون وردپرس کار کنم نمیتونم به صورت حرفه ای در اینترنت فعالیت بکنم و در نتیجه برای سرمایه بنده یه تهدید محسوب میشه . البته همین وردپرس رو هم بنده شاید از 0 تا 100 فقط تا 5 یا حداکثر 10 اون رو بلد باشم . چون بیشتر از اون دیگه برام مهم نیست .
منظور بنده از دنیای واقعی دنیایی به غیر از دنیای مجازی و اینترنت بود . مثال بزنم تا منظورم رو بتونم بهتر برسونم . من اگه قصد داشته باشم 200 میلیون رو جایی سرمایه گذاری بکنم , دوست دارم بعد از سرمایه گذاری هر زمانی که دوست دارم اصل پولم رو دریافت بکنم . دوست دارم سودش رو بگیرم . دوست دارم جاش امن باشه . اما اگه بخوام یه سایت بزنم 200 میلیون رو باید خرج یه سری کد و تبلیغات و حقوق چند نفر بکنم ولی از اون طرف چی گیرم میاد ؟ یه دامنه و یه سرور که هر لحظه ممکنه هک بشه . باید باگ هاش برطرف بشه . بک آپ گیری بشه و دست و دلم بلرزه که بلایی سرش نیاد . علاوه بر اون هرکسی میتونه بیاد رقیب من بشه . از تمام این ها بد تر اگه من بعد از 7 8 سال بخوام سایت رو تبدیل به پول بکنم آیا شدنیه ؟ قطعا کسی نمیاد اون مبلغی که مد نظر منه بخره . و ...
اما من میام با این پولم یه مغازه رهن میکنم و توش جنس میریزم که بفروشم . اولا هر روز دخل دارم . دوما سر سال اگه عشقم بکشه میتونم برم پولم رو نقد از صاحب مغازه بگیرم و ... . یا اگه این پول رو باهاش ملک بخرم میتونم هر وقت که میخوام بفروشمش . یا خودرو . یا کارخونه و ...
من خودم بیشتر به اینترنت به شکل محلی برای پیدا کردن مشتری و ارائه اطلاعات کامل از کسب و کارم و خدماتی که ارائه میدم نیگا میکنم . این اطلاعات رو در یک وبسایت کامل که مثل یه کاتالوگ عمل میکنه روی فضای وب بالا میارم . کارت ویزیت رو که به مشتری میدم با زدن یه آدرس میتونه بره تو سایتمون و نمونه کار ها رو ببینه و اطلاعات زیادی رو درباره ما کسب بکنه و بعد بیاد واسه قرارداد . اینطوری لازم نیست به هر مشتری چندین ساعت توضیح بدم که هم خودم و هم اون خسته بشه و یا اینکه کاتالوگ هایی با هزینه بالا چاپ بکنم و به هر مشتری بدم . علاوه بر این اگه 10 میلیون تبلیغ بکنم مقصد نهایی اون ها سایت من هستش که در هر شرایطی به نفع منه . هم بازدید سایت بالا میره و باعث افزایش رتبه میشه . هم اینکه اون بازدید کننده ها دنبال خدماتی هستن که ارائه میدیم و احتمال اینکه تبدیل به مشتری بشن بالاست .
اگه کسی بلد باشه واقعا از اینترنت پول در بیاره و مهارت های لازم رو داشته باشه که مشکلی نیست ولی منی که بلد نیستم سمتش نمیام :D . همون کار خودم رو که الآن هم انجام میدم ادامه میدم و سرمایه گذاری های جدید رو در اینترنت انجام نمیدم .
یه تلفن باید بزنم فوریه شرمنده :general504:. برم میام ایندفعه ایده ها رو میگم . البته ایده ها رو نمیشه گفت تکه و تا حالا اجرا نشده . اجرا شده ولی یا با این قدرت کار نشده و یا رقبا کمن و هنوز جا داره.

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
سلام داداش
امیدوارم حالت خوب باشه و از ثانیه ثانیه عمرت لذت ببری
فوق العاده حال کردم با شخصیتت . عالی هستی .
به نظرم بهتره به جای اینکه بری توی اینترنت کار بکنی توی دنیای واقعی کار بکنی . مشتری ها عاشقت میشن . یه بار ببیننت مشتری دائمیت میشن . اینو مطمئنم
خودم به شخصه عاشق همچین شخصیت هایی هستم.
خودمم چنتا ایده دارم که اینجا میگم البته الآن یه کاری دارم مجبورم برم . شب بر میگردم ایده ها رو میزارم . چون خودم وبمستر نیستم و علاقه ای هم به سرمایه گذاری تو وب ندارم . شاید دوستان به دردشون بخوره و اجرا بکنن و البته در مورد یکیشون هم قبلا یکی دو جا صحبت کرده بودم .
واسه اینکه یادم نره :
یکی سایت مکالمه زبانه
یکی سایت دلالی ملکه
یکی بازی آنلاین اقتصادیه
یکی سایت تشکیل گروهه ( واسه بازی هایی که افراد زیادی رو لازم داره مثل پینت بال و ... )
ایده زیاد داشتم اگه یادم بیاد بازم میام و میگم ولی باز هم میگم سرمایه گذاری از نظر من توی نت ریسک وحشتناکی داره
اما ایده ها . قبلش لازمه بگم که شاید جدید نباشن ولی اگه تجربه و سرمایه کافی پشتش باشه احتمال موفقیتش بالاست.
اولیش سایتی هستش که افراد علاقه مند به یادگیری زبان خارجی ( انگلیسی , آلمانی و ... ) میتونن توش عضو بشن ( یه چیزی تو مایه های شبکه های اجتماعی ) ولی تمامی بحث ها و صحبت ها انگلیسی باشه . ماهیانه یه سری قرعه کشی بزارید بین افرادی که عضویت ویژه دارن و جایزه بدید . یه سری مسابقه برگذار بشه . یه سری موضوعات هفتگی ( مثلا ) مشخص بشه و فقط کاربرای ویژه بیان و شرکت کنن و آخرش هم بر اساس نظر سنجی ها و رای کاربرها به شخص برتر جایزه داده بشه . اگه همچین چیزی رو بزنید با چند میلیون تبلیغ به خصوص بین موسسات زبان ( سفیر و ... ) میتونید دانشجو های اونجا رو جذب کنید . اگه بزنید خودم میام و اشتراک ویژه رو میخرم:D
دومیش سایتی هستش که مثل صد ها سایت مشابه فارسی که زده شده عمل میکنه ( در ظاهر ) یعنی مثل سایت های دلتا , ایران فایل و ... ولی با این تفاوت که مثل دلتا میاد و فروش ویژه هم انجام میده . یعنی اول رتبه و بازدید عالی میگیره و بعد میاد با سازنده ها قرارداد فروش میبنده و در ازای فروش هر واحد مسکونی,تجاری یا اداری پورسانت دریافت میکنه. اصلا هدف جذب آگهی ویژه از مردم نیست و هدف اصلی اینه که بازدید بگیرید ( در ازای خدمات رایگان ) و بعد از این طریق کسب درآمد بکنید . حالا اگه شما این رو بزنید نه تنها ما با شما همکاری میکنیم بلکه میتونیم چندین سازنده رو هم متقاعد به همکاری با شما بکنیم . فرضا در ازای فروش هر واحد مسکونی 120 متری با ارزش هر متر 5 میلیون تومان بین 3 تا 5 تومن پورسانت دریافت میکنید . همین فردا هم اگه استارت بزنید فقط با همکاری با ما میتونید بین 60 تا 70 میلیون پورسانت دریافت کنید . علاوه بر این اگه بتونید پروژه مشارکتی معرفی کنید پورسانت های چند ده میلیونی و اگه سرمایه برای ساخت و ساز جذب کنید بازهم پورسانت های میلیونی پرداخت میکنیم . تصمیم داریم دوره های دکوراسیون رو هم بگذرونیم و در ازای تبلیغ ما در سایتتون و معرفی هر کار ( دکور,بازسازی و نوسازی,کابینت و ... ) مبالغی به عنوان پورسانت دریافت خواهید کرد . یعنی تا همین جاش اگه فقط با ما طرف باشید میتونید پورسانت های چند صد میلیونی رو برای خودتون رقم بزنید . چه برسه به اینکه در آینده همزمان با چند نفر کار کنید .
سومیش یه بازی آنلاین اقتصادیه ! یعنی قرار نیست مثل بازی های استراتژیک و ... باشه . شما اگه بتونید بازی آنلاینی بسازید که یک محیط اقتصادی رو شبیه سازی بکنه شاید بتونید توی ایران فرهنگ سرمایه گذاری رو به خوبی جا بندازید و به افراد در قالب بازی این مهارت رو آموزش بدید . فرضا شما توی بازیتون بورس رو شبیه سازی بکنید , خرید و فروش خودرو و ملک , سکه و ارز ( یعنی قیمت روز رو بگیرید و روی سایت منتشر بکنید ) و بعد در انتهای هر ماه به افرادی که بیشترن سود رو کسب کردن جایزه های خوبی رو بدید . سود شما کجاست ؟ شما میتونید سرمایه بدید . یعنی در ازای عضویت هر شخص مبلغی به عنوان سرمایه اولیه بدید و در جریان بازی کاربر ها با انجام وظایف خاصی بتونن سرمایه خودشون رو افزایش بدن و بعد این پول رو سرمایه گذاری بکنن . اونایی هم که دوست دارن بیان و پول مجازی رو بخرن و با اون پول سرمایه گذاری بکنن . البته شاید طبق قوانین کشور این بازی یکجور قمار باشه ولی شما میتونید در قالب یک سایت بین المللی این رو پیاده کنید .
چهارمیش اینه که بیاید یه سایت بزنید که توش کاربر ها بیان و عضو بشن و توش تیم تشکیل بدن . مثلا 100 نفر عضو بشن و اونجا به گروه های 10 نفری تقسیم بشن و با هم دیگه بازی گروهی انجام بدن . مثلا پینت بال . سود شما هم اینجاست که میتونید از باشگاه هیا مرتبط ( مثلا باشگاه های پینت بال ) تبلیغ بگیرید و یا خودتون وجهی رو از اعضا دریافت بکنید و از اون طرف هم با باشگاه های خاصی قرارداد درصدی ببندید و اونا رو به باشگاه معرفی و براشون بلیط تهیه کنید تا بازی بکنن . در ضمن میتونید برای تیم برنده هم یه جایزه در نظر بگیرید تا اعضا تشویق بشن که از طریق شما بلیط بگیرن و تیم تشکیل بدن .
همین تیم ها رو میشه واسه والیبال , فوتبال , بسکت , تنیس و ... هم اجرا کرد.
فعلا همینا به ذهنم میاد . روی هر کدوم میشه مانور بیشتری داد و باهاش بازی کرد , تحلیلش کرد تا به بهترین شکل اجرا بشن .

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
راستی واسه اینکه به این تاپیک و فعالیت شما کمکی کرده باشم لینک این تاپیک رو توی امضام قرار میدم .

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
سلام دوباره خدمت دوست عزیز
دوستان بزارین اول من ژست خودمو بگم . دوستانی که در خصوصی با من حرف زده اند شاید دیگه مدل رفتار منو شناختند . من این تاپیک رو ایجاد کرده ام تا همه از همه دیگه استفاده کنن نه اینکه بیاییم به خصوصی هم اینجوری از هم دیگه استفاده کنیم.
جواب بنده به راهنمایی که مدیر محترم سایت poppop.ir خواسته بودند که کارشون خدمات پاپ اپ هست و ایده ی جدید خواسته اند :
جواب :
افرین . خوشم اومد که دوس نداری با حرف دیگران ( من ) تغییر پیدا کنی و ژست خودتو عوض کنی . افرین
اشکال نداره هر کسی یه شخصیت داره که اونو از دیگران بارز تر میکنه .
من یک ایده ای برای همین پاپ اپ دارم اما خودم با روش های دیگه ای این کار رو تو یوتیوب انجامش میدم ولی نه پاپ اپ با ترفندهای خودم.
یوتیوب و سایت imgur یه برتری به سایر شبکه های اجتماعی اشتراک عکس و ویدیو دارند و اونم اینه که هر بار که توسط هر ای پی یک رفرشی صورت میگیره
یه بازدید به ویدیو یا به عکس شما اضافه میشه . نمیدونم تعداد ای پی ورودی های کل شما در روز چقدر هستش . خلاصه میتونی یه ویدیو تو یوتیوب اپلود کنی و کل ای پی های یک هفته ی خودتو به اون ادرس ویدیوی خودت بدی . چون رتبه ی 600 خورده ای ایران هستی و هر روز 15300 الی 15500 تا ای پی ورودی داری و تقریبا 33000 تا بازدید داری حساب کن در عرض یه هفته این میشه تقریبا 100هزار ای پی . در واقع یک ویدیوی تو کافیه در عرض یک هفته بالای 100 هزار بازدید داشته باشه تا بره به لیست تاپ ویدیو های برتر هفته یوتیوب . و همین بسه تا بازدید میلیونی از طرف بازدیدکننده های اصلی یوتیوب بگیری . حساب کن حالا این ویدیوی تو مثلا تبلیغ یه سایت باشه یا مثلا چیزی باشه خودت به عنوان بازدیدکننده اون کلیپ رو ببینی حتما به سایت اون طرف سر بزنی ... و بازدیدکننده ها رو جذب کنی و دیگه بقیش مونده به ایده های خودت که روزانه با چند صد هزار بازدیدکننده از کل دنیا که میریزن به سایتت چیکار باهاشون بکنی و چه چیزی برای پذیرایی بزاری جلوشون . خواستی بیشتر راهنماییت میکنم. نترس . موفق باشی
در ضمن این ایده ای که بهتون دادم رو در تاپیک هم باید بگم چون منم برعکس شما ژستم اینجوری هست چون شاید این ایده ای که به شما گفتمو به نظر خود شما مسخره بیاد اما شاید یکی دیگه اومد و این ایده باعث پیشرفتش شد .
موفق باشی دوست عزیز مدیر محترم سایت poppop.ir

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
خواهش میکنم . حقیقت رو گفتم ;)
تازه رسیدم . ولنجک جلسه داشتیم . برف و بارون + ترافیک :D
خوب عرضم به حضورتون
اگه هدفتون ایران باشه شرایط فرق داره . قطعا سرمایه کمتری نیاز داره ولی از اون طرف هم مشکلات شیل*ترینگ و قوانین هستش . علاوه بر اون هر بچه ای توی ایران اومده تو نت . یعنی طرف ه 14 سال نرسیده سایت داره و اسم خودش رو وبمستر میزاره ! در نتیجه مشکل به وجود میاد . مشکل چیه ؟ اینه که چون انحصاری در کار نیست و وبمستر های قدیمی پشت هم دیگه نیستن و با هم متحد نیستن اون بچه که تنها آرزوش اینه که پول تو جیبیش که ماهی 100 هزاره در بیاد , میاد کار بی کیفیت ارائه میده و با قیمت های ناچیز و بازار اونی که درس خونده و تخصص داره خراب میکنه .
حالا اگه هدفتون بین المللی باشه باید جیب پر پول داشته باشید تا بتونید ایده خاص خودتون رو توی فضای مجازی تثبیت کنید.
اینطور که بنده فهمیدم شما سرمایه کافی رو میتونید تامین کنید و علاوه بر اون تخصص و تجربه کافی رو هم دارید پس احتمال موفقیتتون بالاست . در نتیجه ریسک پایین تری رو میتونید داشته باشید ولی منی که فقط یه سایت دارم مرتبط با کارمون ( سایت شرکتی ) و فقط میتونم در حد همون وردپرس کار کنم نمیتونم به صورت حرفه ای در اینترنت فعالیت بکنم و در نتیجه برای سرمایه بنده یه تهدید محسوب میشه . البته همین وردپرس رو هم بنده شاید از 0 تا 100 فقط تا 5 یا حداکثر 10 اون رو بلد باشم . چون بیشتر از اون دیگه برام مهم نیست .
منظور بنده از دنیای واقعی دنیایی به غیر از دنیای مجازی و اینترنت بود . مثال بزنم تا منظورم رو بتونم بهتر برسونم . من اگه قصد داشته باشم 200 میلیون رو جایی سرمایه گذاری بکنم , دوست دارم بعد از سرمایه گذاری هر زمانی که دوست دارم اصل پولم رو دریافت بکنم . دوست دارم سودش رو بگیرم . دوست دارم جاش امن باشه . اما اگه بخوام یه سایت بزنم 200 میلیون رو باید خرج یه سری کد و تبلیغات و حقوق چند نفر بکنم ولی از اون طرف چی گیرم میاد ؟ یه دامنه و یه سرور که هر لحظه ممکنه هک بشه . باید باگ هاش برطرف بشه . بک آپ گیری بشه و دست و دلم بلرزه که بلایی سرش نیاد . علاوه بر اون هرکسی میتونه بیاد رقیب من بشه . از تمام این ها بد تر اگه من بعد از 7 8 سال بخوام سایت رو تبدیل به پول بکنم آیا شدنیه ؟ قطعا کسی نمیاد اون مبلغی که مد نظر منه بخره . و ...
اما من میام با این پولم یه مغازه رهن میکنم و توش جنس میریزم که بفروشم . اولا هر روز دخل دارم . دوما سر سال اگه عشقم بکشه میتونم برم پولم رو نقد از صاحب مغازه بگیرم و ... . یا اگه این پول رو باهاش ملک بخرم میتونم هر وقت که میخوام بفروشمش . یا خودرو . یا کارخونه و ...
من خودم بیشتر به اینترنت به شکل محلی برای پیدا کردن مشتری و ارائه اطلاعات کامل از کسب و کارم و خدماتی که ارائه میدم نیگا میکنم . این اطلاعات رو در یک وبسایت کامل که مثل یه کاتالوگ عمل میکنه روی فضای وب بالا میارم . کارت ویزیت رو که به مشتری میدم با زدن یه آدرس میتونه بره تو سایتمون و نمونه کار ها رو ببینه و اطلاعات زیادی رو درباره ما کسب بکنه و بعد بیاد واسه قرارداد . اینطوری لازم نیست به هر مشتری چندین ساعت توضیح بدم که هم خودم و هم اون خسته بشه و یا اینکه کاتالوگ هایی با هزینه بالا چاپ بکنم و به هر مشتری بدم . علاوه بر این اگه 10 میلیون تبلیغ بکنم مقصد نهایی اون ها سایت من هستش که در هر شرایطی به نفع منه . هم بازدید سایت بالا میره و باعث افزایش رتبه میشه . هم اینکه اون بازدید کننده ها دنبال خدماتی هستن که ارائه میدیم و احتمال اینکه تبدیل به مشتری بشن بالاست .
اگه کسی بلد باشه واقعا از اینترنت پول در بیاره و مهارت های لازم رو داشته باشه که مشکلی نیست ولی منی که بلد نیستم سمتش نمیام :D . همون کار خودم رو که الآن هم انجام میدم ادامه میدم و سرمایه گذاری های جدید رو در اینترنت انجام نمیدم .
یه تلفن باید بزنم فوریه شرمنده :general504:. برم میام ایندفعه ایده ها رو میگم . البته ایده ها رو نمیشه گفت تکه و تا حالا اجرا نشده . اجرا شده ولی یا با این قدرت کار نشده و یا رقبا کمن و هنوز جا داره.
سلام دوست عزیزم وقت بخیر .
افرین واقعا افرین . شما که میگی سرمایه گذاری در نت ریسک بالای داره اما این حرفی که خودتون دارین مطرح میکنین برعکس این منظورتون رو میرسونه.
ببین دوست عزیزم . بزارین مفصل براتون توضیح بدم . تو دنیا میلیون ها سایت داریم هر کدوم در یک بابی دارن فعالیت میکنند . یکی تفریحی ، یکی خبری ، یکی ... ، یکی هم شرکتی !
خب شما تو باب شرکتی هستین . خوب به حرفام دقت کن :
1 - یک شرکت هدفش از ایجاد شدن چیست ؟
2- یک شرکت لازمه ی سرطانی شدنش ( نفوذ ریشه دار ) در بازار چیست ؟
حالا همین دوتا بسه . جواب اولی رو خودتون باید بدین . اما جواب من از رو منطق و دیدی که شما به کار دارین من میتونم هدف شما رو حدس بزنم . دوسدارین مشتری رو مثل اب خوردن به دست بیارین و خیلی راحت تو دستتون داشته باشین و بازم مث اب خوردن بهش فروش داشته باشید و همش تو دستتون باشه و ... دوسدارین فروش بیشتری داشته باشین و باز خیلی چیزا . اما جواب دومی که میشه نقطه حیاتی هر شرکت ، یعنی لازمه سرطانی شدن چیه ؟ ***** ! شما اگه یه **** خوبی باشی میتونی بهترین نتیجه و بازدهی رو از سازمان خودت داشته باشی . نیازمند بهترین بازدهی چی هست ؟ مشتری بیشتر ، فروش بیشتر ، شریک شدن با مشتری ( بحث شریک شدن با مشتری خودش یه مقاله میطلبه که بنویسم اما جزئی بگم یعنی اینکه وقتی خدماتی رو به مشتری ارائه میدی خودتو بزاری جای اون ، یعنی ایا وقتی این جنس رو فروشنده ای خریده ای ایا به سرت کلاه رفته ؟ ایا راضیت میکنه ؟ متوجه شدین که ؟ ) و بعد خیلی مثال های دیگه . خب شما خودتون هم مطرح کردید که بر فرض مثال 10 میلیون بر نت سرمایه گذاری کنی و مشتری جذب کنی و بقول خودتون احتمال اینکه این سرمایه گذاری ( تبلیغات ) تبدیل به مشتری های واقعی بشه خیلی بیشتره . خب شما خودتون راه خودتونو نشون دادید و تضمین کردید که سرمایه گذاری در نت ، بر خلاف میل شما ریسک پذیر نمی باشد .
حالا شما بیا دنبال ایده های جدید باش که چجوری از نت مشتری پیدا کنی ( چون به مشتری نیاز داری و مشتری که هدفمند به سایت شما اومده باشه پس صد در صد میشه مشتری واقعی ) خب شما باید دنبال اینجور چیزا باشین نه تو فکر چیلتر شدن سایتتون ! چون سایت شرکتی رو کجا دیدی چیلترش کنن ؟ پس به نظر بنده کافیه رو تخصصی که دارین تو نت هم دنبال گسترش همون تخصص باشین و حرفها و افکاری خود ادمو گول میزنن رو ازشون دوری کنی تا به هدفت برسی .
اگه خواستی یاد بگیری چجوری تو نت سرمایه گذاری کنی و مشتری جذب کنی باز در خدمتم و همینجا بهتون یاد خواهم داد چون وظیفمه ( البته من مثل سایر دوستان نیستم که یه کتاب بنویسم و با پول بفروشم به یکی دیگه یا در قبال کمک به کسی انتظار دریافت چیزی ازش داشته باشم من در توان خودم بصورت رایگان در خدمت هر کسی که بخاد پیشرفت کنه و با پیشرفتش باعث پیشرفت بشریت بشه در خدمتش هستم )
و بد نیست شعارمو بگم تا اصلا نیازی به راهنمایی بار دیگرم نباشد :
(( وقتی میخاهی به نوک قله بری از هزار راه این کوه میتونی بری و فقط یک راه از این هزار راه هست که تو راه به نوک قله میرسونه یا باید 999 راه رو یکی یکی بری تا هزارمی رو پیدا کنی یا اینکه یک هزارم این راه رفتنو بشینی و ایده طرح کنی که کدومش منو صد در صد به نوک قله میرسونه ؟ ))

Last edited:

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
اما ایده ها . قبلش لازمه بگم که شاید جدید نباشن ولی اگه تجربه و سرمایه کافی پشتش باشه احتمال موفقیتش بالاست.
اولیش سایتی هستش که افراد علاقه مند به یادگیری زبان خارجی ( انگلیسی , آلمانی و ... ) میتونن توش عضو بشن ( یه چیزی تو مایه های شبکه های اجتماعی ) ولی تمامی بحث ها و صحبت ها انگلیسی باشه . ماهیانه یه سری قرعه کشی بزارید بین افرادی که عضویت ویژه دارن و جایزه بدید . یه سری مسابقه برگذار بشه . یه سری موضوعات هفتگی ( مثلا ) مشخص بشه و فقط کاربرای ویژه بیان و شرکت کنن و آخرش هم بر اساس نظر سنجی ها و رای کاربرها به شخص برتر جایزه داده بشه . اگه همچین چیزی رو بزنید با چند میلیون تبلیغ به خصوص بین موسسات زبان ( سفیر و ... ) میتونید دانشجو های اونجا رو جذب کنید . اگه بزنید خودم میام و اشتراک ویژه رو میخرم:D
دومیش سایتی هستش که مثل صد ها سایت مشابه فارسی که زده شده عمل میکنه ( در ظاهر ) یعنی مثل سایت های دلتا , ایران فایل و ... ولی با این تفاوت که مثل دلتا میاد و فروش ویژه هم انجام میده . یعنی اول رتبه و بازدید عالی میگیره و بعد میاد با سازنده ها قرارداد فروش میبنده و در ازای فروش هر واحد مسکونی,تجاری یا اداری پورسانت دریافت میکنه. اصلا هدف جذب آگهی ویژه از مردم نیست و هدف اصلی اینه که بازدید بگیرید ( در ازای خدمات رایگان ) و بعد از این طریق کسب درآمد بکنید . حالا اگه شما این رو بزنید نه تنها ما با شما همکاری میکنیم بلکه میتونیم چندین سازنده رو هم متقاعد به همکاری با شما بکنیم . فرضا در ازای فروش هر واحد مسکونی 120 متری با ارزش هر متر 5 میلیون تومان بین 3 تا 5 تومن پورسانت دریافت میکنید . همین فردا هم اگه استارت بزنید فقط با همکاری با ما میتونید بین 60 تا 70 میلیون پورسانت دریافت کنید . علاوه بر این اگه بتونید پروژه مشارکتی معرفی کنید پورسانت های چند ده میلیونی و اگه سرمایه برای ساخت و ساز جذب کنید بازهم پورسانت های میلیونی پرداخت میکنیم . تصمیم داریم دوره های دکوراسیون رو هم بگذرونیم و در ازای تبلیغ ما در سایتتون و معرفی هر کار ( دکور,بازسازی و نوسازی,کابینت و ... ) مبالغی به عنوان پورسانت دریافت خواهید کرد . یعنی تا همین جاش اگه فقط با ما طرف باشید میتونید پورسانت های چند صد میلیونی رو برای خودتون رقم بزنید . چه برسه به اینکه در آینده همزمان با چند نفر کار کنید .
سومیش یه بازی آنلاین اقتصادیه ! یعنی قرار نیست مثل بازی های استراتژیک و ... باشه . شما اگه بتونید بازی آنلاینی بسازید که یک محیط اقتصادی رو شبیه سازی بکنه شاید بتونید توی ایران فرهنگ سرمایه گذاری رو به خوبی جا بندازید و به افراد در قالب بازی این مهارت رو آموزش بدید . فرضا شما توی بازیتون بورس رو شبیه سازی بکنید , خرید و فروش خودرو و ملک , سکه و ارز ( یعنی قیمت روز رو بگیرید و روی سایت منتشر بکنید ) و بعد در انتهای هر ماه به افرادی که بیشترن سود رو کسب کردن جایزه های خوبی رو بدید . سود شما کجاست ؟ شما میتونید سرمایه بدید . یعنی در ازای عضویت هر شخص مبلغی به عنوان سرمایه اولیه بدید و در جریان بازی کاربر ها با انجام وظایف خاصی بتونن سرمایه خودشون رو افزایش بدن و بعد این پول رو سرمایه گذاری بکنن . اونایی هم که دوست دارن بیان و پول مجازی رو بخرن و با اون پول سرمایه گذاری بکنن . البته شاید طبق قوانین کشور این بازی یکجور قمار باشه ولی شما میتونید در قالب یک سایت بین المللی این رو پیاده کنید .
چهارمیش اینه که بیاید یه سایت بزنید که توش کاربر ها بیان و عضو بشن و توش تیم تشکیل بدن . مثلا 100 نفر عضو بشن و اونجا به گروه های 10 نفری تقسیم بشن و با هم دیگه بازی گروهی انجام بدن . مثلا پینت بال . سود شما هم اینجاست که میتونید از باشگاه هیا مرتبط ( مثلا باشگاه های پینت بال ) تبلیغ بگیرید و یا خودتون وجهی رو از اعضا دریافت بکنید و از اون طرف هم با باشگاه های خاصی قرارداد درصدی ببندید و اونا رو به باشگاه معرفی و براشون بلیط تهیه کنید تا بازی بکنن . در ضمن میتونید برای تیم برنده هم یه جایزه در نظر بگیرید تا اعضا تشویق بشن که از طریق شما بلیط بگیرن و تیم تشکیل بدن .
همین تیم ها رو میشه واسه والیبال , فوتبال , بسکت , تنیس و ... هم اجرا کرد.
فعلا همینا به ذهنم میاد . روی هر کدوم میشه مانور بیشتری داد و باهاش بازی کرد , تحلیلش کرد تا به بهترین شکل اجرا بشن .
مهندس خسته نباشی
حالا هی بیا بگو سرمایه گذاری در نت ریسک داره :دی
قربونت برم تو که خودت یه پا social engineer هستی دیگه چی میخای ؟ :دی
عالی بودن واقعا تبریک میگم بهت بسیار عالی بودن .
خودم که به شخص از سومی خیلی خوشم اومد و حقیقتا ایده ی بسیار ناب و توپی هستش صد در صد روش فکر میکنم تا به دوستانی که در ترکیه هستند و عاشق یه همچین کارهایی هستند بهشون پیشنهادی میدم اگر موافق باشن و توجیه سرمایه گذاری بهتری داشته باشه ( که بنظر من هفتاد در صد داره ) میگم باهاتون در تماس باشن تا بیشتر همکاری صورت بگیره .
ایده های بعدی هم عالی بودن حرف نداشتن .
البته این دومی رو با تیم خودم پارسال انجامش دادیم که اینم ادرس وب سایتش emlak.net البته این سایت رو بهینه سازی کردیم ( نه از لحاظ سئو ) و در کنار این با اقای یلدیز پیشنهادی دادیم تا سایت فروش خودرو رو هم داشتن رو بهینه کنن که اونم سپردن به ما که ادرسش اینه : araba.com ... هر دوی این سایت ها تقریبا شبیه اما متفاوت از پیشنهاد دومی شما هستند . ولی طرحتون خوب بود

ارزوی موفقیت دارم براتون .

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
مهندس خسته نباشی
حالا هی بیا بگو سرمایه گذاری در نت ریسک داره :دی
قربونت برم تو که خودت یه پا social engineer هستی دیگه چی میخای ؟ :دی
عالی بودن واقعا تبریک میگم بهت بسیار عالی بودن .
خودم که به شخص از سومی خیلی خوشم اومد و حقیقتا ایده ی بسیار ناب و توپی هستش صد در صد روش فکر میکنم تا به دوستانی که در ترکیه هستند و عاشق یه همچین کارهایی هستند بهشون پیشنهادی میدم اگر موافق باشن و توجیه سرمایه گذاری بهتری داشته باشه ( که بنظر من هفتاد در صد داره ) میگم باهاتون در تماس باشن تا بیشتر همکاری صورت بگیره .
ایده های بعدی هم عالی بودن حرف نداشتن .
البته این دومی رو با تیم خودم پارسال انجامش دادیم که اینم ادرس وب سایتش emlak.net البته این سایت رو بهینه سازی کردیم ( نه از لحاظ سئو ) و در کنار این با اقای یلدیز پیشنهادی دادیم تا سایت فروش خودرو رو هم داشتن رو بهینه کنن که اونم سپردن به ما که ادرسش اینه : araba.com ... هر دوی این سایت ها تقریبا شبیه اما متفاوت از پیشنهاد دومی شما هستند . ولی طرحتون خوب بود

ارزوی موفقیت دارم براتون .
من در خدمتم :general601:
اگه دومی رو توی ایران اجرا کردید و مخصوص تهران و کرج بود میتونیم باهاتون همکاری بکنیم .

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
من در خدمتم :general601:
اگه دومی رو توی ایران اجرا کردید و مخصوص تهران و کرج بود میتونیم باهاتون همکاری بکنیم .
دوست عزیزم قربونت برم من با ایران کاری ندارم یعنی بزار راحت بگم اصلا هیچی تو ایران بلد نیستم که انجام بدم ( خیالتون رو راحت کنم )
اما هر چه قدر به غرب نزذیک بشی میشه بهتر به نتیجه رسید . منم این کارو یکشنبه با تیم در جریان خواهم گذاشت .
فدای تو دوست عزیز

all of

Registered User
لایک‌ها
416
تاپیک خوبیه
علاوه بر اون هر بچه ای توی ایران اومده تو نت . یعنی طرف ه 14 سال نرسیده سایت داره و اسم خودش رو وبمستر میزاره !
اول جواب ایشون رو بدم :
چند تا پست قبل تر گفتی شما وبمستر نیستی پس چجوری میتونی وبمستر رو از غیر وبمستر بشناسی وقتی هنوز نمیدونی کاری که یک وبمستر انجام میده چیه چرا توهین می کنی من نه 14 ساله ام نه 18 ساله که فکر کنی دارم از خودم دفاع میکنم محض اطلاعتون باید بگم میانگین سن وبمستری تو ایران حدود 18 ساله که تاپیکش و اعضای همین انجمن گواهش هستند وبمستر داریم به 16 نرسیده اندازه یک مهندس گوگل اطلاعات داره

از استارتر تاپیک خیلی ممنونم بابت موضوعی که راه انداخته
کم پیش میاد کسی اینقدر راحت ایده ها شو مطرح کنه
اون ایده یوتیوبت خیلی خوب بود حال کردم
متاسفانه فعالیت تو ایران به این راحتی ها هم که میگید نیست مگر یک پشتوانه مالی خوب داشتی وگرنه ایده های خوب زیادن که اکثرا به پشتوان مالی قوی احتیاج دارن من خودم یک ایده خوبی رو در حال اجرا دارم ولی چون پشتوانه مالی قوی ندارم مجبورم از روش های کم هزینه ولی طولانی استفاده کنم
اگه موضوع تاپیک به سمتی بره که دوستان ایده ها و روش های کم هزینه و زودبازده (مثل همین قضیه یوتیوب که گفتید) رو معرفی کنند به نظر به وبمستر های ایرانی بیشتر کمک میشه:)

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
(( کسانی که فکر میکنند اگر ایده ی خود را پیش شخص دیگری فاش کنند دیگر آن ایده از دستش دزیده میشه و افراد دیگری اون ایده رو شروع به بهره برداری و اجرا میکنند در حالی که چنین نیست هر ایده ای که توسط هر شخصی در ذهن او ساخته می شود تنها آن شخص قادر به اجرا و پیشرفت در آن ایده خواهد بود و دیگران راه پیشرفت وی خواهند بود ... ))
این حرف برای مردم سایر کشور ها درست است ولی برای مردم ایران دروغ است. مثلا من به یه نفر ادرس سایت رو دادم رفت همون دامین رو با پسوند دیگه ای اشغال کرد. پس به هیچ وجه تاکید میکنم به هیچ وجه ایده و فکر خود را افشا نکنید

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
تاپیک خوبیه

اول جواب ایشون رو بدم :
چند تا پست قبل تر گفتی شما وبمستر نیستی پس چجوری میتونی وبمستر رو از غیر وبمستر بشناسی وقتی هنوز نمیدونی کاری که یک وبمستر انجام میده چیه چرا توهین می کنی من نه 14 ساله ام نه 18 ساله که فکر کنی دارم از خودم دفاع میکنم محض اطلاعتون باید بگم میانگین سن وبمستری تو ایران حدود 18 ساله که تاپیکش و اعضای همین انجمن گواهش هستند وبمستر داریم به 16 نرسیده اندازه یک مهندس گوگل اطلاعات داره

متاسفانه فعالیت تو ایران به این راحتی ها هم که میگید نیست مگر یک پشتوانه مالی خوب داشتی وگرنه ایده های خوب زیادن که اکثرا به پشتوان مالی قوی احتیاج دارن من خودم یک ایده خوبی رو در حال اجرا دارم ولی چون پشتوانه مالی قوی ندارم مجبورم از روش های کم هزینه ولی طولانی استفاده کنم
اگه موضوع تاپیک به سمتی بره که دوستان ایده ها و روش های کم هزینه و زودبازده (مثل همین قضیه یوتیوب که گفتید) رو معرفی کنند به نظر به وبمستر های ایرانی بیشتر کمک میشه:)
بنده قصد توهین نداشتم و ندارم ولی واقعیت اینه کار بچه بازی نیست .
تا حدودی میدونم وبمستر کیه . بنده هم از همین نسلم . از تقریبا 8 سال پیش که با اینترنت آشنا شدم شروع کردم به گشت و گذار توی اون . چرخیدم و چرخیدم تا اینکه با بلاگفا آشنا شدم و بعدش وبلاگ بازی :D . چند وقت بعدش با کسب درآمد از اینترنت و پی تی سی و سایت های کلیکی و اوکسین ادز و ... آشنا شدم که چون بچه بودم فکر میکردم اینا واقعا پول میدن . اما بعدش فهمیدم این روش ها فقط وقتم رو تلف میکنه :general509: و ترکش کردم . این داستان ها توی 2 3 سال اتفاق افتاد . به خاطر اینکه علاقه شدید به اینترنت و تکنولوژی داشتم (و هنوز هم دارم) باز هم چرخیدم و چرخیدم تا با وردپرس و جوملا و مای بی بی و پرستا و در کل اسکریپت آشنا شدم . واسه خودم باهاشون خودم رو سرگرم میکردم و به عنوان تفریح و وقت گذرونی بهش نیگا میکردم . اون موقع ها سایت هم میزدیم با بچه ها ولی واسه تفریح بود . همش هم به خاطر علاقم به اینترنت بود .
زمان گذشت و گذشت تا اینکه به تازگی ها یه وبسایت زدم برای معرفی کارمون و مرتبط با کارمونه . اصلا وقتی رو هم روش نمیزارم چون قرار نیست هر روز آپدیت بشه . شرکتیه . جایی تبلیغ بکنیم آدرس اون رو هم میزاریم که طرف بیاد اونجا و قشنگ مطالب رو بخونه و باهامون آشنا بشه .
به جز اون 2 3 سالی که گفتم هیچ وقت دیگه سمت کارای کلیکی و همکاری در فروش و کلا کسب درآمد اینترنتی نرفتم و دنبال همچین کارایی نبودم . اما از روش هاش جا نموندم . با توجه به علاقم هم گاهی اوقات یه چیزایی به ذهنم میاد ( ایده ) ولی چون من دنبال این کار ها نیستم و خودم رو وبمستر نمیدونم سمتش نمیرم . از طرفی هم درآمد کمی داره و از طرفی ریسک بالا ( نظر شخصی منه ). واسه همین ترجیح دادم سرمایه گذاریم و کارم 100 در 100 مرتبط با دنیای فیزیکی باشه . از اینترنت هم برای تبلیغات , معرفی کارم , دور نموندن از خبر ها و تکنولوژی های روز , یادگیری چیزایی که دوست دارم , تحقیق و ... استفاده میکنم .
زیاد آنلاین میشم . نه به خاطر اینکه بیکار باشم . به خاطر اینکه عاشق اینترنتم . سر ساختمون میرم از وای فای واسه آن شدن استفاده میکنم ( مبین نت ) , میرم دانشگاه از اینترنت استفاده میکنم . میام خونه سریع آن میشم . اگه جایی هم باشم که اینترنت نیست از اینترنت گوشی استفاده میکنم با اینکه سرعت افتضاحی داره .
خوب اینا رو گفتم واسه چی ؟ واسه اینکه کمی هم با سابقه بنده توی اینترنت آشنا بشید که همچین صفر کیلومتر هم نیستم . وقتی میگم وبمستر نیستم به خاطر اینه که من خودم رو واقعا وبمستر نمیدونم . چون برنامه نویسی بلد نیستم و خیلی از مسائل تخصصی رو بهشون مسلط نیستم ولی میتونم واسه خودم سایت راه بندازم , مدیریت بکنم , از سئو سر درمیارم , میدونم کی به کیه , تا حدودی میدونم از چه روش هایی میشه تو اینترنت پول دروورد و کمی هم ایده پردازم.
اما یکی هست که در حد منه ولی خودش رو وبمستر میدونه . حالا چرا اینو میگم ؟! دیدم که طرف با ساختن یه ساختمون خودش رو سازنده میدونه در صورتی که فقط یه موجود مزاحم و خراب کاره که کاری جز گند زدن به همه چی و ساخت بی کیفیت بلد نیست . دیدم که طرف خودش رو پولدار حساب میکنه به خاطر این که پولدار ندیده . دیدم که طرف خودش رو آخر قدرت بدنی میدونه چون تا حالا با کسی در نیوفتاده اگه دعوا بشه دماغشو بگیرن جونش در میاد . و خیلی دیدم های دیگه...
ببین دوست عزیزم باید واقع بین باشی دیگه . اونی که وبمستره و ادعای 10 سال وبمستری داره چرا هیچی نشده ؟؟؟!!! فیسبوک کی افتتاح شد ؟ تراوین ایران کی ؟ آپارات کی ؟ کلوب کی ؟ همین گوگل کی افتتاح شد ؟ یاهو چی ؟ بلاگفا , میهن بلاگ , ایستگاه , دیوار , شیپور , پونیشا و ...
این همه شرکت و سایت های موفق داریم چرا اونی که 10 ساله وبمستره نتونسته مثل اونا بشه ؟ به خاطر اینکه فکر میکنه وبمستره . وبمستری رو توی سایت تفریحی زرد , سایت موزیک و فیلم و فروش شی*لتر*شک*ن , کار با همکاری در فروش و سایت های کلیکی و پاپ آپ میدونه !
اونی که واقعا بلد باشه پول دراره , اونی که واقعا وبمستره نیازی به کلاهبرداری نداره . پاپ آپ باز نمیشه که توش نوشته
" شما برنده شدید ! اگر این صفحه را ببندید تخفیف شامل حال شما نمیشه و ... "
شما به این چی میگید ؟ من به این میگم گدایی مدرن و 100 در 100 رد میکنم . اگه جنس با کیفیت فروخته بشه بده ؟ باید آشغال بفروشن و مردم رو گول بزنن که این کالا اصله و کیفیتش عالیه ؟ باید طرف رو گول بزنن که این جایزست و به هر کسی نمیدن ؟ آیا این پاپ آپ نیست و برای هر آی پی مشخص نمیکنن که در هر ساعت چند بار باز شه ؟ این یعنی دزدی .
دی جی کالا واقعا کار میکنه یا اون سایت در پیت که باهاش 100 تا پاپ آپ باز میشه ؟ الانم که مد شده یه سری سایت های خبر خوان که سرقت بازدید کننده میکنن و با پاپ آپاشون فحش کاربرارو دریافت میکنن :D
اگه واقعا کسی بتونه با سن کم درآمد درست و حسابی داشته باشه ( یعنی یا جنسی رو بفروشه یا خدماتی ارائه بده و ... ) هرچند ناچیز واقعا وبمستره حتی اگه زیر 15 باشه و بنده به شخصه نوکرشم.

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
این حرف برای مردم سایر کشور ها درست است ولی برای مردم ایران دروغ است. مثلا من به یه نفر ادرس سایت رو دادم رفت همون دامین رو با پسوند دیگه ای اشغال کرد. پس به هیچ وجه تاکید میکنم به هیچ وجه ایده و فکر خود را افشا نکنید
دوست عزیز به نظر بنده ایده تنها کافی نیست . بلکه عوامل دیگه ای مثل تجربه , تخصص , مهارت , سرمایه , مدیریت و ... هم تاثیر گذاره .
توی دنیای فیزیکی پز از مشاغل مشابه ولی اونی برندست که حرفه ایه .
همیشه ایده جدید لازمه موفقیت نیست .
ایستگاه رو چند سال قبل زدن و موفق شده . بعدش هزاااار تا سایت مشابه زده شد ولی نیاز روز , ایران تجارت , دیوار , شیپور و چندتا سایت دیگه هم موفق شدن حتی از اون ایستگاه هم موفق تر . ایده خاصی هم نداشتن و همون قبلیه بوده .
تو یه خیابون چند صد متری ده ها مغازه مشابه هست ولی اونی موفقه که آدم اون کار باشه و نسبت به بقیه برتری داشته باشه

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
درود بر شما دوست عزیزم .
منم با شما موافقم . اما تا کی ؟ باید من و امثال شماها که منطق لااقل حالیمون میشه زیرساختی ایجاد کنیم تا فرهنگمون بالا بره ... و مهم تر اینکه بنده عرض کردم شما وقتی ایده ای رو به کسی میدین باید شکرگزار هم باشید که رفته ایده یا چیزی رو که مطرح ساخته اید رو درجا اجرا کرده ( همین بحث دامین شما ) . خب دوست عزیز من الان باید از با مد و ایده ی جدید پیش رفت ... الان پس بشین و فکر کن و یه دامین خوب پیدا کن که بی معنی هم باشه عیب نداره اما قابل برند سازی باشه یعنی یه چیزی که تک باشه و چیزی هم تک باشه یا بقول یارو گفتنی اولین باشه همیشه برترین هست . الان دوست من دامین تک توییچ رو چند هفته پیش من بهش پیشنهاد دادم درجا خرید techtwitch.com همین توییچ رو گوگل خریده و بعد از چندماه خواهید دید که چقدر twitch.tv مشهور میشود مثل ایسنتاگرام و ... حالا یعنی منکه اینو گفتم شما بیایید twitch.ir , techtwitch.ir , net و همه ی پسوندهاشو بخرین . یعنی من ضرر کردم ؟ نخیر خوشحال میشم چون به فکر ایده و دامین جدید میفتم تا بهتر از این باشه .
موفق باشید

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
تاپیک خوبیه

اول جواب ایشون رو بدم :

دوست عزیز بسیار سپاسگزارم از حضور شما .
فرمایش شما هم درست هستش اما جناب davodmg من مطمنم که منظور بدی در بیان 14 ساله نداشتند . اما در کل با شما نیز موافقم .
همین بحث یوتیوب که ذکر شد من این رو در جواب راهنمایی که مدیر محترم poppop.ir خواستند ارائه دادم اما شاید ایشون خوششون نیاد و فرد محترمی مثل شما بیایید و این ایده رو اجرایی کنید و به ثمر نیز برسید .
و در ضمن جناب فرشاد حیدری ، بنده و جناب davodmg ایده هایی رو مطرح کردیم . شما زمانی میتونید انتظار شنیدن و ابراز ایده های دیگری از کاربران و وبمستران دیگر داشته باشید که خودتون نیز ابراز کنید و ایده ای که همین الان در ذهن داری رو به همه بگی اونوقت باید از بقیه انتظار داشته باشی . نترس ایدتو بگو و اگر دیدی یکی دیگه این ایده ای که میگه خیلی ناب و نیاز به سرمایه هست و براش حتی احتمالا خیلی زحمت کشیدی رو مفتی همینجا مطرح کن و اگه یکی بره اینو قبل شما اجرا کنه بسیار خوشحال باش چون وقتی اون ایده اجرا بشه شما نقطه مثبت و ضعف و قوت اون ایدتو متوجه میشی و دیگه ایده ای بهتر از این ایده ی فعلی به ذهنت خواهد امد تا ضعف این یکی رو نداشته باشه . مطمن باش . نترس . ایدتو بگو بازم میگم ایدتو بگو نترس . لااقل از من یکی و مهندس حیدری جواب هایی میشنوی که ایدتو قویتر خواهی کرد و حتی امکانش هست زمان رسیدن به اون کمتر خواهد شد . بگو نترس

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
بنده قصد توهین نداشتم و ندارم ولی واقعیت اینه کار بچه بازی نیست .
تا حدودی میدونم وبمستر کیه . بنده هم از همین نسلم . از تقریبا 8 سال پیش که با اینترنت آشنا شدم شروع کردم به گشت و گذار توی اون . چرخیدم و چرخیدم تا اینکه با بلاگفا آشنا شدم و بعدش وبلاگ بازی :D . چند وقت بعدش با کسب درآمد از اینترنت و پی تی سی و سایت های کلیکی و اوکسین ادز و ... آشنا شدم که چون بچه بودم فکر میکردم اینا واقعا پول میدن . اما بعدش فهمیدم این روش ها فقط وقتم رو تلف میکنه :general509: و ترکش کردم . این داستان ها توی 2 3 سال اتفاق افتاد . به خاطر اینکه علاقه شدید به اینترنت و تکنولوژی داشتم (و هنوز هم دارم) باز هم چرخیدم و چرخیدم تا با وردپرس و جوملا و مای بی بی و پرستا و در کل اسکریپت آشنا شدم . واسه خودم باهاشون خودم رو سرگرم میکردم و به عنوان تفریح و وقت گذرونی بهش نیگا میکردم . اون موقع ها سایت هم میزدیم با بچه ها ولی واسه تفریح بود . همش هم به خاطر علاقم به اینترنت بود .
زمان گذشت و گذشت تا اینکه به تازگی ها یه وبسایت زدم برای معرفی کارمون و مرتبط با کارمونه . اصلا وقتی رو هم روش نمیزارم چون قرار نیست هر روز آپدیت بشه . شرکتیه . جایی تبلیغ بکنیم آدرس اون رو هم میزاریم که طرف بیاد اونجا و قشنگ مطالب رو بخونه و باهامون آشنا بشه .
به جز اون 2 3 سالی که گفتم هیچ وقت دیگه سمت کارای کلیکی و همکاری در فروش و کلا کسب درآمد اینترنتی نرفتم و دنبال همچین کارایی نبودم . اما از روش هاش جا نموندم . با توجه به علاقم هم گاهی اوقات یه چیزایی به ذهنم میاد ( ایده ) ولی چون من دنبال این کار ها نیستم و خودم رو وبمستر نمیدونم سمتش نمیرم . از طرفی هم درآمد کمی داره و از طرفی ریسک بالا ( نظر شخصی منه ). واسه همین ترجیح دادم سرمایه گذاریم و کارم 100 در 100 مرتبط با دنیای فیزیکی باشه . از اینترنت هم برای تبلیغات , معرفی کارم , دور نموندن از خبر ها و تکنولوژی های روز , یادگیری چیزایی که دوست دارم , تحقیق و ... استفاده میکنم .
زیاد آنلاین میشم . نه به خاطر اینکه بیکار باشم . به خاطر اینکه عاشق اینترنتم . سر ساختمون میرم از وای فای واسه آن شدن استفاده میکنم ( مبین نت ) , میرم دانشگاه از اینترنت استفاده میکنم . میام خونه سریع آن میشم . اگه جایی هم باشم که اینترنت نیست از اینترنت گوشی استفاده میکنم با اینکه سرعت افتضاحی داره .
خوب اینا رو گفتم واسه چی ؟ واسه اینکه کمی هم با سابقه بنده توی اینترنت آشنا بشید که همچین صفر کیلومتر هم نیستم . وقتی میگم وبمستر نیستم به خاطر اینه که من خودم رو واقعا وبمستر نمیدونم . چون برنامه نویسی بلد نیستم و خیلی از مسائل تخصصی رو بهشون مسلط نیستم ولی میتونم واسه خودم سایت راه بندازم , مدیریت بکنم , از سئو سر درمیارم , میدونم کی به کیه , تا حدودی میدونم از چه روش هایی میشه تو اینترنت پول دروورد و کمی هم ایده پردازم.
اما یکی هست که در حد منه ولی خودش رو وبمستر میدونه . حالا چرا اینو میگم ؟! دیدم که طرف با ساختن یه ساختمون خودش رو سازنده میدونه در صورتی که فقط یه موجود مزاحم و خراب کاره که کاری جز گند زدن به همه چی و ساخت بی کیفیت بلد نیست . دیدم که طرف خودش رو پولدار حساب میکنه به خاطر این که پولدار ندیده . دیدم که طرف خودش رو آخر قدرت بدنی میدونه چون تا حالا با کسی در نیوفتاده اگه دعوا بشه دماغشو بگیرن جونش در میاد . و خیلی دیدم های دیگه...
ببین دوست عزیزم باید واقع بین باشی دیگه . اونی که وبمستره و ادعای 10 سال وبمستری داره چرا هیچی نشده ؟؟؟!!! فیسبوک کی افتتاح شد ؟ تراوین ایران کی ؟ آپارات کی ؟ کلوب کی ؟ همین گوگل کی افتتاح شد ؟ یاهو چی ؟ بلاگفا , میهن بلاگ , ایستگاه , دیوار , شیپور , پونیشا و ...
این همه شرکت و سایت های موفق داریم چرا اونی که 10 ساله وبمستره نتونسته مثل اونا بشه ؟ به خاطر اینکه فکر میکنه وبمستره . وبمستری رو توی سایت تفریحی زرد , سایت موزیک و فیلم و فروش شی*لتر*شک*ن , کار با همکاری در فروش و سایت های کلیکی و پاپ آپ میدونه !
اونی که واقعا بلد باشه پول دراره , اونی که واقعا وبمستره نیازی به کلاهبرداری نداره . پاپ آپ باز نمیشه که توش نوشته
" شما برنده شدید ! اگر این صفحه را ببندید تخفیف شامل حال شما نمیشه و ... "
شما به این چی میگید ؟ من به این میگم گدایی مدرن و 100 در 100 رد میکنم . اگه جنس با کیفیت فروخته بشه بده ؟ باید آشغال بفروشن و مردم رو گول بزنن که این کالا اصله و کیفیتش عالیه ؟ باید طرف رو گول بزنن که این جایزست و به هر کسی نمیدن ؟ آیا این پاپ آپ نیست و برای هر آی پی مشخص نمیکنن که در هر ساعت چند بار باز شه ؟ این یعنی دزدی .
دی جی کالا واقعا کار میکنه یا اون سایت در پیت که باهاش 100 تا پاپ آپ باز میشه ؟ الانم که مد شده یه سری سایت های خبر خوان که سرقت بازدید کننده میکنن و با پاپ آپاشون فحش کاربرارو دریافت میکنن :D
اگه واقعا کسی بتونه با سن کم درآمد درست و حسابی داشته باشه ( یعنی یا جنسی رو بفروشه یا خدماتی ارائه بده و ... ) هرچند ناچیز واقعا وبمستره حتی اگه زیر 15 باشه و بنده به شخصه نوکرشم.
بسیار سپاسگزارم . DAVODMG جان دوست عزیزم حرف شما حق و منطقی هست . بسیار خوشحالم که شما هم با بنده هم عقیده شدید .
واقعا بقول زبون کوچه بازاری لایک داری دادا.
خب ، DAVODMG جان دوست عزیز و محترم بنده ، مشکل رو بیان نمودید اما چاره رو نه ؟
چاره چیه ؟ چیکار کنیم ؟ تا کی اینجور باشیم ؟ قبول داری که جواب همه ی این سوالا تغییر زیرساخت ها هستش ؟ قبول دارین که اگه بخواهیم ایده های نو ایجاد کنیم اونوقت چه کمکی در پیشرفت های خود و سایرین کرده ایم ؟
بگذارید بنده عرض کنم که قرار بود بعد از مشورت با مهندس حیدری در این تاپیک به همه عرض کنم . بنده با فتا و دوستانی که واقعا در حق پیشرفت نتورکینگ ایران فعال هستند و واقعا این نتورکینگ ایران هر چه بد خوب باشد باز مدیون انها هستیم . خلاصه بنده طبق ملاقاتی که با ایشان داشتم به نتیجه ای رسیدیم تا اینده ای نه چندان دور ( انشالا اگه پیشرفت همکاری وبمستران برای تشکیل تیم خوب پیش بره ) قرار شده که یک تیم حرفه ای و واقعا سازمان یافته از رهبران نتورکینگ ایران ایجاد کنیم تا هر چه که در غرب در نتورکینگ شاهد هستیم باور کنید از انها هم برتر باشیم . چون نتورکینگ خط و مرز نمیشناسه میتونی دنیا رو تصرف کنی اما باید همت و پیوستگی باشه . البته با اجرای این تیم هدف این نیست که مانع پیشرفت استارتر ها شویم چنان نیست ! بلکه بانی پیشرفت انها خواهیم شد .
کارهایی نکنیم که باعث خجالت ها شود .
دیگه حرف باز شد باید بگم
بنده با خیلی از مدیران ارشد دانشگاه تهران که بنده ی حقیر هم زیر استادی ایشان دانشجو هستم ، یک جلسه ی 6 روزه تشکیل دادیم و علت ها و ضعف های مدیریتی و پیشرفتی نتورکینگ در ایران رو مورد بررسی قرار دادیم . تنها نتیجه ای که بیش از همه چیز ما رو درگیر خودش کرد این بود : مشکل تبلیغات دهی و تبلیغات گیری
راه حل :
اول اینو عرض کنم سپس راه حل رو . قبول دارید که مانع پیشرفت نتورکینگ ایران وبمستران هستند ؟ وبمسترانی که کارها و خرج هایی میکنند که اینحا مطرح بشه همه ی انها با خیلی مشکلات روبرو میشوند که انشالا انها هم رسیدگی خواهند شد
اگه به وبمستر درآمد خوبی مهیا شود دزدی میکنه ؟ ( قصد تهمت ندارما منظورم از دزدی همین یدونه پاپ اپ و دیگران پیش کش ) بنظرم به جواب راه حل خودتون رسیده باشید
راه حل اصلی راه اندازی روش های تبلیغات اینترنتی جدید هستش
هم اکنون چندین شبکه ی تبلیغات اینترنتی در ایران به تازگی شروع به فعالیت کرده اند که خود آنها نیز دزد نباشند لااقل درست کار نمیکنند .
اگر در راه اندازی شبکه ی تبلیغات ایرنتی جدید کوشا باشیم و ایده هایی نوین عرضه کنیم اونوقت این تبلیغات هم بازدهی بالایی خواهند داشت هم باعث درآمد بالا و راضی کننده به تبلیغ گیر و وبمستر خواهد شد .
مثلی عرض کنم : شما به عنوان تبلیغ دهنده چه جایی میرید تبلیغ بدهید ؟ جایی که بازدهی داشته باشه !
حال این تبلیغات اگه مهندسی شده باشند دیگه مشکلات فعلی رو نخواهیم داشت
حال حساب کنید چندین سرویس پاپ اپ بخواهند شروع به فعالیت کنند ، اگر طبق اصول پیش نروند ابتدا اینکه قبل از کلاهبرداری از دیگران شکست میخورند و راهی به کلاهبرداری نخواهد ماند ! سپس اینکه بدبختی خودشون رو امضا خواهند کرد . چون دیگه اونوقت همه چیز میفته رو فرم خودش . هر کسی ایده ی جدید داشته باشه میاد سر کار و وبمستری !
اگه همین یدونه راه حل اجرایی بشه شاهد اجرای قوانین کپی رایت در اینترنت نیز خواهیم شد . یعنی همین بسه ! یکی که زحمت میکشه مطلب ، مقاله یا هر چیزی در نت ارائه میده دیگه ششدانگ مال خودشه ضرر کنه برا خودشه سود هم کنه برا خودشه !
امیدوارم با همبستگی و همت بین وبمستران عزیز بتوانیم زیر ساخت ها را تغییر داده و شاهد رشد و نبوغ شبکه ی نت در خاک عزیزمان ایران باشیم و در دنیا حرف اول رو بزنیم .
دوستان عزیز بازم میگم خوب فکر کنیم ضرری نداره .
موفق باشید عزیزان

polad alemdar

Registered User
لایک‌ها
88
یکی از دوستان عزیز بنام TABRIZ411 سوالی از بنده داشتند که سایتشون در هر روز 400-500 تا از گوگل ورودی داره و کارشون گذاشتن عکس بازیگران در سایت خودشون هست و راهنمایی و ایده خواستن که چجوری پیشرفت کرده و صاحب درآمد شوند ؟
حال جواب بنده به شرح زیر بوده است : ( این جوابی که بنده عرض میکنم تنها نظر شخصی بنده هستش و قصد بی احترامی یا چیز دیگری نبوده است )

سلام عزیز قارداشیم وقتین خیر اولسون .
ببین دوست عزیز و همشهری عزیزم ، خدا وکیلی هدفت از گذاشتن چندتا عکس تو سایتت چی هست ؟ اصلا ببین قربونت برم گیریم روزانه 100 هزار بازدیدکننده داشتی اخرش چی میشه ؟ میگن فلانی تو سایتش عکس میزاره ؟ اخه اینم شد کار ؟ نه خداوکیلی قشنگ بشین فکر کن ببین اخه ارزش داره ؟ اگه ارزش داره منم بیام دست به دست باهم عکس بزاریم تو سایت !!!
داداش من اگه میخای پیشرفت کنی ، البته بگما ما تبریزی ها از هم دیگه حرف گوش نمیکنیم چون خصلتمون اینجوره . خلاصه بنده وظیفمه بگم .
اول اینکه بیا تو تاپیک مطالب جدیدی که دوستان ارائه داده اند رو یکی یکی به دقت بخون اگه تونستی اصلا تا شب یا حتی صبح فردا نخواب و چندین بار بخون !
بعد قشنگ بیا تو تاپیک ، بگو عاقا من تواناییم این هست ( نترس نمیگن فلان کس بی لیاقت هست ) بگو من تواناییم این هست میخام وبمستر بشم میخام تو نت کسب و کار کنم صاحب شغل اصلی بشم ... اونوقت من که عددی نیستم هزاران نفر خدا شاهده راه ها و ایده هایی نشونت میدن به بهترین نتایج برسی .
خودتو بزار جای من ، کسی بیاد بگه من سایتی دارم که عکس بازیگران رو توش میزارم ! ( یعنی میرم از جاهای دیگه کپی میکنم میزارم تو سایتم ) ببین چی میگن بهت ؟
اخه اگه عکاس بودی و خودت زحمت میکشیدی اونوقت ادم میگفت ارزش داره حساب کن دیگه یکی من خودم میشدم کاربر دائمی تو ! چون میرفتی عکس میگفرتی نمونش با بازیگران ، از رویدادهای جدید ، از چیزهای جالب ، اونوقت کافی بود یکی یکبار به سایت تو سر بزنه دیگه مثل گوگل هر روز تو سایتت بود ! و این خیلی پیشرفت ها برای تو به ارمغان می آورد . از درآمد حداقل 5-6 میلیونی گرفته تا درآمد بالای 10 میلیون ! که صد در صد هم شدنی هست . اما دیگه کپی پیست کردن عکس از سایت 1 به سایت خودت نمیشه کسب و کار اینترنتی . اینم ایده ی من یا بطور کلی راهنمایی من .
بازم عرض میکنم بهت ( تبریزی هم هستی که دیگه جات رو چشم های بنده هستش ) قشنگ فکر کن بگو چکاری تو نت شروع کنم که تک هست ! و خودتم میدونی که همه دنبال تک ها هستند ! اگه تو چیزی ایده بریزی و اولین باشی این شعاره میشی برترین و بهترین .
موفق باشی عزیزم و همشهری گلم.
( جواب سوال شما در تاپیک هم ذکر می شود تا دوستان دیگر نیز مشاهده کنند . با تشکر )

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
بسیار سپاسگزارم . DAVODMG جان دوست عزیزم حرف شما حق و منطقی هست . بسیار خوشحالم که شما هم با بنده هم عقیده شدید .
واقعا بقول زبون کوچه بازاری لایک داری دادا.
خب ، DAVODMG جان دوست عزیز و محترم بنده ، مشکل رو بیان نمودید اما چاره رو نه ؟
چاره چیه ؟ چیکار کنیم ؟ تا کی اینجور باشیم ؟ قبول داری که جواب همه ی این سوالا تغییر زیرساخت ها هستش ؟ قبول دارین که اگه بخواهیم ایده های نو ایجاد کنیم اونوقت چه کمکی در پیشرفت های خود و سایرین کرده ایم ؟
بگذارید بنده عرض کنم که قرار بود بعد از مشورت با مهندس حیدری در این تاپیک به همه عرض کنم . بنده با فتا و دوستانی که واقعا در حق پیشرفت نتورکینگ ایران فعال هستند و واقعا این نتورکینگ ایران هر چه بد خوب باشد باز مدیون انها هستیم . خلاصه بنده طبق ملاقاتی که با ایشان داشتم به نتیجه ای رسیدیم تا اینده ای نه چندان دور ( انشالا اگه پیشرفت همکاری وبمستران برای تشکیل تیم خوب پیش بره ) قرار شده که یک تیم حرفه ای و واقعا سازمان یافته از رهبران نتورکینگ ایران ایجاد کنیم تا هر چه که در غرب در نتورکینگ شاهد هستیم باور کنید از انها هم برتر باشیم . چون نتورکینگ خط و مرز نمیشناسه میتونی دنیا رو تصرف کنی اما باید همت و پیوستگی باشه . البته با اجرای این تیم هدف این نیست که مانع پیشرفت استارتر ها شویم چنان نیست ! بلکه بانی پیشرفت انها خواهیم شد .
کارهایی نکنیم که باعث خجالت ها شود .
دیگه حرف باز شد باید بگم
بنده با خیلی از مدیران ارشد دانشگاه تهران که بنده ی حقیر هم زیر استادی ایشان دانشجو هستم ، یک جلسه ی 6 روزه تشکیل دادیم و علت ها و ضعف های مدیریتی و پیشرفتی نتورکینگ در ایران رو مورد بررسی قرار دادیم . تنها نتیجه ای که بیش از همه چیز ما رو درگیر خودش کرد این بود : مشکل تبلیغات دهی و تبلیغات گیری
راه حل :
اول اینو عرض کنم سپس راه حل رو . قبول دارید که مانع پیشرفت نتورکینگ ایران وبمستران هستند ؟ وبمسترانی که کارها و خرج هایی میکنند که اینحا مطرح بشه همه ی انها با خیلی مشکلات روبرو میشوند که انشالا انها هم رسیدگی خواهند شد
اگه به وبمستر درآمد خوبی مهیا شود دزدی میکنه ؟ ( قصد تهمت ندارما منظورم از دزدی همین یدونه پاپ اپ و دیگران پیش کش ) بنظرم به جواب راه حل خودتون رسیده باشید
راه حل اصلی راه اندازی روش های تبلیغات اینترنتی جدید هستش
هم اکنون چندین شبکه ی تبلیغات اینترنتی در ایران به تازگی شروع به فعالیت کرده اند که خود آنها نیز دزد نباشند لااقل درست کار نمیکنند .
اگر در راه اندازی شبکه ی تبلیغات ایرنتی جدید کوشا باشیم و ایده هایی نوین عرضه کنیم اونوقت این تبلیغات هم بازدهی بالایی خواهند داشت هم باعث درآمد بالا و راضی کننده به تبلیغ گیر و وبمستر خواهد شد .
مثلی عرض کنم : شما به عنوان تبلیغ دهنده چه جایی میرید تبلیغ بدهید ؟ جایی که بازدهی داشته باشه !
حال این تبلیغات اگه مهندسی شده باشند دیگه مشکلات فعلی رو نخواهیم داشت
حال حساب کنید چندین سرویس پاپ اپ بخواهند شروع به فعالیت کنند ، اگر طبق اصول پیش نروند ابتدا اینکه قبل از کلاهبرداری از دیگران شکست میخورند و راهی به کلاهبرداری نخواهد ماند ! سپس اینکه بدبختی خودشون رو امضا خواهند کرد . چون دیگه اونوقت همه چیز میفته رو فرم خودش . هر کسی ایده ی جدید داشته باشه میاد سر کار و وبمستری !
اگه همین یدونه راه حل اجرایی بشه شاهد اجرای قوانین کپی رایت در اینترنت نیز خواهیم شد . یعنی همین بسه ! یکی که زحمت میکشه مطلب ، مقاله یا هر چیزی در نت ارائه میده دیگه ششدانگ مال خودشه ضرر کنه برا خودشه سود هم کنه برا خودشه !
امیدوارم با همبستگی و همت بین وبمستران عزیز بتوانیم زیر ساخت ها را تغییر داده و شاهد رشد و نبوغ شبکه ی نت در خاک عزیزمان ایران باشیم و در دنیا حرف اول رو بزنیم .
دوستان عزیز بازم میگم خوب فکر کنیم ضرری نداره .
موفق باشید عزیزان
متشکر
بله به نظر منم مشکل اینه که کمتر کسی حاضر میشه در اینترنت تبلیغ بده اون هم به این دلیل که هنوز اعتمادش جلب نشده .
به نظر بنده تبلیغ در اینترنت بازدهی مطلوبی داره . اگه حتی یه سیستم تبلیغات کلیکی بیاد و حتی ایده جدیدی هم نداشته باشه و فقط و فقط درست کار بکنه بیشتر مشکلات حله . خودتون هم حق بدید . فرضا من بخوام 10 میلیون توی اینترنت تبلیغ بکنم . اگه بخوام به سایت های کوچیک تبلیغ بدم باید با 30 تا 40 تا سایت کوچیک و متوسط طرف باشم . علاوه بر این هیچکدوم آمار درستی نمیدن و اعتماد کردن بهشون سخته . منظورم این نیست بیان تعرفه تبلیغات رو افزایش بدن , منظورم اینه که زیر نظر یه دلال اگهی براشون جذب بشه و بنده فقط با همون یک نفر یا یک شرکت کار بکنم . نه اینکه همزمان با چند ده سایت ارتباط داشته باشم . خوب اینجوری من به کارای مهم ترم نمیرسم .
به نظرم علت اصلی کلاهبرداری هایی که میشه , نداشتن تجربه هستش . طرف میاد سایت پاپ آپ میزنه و چون نمیتونه درست مدیریت بکنه ( به دلیل نداشتن تجربه یا سن کم ) آخرش دخل و خرجش با هم نمیخونه و میزاره میره .
توی دنیای فیزیکی هم همینه . سازنده میاد پیشفروش میکنه . دستمزد و مصالح گرون میشه , حتی اگه نخواد کلاه برداری هم بکنه میزاره میره . سود نمیخواد ولی زندان هم نمیخواد .

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
متشکر از استارتر عزیز . . .
دوست دارم این تاپیک رو پیگیری کنم. مرسی

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
سلام به همه عزیزان
قبل از هز چیز بگم که خیلی از دوستان فکر می کنند که کسب درآمد از اینترنت یعنی پاپ آپ و امثال این روشها ...
دوستان عزیز با دیدن 4تا تبلیغ و یا 4بار کلیک کردن بر روی یک سری تبلیغ کسی پولدار نمیشه و به دوستانی که در این زمینه ها هستند توصیه میکنم دنبال این جور کارهای پوچ و بی ارزش نروند

برای کسب و کار اینترنتی موفق سعی کنید قسمتی از بازار را مورد هدق قرار دهید
به تازگی با دوتا سایت خوب آشنا شدم که به شما دوستان معرفی میکنم
این دو سایت دقیقا تمرکز خود را روی بخشی از بازار گذاشتند / وقتی شما بتوانید در بخش کوچکی فعالیت کنید و در آن بخش بهترین باشید ، سود فوق العاده ای نصیب کسب و کارتان می شود
http://chibepazam.ir/
http://kaghaz-rangi.com/

بالا