برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
و این هم آخریش برای امروز:
سولسشر: ون حال شخصیت قدرتمندیه که یونایتد نیاز داشت.
"(ون حال) برای تیم مثل تنفس یک هوای تازه بوده!
طرفدارها، بازیکن ها، همه به یه شخصیت قدرتمند نیاز داشتن.
میبینیم که درباره بردن لیگ صحبت میکنه، این ذهنیتیه که منچستر یونایتد بهش نیاز داره.
ما نباید درباره سوم و چهارم شدن حرف بزنیم، باید حرف قهرمانی باشه! "
درباره شانس یونایتد برای قهرمانی با توجه به اخلاف امتیاز 8 امتیازی با صدر جدول:
"من سال های زیادی رو در یونایتد بودم برای اینکه بگم اونها نمیتونن (قهرمان شن).
اما در شکار آوریل و مارس.. هیچ وقت نمیدونی! اون موقع همه چیز مشخص میشه!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
منبع تمام خبرها و مصاحبه ها: Goal.com International

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
برای بازی فردا فلینی رو نداریم. دی ماریا هم معلوم نیست بازی کنه. شاو توی تمرینات بوده ولی ظاهرا هنوز آماده نیست. با توجه به مهاجم های غول استون ویلا(آگبونلاهور و بنتکه) امیدوارم به مشکل نخوریم! مخصوصا که فلینی رو هم نداریم.
البته اونها 3 تا هافبک خوبشون رو ندارن. وست وود، کلورلی و ریچاردسون. دفاع راست شون Alan Hutton رو هم ندارن. از بازیکن های خوبشون هست. 4 تا مصدوم دیگه هم دارن.
من امید زیادی به برد دارم ولی نمیشه راحت گفت بردیم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
برای بازی فردا فلینی رو نداریم. دی ماریا هم معلوم نیست بازی کنه. شاو توی تمرینات بوده ولی ظاهرا هنوز آماده نیست. با توجه به مهاجم های غول استون ویلا(آگبونلاهور و بنتکه) امیدوارم به مشکل نخوریم! مخصوصا که فلینی رو هم نداریم.
البته اونها 3 تا هافبک خوبشون رو ندارن. وست وود، کلورلی و ریچاردسون. دفاع راست شون Alan Hutton رو هم ندارن. از بازیکن های خوبشون هست. 4 تا مصدوم دیگه هم دارن.
من امید زیادی به برد دارم ولی نمیشه راحت گفت بردیم.
چی شد؟؟
اونها 3 تا هافبک خوبشون رو ندارن. وست وود، کلورلی!!!!!!!!!!!!!!!!!!:general304::general304::general304::general304::general304::D:D:D:D:D
ما که شانس نداریم، حالا خوبه بازی کنه گل هم بزنه بمون!!!!!!:eek::eek::eek::general107::general107::general107:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
چی شد؟؟
اونها 3 تا هافبک خوبشون رو ندارن. وست وود، کلورلی!!!!!!!!!!!!!!!!!!:general304::general304::general304::general304::general304::D:D:D:D:D
ما که شانس نداریم، حالا خوبه بازی کنه گل هم بزنه بمون!!!!!!:eek::eek::eek::general107::general107::general107:
مقابل ما مجاز نیست بازی کنه چون تو استون ویلا داره قرضی بازی می کنه.
ولی آمارش بد نبوده تو بازی هایی که انجام داده. اکثرا هم یه پای ثابت خط هافبک شون بوده.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بچه ها بازی امروز پخش نمیشه بارسلونا با تیم یکی مانده به ته جدول , کوردوبا بازی داره اونم تو نیوکمپ
باید بشینیم ضعیف کشی و تعداد گلهایی که بارسلونا می زنه رو بشماریم
میگن مردم تو شمارش اعداد مشکل دارن و صدا و سیما می خواد با پخش بازیهای حساس بارسلونا با تیمهای ته جدولی از پایه شمارش اعداد رو آموزش بده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بچه ها بازی امروز پخش نمیشه بارسلونا با تیم یکی مانده به ته جدول , کوردوبا بازی داره اونم تو نیوکمپ
باید بشینیم ضعیف کشی و تعداد گلهایی که بارسلونا می زنه رو بشماریم
میگن مردم تو شمارش اعداد مشکل دارن و صدا و سیما می خواد با پخش بازیهای حساس بارسلونا با تیمهای ته جدولی از پایه شمارش اعداد رو آموزش بده
زرشک، صدا و سیماست دیگه، درکشون فوتبالشون در همین حد، نه اشتباه نکن لیگ زیبا و فوتبالهای زیبا فقط تو لالیگاست...(دار و دسته بارساییشون قدرتمندتره) البته این رو هم بگیم که هفته پیش با ختافه 0-0 کرد، میخواد این دل هوادارشو بدست بیاره با زدن 20 گل به یه بدبخت دیگه...
کلا لیگ های اسپانیا و آلمان شدن مسخره ترین لیگ ها...اصلا ارزش دنبال کردن ندارن چه برسه به پخش زنده...
خوب خدارو شکر چیزی رو زنده از دست نمیدم!!!!! باید برم کلاس...(آخر ترم که میشه همه استادا کلاس فوق العاده میزارن...)

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یوهوهوهوهوهاهاهاها!
کانال + نشون میده بازیو اونم ایچ دی:p
تا مهرداد باشه شیرینگشو تمدید کنه :p
منم که نمیتونم گزارش کنم :D
جان اوانز نشون میده؟:دی ایول

به بچه ها فخر میفروشی؟:دی

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
Winning may be enough for Sir Alex Ferguson at Manchester United, but not for Louis van Gaal...

فعلا که یک صدم دوران فرگی بازی تیم قشنگ نیست!

http://www.goal.com/en-gb/news/2896...lts-but-i-want-the?CMPID=FUK_141220_LVGFergie
بازم Lol.com از خودش تیتر دراورد! بیخودی میخوان دعوا راه بندازن!
کل داستان این بوده که فرگی خواسته دلگرمی بده به ون حال که خوبه که بازیو بردی! ورداشتن چنان تیتری زدن که...!
اتفاقاً من حرفاشو دوست داشتم، همین که دنبال برد مقتدرانس نه فقط سه امتیاز خیلی امیدوار کنندس!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کل بازی های منچستر یا از canal + یا c sport یا canal + family پخش میشه اچدی بازی امرمزم تو سی پلاس پخش میشه
کلاً لایسنس کامل لیگ برترو داره، فقط گزارش لهستانی خیلی رو اعصابه!×

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بازم Lol.com از خودش تیتر دراورد! بیخودی میخوان دعوا راه بندازن!
کل داستان این بوده که فرگی خواسته دلگرمی بده به ون حال که خوبه که بازیو بردی! ورداشتن چنان تیتری زدن که...!
اتفاقاً من حرفاشو دوست داشتم، همین که دنبال برد مقتدرانس نه فقط سه امتیاز خیلی امیدوار کنندس!

حرفاش اره ولی عملش هنوز نه!

MANUTD77

Registered User
لایک‌ها
658
کلاً لایسنس کامل لیگ برترو داره، فقط گزارش لهستانی خیلی رو اعصابه!×
دوست من هوینه دیگه شما دیدن بازی فول اچ دی تیمتو ترجیه نمیدی به شبکه های مسخره ۳ یا ورزش با کیفیت داغون و گزارشگرایی که اسم بازیکنها رو بلد نیستن؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
این جعبه شیطانی bein sport تو ایران هست؟:دی
میشه گرفت، ولی ریسکش زیاده! این همه خرج کنی برادران بزنن سیگنالشو بترکونن! دستت به کجا بنده اونوقت!
دوست من هوینه دیگه شما دیدن بازی فول اچ دی تیمتو ترجیه نمیدی به شبکه های مسخره ۳ یا ورزش با کیفیت داغون و گزارشگرایی که اسم بازیکنها رو بلد نیستن؟
اون که صد در صد! تو بدترین شرایط HD هم نباشه میزنم با همون لهستانی میبینم:D
ولی هنوزم که هنوزه در حسرته اسکای اسپرت یو کی هستیم :D

بالا