برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
صحبت های فرگی درباره مورینیو هم خیلی جالب بود! :D
جداً ناعادلانست!
اون خوش تیپه، موهاش هم که یه چیزی تو مایه های جورج کلونی شده! ولی به نظرم اون مثال خیلی خوبیه (برای یک آدم موفق) 5 تا زبان یا هر چند تا :D میتونه حرف بزنه!
مصاحبه کامل:
http://www.goal.com/en/news/9/engla...ing-its-unfair-ferguson-praises-?ICID=HP_HN_1

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
خب امروز حالمون خوبه یکمی ادعا کنیم:D:D
یعنی من اگه مسئول خرید بازیکن بودما عمرا بعضی از این بازیکن ها الان اینجا بودن .حال میکنم در مورد بعضی از بازیکن ها هرچی گفتم واقعیت در اومده تا الان گفتم این فلینی رو انداختن به تیم با اون قیمت گفتم بلیند خوبه منتها واسه انگلیس بیش از اندازه ناز نازیه زیاد مصدوم خواهد شد از اوانز و اسمالینگ گفتم که اینا نهایتا در حد یکی مثل وز براون بشن که 10 سال تو یه حد نزدیک به متوسط بازی میکنن تیمو به اف میدن بعدشم بای بای دخیا رو که اون فصل اخر فرگوسن که سوتی هم کم نمیداد گفتم این بهترین دروازه بان ممکن واسه ما بود اتلتیکو مادرید هم که بود واقعا دوستش داشتم الان اگه من باشم بجای اینکه اینهمه بدوم دنبال یکی مثل هوملز با همون قیمت فکر کنم بشه زوم کرد رو گزینه هایی مثل گودین و این سیاموس کلمن هم جای یکی از این دوتا احمق باشه به نظرم خوبه ها :D خب فعلا همینا کافیه:D
اووو اصل کاری رو یادم رفت گفتم فرمایلن خریدش خریت هست این همیشه مصدومه یک بازی بازی میکنه 3 ماه مصدومه فعلا که همون یه بازی هم بازی نکرده:D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
AS هم ادعا کرده منچستر دنبال گرت بیله اونم با رقم 150 میلیون یورو :eek:
تیترهای زرد ورزش 3 رو هم داشته باشید فرگی از مورینیو تعریف کرده میگن حسادت :general607:

2.jpg

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
AS هم ادعا کرده منچستر دنبال گرت بیله اونم با رقم 150 میلیون یورو :eek:
تیترهای زرد ورزش 3 رو هم داشته باشید فرگی از مورینیو تعریف کرده میگن حسادت :general607:

مشاهده پیوست 728072
چه انتظاری داری از دارو دسته لیورپولی ها؟؟؟
آرزوشون رفتن رئیس بود که شاید از دست آوردهای منچستر کم کنه، الان که هنوز بعداز رفتنش دوباره تیم داره خودی نشون میده، فشار خیلی زیادی رو دارن تحمل میکنن که اینجوری فشار خودش رو نشون میده...:D:D:D:general304::general304::general304:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
سایت باشگاه یه ویدئو گذاشته از بازی با نیوکاسل که 2 سال پیش در همین روزی که دوباره باهاشون بازی داریم، BOXING DAY، بازی کردیم. تو اون بازی 3 بار عقب افتادیم ولی در نهایت با گل چیچاریتو 4-3 بردیم... اون روحیه تیم که تا لحظه آخر برای برد جنگید فوق العاده بود. امسال هم مقابل چلسی چنین چیزی رو نشون دادیم ولی در کل این روحیه جنگندگی توی تیم کمتر شده.
ویدئو رو ببینید و لذت ببرید :
http://www.manutd.com/en/News-And-F...ter-united-4-newcastle-3-boxing-day-2012.aspx

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
سایت باشگاه یه ویدئو گذاشته از بازی با نیوکاسل که 2 سال پیش در همین روزی که دوباره باهاشون بازی داریم، BOXING DAY، بازی کردیم. تو اون بازی 3 بار عقب افتادیم ولی در نهایت با گل چیچاریتو 4-3 بردیم... اون روحیه تیم که تا لحظه آخر برای برد جنگید فوق العاده بود. امسال هم مقابل چلسی چنین چیزی رو نشون دادیم ولی در کل این روحیه جنگندگی توی تیم کمتر شده.
ویدئو رو ببینید و لذت ببرید :
http://www.manutd.com/en/News-And-F...ter-united-4-newcastle-3-boxing-day-2012.aspx
آره این بازی رو دقیق یادمه چه حالی داد یه سری بازیا تو ذهن آدم می مونه و پاک نمیشه مثل همین بازی یا اون بازی مقابل استون ویلا که با گل زیبای ماکدا برنده شدیم

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
آره این بازی رو دقیق یادمه چه حالی داد یه سری بازیا تو ذهن آدم می مونه و پاک نمیشه مثل همین بازی یا اون بازی مقابل استون ویلا که با گل زیبای ماکدا برنده شدیم
گفتی ماکدا. گلش چه حالی داد. معرکه بود. بعد از اون بازی گفتم وای یک مهرهء تاثیرگذار جدید پیدا کردیم. اما درست برعکس شد. اصلا محو شد این بازیکن :general505:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
d995d4562d70a7b7160065766fbddf6c.jpg

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
گفتی ماکدا. گلش چه حالی داد. معرکه بود. بعد از اون بازی گفتم وای یک مهرهء تاثیرگذار جدید پیدا کردیم. اما درست برعکس شد. اصلا محو شد این بازیکن :general505:
یه زمانی عکس شو با 7 تو اتاقم زده بودم استایل بدنش 20 بود یه ذخیره ی طلایی اما چی شد واقعا
با 7 مقایسه اش میکردن
گل ماچدا یادش ب خیر 7 او بغل کرد فک کنم

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175

841389d2c0f39d72782e63f80200842a.jpg

78fa62c26ef55f8d2b146d270305467a.jpg

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
امیدوارم فقط بخواد رسانه ها رو سرکار بذاره

وگرنه که حماقت محضه! 90 میلیون پوند برای بازیکنی که چندین بار تو دو فصل اخیر مصدوم شده!؟

اصلا بیل سالم! یونایتد تو خط دفاع یه بازیکن درست و حسابی نداره. هافبک ها درست بازی سازی نمیکنن اونوقت این اقا میخواد بره سراغه یه وینگر دیگه!؟ تو فیفا هم ادم انقدر بی منطق عمل نمیکنه!

http://www1.skysports.com/football/...not-for-public-discussion-says-louis-van-gaal

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
امیدوارم فقط بخواد رسانه ها رو سرکار بذاره

وگرنه که حماقت محضه! 90 میلیون پوند برای بازیکنی که چندین بار تو دو فصل اخیر مصدوم شده!؟

اصلا بیل سالم! یونایتد تو خط دفاع یه بازیکن درست و حسابی نداره. هافبک ها درست بازی سازی نمیکنن اونوقت این اقا میخواد بره سراغه یه وینگر دیگه!؟ تو فیفا هم ادم انقدر بی منطق عمل نمیکنه!

http://www1.skysports.com/football/...not-for-public-discussion-says-louis-van-gaal
این بیل و شایعاتش همه جا پخش شده مثل اینکه واقعا یه خبرایی هست , خرید بیل با این قیمت ... چی بگم از جیب ما که نمیره بیرون گور پدر جیب گلیزرها!
چنین انتقالهای سنگینی اگه موفق نباشه به وجه ی باشگاه صدمه می زنه

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
این بیل و شایعاتش همه جا پخش شده مثل اینکه واقعا یه خبرایی هست , خرید بیل با این قیمت ... چی بگم از جیب ما که نمیره بیرون گور پدر جیب گلیزرها!
چنین انتقالهای سنگینی اگه موفق نباشه به وجه ی باشگاه صدمه می زنه
منم نگران مورد دوم هستم

نمونش همین دی ماریا بخوایم با سانچز مقایسش کنیم واقع سانچز در حال حاضر ازش سرتره!

بازیکنی که در خدمت تیمشه

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
منم نگران مورد دوم هستم

نمونش همین دی ماریا بخوایم با سانچز مقایسش کنیم واقع سانچز در حال حاضر ازش سرتره!

بازیکنی که در خدمت تیمشه
کاش دیماریا ی مادریدو با سانچز بارسلونا رو مقایسه کنی
نمیدونم چه بلای سرش اومد

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
کاش دیماریا ی مادریدو با سانچز بارسلونا رو مقایسه کنی
نمیدونم چه بلای سرش اومد

من فقط در مورد افت کیفی حرف نمیزنم

دی ماریا خیلی نسبت به پیراهن یونایتد بی تفاوته!

------------
کلوپ شادمانی ال وی جی تقدیم میکند
جناب فن خال برای اولین بار بعد 27 سال به بازیکنا مرخصی دادن!!!

شما با این روحیه لطفیت بری سازمان ملل موفق تر میشی!

http://www.goal.com/en-gb/news/2896...y-van-gaal?CMPID=FBUK_141223_VanGaalChristmas

تیم تو اوج بود فرگی بازیکنا رو بخاطر اینکه خونه هم میرفتن جریمه می کرد ! دیگه چه زمانی بهتر از الان که خودمونو به صدر جدول نزدیک کنیم؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آخرین خبر:
PSG want to loan Januzaj

Adnan Januzaj, the Belgian winger of Manchester United, is being tracked by PSG with a view to get him on loan. The player is very interested by this opportunity, especially as he it means he could play in the Champions League.
Source: Le Parisien
Thursday, December 25, 2014 09:51​
من یکی که راضی هستم، حداقل بازی بکنه این بچه، قرضی هم که هست، دیگه چی میخوایم...
به شرط اینکه تو قراردادش شرط خرید نزارن...
بجاش هم میتونیم به فکر یه وینگر دیگه باشیم...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
فن خال اخیرا مصاحبه کرده و دلیل استفاده از سیستم 352 رو توضیح داده، گفته بدلیل مصدومیت شاو و رافائل فول بک تخصصی در اختیار نداشته که از سیستم 4 دفاعه استفاده کنه و مجبور بوده از یانگ و والنسیا استفاده کنه که اینها وینگ بک هستن و در کارهای تهاجمی خوبن ولی تواناییهای فول بک تخصصی رو در کارهای دفاعی ندارن.

Last edited:
بالا