برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
برنامه ام تی کا تولز رو نصب کن
بعد فایل ریکاوری رو دانلود کن و به مموری کارت انتقال بده
برنامه ای رو که دانلود کردی رو زاز کن و
ریکاوری اپدیت رو بزن خودش ریکاوری رو نصب میکنه و ری استارت میشه
براژ رفتن به ریکاوری
گوشی رو خاموش کن بعد دکمه پاور گوشی رو بگیر بلافاصله دکمه ولم زیاد صدا رو هم‌بگیر بعد وارد ریکاوری میشه

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
برنامه ام تی کا تولز رو نصب کن
بعد فایل ریکاوری رو دانلود کن و به مموری کارت انتقال بده
برنامه ای رو که دانلود کردی رو زاز کن و
ریکاوری اپدیت رو بزن خودش ریکاوری رو نصب میکنه و ری استارت میشه
براژ رفتن به ریکاوری
گوشی رو خاموش کن بعد دکمه پاور گوشی رو بگیر بلافاصله دکمه ولم زیاد صدا رو هم‌بگیر بعد وارد ریکاوری میشه
دقیقا مشکلم با همین برنامه mtk هست.
اصلا گوشیمو نمیشناسه وانگار نه انگار که وصله.
با rom manege تونستم روش ریکاوری بزنم ولی ریکاوریش خوب نیست و نمیشه باهاش راحت کار کرد.
از سایت need rom هم یه ریکاوری دانلود کردم.ولی از طریق ریکاوری نمیتونه نصبش کنه.برنامه flashtols هم باز گوشی رو نمیشناسه که از اون طریق بتونم ریکاوری رو نصب کنم

behnamomran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بچه ها کسی آی نیو L1 رو گرفته ؟!!!چطوره باطرییش؟!از V3 بهترهه؟!لطفا هرکی گرفته مزیت هاشو بنویسه میخوام بخرم

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان مثل اینکه باتری 2300 اصلی هم واسه این گوشی اومده کسی تهیه کرده؟

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
رام 4.4.4هم برا این inewv3 اومد اما متاسفانه فقط به ظاهر 4.4.4شده همه چیزش عین قبل هست.وهیچ تنوعی تو منو دوربین ایکون مشاهده نشده متاسفانه.

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
اقا یکی طریفه نصب از طریق ریکاوری رو بمن بگه میخوام رام نصب کنم برا اولین بار ازاین طریق .مرسی

digikish.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
نه متاسفانه از طریق wifi نمیشه آپدیت کرد
باید حتما گوشیتون فلش بشه .
به تمامی دوستان پیشنهاد میکنم این رام رو حتما نصب کنن .مصرف باطری واقعا عالی میشه.

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
نه متاسفانه از طریق wifi نمیشه آپدیت کرد
باید حتما گوشیتون فلش بشه .
به تمامی دوستان پیشنهاد میکنم این رام رو حتما نصب کنن .مصرف باطری واقعا عالی میشه.
تغییر دیگه ای هم داشته؟

siavashkhan1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام به همه دوستان
رام 4.4 kitkat ورژن 1.13 رسمی iNew V3 منتشر شد.
http://www.needrom.com/download/inew-v3-v1-1-3/
اینو چند روز پیش نصب کردم 4.2.2 هست
خوشم نیومد از ظاهرش برگردوندم به 4.4 قبلی
الان رفتم تو کار این کاستوم رام
http://www.needrom.com/download/freemeos-persional-final/
ولی نمیدونم چجوری نصب میشه

با تشکر

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
سلام دوستان تا به الان جونم براتون بگه که من بالای هفت رام از رامهای جدید رو نصب کردم وتا دقایقی دیگه مزایا ومعایب یک به یکشون رو براتون توضیح میدم تا الکی رامی رو دانلود نکنید

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
اول مژده بدم به دوستاران رام زوپو.این رام رو با ورژن نهایی وتغیرات بسیار بالا تر وبهتر از رام قبلیش برای دانلود قرار دادندبا نامfreemeos.persional.finalکه البته بصورت بسیار قوی فیلتره که من دانلود ونصبش کردم
مزایا/ضاهر ایکون ها بسیار زیبا/.2/قرار دادن نرم افزاری به نام بیتس در این رام که کیفیت اهنگ رو با قدرت میگم در هدست 100برابرقوی کرده در حد تیم ملی/3/روانی رام بسیار بالا/4/قدرت بالای گیرندگی وافای/5/نگهداری باطری بسیار بالا/6/صفحه کلید شماره گیری بسیار حرفه ایی وبسیار زیبا/7/رابط کاربری بسیار زیبا وحرف ایی که با کشیدن پنجره از بالای گوشی به پایین نمایان میشود/8/حرفه ایی سازی قسمت پیام که فوق العادست/9/منوی تنظیمات بسیار حرفه ایی وبخش بندی شده ورنگارنگ/10/ساپورت زبان فارسی/11/ساپورت کابل فلش/12/وفعال بودن سنسورها عین رام زوپوی قدیمی

معایب/1/تنظیمات بسیار کم دوربین عکاسی وفیلمبرداری /2/کیفیت فیلم برداری اچ دی نه فول اچ دی/3/ساپورت نکردن بعضی از بازیها/4/از کار افتادن سیم دو بعد از نصب.

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
بررسی رام هواوی ابدیت جدید
مزایا/روانی بسیار بالای که روانترین رام موجود برای ای نیو نام گرفته/2/کیفیت بسیار بالای صفحه که بسیار بالاست واقعا/3/دودوربین بصورت پیشفرض در منو با کارایی بسیار بالاتر از رامهای موجود/4/رابط کاربری بسیار بالاهنگام پایین اوردن پنجره به پایین/5/منوی بسیار حرفه اییو زیبا/.6/روت شدن گوشی بعد از نصب بصورت پیشفرض/7/صفحه کلید بسیار زیبا .قدرتمند.وحرفه ایی برای شماره گیری/8/منوی تنظیمات بسیار بسیار بسیار حرف ایی وزیبا والبته ساده/9/حرفه ایی سازیی بسیار بالا در قسمت ار سال پیام./10/بالای چندین تم زیبا از گوشی های برند هواوی دررام بصورت پیشفرض/
معایب/1/ساپورت نکردن کابل فلش/2/حجم بسیار بالای رام که 1گیگ هست/3/از کار افتادن بلوتوث گوشی./4/بالا امدن گوشی با نام برند هوواوی یعنی هونور

siavashkhan1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اول مژده بدم به دوستاران رام زوپو.این رام رو با ورژن نهایی وتغیرات بسیار بالا تر وبهتر از رام قبلیش برای دانلود قرار دادندبا نامfreemeos.persional.finalکه البته بصورت بسیار قوی فیلتره که من دانلود ونصبش کردم
مزایا/ضاهر ایکون ها بسیار زیبا/.2/قرار دادن نرم افزاری به نام بیتس در این رام که کیفیت اهنگ رو با قدرت میگم در هدست 100برابرقوی کرده در حد تیم ملی/3/روانی رام بسیار بالا/4/قدرت بالای گیرندگی وافای/5/نگهداری باطری بسیار بالا/6/صفحه کلید شماره گیری بسیار حرفه ایی وبسیار زیبا/7/رابط کاربری بسیار زیبا وحرف ایی که با کشیدن پنجره از بالای گوشی به پایین نمایان میشود/8/حرفه ایی سازی قسمت پیام که فوق العادست/9/منوی تنظیمات بسیار حرفه ایی وبخش بندی شده ورنگارنگ/10/ساپورت زبان فارسی/11/ساپورت کابل فلش/12/وفعال بودن سنسورها عین رام زوپوی قدیمی

معایب/1/تنظیمات بسیار کم دوربین عکاسی وفیلمبرداری /2/کیفیت فیلم برداری اچ دی نه فول اچ دی/3/ساپورت نکردن بعضی از بازیها/4/از کار افتادن سیم دو بعد از نصب.
دوست عزیز من این رام رو با mtkdroid نصب کردم همه ی مراحل نصب رو هم به درستی انجام دادم از جمله وایپ ها
یه مشکلی دارم الان تقریبن یک ساعته که گوشی رو ی لوگو گیر کرده و مثلن داره بوت میکنه
دقیقن نمیدونم چقد دیگه باید منتظر بمونم
و این که آیا باید همینجوری وصل بمونه به کابل و کامپیوتر؟
اگه بکشم کابلو مشکل ایجاد میشه؟

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
این رام باید دقیقا بعد از یک دقیقه بیاد بالا پس یا وایپ ها رو در ست انجام ندادید یا رام بصورت ناقص دانلود شده

بالا