برگزیده های پرشین تولز

تهران در قعر جدول شهرهای برتر جهان برای زندگی

کشور مورد علاقه شما؟

• Total voters
    47

T_E_X_A_S

Registered User
لایک‌ها
142
خداییش تو تهران تفریج داریم ؟ سرگرمی داریم ؟
افسرده ترین مردم دنیا هستیم دلیلش هم مستقیما به دلیل نبودن تفریح و سرگرمی و شرایط بد اقتصادیه
تو سطح شهر که قدم میزنید به چهره مردم دقت کنید خداشاهده همه ناراحتن و مشحصه که فکر و درگیری دارن

milad.tz

Registered User
لایک‌ها
51
خداییش تو تهران تفریج داریم ؟ سرگرمی داریم ؟
افسرده ترین مردم دنیا هستیم دلیلش هم مستقیما به دلیل نبودن تفریح و سرگرمی و شرایط بد اقتصادیه
تو سطح شهر که قدم میزنید به چهره مردم دقت کنید خداشاهده همه ناراحتن و مشحصه که فکر و درگیری دارن
تو اون کشوری که نه تفریح باشه نه سرگرمی باشه و مردم نیاز های اولیه زندگی رو هدف و آرمان خودشون بدونن بیشتر از این انتظار نمی ره
الان از هر کی بپرسی که هدفت چیه می گه ماشین و خونه
در حالی که اینا هدف های اولیه یک فرد تو کشور های مث اروپا یا آمریکاس
مردم آرامش ندارن تو فکر نون فرداشونن اینا با مردم کاری کردن که فقط دنبال یه تیکه نون باشن بیشتر از اون باشه براشون خطرناکه
چرا وقتی یه نفر مدال طلای المپیاد ریاضی رو میاره فقط میان یه دسته گل می ندازن و تموم
اما وقتی یکی مقام اول تو یه ورزشی میاره خدا تومن بهشون جایزه می دن

عزیزم اساس حکومت دیکتاتوری همینه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,087
عزیزم تو این وضعیت جیکت در بیاد رفتی تو گونی
اسمی هم ازت باقی نمی مونه 88 رو فراموش کردی داداش
شما اسمتو گذاشتی مرد؟؟ اینکه خودت تو این سگ دونی زندگی میکنی به خودت مربوطه ولی چطور میتونی ببینی بچه هات بدتر از خودت زندگی کنن؟ فکر میکنی با یه رفع تحریم قراره چیزی حل بشه؟؟؟ سال 88 چی شد که خودشون رو به آب و آتیش زدن که مردم بیشتر نریزن؟؟ بعله چون جلوشون رو نمیتونن بگیرن یه چهارشنبه سوری نمونش مث خر تو گل میمونن با اینکه یه مشت بسیجی ریشو هم میارن وسط؟؟

milad.tz

Registered User
لایک‌ها
51
شما اسمتو گذاشتی مرد؟؟ اینکه خودت تو این سگ دونی زندگی میکنی به خودت مربوطه ولی چطور میتونی ببینی بچه هات بدتر از خودت زندگی کنن؟ فکر میکنی با یه رفع تحریم قراره چیزی حل بشه؟؟؟ سال 88 چی شد که خودشون رو به آب و آتیش زدن که مردم بیشتر نریزن؟؟ بعله چون جلوشون رو نمیتونن بگیرن یه چهارشنبه سوری نمونش مث خر تو گل میمونن با اینکه یه مشت بسیجی ریشو هم میارن وسط؟؟
من خودم این شرایطو قبول ندارم اما ملت هم حق دارن
چون می ترسن من خودم تو این کوفتی نمی مونم یعنی نمی تونم که قبول کنم

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
آقایون به نظر منم بهترین شهر دنیا تهرانه با همه بدیها و خوبیهاش

T_E_X_A_S

Registered User
لایک‌ها
142
تو اون کشوری که نه تفریح باشه نه سرگرمی باشه و مردم نیاز های اولیه زندگی رو هدف و آرمان خودشون بدونن بیشتر از این انتظار نمی ره
الان از هر کی بپرسی که هدفت چیه می گه ماشین و خونه
در حالی که اینا هدف های اولیه یک فرد تو کشور های مث اروپا یا آمریکاس
مردم آرامش ندارن تو فکر نون فرداشونن اینا با مردم کاری کردن که فقط دنبال یه تیکه نون باشن بیشتر از اون باشه براشون خطرناکه
چرا وقتی یه نفر مدال طلای المپیاد ریاضی رو میاره فقط میان یه دسته گل می ندازن و تموم
اما وقتی یکی مقام اول تو یه ورزشی میاره خدا تومن بهشون جایزه می دن

عزیزم اساس حکومت دیکتاتوری همینه

یادم میاد یه مستند بود توسط امریکا ساخته شده بود یه خبر نگاره اومده بود ایران از مردم میپرسید بزرگترین ارزوت چیه
90% مردم میگفتن زندگی راحت و ماشین و خونه که یهو خبرنگاره تعجب کرد گفت این که سطحی ترین امکانات برای شروع یک زندگیه ، آرزوت چیه ؟؟!!
واقعا ارزوی ما ایرانیا چیه ؟

milad.tz

Registered User
لایک‌ها
51
آقایون به نظر منم بهترین شهر دنیا تهرانه
ببخشید اما حرفتو قبول ندارم بحث سر فقط تهران نیس کل ایران
من فقط دو بار گوشیمو تهران زدن پنج شیش بار شیشه ی ماشینمونو پایین اوردن هر چی توش بوده بردن
تهران شهر دزد ها شده دلیلش هم مشخصه فشار وارده برای بدست اوردن یه لقمه نون ما مردم برای به دست اوردن نون دزدی می کنیم هممون
دکترا با گرفتن پول تیغ
مهندسا با روشه
...
مردم تو دزدی کردن از هم دیگه دارن مسابقه می دن
مجبور شدن که اینکار ها رو بکنن

Last edited:

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
بستگی داره به خواسته ها و توقعاتت داره
کسی که توقع داره تو مریخ کشور داشته باشه کل زمینم بهش بدن راضی نیست

milad.tz

Registered User
لایک‌ها
51
بستگی داره به خواسته ها و توقعاتت کسی که توقع داره تو مریخ کشور داشته باشه کل زمینم بهش بدن راضی نیست
ما انتظار زندگی تو مریخ رو نداریم انتظار داریم یک انقلابی شه که ما هم طی روند کشور های صنعتی در بیایم
چرا باید من نگران آینده خودم باشم چرا باید مجبور باشم یکی رو کله کنم تا خودم بالا برم ؟؟؟ چرا باید همیشه با استرس زندگی کنم؟

milad.tz

Registered User
لایک‌ها
51
من زندگی با فشار استرس نگرانی بی تفریح غمگین و ... رو دوس ندارم
نه تنها من بلکه تمامی ملت ها و مردم ها دوس ندارن

پس چرا باید چیز های که بقیه دوس ندارن به ما تحمیل بشه ؟ چرا؟ چون اسممون رو گزاشتم جمهوری اسلامی

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
من خودم به شخصه نه ماشین دوست دارم نه دوست دختر میخوام نه زن و بچه میخوام نه پارتی میخوام و دییسکو و چیزای دیگه
همین که دارم با ارامش کنار خانوادم زندگی میکنم شبو راحت سرمو میذارم رو بالش میخوابم و مطمئنم که فردا با ارامش بیدار میشم برام کافیه

milad.tz

Registered User
لایک‌ها
51
من خودم به شخصه نه ماشین دوست دارم نه دوست دختر میخوام نه زن و بچه میخوام نه پارتی میخوام و دییسکو و چیزای دیگه
همین که دارم با ارامش کنار خانوادم زندگی میکنم شبو راحت سرمو میذارم رو بالش میخوابم و مطمئنم که فردا با ارامش بیدار میشم برام کافیه
منم نگفتم که دیسکو می خوام یا دوس دختر می خوام یا خیلی چیز های دیگه اما من تا حالا نشده که با آرامش بخوابم و با آرامش بیدار شم

من از غذایی که می خورم می ترسم می ترسم که خدا نکنه اینم مث همه چیز کوفتی تو این مملکت آلوده باشه که آلوده هم هس

آرامش پیش خانواده رو می گی؟ وقتی شک داری که فردا پاشی بت بگن مادر سرطان گرفته پدر سرطان گرفته دیگه چه آرامشی؟؟؟

من موندم آرامش رو تو چی خلاصه می کنی؟

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
دقیقا موافقم با حرف
@Armadillo
نماینده ی اون سایت مجله و یا موسسه که خودش به صورت شخصی نیومده ایران بگرده ، این رتبه بندیا همش بر اساس یه سری مستندات قدیمیه
من یه سری از شهر های هند و چین و ازبکستان رفتم که که واقعا شهرشون حتی از لحاظ ظاهری هم ک هزارم تهران ما نیست ، وارد شهر که میشید همه خونه ها قدیمی کلا وضعیت داغون بعد تو این لیست از سایت رسمی موسسه اونارو بالاتر از تهران قرار داده
کلا این معیار ها و حتی معیار سنجش اینترنت که هی میگن آخر دنیاییم آخر دنیاییم غلطه ، برای اینترنتم کلامیگن کره ی جنوبی مقام اول دنیارو داره ولی کسی دقت نمیکنه ک سرعت 10 گیگابیت کره ی جنوبی بر روی شبکه ی داخلی اینترانت کشورشونه نه بر روی بستر اینترنت جهانی !!!
کلا به این مقایسه و ارزش گذاری ها توجه نکنید زیاد

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324

* مزاح *

داداش پس به چه امیدی زندگی میکنی ؟:D

شوخی کردم ولی در کنار ارامش امنیت رو هم ذکر میکردید خیلی عالی میشد

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,087
* مزاح *

همین دیگه!
مردم ایرانم همیجوری شدن!
به بدترین حالت موجود راضیشون کردن که اصلا به فکر چیزای دیگه نباشن
همین که زنده هستن کافیه خخخخ
اگه همون 4 تا بار و دیسکو بذارن ببین ملت چجوری پلاس میشن اونجا بعد قضاوت کن ایا بازم همون زندگی قبلی رو میخوان یا نه!!!

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
بارها شده نصف شب یکی از اعضای خانواده رو دکتر بردم
یا دلم گرفته رفتم پیاده روی کسی بهم تو نگفته
امنیت از این بالاتر؟
* مزاح *

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,087
بارها شده نصف شب یکی از اعضای خانواده رو دکتر بردم
یا دلم گرفته رفتم پیاده روی کسی بهم تو نگفته
امنیت از این بالاتر؟
منم تا حالا چند بار ازم خفت گیری کردن اونم تو روز روشن و شب نه نصف شب!! اینقدر تفاوت[emoji47] [emoji47]
امنیت اینقدر پایین اومده که گشت به نسبت چند سال پیش خیلی گیر میده از بس خفت گیری زیاد شده چه بسا ملت دعوا دارن یه شونت میخوره دعوا راه انداخته میشه[emoji53] تجربه شخصی....

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,087
یعنی سوریه و یمن که الان درگیر جنگ داخلی هستند از ایران رتبه شون بهتره؟ این آمار سیاسیه
چرا دروغ میگی
سوریه رتبه 220 و یمن 225 گرفته از تهران بدتر
خجالت بکش از این سیاه بازیا

duke_nukem

Registered User
لایک‌ها
19
من روزیو پیش بینی میکنم که دولت ب دلیل کمبود بودجه و کشیدن هرچه بیشتر پول از ملت بدبخت بار و دیسکوی اسلامیم در انحصار دولت و **** بزنه :D:general610:

بالا