برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
کار خطر ناک میکنی.

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
اتفاقا به نظر من کار خطرناکی نمیکنن چون نور از سه موسسه تشکیل شده که بسیار وضعیت مالی خوبی دارند و حتی مشیز ریحانه گستر به گفته خود بانک مرکزی 3 هزار میلیارد تومن ودیعه اولیه برای مجوز را نزد بانک مرکزی سپرده کرده و اخیرا هم که اخبار بانکی رسمی از خود بانک مرکزی اعلام شد نور و آرمان بعد از عید شروع به فعالیت میکنن پس کجاش خطرناکه؟

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
اتفاقا به نظر من کار خطرناکی نمیکنن چون نور از سه موسسه تشکیل شده که بسیار وضعیت مالی خوبی دارند و حتی مشیز ریحانه گستر به گفته خود بانک مرکزی 3 هزار میلیارد تومن ودیعه اولیه برای مجوز را نزد بانک مرکزی سپرده کرده و اخیرا هم که اخبار بانکی رسمی از خود بانک مرکزی اعلام شد نور و آرمان بعد از عید شروع به فعالیت میکنن پس کجاش خطرناکه؟
هیچ بانکی سه هزار میلیارد تومن سپرده نداره. در ضمن به محض مجوز گرفتن سودها رو میارن پایین.

sphinx2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
79
امروز رفتم موسسه نور (ریحانه گستر مشیز) در شیراز و سپرده یکساله 30 درصدی باز کردم. سود دفترچه کوتاه مدت هم که قبلا 24.5 بوده الان شده 25 درصد. البته چون شناختی در مورد موسسه آرمان نداشتم گذاشتم نور. درود بر شما
دوست عزيز آيا نور براي سپرده يكساله ٣٠ درصد كف مبلغ داره؟ يا با هر مبلغي ٣٠ درصد مي ده؟ ممنون

sphinx2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
79
امروز رفتم موسسه نور (ریحانه گستر مشیز) در شیراز و سپرده یکساله 30 درصدی باز کردم. سود دفترچه کوتاه مدت هم که قبلا 24.5 بوده الان شده 25 درصد. البته چون شناختی در مورد موسسه آرمان نداشتم گذاشتم نور. درود بر شما
دوست عزيز آيا نور براي سپرده يكساله ٣٠ درصد كف مبلغ داره؟ يا با هر مبلغي ٣٠ درصد مي ده؟ ممنون

mahmood10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25

سلام. سپرده نور کف مبلغ یک میلیون تومان هست. برای مبالغ بیشتر باید مضربی از یک میلیون باشه. مثلا دو میلیون، سه میلیون و نمیونه خرده داشته باشه. درود

mahmood10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
کار خطر ناک میکنی.

درسته که اعتبار موسسات به انداره بانکها نیست. اما هشت درصد تفاوت سود هم کم نیست. در واقع هر کس ریسک بیشتری میکنه ، سود بیشتری هم خواهد کرد. از طرفی کدوم موسسه یا بانکی تا الان پول مشتریهاش رو خورده ؟ درست است که یک یا دو مورد از موسسات ورشکست شدن ولی حتی در حالتی که هیچکدوم مجوز بانک مرکزی رو نداشتن، اما بانک مرکزی دخالت کرده و همه سپرده ها به مردم برگشت داده شده. به هر حال به نظرم آمد که سپرده 30 درصد نور دارای ریسک منطقی است. یادم هست حدود 13 سال پیش، زمانی که بانک پارسیان تازه فعالیت هاش رو شروع کرده بود و سود کوتاه مدتش هم از همه بانکها بیشتر بود اما کسی چندان راغب نبود در اون پولی بزاره. همون موقع هم بعضی ها میگفتن کار خطرناکیه و ممکنه پولت رو بخوره. با سپاس

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
دوستان اگه یادشون باشه حدود 30 40 صفحه قبل من هم زیاد گشتم دنبال بیشترین سود و اخرش مبلغ زیادی رو گذاشتیم نور با سود 29 درصد...الان بعد 2 ماه دقیقا همون سود رو برامون واریز کردن .دوستان واسه مبلغ بالا تردید نکنید...این 8 9 درصد مبلغ کمی نیست.

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
سلام. سپرده نور کف مبلغ یک میلیون تومان هست. برای مبالغ بیشتر باید مضربی از یک میلیون باشه. مثلا دو میلیون، سه میلیون و نمیونه خرده داشته باشه. درود
سلام
اگر بخای زودتر از یکسال حساب را ببندی چطور رفتار میکنند؟
شعب کارسازان آینده چند درصد میداد؟

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
هیچ بانکی سه هزار میلیارد تومن سپرده نداره. در ضمن به محض مجوز گرفتن سودها رو میارن پایین.

بهتره خبرهای خود بانک مرکزی رو چک کنید و الکی نگید هیچ بانکی این مبلغ رو نداره ولی شرمنده ام شما روی هوا صحبت میکنید دوستم و اصلا هیچ خبری رو چک نمیکنید حتی از سایت خود بانک مرکزی....

همین مشیز که الان شدن نور و مجوز گرفتن 8 سال هست که من هر روز از دم شعبشون رد میشم پس اگه مشکلی بود توی این 8 سال باید پیش میامد
حالا فرض هم کنید سودها رو هم کم کنه باز میشه سودهایی مثل کوثر و... همین الان باز هم 24 و 25 هست و همچنین این سپرده الان یکسال هست و تا سال اینده سپرده هست و شما 30 درصد رو دریافت میکنید و بعد از اون سود ها کم میشه که اگرم بشه صدرصد رقابت باز وجود داره.

Last edited:

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
بهتره خبرهای خود بانک مرکزی رو چک کنید و الکی نگید هیچ بانکی این مبلغ رو نداره ولی شرمنده ام شما روی هوا صحبت میکنید دوستم و اصلا هیچ خبری رو چک نمیکنید حتی از سایت خود بانک مرکزی....

همین مشیز که الان شدن نور و مجوز گرفتن 8 سال هست که من هر روز از دم شعبشون رد میشم پس اگه مشکلی بود توی این 8 سال باید پیش میامد
حالا فرض هم کنید سودها رو هم کم کنه باز میشه سودهایی مثل کوثر و... همین الان باز هم 24 و 25 هست و همچنین این سپرده الان یکسال هست و تا سال اینده سپرده هست و شما 30 درصد رو دریافت میکنید و بعد از اون سود ها کم میشه که اگرم بشه صدرصد رقابت باز وجود داره.

شرمنده ام ولی شما هم رو شکم صحبت میکنید. گفتم هیچ بانکی 3 هزار ملیارد تومن سپرده نداره.

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
امروز سر زدم 1شعبه ارمان فردوسی سابق اصفهان اصلا روز شمار 10 درصد بیشتر نداشت هرچی باهاش چک چونه زدم گفت چه 1میلیارد چه 100میلیون کوتاه مدتا10درصده حالا نمیدونم بعضیا اینجا میان میگن 32درصد از کجاشون در میارن
1شعبه نور هم سرزدم 27درصد 1ساله بود سودش 24واریز میشه البته گفت واسع بالا 100 این مورد نورم هی میگین 30 اصلا 30درصد نداشت کارسازان هم بود
خودم کوثر 24 درصد دارم ترجیح دادم همین 24 باسه حالا اگه بازم جایی میدونین که بتونم سود بیشتر بگیرم بگن دوستان پولم 140میل

Last edited:

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
شعب نو كارسازان داخل تهران فايلش پيوست شد

فایل های ضمیمه

• image.jpg
    image.jpg
    353.2 KB · نمایش ها: 45

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
امروز سر زدم 1شعبه ارمان فردوسی سابق اصفهان اصلا روز شمار 10 درصد بیشتر نداشت هرچی باهاش چک چونه زدم گفت چه 1میلیارد چه 100میلیون کوتاه مدتا10درصده حالا نمیدونم بعضیا اینجا میان میگن 32درصد از کجاشون در میارن
1شعبه نور هم سرزدم 27درصد 1ساله بود سودش 24واریز میشه البته گفت واسع بالا 100 این مورد نورم هی میگین 30 اصلا 30درصد نداشت کارسازان هم بود
خودم کوثر 24 درصد دارم ترجیح دادم همین 24 باسه حالا اگه بازم جایی میدونین که بتونم سود بیشتر بگیرم بگن دوستان پولم 140میل
نميدونم طرف چي فرض كرده با خودش واسه ده درصد كي مياره بزاره اونجا قطعا شعب ديگه اينجوري نيست من خودم تو تهران دو تا شعبشو حضوري پرسيدم يك ساله ٣٢

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
شرمنده ام ولی شما هم رو شکم صحبت میکنید. گفتم هیچ بانکی 3 هزار ملیارد تومن سپرده نداره.
ظاهرا عدد ٣ هزار ميليارد خيلي بزرگه وقتي داخل تهران ٦ نفر با هم برجي ميسازند كه بيش از ١٠٠٠ مليارد تومن ارزش داره اونوقت واسه يه بانك ٣٠٠٠ مليارد تومن زياه!!!!!!

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
رو شکم رو هوا هر چی هست دوست محترم اخوی گرامی شما برو خبرهای رو چک کن حداقل چیزی میخوای بگی رو هوا روشکم و هر چی خودت بلدی رو نگو زشته حداقل توی انجمن...

اون سپرده هم برای گرفتن مجوز هست نزد بانک مرکزی که هر موسسه برای گرفتن مجوز باید 3 هزار میلیارد نزد بانک مرکزی سپرده کنه تا بتونه مجوز رو بگیره حداقل یه کم اطلاعتتون رو بالا ببرید.

چند تیکه خبر رو براتون جدا کردم
http://ecocenter.ir/news/رئیس-کل-بانک-مرکزی-درباره-رفع-مشکلات-موسسه-میزان-به-مردم-اطمینان-خاطر-داد.html
بخش دیگری از سخنان رییس کل بانک مرکزی درباره موسسه مالی و اعتباری میزان، تصریح کرد: بنابر آنچه از سوی آقای سیف مطرح شده از قرار معلوم کل بدهی های این موسسه مالی بین 200 تا 300 میلیارد تومان است که قسمتی از آن پرداخت شده است.

وی تاکید کرد: نکته قابل توجه در این بین این است که بنابر ارزیابی بانک مرکزی، مطالبات، اموال و در مجموع دارایی های موسسه مالی و اعتباری میزان بیش از 3 هزار میلیارد تومان است که به نظر می رسد مجموع بدهی ها که تقریبا یک دهم دارایی های موسسه یاد شده است، مشکلی برای مردم ایجاد نخواهد شد.

http://akhbarbank.com/vdcgxn9x.ak9x34prra.html

موفق باشید.

Last edited:
بالا