برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

oonja_dot_com

Registered User
لایک‌ها
1
خب امروز هم گذشت ، هفته دوم فکر کنم .... انقدر تند تند میگذره که نمیدونی ...
23 اسفند 93
برای اونایی که بعدا میان میخونن و بعدا میخوان برن ، فقط اینو بگم با تمام سختیاش اما همه چچیز جالب و خوبه و میگذره و خاطره میشه...
از کلاس های فوق العاده عالی استفاده کنید ، درس هایی که آموزش میدن از بعضی درسهای دانشگاه بهتره
در کل من که افتخار میکنم تو نیروی هوایی خدمت میکنم ، شما هم خوشحال و راضی باشید و از این فرصتی که پیش اومده لذت ببرید و استفاده کنید ..
کلاس ها - آموزش ها - دوستانتون - ارشدهاتون - باهم بودانتون ...
به امید روزهای خوب برای همه

یاعلی

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
جدی؟؟؟
نباید اینجوری باشه وشما باید تو نهاجا باشید،حالا یگانش ممکنه فرق کنه ولی دیگه نیرو نبایدعوض شه!!!ول. تو این **** هیچ چیز غیرممکن نیست!
بنظرمن برید **** وظیفه حضوری وبگید
یک سوال مهم از دوستان داشتم
کسی که قبلا سابقه خدمت در نیروی هوایی ارتش داشته باشد می شه تو اعرام مجدد بیفتد نیروی زمینی ارتش؟؟؟؟؟؟؟
من سابقه 4 ماه خدمت در پادگان شهید خضرایی داشتم .الان برگم اومده زده آمورشگاه شهید سید عبدالحمید انشائی نیروی زمینی ارتش.
به نطرتان اشتباه نکردند؟
سلام.
3 هفته پیش رفتم نطام وظیفه و گفتم اشتیاه کردید و برگم را گرفنتد و تاریخ اعزام را زدن 19 فروردین.الان دوباره نامه اومده که افتادم نیروی دریایی **** تو شیراز.!!!!!
آخه مگه میشه کسی که نیروی هوایی ارتش قبلا خدمت کرده است الان بیفته نیروی دریایی ****.
آخه این چه مملکتیه که داریم الان بار دوم هست برام نامه اعزام اومده و اشتباه کردند....

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام.
3 هفته پیش رفتم نطام وظیفه و گفتم اشتیاه کردید و برگم را گرفنتد و تاریخ اعزام را زدن 19 فروردین.الان دوباره نامه اومده که افتادم نیروی دریایی **** تو شیراز.!!!!!
آخه مگه میشه کسی که نیروی هوایی ارتش قبلا خدمت کرده است الان بیفته نیروی دریایی ****.
آخه این چه مملکتیه که داریم الان بار دوم هست برام نامه اعزام اومده و اشتباه کردند....
این دیگه واقعا نوبره!:)

سد مجتبی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . بچه ها من اعزامی اسفند 93 بودم اما فقط یه روز موندم پادگان اونم با لباس شخصی. من خدمت قبلی داشتم 314 روز

Abadaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هيپ هاب هيب
هيپ هاب هيب
ضربه ي پاااااااااااااا. ضعيفه

AHMADREZA200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
چند روزی هست که با این سایت اشنا شدم و تشکر میکنم از دوستان بابت به اشتراک گذاری مطالب و دانستنی هاشون
من هم همانند دیگر دوستان جواب بسیاری از سوالاتم رو گرفتم اما چند سوال برام باقی مونده که ممنون میشم دوستان وقت بگذارند و پاسخ بدهند
من با مدرک فوق دیپلم برق مدارک خودم رو 23 بهمن ماه ارسال کردم و ان شاالله یک اردیبهشت اعزام هستم-چند وقت پیش یکی از اشنایان تماس گرفت و گفت محل اموزش شما نیروی هوایی ارتش بابلسر هست
این در حالی هست که هنوز برگه محل اعزام برام نیومده
پدر بنده هم خدمتش زمان جنگ در ژاندارمری قدیم(نیرو انتظامی الان) بوده و پشت کارتش 28 ماه خدمت درج شده-فقط طبق گفته پدرم این 28 ماه رو جاهای مختلف بوده(3 ماه اموزشی تهران-20 ماه ایلام منطقه جنگی-والباقی مشهد)
سوالاتی که داشتم این هست که:
--------------------------------------------------------------------------------------
1-چه جور جایی هست؟و اینکه بهتر از نیرو انتظامی یا نیروی زمینی ارتش هست؟
2-ایا اگر تاخیر بزنم ممکن هست محل دیگه ای بیوفتم؟
3-در رابطه با گرفتن کسری پدرم هم هیچ اطلاعی ندارم واین که ایا اصلا شامل من میشه یا نه-ممنون میشم دوستان وقت بگذارند و توضیح بدهند-(البته یکی از شرایط کسری متولد 1372 و قبل ان هست که بنده 71 هستم)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
-ودر اخر از دوستان اگر کسی باشه که اطلاعات کاملی داشته باشه ممنون میشم به سوالات پاسخ یا این که لطف کنند شماره همراهشون رو برام بزارند تا باهاشون تماس بگیرم
یا علی

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
از ضربه ی پا که گفتید فهمیدم!!
اسایشگاه4؟؟؟؟؟
دوره ما 1سایشگا ه و نیم بودیم کلا!

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
بچه ها سربازی هیچی نیس فقط از هارتو پورت هیچ کدومشون نترسید از افسر آموزش گرفته تا اون کلفت ترینشون هیچ کاری نمیتونن بکنن

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

phoenix_pm91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اگه میشه از شرایط اردوگاه بگید
قراره بریم کوشک نصرت قم
دوستانی ک اونجا بودن اگه میشه از شرایط اونجا بگید
سختی هاش دقیقا چی هستن؟
چ وسایلی باید با خودمون ببریم؟

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان اگه میشه از شرایط اردوگاه بگید
قراره بریم کوشک نصرت قم
دوستانی ک اونجا بودن اگه میشه از شرایط اونجا بگید
سختی هاش دقیقا چی هستن؟
چ وسایلی باید با خودمون ببریم؟
به به پس عازم کوشک نصرت اید!
روز قبل از اعزام به شما چادر و کلاه و فانوسقه و بیل (برای کندن)وماسک شیمیایی و یه زیرانداز که شما باید پتو و چهارپایه و دمپایی و سایروسایلی که میخواهید ببرید رو روی زیراندازبزارید و مثل بقچه ببندینش
بعد بهمراه ساک وسایل شخصی بارمیزنید به کامیون(این کارو ارشد چادرها انجام میدن)
صبح ساعت4بیدارمیشین و میرید دمه اسلحه خونه و اسلحه میگیرید و بعد سوار اتوبوس میشید...
وقتی رسیدید اردوگاه اسلحتونو میزارید زمین و شروع به برپایی چادر میکنید(پدر ادم درمیاد)
بعد از برپایی چادر پتوهاتونو میندازید کف چادر و سایلتونو میچینید داخل چادر...
هرروز نماز با یک گروهان هست(چون مسجد اونجاکوچیکه)
هرشب هم پاسداری بایک گروهان هست(این پاسداری خاطره میشه براتون شدید!!!!!)
نگهبانی هم که سرجاشه هرشب!
صبح که بیدارمیشید میرید اسلحه خونه سیار و اسلحه میگیرید،شب هم دوباره تحویل میدید
هرروز دوتا گروهان میرن میدون تیر(نیم ساعت پیاده روی داره)(نمره هاشم الکیه)
مثل توپادگان کلاس دارید اونجاهم که اگه فرماندتون جناب دیریکوند باشه خیلی خوش میگزره
این برنامه تکرارمیشه هرروز تا یروز مونده به برگشت که رژه نهایی و مراسم سردوشی و فردا صبحشم چادرها رو جمع میکنید و برمیگردید و اسلحه و کلاه و چادر و سایروسایلو تحویل میدید و میرید داخل اسایشگاه و کوپه ها وسایلتونو جمع میکنید و منتظرمیمونید تا برگه مرخصی بدن و اموزشی تمام!!!!
وسایل هم احتمالا شب ها سرده پس لباس گرم ببرید،اگه دوست ندارید ظرف بشورید،ظرف یکبارمصرف ببرید یا پلاستیک فریزر ببرید بکشید روبشقاب!
قاشق و چنگال و لیوان ببرید،فلاسک برای چای خوردن حتما ببرید!
تنقلات خواستید ببرید(بوفه سیار هست اونجا ولی خب محدوده)
حوله کوچک برای دست و صورت،حتما جوراب چند جفت ببرید
قرص سرماخوردگی ومسکن و چرک خشک کن
دستمال کاغذی زیاد ببرید،دمپایی و چهارپایتون یادتون نره
واکس و فرچه هم ببرید
برای غذاخوردن هم ازاین سفره رولی ها ببرید،کبریت هم ببرید
مایع دستشویی تو یه ظرف کوچک بریزید ببرید،کارت تلفن هم ببرید اگه قصد تلفن زدن دارید
راستی اسپری بدن و نخ دندان و خمیردندان ومسواک و کلا وسایل نظافت شخصیرهم یادتون باشه
فعلا اینها رو یادم بود تا اگه یادم اومد بازم بگم!

Last edited:

phoenix_pm91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به به پس عازم کوشک نصرت اید!
روز قبل از اعزام به شما چادر و کلاه و فانوسقه و بیل (برای کندن)وماسک شیمیایی و یه زیرانداز که شما باید پتو و چهارپایه و دمپایی و سایروسایلی که میخواهید ببرید رو روی زیراندازبزارید و مثل بقچه ببندینش
بعد بهمراه ساک وسایل شخصی بارمیزنید به کامیون(این کارو ارشد چادرها انجام میدن)
صبح ساعت4بیدارمیشین و میرید دمه اسلحه خونه و اسلحه میگیرید و بعد سوار اتوبوس میشید...
وقتی رسیدید اردوگاه اسلحتونو میزارید زمین و شروع به برپایی چادر میکنید(پدر ادم درمیاد)
بعد از برپایی چادر پتوهاتونو میندازید کف چادر و سایلتونو میچینید داخل چادر...
هرروز نماز با یک گروهان هست(چون مسجد اونجاکوچیکه)
هرشب هم پاسداری بایک گروهان هست(این پاسداری خاطره میشه براتون شدید!!!!!)
نگهبانی هم که سرجاشه هرشب!
صبح که بیدارمیشید میرید اسلحه خونه سیار و اسلحه میگیرید،شب هم دوباره تحویل میدید
هرروز دوتا گروهان میرن میدون تیر(نیم ساعت پیاده روی داره)(نمره هاشم الکیه)
مثل توپادگان کلاس دارید اونجاهم که اگه فرماندتون جناب دیریکوند باشه خیلی خوش میگزره
این برنامه تکرارمیشه هرروز تا یروز مونده به برگشت که رژه نهایی و مراسم سردوشی و فردا صبحشم چادرها رو جمع میکنید و برمیگردید و اسلحه و کلاه و چادر و سایروسایلو تحویل میدید و میرید داخل اسایشگاه و کوپه ها وسایلتونو جمع میکنید و منتظرمیمونید تا برگه مرخصی بدن و اموزشی تمام!!!!
وسایل هم احتمالا شب ها سرده پس لباس گرم ببرید،اگه دوست ندارید ظرف بشورید،ظرف یکبارمصرف ببرید یا پلاستیک فریزر ببرید بکشید روبشقاب!
قاشق و چنگال و لیوان ببرید،فلاسک برای چای خوردن حتما ببرید!
تنقلات خواستید ببرید(بوفه سیار هست اونجا ولی خب محدوده)
حوله کوچک برای دست و صورت،حتما جوراب چند جفت ببرید
قرص سرماخوردگی ومسکن و چرک خشک کن
دستمال کاغذی زیاد ببرید،دمپایی و چهارپایتون یادتون نره
واکس و فرچه هم ببرید
برای غذاخوردن هم ازاین سفره رولی ها ببرید،کبریت هم ببرید
مایع دستشویی تو یه ظرف کوچک بریزید ببرید،کارت تلفن هم ببرید اگه قصد تلفن زدن دارید
فعلا اینها رو داشته باشید تا اگه یادم اومد بازم بگم!
خیلی ممنون از اطلاعات کاملت
یعنی تمام صبح تا شب کارمون اینه ک صبح اسلحه بگیریم
بعدش کلاس و میدون تیر بعدش اسلحه تحویل بدیم و بعدش وضعیت ناقص؟
چ چیزهایی دقیقا اونجا اذیتمون میکنه؟

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
خیلی ممنون از اطلاعات کاملت
یعنی تمام صبح تا شب کارمون اینه ک صبح اسلحه بگیریم
بعدش کلاس و میدون تیر بعدش اسلحه تحویل بدیم و بعدش وضعیت ناقص؟
چ چیزهایی دقیقا اونجا اذیتمون میکنه؟
خواهش میکنم
بله همینه،البته تمرین رژه هم دارین
اگرنماز باگروهانه شماباشه که میرین نماز بعد دراختیارخودتونید اگر هم که نه ازساعت4-5دراختیارخودتونید
اونجا برپاکردن چادر و جمع کردنش بیشتراز اذیت میکنه
در باقی موارد خوش میگزره...

hamrahekhob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام .مرسی بابت اطلاعات دوستمون در مورد اردوگاه .داداش اونجا هم بازرسی میکنن از ساکا؟شیتیل میتیل میشه برد؟

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام .مرسی بابت اطلاعات دوستمون در مورد اردوگاه .داداش اونجا هم بازرسی میکنن از ساکا؟شیتیل میتیل میشه برد؟
سلام
بازرسی که نه ولی فرمانده گروهانا به بهونه سر زدن به بچه ها میان و وانمود میکنن دارن سر میزنن درصورتیکه میخوان آمار بگیرن!
شما راحت باش،شیتیل که هیچی،زرنگ باشی قلیونم میتونی ببری!
یه خاطره بگم از همین سر زدن فرماندمون!
شب سوم بود،چادر ما8نفره بود،همگی نشسته بودیم و داشتیم حرف میزدیم و تنقلات میخوردیم که یهو یکی در چادرنو زد کنار(راستی ledهم ببرید،چون شبا چراغی نیست تو چادر!)
کسی هم که جلو ی چادر وایمیسه،شب اصلا چهرش مشخص نیست کیه!یدفعه بچه ها گفتن با صدای بلند بللللللللللله کیه!اونطرف سریع رفت،بچه ها یباردیگه گفتیم بللللللللله اقا...بارسوم گفتن هوووووووووووووووی کی بوده که جناب دیریکوند گفت. هوی خودتونید،من بودم!!;)

zbhamed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
واااااااااااااااااااااااااای دلم برا پادگان تنگ شده...
برا گروهان دوران
جناب دریکوند
جناب امیری
جناب سروری
بچه ها
واسه واکس پوتین
واسه خواب سر پست
از همه بیشتر واسه ارودگاه !

Farebra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0