برگزیده های پرشین تولز

تیم ملی فوتبال ایران

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
تبریک
واقعا این نیمکتو بدن دست مربی ایرانی دهنش سرویسه خودمون انقدر حاشیه درست میکنیم نمیزاریم نتیجه بگیره مگه با قلعه نویی دایی چیکار کردیم؟از کارگر شهرداری تا رییس جمهور بهشون فشار آوردن آخرم هیچی به هیچی کلا ما انقدر پر توقعیم مربی ایرلنی رو خفه میکنیم
گزینه خارجی هم کی خب بالا تر از کیروش!

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
مربی ایرانی اگه چیزی بارش بود لااقل یدونه ترنسفر مربی به نپالو قبرسو ... داشت !
همه از سوز اونجاشون علیه این بدبخت شاخ شدن تاوقتی مردم شاخشونو نشکنن اینا شاخ میمونن ایکاش یه باجربزه پیداشه بره پیج فیسبوک اینا و از خجالتشون دربیاد مخصوصا گودرزی

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
خیلی برد خوبی بود به بچه ها تبریک میگم ولی کاش بیرانوند را بازی میداد :D

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
حساب عقده های اینارو نکردیم که ارزو داریم کیروش رو نگه دارن اینا یمشت عقده ای هستن که با زورو گذافه میخوان حرفشونو به کرسی بنشونن اینا همونایی هستن که تیم پرسپولیسو نابود کردنو الانم حاضر نیستن تیمی رو که از تشتک سازی ساری هم شیشتامیخوره رو واگذارکن وقیمت خون ابا و اجدادشونو روش گذاشتن

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
من بازی رو ندیدم منتهی الان که اخبار رو نگاه کردم شیلی نیمه اول تقریبا تیم دومش رو به بازی فرستاده مگه قرار نبود اینا با تیم اصلی بازی کنن؟ اینا فقط خارا براوو و وارگاس رو داشتن
نیمه دوم که گل دوم رو خوردن چندتا از بازیکن های دیگشون رو آوردن با این وجود مهمترین بازیکنشون ویدال رو باز بازی ندادن!!!
باید هماهنگ میکردن حالا که با تیم اصلیشون اومدن حداقل ترکیب اولشون رو به زمین میفرستادن تا عیار تیم بهتر مشخص بشه

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
من کشته و مرده مدیران ایرانی و تفکرشونم! بعد قرنی یه دیدار دوستانه با یه تیم خوب داشتیم ولی سرمربی آخرین بازیشه روی نیمکته! بعد یه مربی جدید میارن نصف بازیکنایی که الان بازی کردن نیستن!به این میگن آمادگی برای بازی های رسمی! بعد وزیر ورورزشم هدفش اینه حتما امید بره المپیک طلا بگیره! حتما با این مدیران نابغه به قلل فوتبال جهان می رسیم!!

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
به هیچ وجه ایران با دو گل پیروز نشد، این دروغ بزرگ را کیروشی پور و باند بزرگش در رسانه ها شایع کردن و الکی هم جوسازی کردن، نتیجه واقعی: ایران 0 شیلی 2

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
به گزارش "ورزش سه" ملی پوشان ایران تمام گل‌هایشان در جام ملت‌های آسیا را با همین روش زدند. در بازی ایران و شیلی هم کی‌روش از همین حربه استفاده کرد و موفق هم بود. روی دو گل ایران، مجموعا 8 ضربه به توپ زده شد و هیچ بازیکنی بیش از یک بار توپ را لمس نکرد.

گل اول ایران، حاصل کرنر مستقیم تیموریان و ضربه تمام کننده نکونام موقعیت‌شناس در محوطه شش قدم بود.

گل دوم هم از ضربه دروازه حقیقی آغاز شد و با با همکاری سریع آندو به گوچی، گوچی به شجاعی، شجاعی به گوچی، گوچی به امیری و ضربه تمام کننده امیری به تور دروازه حریف رسید. روی این گل تمام پاس‌های بازیکنان ایران تکضرب بود و ضربه دروازه حقیقی تا گل شدن توپ کمتر از 10 ثانیه طول کشید!

به نظر می‌رسد روش‌های اقتصادی کی‌روش هنوز برای گلزنی تیم ملی کارسازبوده است.

//
انصافا گل دوم در حد گل یک تیم درجه یک اروپایی مثل بایرن مونیخ و بارسلونا بود...

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
کی میشه این کیروش بره راحت شیم
بازیکنامون ی پاس درست نمیتون بدن. جلو تیم دوم شیلی اونم تو بازی دوستانه ک هیچ سودی برا ما نداشته بردیم همه به به چه چه شون هوا رفته.

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
کی میشه این کیروش بره راحت شیم
بازیکنامون ی پاس درست نمیتون بدن. جلو تیم دوم شیلی اونم تو بازی دوستانه ک هیچ سودی برا ما نداشته بردیم همه به به چه چه شون هوا رفته.
ینی من فقط به قیافه ای‌که‌حقیقی تو زمین میگیره هر بار کلی میخندم.انگار نویر هست مرتیکه دراز.خدایی کیروش نبود این تو لیگ دسته دو ایرانم بازی‌بهش نمیدادن.

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
حقیقی که فوق العادس حداقل دسته سه بهش بازی میرسه. شجاعی رو نگو که بکش زیرشم بلد نیست. شوتاشم بیرون میره یه قیافه ای میگیره انگار مسیه.
آخه من نمیفهمم ما دروازه بون کم داریم... بازیکن کم داریم... چیه داستانش

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
از همه دوستانی که فضا را پر نشاط میکنن سپاسگذاریم:D

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
ساعت سه و نیم صبح ، تازه سرشب پنج شنبه هفته اول فروردین ماه است پس آدمها بی هراس از سپیده روز بعد از وایبر تا فیس بوک و اینستاگرام را پر کرده اند از یک پیروزی دلچسب . آدم ها ، با پلاکارد کی روش ، هزینه برکناری او را بالا می برند و جام می زنند روی طول موج برد ؛ پیروزی بی حرف و حدیث مقابل تیم 15 رنکینگ فیفا . اما بعد ، نوتیفی های وایبر است و یادآوری سقوط . جرمن وینگز لعنتی و کمک خلبان هیولا .
با خودم فکر می کنم چقدر خوب بود اگر آن خلبان برای خودش کی روشی بود و هیچ وقت کابین را به امید دستیار خالی نمی کرد . کاش تا آخر ، خودش پشت فرمان می ماند و می راند تا سوت پایان پرواز ؛ مثل کی روش که به جز اولین تمرین تیم ملی در اتریش هرگز و ابدا حتی یک جلسه تمرین تیم هایش را از دست نداده و تا دین آخر پای کارش ایستاده است . لابد به همین دلیل هم هست که هواپیمای او در ایران هیچ وقت به این همه آلپ و کلیمانجارو و هیمالایا و هندوکش نخورد و حالا که دارد آسمان ما را ترک می کند ، دلمان می لرزد از خلبان بعدی که شاید وسط شکار چیزش بگیرد .
پژمان ****

che226

Registered User
لایک‌ها
419
ایکاش میشد رفت وکمپین تشکیل داد تو فیسبوک التماس میکردیم این مرد رویایی بمونه

اونطور که من در جریانم قراره یه تجمع برگزار بشه ، احتمالا ساعت ۲۰:۳۰چهارشنبه تو فرودگاه امام موقع برگشت تیم ملی
بازم اگه خبری بود اینجا براتون میزارم

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
حقیقی که تا قبل از بازی اول ایران در جام جهانی 2014 معلوم نبود گلر اول ایران باشد،از بازی برابر تیم ملی فوتبال نیجریه گلر اول تیم ملی شده وبر دانیال داوری ورحمان احمدی وبعد از جام جهانی به فروزان،سوشامکانی وبیرانوندترجیح داده شد.اوکه پیش از آن در 5 بازی ملی برابر تیم های ملی فلسطین،آلبانی،بحرین،جمهوری بلاروس و ترینیداد وتوباگو تنها یک گل دریافت داشته بود ، از ان پس هم او در 9 بازی ملی دیگر تنها در 3 بازی برابر تیم های ملی بوسنی،آرژانتین وعراق گل خورد ودر 6 بازی برابر تیم های بزرگ ملی مثل:نیجریه،کره جنوبی،امارات،بحرین،قطر وشیلی دروازه تیم ملی را بسته نگه داشت وبر این اساس یک رکورد ویژه ملی به دست آورد.بیشترین تعداد کلین شیت در بازیهای ملی پیش از این در اختیار عابدزاده بود که در53 بازی ملی خود از 76 بازی ملی کلین شیت داشت .

بازی های ملی حقیقی را در این 14 بازی با هم مورد مرور قرار می دهیم:
1- ایران7 فلسطین0 دوستانه در تهران
2- ایران0 آلبانی1 دوستانه در تیرانا
3- ایران0 بحرین0 جام ملتهای غرب آسیا
4- ایران0 بلاروس0 دوستانه در آفریقای جنوبی
5- ایران2 ترینیدادوتوباگو0 دوستانه در آفریقای جنوبی
6- ایران0 نیجریه0 جام جهانی 2014 در برزیل
7- ایران0 آرژانتین1 جام جهانی2014 در برزیل
8- ایران1 بوسنی3 جام جهانی2014در برزیل
9- ایران1 کره جنوبی0 دوستانه در تهران
10- ایران2 بحرین0 جام ملتهای 2015آسیادر استرالیا
11- ایران1 قطر0 جام ملتهای2015آسیا در استرالیا