برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
به نظرم رمضانی هم بازیکن خوبیه . شهبازراده اگر نوک باشه مسلما امسال هم موفق هست .

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
امیرحسین صادقی با اینکه فصل قبل خوب نبود اما با تجربه ای که داشت امسال خیلی بدردمون میخورد حیف شد
امیدوارم آندو هم جذب بشه که وسط زمین رو از دست ندیم
از اومدن رحمتی خیلی خوشحالم و امسال خدا رو شکر دیگه نگرانی از دروازه بان نداریم
مظلومی امسال تا الان خیلی خوب عمل کرده و امیدوارم که تیم بدون حاشیه بتونه تا دو سال آینده نتیجه خوبی بگیره

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
ما اگر برهانی و بیگ زاده و صادقی رو رد کنیم و بجاش از تیم پایه بازیکن بیاریم حداقل یکی بین اون بازیکن های جوون پدیده میشه !!!
اگر امیر قلعه نوعی همین 3 نفر رو نمیگرفت و به جاش بازیکن خوب و جوون جذب کرده بود الان 100% سهمیه آسیا داشتیم ... یک بار بازی های فصل قبل رو مرور کنید ببینید این بیگ زاده و صادقی با تیم چه کردن !!! برهانی هم که کلا بود و نبودش فرقی نمیکرد
این بیگ زاده میگفت پیشنهاد 1.5 میلیاردی پارسال از سپاهان داشته امیدوارم امسال که تیم نداره ببینیم تیمی باهاش قرارداد 100 میلیونی هم میبنده !!!
بسیار هم خوشحال شدم بازیکن هایی که ادعای استقلالی بودن میکردن برای پول بیشتر راهشون رو کشیدن رفتن دم دفتر سپاهان اما نه کسی جوابشون رو داد و انداختنشون بیرون تا دست از پا دراز تر برگردن استقلال ...اینجور جاها هست که هوادار باید ارزش بازیکن رو تشخیص بده
مظلومی امسال بسیار خوب عمل کرده حداقل دقیقا داره طبق نظر هوادار نقاط ضعف رو پوشش میده و اضافه ها رو میندازه بیرون
تنها بازیکنی که ما مجبوریم حفظ کنیم کرار هست ...باید دهنش رو پر پول کنیم تا دهنش بسته باشه ... خوب یا بد بهش خیلی نیاز داریم ... در آسیا هم جزو بهترین ها هست چه برسه ایران ... زمان قلعه نوعی هم هر بازی که بود بردیم هر وقت نبود باختیم
بنظرم هنوز ما مهاجم نیاز داریم ... استقلال سال هاست بعد مجیدی یک مهاجم درست و درمون نداشته که بازی ها رو دربیاره

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
اینا چقدر عشق دروازه بان هستن!! البته این یکی زیر 23 سال هست ولی نمیدونم چرا اینقدر رو دروازه تمرکز کردن! یه دروازه بان زیر 23 -حجت صدقی- از مس کرمان دارن استخدام میکنن..
درسته مهاجم اصلی مون شهباززاده است ولی تیم همسایه داره خوب رو مهاجم سرمایه گذاری میکنه...ما به یه مهاجم شش دنگ نیازداریم که اگر شهباززاده مصدوم یا محروم بود بخوبی جایگزین بشه
بارفتن هاشم و امیرحسین، و معلوم نبودن وضعیت یعقوب کریمی، جناح چپمون تا حدی خالی ازبازیکن شده، البته میثم مجیدی جذب شده ولی خب معلوم نیست چی ازکاردربیاد و همون کیفیت سابقش رو تو تیم ما نشون بده..بنظرم باید هر چه سریعتر برای جناح چپ از دفاع تا هافبک چپ یه فکراساسی بشه
ضمنا من فکر میکنم نفعی که استقلال از جاسم کرارمیبره از ضررش خیلی کمتره...کلا بودن جاسم کرار تو تیم یعنی حرص خوردن و حاشیه داشتن..میگن یه بز گر یه گله رو گر میکنه..این عراقی پرحاشیه رو هر وقت میبینم یاد مطالباتش میفتم!!
گمونم اگر فصل بعد بمونه هر دفعه به جای سلام و احوالپرسی اول میپرسه پول من چی شد؟؟
مگر اینکه یه چیزی بخوره تو مخش و کلا عوض شه!!!

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
کرار جاسم اگه به موقع پولش پرداخت بشه ، خوب بازی میکنه و حاشیه هم درست نمیکنه.

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
حسن زاده با ذوب آهن به توافق نرسیده ولی گفته دوست دارم ذوب آهن بمونم.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
یادش بخیر یه روزی استقلال اولویت اول آندو بود نه اولویت سوم!!! #

کرار جاسم اگه به موقع پولش پرداخت بشه ، خوب بازی میکنه و حاشیه هم درست نمیکنه.

پولش به موقع پرداخت بشه؟؟!
مگه میشه؟؟!!
مگه داریم؟؟
دوست عزیز اینجا استقلال تهرانه نه استقلال اصفهان...

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
عه!! چه جالب!!! این دو تا چقدر با هم خوب شدن!!! احتمالا مجیور شدن...

13940410222146315609154.jpg

13940410222303185609164.jpg

http://isport.ir/fa/content/116753/گزارش-تصویری-رحمتی-و-طالبلو-با-هم-تمرین-کردند

خدا رو شکر یعقوب کریمی هم تو اینستاگرامش چراغ سبز نشون داده که دوس داره آبی بپوشه

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
یادش بخیر یه روزی استقلال اولویت اول آندو بود نه اولویت سوم!!! #
از آندو بت نسازید خواهشاً..الان که دیگه بزرگوار نیست پس مشکلش پوله.خیلی دوستش داشتم ولی وقتی این حرفارو میزنه ...

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
از آندو بت نسازید خواهشاً..الان که دیگه بزرگوار نیست پس مشکلش پوله.خیلی دوستش داشتم ولی وقتی این حرفارو میزنه ...
آندو یه زمان یکی از ارکان استقلال بود چه بخوایم و چه نخوایم
الان مشکلش علاوه بر پول اینه که دیگه نمیخواد بیاد استقلال..خودش هم میدونه محبوبیتش کم شده، یکم هم با لیدر و هوادار به مشکل خورده...تراکتور هم فصل پیش مجبور شد بره والا دلارهای قطری حالش بیشتره
ما هم موندیم تهران از حال و هوای قطر و دلاراش خبر نداریم...متاسفانه ما چه می فهمیم میلیارد یعنی چی؟؟؟!! مزه میلیارد رو اینا درک میکنن

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
شروع شد!!
روشن: صادقی را از استقلال بیرون کردند
صادقی نرفت او را بیرون کردند! امسال استقلال دوست و دشمن را می‌سوزاند! این آقا می‌گفت آمده‌ام استقلال را نجات دهم و برنامه سه ساله داد.ان‌‌شاءالله که موفق باشد و من هم خوشحال می‌شوم اما با این شرایط بعید است چون در تیم بزرگ رودربایستی نداریم. پدرسوخته بازی و رودربایستی پدر یک تیم را در می‌آورد.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
ظاهرا هنوز هاشم کاملا نرفته!!!
مدیر برنامه های بیک زاده به باشگاه استقلال رفت
مدیر برنامه های هاشم بیک زاده به دیدار مسولان باشگاه استقلال رفت.
به گزارش کاپ،کریمی ظهر امروز با حضور در باشگاه استقلال با علی نظری و بهرام امیری دیدار و گفت و گو کرد.
وی درباره اینکه وضعیت هاشم بیک زاده با توجه به قرار گرفتن نامش در فهرست مازاد به کجا می رسد به کاپ اظهار داشت:من همچنان حضور بیک زاده در فهرست مازاد را تکذیب می کنم.پرویز مظلومی اعتقاد ویژه ای به بازی او دارد و همیشه از این بازیکن تمجید کرده است.
کریمی افزود:مشکل اصلی درخصوص تمدید قرارداد بیک زاده بحث مربوط به مالبات وی از فصل گذشته است.در صورتیکه وی بتواند مطالباتش را دریافت کند به طور حتم مذاکرات دوباره از سر گرفته می شود.

بانک ورزش- امیرحسین صادقی کاپیتان و بازیکن باسابقه و استقلال، از این تیم جدا شد. درحالی که نام او در بین بازیکنان مازاد قرار گرفته‌بود کوچکترین واکنش یا حاشیه‌ای نسبت به سرمربی جدید تیمش نداشت. زمانی که او برای تعیین تکلیف نهایی‌اش و صحبت با مظلومی به باشگاه رفته‌بود با روزبه چشمی بازیکن جدید این تیم روبرو شد. زمانی که پیراهن شماره 4 که فصل قبل به تن خودش بود را در دستان چشمی دید، به او تبریک گفت و عکسی یادگاری گرفت. این در حالی‌است که برخی بازیکنان هستند که حتی چشم دیدن جانشینان‌شان را هم ندارند و پیراهنشان را نمی‌توانند به تن بازیکن دیگری ببینند، مخصوصا بازیکن تازه‌وارد و جوان.

Last edited:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
در مقايسه‌اي ميان بازيكنان جدا شده و آنهايي كه به جمع آبي‌پوشان اضافه شده‌اند، اين نكته كاملاً مشخص است. هر چند هنوز زمان نقل و انتقالات ادامه دارد و استقلال هم به طور كامل براي فصل آينده بسته نشده، اما در اين مطلب مقايسه‌اي داريم ميان بازيكنان فصل قبل و فصل آينده استقلال.
تغيير صددرصدي در خط دروازه
فصل گذشته استقلال سه دروازه‌بان داشت كه به نظر مي‌رسد هيچ‌كدام از آنها در تيم فصل آينده جايي نداشته باشند. جدايي محسن فروزان و فرزين گروسيان به عنوان دروازه‌بان‌هاي اول و سوم تيم قطعي شده و وحيد طالب‌لو هم لب مرز است.با آمدن رحمتي، مسئولان استقلال شايد شرايط جدايي طالب‌لو را هم فراهم كنند تا از بروز مشكل و حاشيه‌ ميان اين دو بازيكن جلوگيري كنند. در اين صورت، يك گلر دوم به جاي طالب‌لو مي‌آيد و يك دروازه‌بان در رده سني اميد هم جاي گروسيان را مي‌گيرد.

حاج‌محمدي به جاي صادقي
پرويز مظلومي براي قلب خط دفاع خود، تصميم به ايجاد تغييرات اساسي دارد. اولين قدم هم جذب امين حاج‌محمدي به جاي اميرحسين صادقي بود. هر چند حنيف‌ عمران‌زاده بازيكن استقلال است، اما بازي كردن يا نيمكت‌نشيني او ارتباط به آمدن يا نيامدن سيدجلال حسيني دارد.مظلومي قصد دارد سيدجلال و حاج‌محمدي را در مركز خط دفاعي تيمش به كار گيرد و ميثم مجيدي و فخرالديني را هم در چپ و راست به زمين بفرستد. خط دفاعي استقلال آن قدر در فصل گذشته پرحرف و حديث بود كه مظلومي تصميم به ايجاد اين تغييرات اساسي گرفته است. هاشم بيك‌زاده هم مدافع جدا شده آبي‌هاست.

خط هافبك دگرگون شده
محور اصلي حملات استقلال در فصل گذشته، جاسم كرار بود. بازيكني كه از نظر فني در سطح خوبي قرار دارد اما اخلاق و جنجال‌هاي او از يك سو و رقم پيشنهادي‌اش از سوي ديگر، باعث شده مظلومي در مورد او مردد شود. حتي اگر كرار رفتني باشد، اميد ابراهيمي به احتمال فراوان آبي‌پوش مي‌ماند. خسرو حيدري، خرسندنيا و رمضاني هم ماندني هستند و يعقوب كريمي هم به احتمال بسيار دوباره براي استقلال بازي مي‌كند.
روزبه ‌چشمي، خريد خوبي براي استقلال محسوب مي‌شود زيرا فصل قبل، جزو خوب‌هاي ليگ بود. وزنه‌هاي اصلي در خط مياني آبي‌ها، خسرو حيدري و اميد ابراهيمي هستند كه فصل گذشته هم عملكرد بسيار خوبي داشتند. به خصوص اميد ابراهيمي كه با وجود قرار داشتن در پست هافبك دفاعي، 9 گل به ثمر رساند كه آمار بسيار مطلوبي به حساب مي‌آيد.
دوندگي و جواني خرسندنيا و همين طور روزبه چشمي هم مي‌تواند مايه دلگرمي پرويزخان باشد. ميلاد نوري هم در اين پست از جمع آبي‌پوشان جدا شده است.

خط حمله استقلال و دو تغيير
هر چند عملكرد رضا عنايتي در نيم‌فصل دوم فصل قبل، بد نبود و براي استقلال عملكرد قابل قبولي داشت، اما ديگر در استقلال نخواهد بود.ميلاد سليمان‌فلاح كه نيمكت‌نشين بود هم ديگر جدا شده از جمع ‌آبي‌پوشان است. سجاد شهباززاده، آرش برهاني، جابر انصاري، محسن كريمي و احتمالاً مسعود حسن‌زاده، مهاجمان استقلال در فصل آينده هستند.
تركيبي كه بيشتر جوان بوده و از قدرت دوندگي، فضاسازي و گلزني خوبي برخوردار هستند. شهباززاده كه يك مهاجم باهوش و تمام‌كننده است، آرش برهاني به احتمال فراوان به صورت يار تعويضي وارد زمين مي‌شود، محسن كريمي و جابر انصاري انگيزه‌هاي بالايي براي نشان دادن خود در استقلال دارند و اگر مسعود حسن‌زاده هم به جمع آنها اضافه شود، جمع خط حمله استقلال تكميل مي‌شود و قدرت آنها بالاتر مي‌رود.

مظلومي در خط حمله تيمش، فقط دو جابه‌جايي داشت.

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
مظلومی تا اینجای کار تو فصل نقل وانتقالات در حد تواناییش بسیار عالی عمل کرده کلا گفتم یه بار مظلومی از دفعه قبلی که امد استقلال خیلی تجربه کسب کرده همشون هم داره بکار میگیره !!!

من میگم هرچی میخوایم به کرار بدیم یه تومن بذاریم روش جباری رو برگردونیم یا ایمان مبعلی رو برگردونیم کرار مثل شمشیر دو لب هستش به ریسکش نمیرزه تمام زحمات تیمو به فنا میده!!

در باره مهاجم هم فقط وفقط خارجی باور کنید اگه از دلال بازی دست بردارند با 400 هزار میشه بهتر از ادینیو رو اورد به تیم تو تمام دوره های لیگ سالی نبوده که تیمی مهاجم خارجی خوب داشته باشه و تا روز اخر واسه قهرمانی نجنگه !!

راستی نظرتون در مورد پیام صادقیان چی هستش برای اذیت کردن هوادارای تیم رقیب خیلی میشه روش مانور داد اگه حاجی فتل بود حسابی میرفت تو مخشون :D:D:D

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
مظلومی تا اینجای کار تو فصل نقل وانتقالات در حد تواناییش بسیار عالی عمل کرده کلا گفتم یه بار مظلومی از دفعه قبلی که امد استقلال خیلی تجربه کسب کرده همشون هم داره بکار میگیره !!!

من میگم هرچی میخوایم به کرار بدیم یه تومن بذاریم روش جباری رو برگردونیم یا ایمان مبعلی رو برگردونیم کرار مثل شمشیر دو لب هستش به ریسکش نمیرزه تمام زحمات تیمو به فنا میده!!

در باره مهاجم هم فقط وفقط خارجی باور کنید اگه از دلال بازی دست بردارند با 400 هزار میشه بهتر از ادینیو رو اورد به تیم تو تمام دوره های لیگ سالی نبوده که تیمی مهاجم خارجی خوب داشته باشه و تا روز اخر واسه قهرمانی نجنگه !!

راستی نظرتون در مورد پیام صادقیان چی هستش برای اذیت کردن هوادارای تیم رقیب خیلی میشه روش مانور داد اگه حاجی فتل بود حسابی میرفت تو مخشون :D:D:D
البته ما دیدمون در مورد بازیکن خارجی اشتباه هست
ببینید کرار نه استقلالی هست نه ایرانی یک عراقی که احتمالا دشمن ایرانی جماعت هم هست
بازیکن خارجی واسه پول اومده اینجا شما وقتی پولش رو بدی و بعدش حاشیه درست کرد بهش میگن بازیکن حاشیه دار و مشکل دار
پول بازیکن خارجی حقش هست ... همونطور که کارمند دولت کار میکنه و ماهیانه پول میگیره
پول به یارو نمیدیم و میگیم چرا همش میگه پولم رو بدید ...خوب این طرف هم زن و بچه داره
شما کرار رو مثل یک کارگر افغانی در نظر بگیر که در ایران کار میکنه و زن و بچه اش پول ازش می خوان
فرق کرار با بازیکن های خارجی دیگه اینه که باهوشه ...خوب میونه این کار ها رو نکنه باید بره 2 سال دیگه تو فیفا 4 سال دنبال پولش بدوه
در مورد صادقیان هم من تحمل دیدن قیافش هم ندارم
اون اوایل من فکر میکردم بیاد بدرد بخوره ولی یکم فکر کردم دیدم اگر بیاد ما استقلالی ها باید یک تیم جدید رو انتخاب کنیم
فکر کن کرار و صادقیان رو کنار هم بزارن تیم کلا تعطیل میشه !!!!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
کاپیتانی استقلال مگر ممتد و غیر ممتد داره؟؟!! هر کی از سابقه کافی برخوردار باشه و بتونه بازیکنا رو تو زمین چمن مدیریت کنه و بازیکنا حرف شنوی ازش داشته باشن میشه کاپیتان
آرش برهانی 9 سال که سهله 90 سال هم سابقه ممتد داشته باشه هیچ وقت نمیتونه کاپیتان باشه چون تو خونش نیست کاپیتانی!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
کاپیتانی استقلال مگر ممتد و غیر ممتد داره؟؟!! هر کی از سابقه کافی برخوردار باشه و بتونه بازیکنا رو تو زمین چمن مدیریت کنه و بازیکنا حرف شنوی ازش داشته باشن میشه کاپیتان
آرش برهانی 9 سال که سهله 90 سال هم سابقه ممتد داشته باشه هیچ وقت نمیتونه کاپیتان باشه چون تو خونش نیست کاپیتانی!
بحث اینجاست که مهتی رحمتی هر دفعه میاد استقلال با این کاپیتنایش حاشیه درست میکنه و واسه خودش کاپیتانی رو میخواد
الانم فعلا دارن حاشیه درست میکنن واسش ،،

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
بحث اینجاست که مهتی رحمتی هر دفعه میاد استقلال با این کاپیتنایش حاشیه درست میکنه و واسه خودش کاپیتانی رو میخواد
الانم فعلا دارن حاشیه درست میکنن واسش ،،

مثلا الان کی حاشیه درست میکنه؟ طالبلو که اهل این حرفا نیست، بنده خدا طالبلو ...من هر وقت این بشر رو می بینم جز وقار و تواضع چیزی ندیدم...فقط حیف که افت کرده تا حدی!
اون حنیف بچه غول هم ادعا نداره..خسرو هم که نگو...بچه خوبیه..میمونه آرش که اصلا آرش تو این باغا نیست..مگر اینکه رسانه ها حاشیه درست کنن که با درایت کادر فنی خنثی میشه
امسال شکر خدا تیم یه دستی داریم...من اخلاق مظلومی رو قبول دارم....تیم شکر خدا یه دسته...2-3 تا بازیکنی که میخوایم رو بتونیم نگه داریم امسال میریم برای قهرمانی ایشالا...
تیم چیزی کم نداره بجز پول و پول و پول!!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
مثلا الان کی حاشیه درست میکنه؟ طالبلو که اهل این حرفا نیست، بنده خدا طالبلو من هر وقت این بشر رو می بینم جز وقار و تواضع چیزی ندیدم...فقط حیف که افت کرده تا حدی
اون حنیف بچه غول هم ادعا نداره..خسرو هم که نگو...بچه خوبیه..میمونه آرش که اصلا آرش تو این باغا نیست..مگر اینکه سانه ها حاشیه درست کنن که با درایت کادر فنی شکرخدا خنثی میشه
امسال شکر خدا تیم یه دستی داریم...من اخلاق مظلومی رو قبول دارم....تیم شکر خدا یه دسته...2-3 تا بازیکنی که میخوایم رو بتونیم نگه داریم امسال میریم برای قهرمانی ایشالا...
تیم چیزی کم نداره شکر خدا بجز پول و پول و پول!!
منظورم از حاشیه ساز مطبوعات و رسانه هاست ،،

بالا