برگزیده های پرشین تولز

وايمكس ايرانسل

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
آقای شجیراتی از توضیحات شما سپاسگذارم ، برداشت من از صحبت های شما این بود که :
ایرانسل نمیاد مثلا سه ماه دیگه بگه خدمات وایمکس کنسل و دیگه تعرفه نمیشه گرفت ، بلکه این مشتری هست که کم کم به سمت 3G و 4G سوق داده میشه . به نظر من اگر ایرانسل وایمکس را به اون معنایی که در ذهن من بود ( یعنی دیگه خدمات وایمکس ندهند - حذف فیزیکی ) حذف نکنه باز هم مشتری های خودش را داره ، به خاطر ساعات شبانه رایگان ! چیزی که 3G و 4G تا جایی که میدونم نداره .
اصلا اینکه وایمکس هنوز مونده و کاربر تمدید میکنه و طرح میگیره فقط به خاطر شبانه رایگانش هست .
براساس صحبت های شما امیدوارم شدم شب که میخوابیم صبح وایمکس قطع نشه و بگن وایمکس تموم شد بندازید دور !
چون من هنوز این وایمکس را به صدتا 3G و 4G ترجیح میدم !
البته برداشت دیگرم از صحبت شما این هست که ایرانسل دیگه کاربر جدیدی به وایمکس اضافه نمیکنه و مشتری های جدید را مجبور میکنه مودم های 3G بخرند و صد البته کسی که 200 داده برای مودم وایمکس نمیدازه دور بره 3G بخره مگر اینکه از سرعت یا چیز دیگری از وایمکس ناراضی باشه .

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
سلام
دوستان سرویس های نامحدود وایمکس، قانون مصرف منصفانه داره؟ اگر داره به عنوان مثال سرعت 1 مگ، به چه شکل هست؟

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
سلام
دوستان سرویس های نامحدود وایمکس، قانون مصرف منصفانه داره؟ اگر داره به عنوان مثال سرعت 1 مگ، به چه شکل هست؟
سرویس های نامحدود 1 مگ و 2 مگ وایمکس ایرانسل قانون مصرف منصفانه داره ، یعنی بعد از یک حجمی اخطار میگیرید ( طبق چیزی که شنیدم)
سرویس 512 نامحدود ایرانسل را نمیدونم قانون مصرف منصفانه داره یا نه ولی میدونم سرویس 256 و 128 نامحدود ایرانسل قانون محدود کننده ای نداره ، از مبین نت هم خبر ندارم ولی سر بزنید به سایت هاشون جواب سوالتون را پیدا میکنید .

ata.royalfalcon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
اقا یه سوال
من یک مگ نامحدود گرفتم چند گیگ میتونم در ماه دانلود کنم

هر چقدر دوست دارید می توانید با سرعت دانلود 128 کیلوبیت دانلود کنید

سلام

سرویس های نامحدود 1 مگ و 2 مگ وایمکس ایرانسل قانون مصرف منصفانه داره ، یعنی بعد از یک حجمی اخطار میگیرید ( طبق چیزی که شنیدم)
سرویس 512 نامحدود ایرانسل را نمیدونم قانون مصرف منصفانه داره یا نه ولی میدونم سرویس 256 و 128 نامحدود ایرانسل قانون محدود کننده ای نداره ، از مبین نت هم خبر ندارم ولی سر بزنید به سایت هاشون جواب سوالتون را پیدا میکنید .

سلام دوستان .

من 512 دارم ميخواستم به يك مگ ارتقا بدم ، ولي دقيقاً ميخوام بدونم سرعت يك مگ نامحدود بالاخره قانون مصرف منصفانه داره يا نه ؟
جوابهاي اين صفحه و صفحه پيش (كه نقل و قول كردم) باهم متضاد هست !

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
سلام دوستان .

من 512 دارم ميخواستم به يك مگ ارتقا بدم ، ولي دقيقاً ميخوام بدونم سرعت يك مگ نامحدود بالاخره قانون مصرف منصفانه داره يا نه ؟
جوابهاي اين صفحه و صفحه پيش (كه نقل و قول كردم) باهم متضاد هست !
عطا جان ، تعرفه های نامحدود 128 و 256 قانون مصرف منصفانه ندارند ، چون سرعتی ندارند برای دانلود زدن ( خودم قبلا گرفتم )
سرعت 1 مگ و 2 مگ نامحدود طبق چیزی که از خیلی از دوستان شنیدم قانون مصرف منصفانه داره ، یعنی بعد از یه حجمی اخطار میگیرید و چیزی که باز شنیدم بی توجهی به اخطار باعث میشه سرعت شما را بیارن پائین !!!
512 نامحدود را هم چیزی نشنیدم که بگن قانون مصرف منصفانه داره و فکر کنم قانون مصرف منصفانه نداره .
تا جایی که یادمه سایت ایرانسل در قدیم قانون مصرف منصفانه را نوشته بود ، یک سر بزنید به سایت ایرانسل .

temple

Registered User
لایک‌ها
77
سلام
من ی مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید :general607:
الان وایمکس دارم نامحدود 512 ک پینگم حدودا بین 200تا 250 و کمتر نمیشه
واسه بازی انلاین میخواستم
نظرتون راجبه نسل 3g چیه؟؟؟؟کسی با سرورا لندن و امریکا پینگ گرفته؟؟؟؟/پینگش چنده؟؟؟
دیگه نمیخوام مودم بخرم یا isp عوض کنم ب همین دلیل اگه پینگ خوب داشته باشن میخوام ی مودم سیم کارتی بخرم:general707:

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
سلام
من ی مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید :general607:
الان وایمکس دارم نامحدود 512 ک پینگم حدودا بین 200تا 250 و کمتر نمیشه
واسه بازی انلاین میخواستم
نظرتون راجبه نسل 3g چیه؟؟؟؟کسی با سرورا لندن و امریکا پینگ گرفته؟؟؟؟/پینگش چنده؟؟؟
دیگه نمیخوام مودم بخرم یا isp عوض کنم ب همین دلیل اگه پینگ خوب داشته باشن میخوام ی مودم سیم کارتی بخرم:general707:
پینگ ایرانسل همین هست ، ازین بهتر هم نمیشه ، یعنی الان شما شرایط ایده آل وایمکس ایرانسل را دارید !
یه سری سایت های کاهش پینگ هست که مختص بازی های آنلاین ایجاد شدند ، البته اکانت رایگان نمی دهند و خودم شخصا تست نکردم.

temple

Registered User
لایک‌ها
77
پینگ ایرانسل همین هست ، ازین بهتر هم نمیشه ، یعنی الان شما شرایط ایده آل وایمکس ایرانسل را دارید !
یه سری سایت های کاهش پینگ هست که مختص بازی های آنلاین ایجاد شدند ، البته اکانت رایگان نمی دهند و خودم شخصا تست نکردم.
ایرانسل سرویس گیم نداره؟؟؟
اخه شنیدم ک پارس انلاین و شاتل دارن

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
ایرانسل سرویس گیم نداره؟؟؟
اخه شنیدم ک پارس انلاین و شاتل دارن
تا حالا چنین چیزی برای ایرانسل نشنیدم و فکر هم نمیکنم چنین سرویسی ارائه بده
داخل گوگل سرچ کنید ، سایت های کاهش پینگ را پیدا میکنید که اکانت تست هم میدن ظاهرا
غیر ازین راهکار ، فقط باید نوع اینترنت را عوض کنید .

shat1374

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من یه مودم wixfbr -105 دارم . چند روز پیش wifi مودم قطع شد. بعد چند ساعت تب wifi از صفحه ی کانفیگ مودم حذف شد. چه طور میتونم مشکل رو حل کنم؟

masoud1362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
دوستان من وای فای ایرانسل سرویس 512 نامحدود دارم بعد از گذشت 3 ماه از ایرانسل باهام تماس گرفتند که لطفا کمتر دانلود کنید اگر مجدد دانلود زیاد کنید و به شبکه فشار بیارید سرعت اکانت شما محدود میشه. برای کسی تا حالا اتفاق افتاده؟

adibstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من وای فای ایرانسل سرویس 512 نامحدود دارم بعد از گذشت 3 ماه از ایرانسل باهام تماس گرفتند که لطفا کمتر دانلود کنید اگر مجدد دانلود زیاد کنید و به شبکه فشار بیارید سرعت اکانت شما محدود میشه. برای کسی تا حالا اتفاق افتاده؟
من یه سال پیش با وایمکس به شدت دانلود می کردم 2 مگ نامحدود ماهی حدود 350 گیگ چند بار با مسیج تهدید به افزایش ضریب اشتراک کردند بعد عملی کردن این کارو. سرعت فقط تو ساعات اوج مصرف بسیار کند میشد مخصوصا برا وبگردی ولی بازم می شد دانلود کرد ولی نه به صورت قبل. سرعت دانلود نوسان پیدا می کرد تمدید بعدی هم باید رعایت می کردی زودتر محدود می کردند

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
آیا شما هم با تلگرام (هنگام استفاده از وایمکس ایرانسل) مشکل دارید؟ چون من با چند گوشی امتحان کردم از امروز صبح وصل نمیشه. با دیتا، سایفون و... میشه وصل شد ولی مستقیم که وصل میشم روی connecting و finding network میمونه.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
و یک سوال بسیار مهم: اگه برای مدتی (حالا چه یک ماه، چه 5 ماه) سرویس رو شارژ نکنیم اتفاقی میفته؟ یعنی هر ماه حتما باید شارژ بشه یا میشه چند ماه مودم رو گذاشت یه گوشه و بعدش دوباره شارژ و استفاده کرد؟

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
و یک سوال بسیار مهم: اگه برای مدتی (حالا چه یک ماه، چه 5 ماه) سرویس رو شارژ نکنیم اتفاقی میفته؟ یعنی هر ماه حتما باید شارژ بشه یا میشه چند ماه مودم رو گذاشت یه گوشه و بعدش دوباره شارژ و استفاده کرد؟
وایمکس ایرانسل چند بار سابقه داشته که مستقیم وبگردی هم سخت شده اما با وصل کردن یک چیز پی ان مشکل حل شده ، ممکن هست برای تلگرام که میفرمائید همین قضیه صدق کنه .
چند ماه شارژ نکنید مودم به حالت غیر فعال در میاد ، اما مشکلی نداره با یک تماس فعال میکنن مجدد

behzad4321

Registered User
لایک‌ها
11
چند ماه پیش از وایمکس ایرانسل استفاده میکردم برای وبگردی عالی بود البته از فیلترشکن استفاده میکردم
بدون فیلترشکن بگیر نگیر داشت
اما سرعت دانلودش زیاد جالب نیست بسیار محدوده
اینترنت موبایل تری جی ایرانسل سرعت دانلودش خیلی بالاتره

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
سرعت دانلود با 4G ایرانسل 1 مگ و 200 کیلیوبایت بر ثانیه :general711:
یه مقدار نوسان داره که حل بشه سرعتش حرف نداره

pars1381

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
من یه مدت از مودمم استفاده نکردم،حالا حساب وایمکسم بلوکه(معلق نه) شده و مودمم هم توسط ایرانسل از سیستم خارج شده.تماس گرفتم تا مودم رو دوباره وارد شبکه کنند ولی گفتند تا اطلاع ثانوی هیچ مودمی رو فعال نمیکنند.
دوستان راه حلی ندارند؟

بالا