برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
وقتی مهمترین پست برای ساختن موقعیت گل توسط رونی اشغال شده که تنها پاس عرضی و بلند میندازه انتظار چندتا موقعیت گل داشته باشیم؟ بازم میگم امیدوارم رونی از بازی بعد بره رو نیمکت. پارسالم گفتم رونی بدرد پست 10 نمیخوره و الان میگم دیگه مهاجم تمام کننده ای هم نیست.
در اینکه بد بودیم مخصوصا نیمه اول شکی نیست و البته گلهای زودهنگام إرسنالیها شیرازه تیم رو از هم پاشید.
خیر معین جان، فوتبال یه بازی 11 نفره هستش، راه رسیدن به دروازه فقط پاس های توی عمق پشت محوطه نیستش که همون رو هم ماتا تا حالا به تنهایی انجام داده...
این تیم نه سانتر و نه حرکتی از کناره ها میکنه و نه پاس های با ارزش رو به جلو به هم میدن، حتی اگه علی اکبر استاد اسدی هم مربی یه تیم بود، بعداز 1.5 سال به بازیکنهاش یه شیوه بازی رو یاد داده بود، همون فصل پیش گفتم، همه گفتید که اول کارش هستش و از این حرفا... ولی همین روال تو بازی های پیش فصل ادامه پیدا کرد و الان هم ادامه داره...
من که هیچ فوتبالی از این تیم تو این 2 سال ندیدم، اگه بتونی به من بگی که چه تاکتیکی این تیم داره تو زمین، من خیلی متشکر میشم...؟
یه مدت ترکیبهای خنده دار، بازی دادن بازیکنها تو جاهایی که گریه آدم رو در میاورد و انگار این آدم دنبال این هستش که رکورد تعداد پاس تو هر بازی رو بزنه...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
وقتی مهمترین پست برای ساختن موقعیت گل توسط رونی اشغال شده که تنها پاس عرضی و بلند میندازه انتظار چندتا موقعیت گل داشته باشیم؟ بازم میگم امیدوارم رونی از بازی بعد بره رو نیمکت. پارسالم گفتم رونی بدرد پست 10 نمیخوره و الان میگم دیگه مهاجم تمام کننده ای هم نیست.
در اینکه بد بودیم مخصوصا نیمه اول شکی نیست و البته گلهای زودهنگام آرسنالیها شیرازه تیم رو از هم پاشید.
شرمنده برادر ولی حتی یه نقطه از حرفاتم قبول ندارم چون ما اصلا برنامه ای برای گل ساختن نداریم که بخواد پستش توسط رونی به هدر بره
به قول میلاد تمام برنامه ما برای گل زدن اینه که ماتای بدبخت انقدر خودشو به تکاپو بزنه تا توپو برسونه به انتونی تا اون یه کاری بکنه یا خودش موقعیت گل برای خودش فراهم بکنه
فن خال هیچ تاکتیک و برنامه ای نداره. تو این دو سال ارزش شماره 7 یونایتد رو اورده پایین. جز فراری دادن بازیکنا هیچ کار خاصی نکرده

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب من نظرم رو گفتم که با توجه به صحبتهای میلاد و افشین عزیز قانع شدم و من اشتباه فکر میکردم. البته منم موافقم کل تیم خوب نبود ولی کلا خیلی وقته بنظرم رونی نیاز به نیمکت نشین شدن داره تا شاید به روزهای اوج گذشتش برگرده و منظورم این نبود که تنها مشکل از رونی هستش. منظورم این بود یکی از مشکلات کم موقعیت ساختن بنظر من بازی رونی در پست 10 هستش که دوستان گفتین نظرم اشتباه هستش و من پذیرفتم. امیدوارم در آینده بازیهای بهتری از تیم رو شاهد باشیم.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
واقعا بازی بایرن رو اگه میدید تو فکر میرفتید که چرا فوتبال مالکانه گواردیولا اونطوریه و مال فان خال اینطوری؟

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
خبرنگار: چه شد که این نتیجه شکل گرفت و تغییر نکرد؟ رئیس : وقتی شما به این شکل بازی را شروع کنید نمیتوانید در ان بازی برنده شوید و این طبیعی است

خبرنگار: در بازی توپ های زیادی را از دست میدادید آیا بخاطر ناهماهنگی کریک و شواینی بود؟ ريس:قطعا خیر تمام بازیکن ها حتی با چشمان بسته همدیگر را پیدا میکنند مشکل امروز از دید من ازدست دادن توپهای دوم بود ما ۷۳ درصد دوئل ها را باختیم (در این لحظه خبرنکار لبخند میزنه میگه ۷۳ درصد؟میگه بله دقیقه ۷۳ درصد من تمام بازی را ثبت نمودم)

خبرنگار:انتظار چنین نتیجه ای را داشتید؟ رئیس: من تاکنون چنین توانایی (پرفرمونس) از تیم هایی که هدایت کرده ام به این شکل پایین ندیده ام امروز ما ۱ درصد توان خود را هم به نمایش نگذاشتیم

خبرنگار: ضعیفترین بازیکن زمین از دید چه کسی است؟ رئیس: بازیکن؟ این سوال اشتباه است اگر پاسخ بخواهید باید بگویم تمام بازیکن ها امروز وقت آن رسیده من با بازیکن ها اتمام حجت کنم تمام بازیکن ها برنامه های من را خراب کردند و هیچ کدام از دستورات تاکتیکی من را به نمایش نگذاشتند

رئیس دفترشو بست و رفت

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
خوب من نظرم رو گفتم که با توجه به صحبتهای میلاد و افشین عزیز قانع شدم و من اشتباه فکر میکردم. البته منم موافقم کل تیم خوب نبود ولی کلا خیلی وقته بنظرم رونی نیاز به نیمکت نشین شدن داره تا شاید به روزهای اوج گذشتش برگرده و منظورم این نبود که تنها مشکل از رونی هستش. منظورم این بود یکی از مشکلات کم موقعیت ساختن بنظر من بازی رونی در پست 10 هستش که دوستان گفتین نظرم اشتباه هستش و من پذیرفتم. امیدوارم در آینده بازیهای بهتری از تیم رو شاهد باشیم.
نه نه برادر در مورد رونی اصلا اشتباه نمیکنی به نظرم زیادی بهش بها دادیم و بزرگش کردیم
اما من میگم در کل مشکل تیم فقط از جانب رونی نیست
وقتی شما به این شکل بازی را شروع کنید نمیتوانید در ان بازی برنده شوید و این طبیعی است

یادش بخیر اون کامبکی که جلو تاتنهام داشتیم و خیلی از کام بک های دیگمون . تو اگه ادعات میشه مربی بزرگی هستی باید تیمو جمع و جور میکردی . حتی طرفدارای ارسنال هم همچین نتیجه ای باورشون نمیشه. ارسنال بحران زده تو 10 دقیقه کردت تو قوطی تو حتی کنار زمینم نیومدی تا به بازیکنا اخطار بدی . میدونی چرا؟ چون از قبل بازی هیچ برنامه ای واسه همچین شرایطی نداشتی در کل اصلا برنامه ای نداری!

Last edited by a moderator:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
مشکلی که هست اینه که نمیشه قبول کرد یکسری بازیکن با گذشت یکی دو فصل به راحتی تموم بشن رونی بازیکنی بود که همه روی تواناییی های فردیش قسم میخوردن ولی حالا داره تبدیل میشه به یک مهره سوخته این طبیعیه که هر کسی یک دوران اوج و فرودی داره ولی نمیشه قبول کرد رونی ون پرسی چیچا و خیلی های دیگه برای همیشه به سادگی تموم بشن و بگیم اینها افت کردند خوب چرا این اتفاق افتاد؟ چرا همین دپای در لیگ هلند شکوفاست و وقتی به یونایتد میاد روز به روز ضعیف تر میشه و یک شوت ساده نمیتونه بزنه مگه همیشه گفته نمیشه که همه چیز برای پیشرفت در اینجا فراهمه؟ تیمی‌با این قدرت اقتصادی و این حجم هوادار نمیتونه کمکی به پیشرفت و یا حتی حفظ شدن فرم یک بازیکن بکنه...من فکر نمیکنم پیشرفت محسوسی و ر‌و در تیم داشته باشیم ما در هر پست چند بازیکن داریم که در بازار نقل و انتقالات طرفدار خاص خودشون رو داشتند ولی ترکیب اینها کنار هم چیزی رو به ما اضافه نکرده ما روی خلاقیت های فردی کسی مثل ماتا تو بازی قبلی به گل رسیدیم ولی خلاقیت های فردی همیشه تضمینی برای موفقیت نیست بازیکنها در سیستم‌ محافظه کار ونگال قابلیت خودشون رو از دست میدن بازیکن جنگنده ای مثل رونی تبدیل میشه به یک بازیکن بی مصرف که در اون سیستم ایزوله هیچ کاره شده البته این نظر منه که میتونه درست نباشه ولی منچستر وقت زیادی برای برگشتن به فرم قبلی خودش نداره...!
بزرگترین مشکلی که تیم ما داره اینه که نمیتونه به شکل متنوع ایجاد موقعیت کنه چون یک سیستم بسیار‌سخت و غیر قابل انعطاف بر تیم حاکمه، ما وقتی گل میخوریم واکنش های متفاوتی رو شاهد نیستیم در بازی گذشته ما عقب افتادیم ولی با خلاقیت فردی گره بازی باز شد ولی تیم مثلا برنامه ای برای استفاده از قدرت شوت زنی دپای یا شواین اشنایگر رو نداره یا اینکه ما موقعیتی رو ایجاد نمیکنیم که بتونیم از خلاقیت دپای در جای مناسب استفاده کنیم یا رونی وقتی محصور میشه به نقطه ای خاص قابلیت خودش رو از دست میده اما ونگال سیستم بسته ای رو در نظر داره که فقط بازیکنها در اون باید یکسری وظایف تکراری رو انجام بدند و این سیستم به شدت ترسو و بسته است و خلاقیتی درش نیست

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حرف زیادی نزن مردک. یادش بخیر اون کامبکی که جلو تاتنهام داشتیم و خیلی از کام بک های دیگمون . تو اگه ادعات میشه مربی بزرگی هستی باید تیمو جمع و جور میکردی . حتی طرفدارای ارسنال هم همچین نتیجه ای باورشون نمیشه. ارسنال بحران زده تو 10 دقیقه کردت تو قوطی تو حتی کنار زمینم نیومدی تا به بازیکنا اخطار بدی . میدونی چرا؟ چون از قبل بازی هیچ برنامه ای واسه همچین شرایطی نداشتی در کل اصلا برنامه ای نداری!
دقیقا حرفی که میخواستم بزنم...
یادش بخیر که رئیس تیمش یه جوری میومد تو زمین که تو همون 10 دقیقه اول بازی تیم حریف رو، حالا هر تیمی میخواد باشه، رئال، بارسا، بایرن و ... لوله میکرد...که نشون از با برنامه بودن، هماهنگ بودن، روحیه برد داشتن، تیم داشت... اما الان؟؟؟؟؟؟ یه ... نشسته منچستر و منچستری هارو گرفته به سخره...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
سلام
فارغ از نتیجه بازی امروز حس یه فوتبال داشت
مثل بازی جلو بعضی تیماch نبود که انسانیت رو زیر پا میزارن یا بعضی تیما li که فقط میان برا مساوی میان نبود
ممنون از تیم ریشه دارتون cy
همیشه مقابله با تیمای بزرگی مثل یونایتد هیجان انگیزه
ارزو موفقیت برا خودتون و تیم دوست داشتنی منچستر دارم.
ایشالا بازی برگشت اولد ترافورد:general601:

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
من دلیل طرفداری از فنخالو نمی فهمم نه بازی قشنگ میکنه نه کاریزما داره :general702:
بازیای اول فصلو ک دیدم هم گفتم فقط از روی خلاقیت فردی بازیا رو در می اریم
این فن خال بدرد لیگهای عربی و ایران میخوره اصلا اصلا در حد تیم دوم هم نیس :general602:
حالا بیاین بگین ک تجربش زیادو... نه اصلا مربی نیست بجای جنگ روانی با تیم حریف داره تیم خودمونو مزنه
این همه خرجو مویس هم میکرد فصل بعدش سهمیه مستقیم میگرفت
بهترین بازیکن زمینم باستی بود و مارتیال بقیه مخصوصا درخت و والنسیا که بدبخت فرق سانتر و شوتو هنوز نمیدونه
تیم خیلی سرعتش کمه همش روب عقب فرق تیکی تاکای بایرن با ما سرعته سرعت و تموم کنندگی
من ک اصلا حال نمیکنم همش پاس،فقط بازی منیوینایتد قبلی و بس
شرمنده زیاد بود

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
سلام
فارغ از نتیجه بازی امروز حس یه فوتبال داشت
مثل بازی جلو بعضی تیماch نبود که انسانیت رو زیر پا میزارن یا بعضی تیما li که فقط میان برا مساوی میان نبود
ممنون از تیم ریشه دارتون cy
همیشه مقابله با تیمای بزرگی مثل یونایتد هیجان انگیزه
ارزو موفقیت برا خودتون و تیم دوست داشتنی منچستر دارم.
ایشالا بازی برگشت اولد ترافورد:general601:

تفو بر تو ای چرخ گردان تفو ارسنال 8تایی کند ابراز همدردی تفو
ممنون از حس همدردی مظلومانه شما لازمه یادوری کنم؟8
1 و 2 که ماییم شما برین رده بندی باووو اینجا چی میخواین!!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
دوست من
اصلا قصد کری نداشتم!
واقعا از پست من کری برداشت کردین؟
اگه اینجوریه واقعا شرمندم از شما!
من خودم 2 سال یونایتدی بودم احترام زیادی برا این تیم قائلم

Samin

Registered User
لایک‌ها
44
آخه این رونی رو اونجایی که باید بازی نمیگیره! خوب معلومه افت میکنه!
الان یه سوال برام بجود اومد! این کیو اونجایی که باید به کار میگیره؟ البته به غیر از دروازبانا!

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,231
متاسفم برای این بازی کسل کننده و خسته ایی که تیم زیر نظر فن خال انجام میده یعنی تیم هیچ برنامه ای برای جلو نداشت فقط حفظ توپ و هی پاس به عقب های خسته کننده همین اصلن هیچ امیدی نداشتم که تیم بتونه کاری کنه با این سبک فقط نشسته بودم که شاید شانسی یه توپی در بره یا ماتا خلاقیتی به خرج بده یه گل بزنیم
امیدوارم هر چه زودتر تیم رو رها کنه بره جناب فن خال والا استاد خراب کردن بازیکناست نمونه شم که رونی عملا هیچ کارست تو زمین این ماتا هم اگه تو تیم نبود فکر کنم کلا تعطیل بودیم
باید به طور جدی دنبال یه جانشین باشن فعلا هم که یورگن کلوب دم دست هست

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
راجرز هم اخراج شد و امکانش هست کلوپ سرمربی لیورپول بشه

ایکاش کلوپ سرمربی منچستر میشد
عجب تیمی میساخت با این بودجه ها

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اگر یورگن به لیورپول بره خیلی بد میشه اون آدم‌ بد بدن عاشق چلنجه مگراینکه نیمکت بایرن از این‌ قضیه دورش کنه امیدوارم که نره‌ پیش لوزرها

لطفا اسم تیم حریف رو درست بنویسید

Last edited by a moderator:
بالا