برگزیده های پرشین تولز

ITO.Calendars تقویم فارسی بدون نیاز به فارسی ساز

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
آقا رضا خیلی ممنون از توضیحاتتون
studsmatta.gif

فقط یه سوال، به کمک این تابعی که شما طراحی کردید نمی شه یه دیکشنری انگلیسی-فارسی-انگلیسی نوشت که توی wm5 بدون نیاز به فارسی ساز کار کنه؟
mornincoffee.gif

دیکشنری LingvoSoft که نیاز به فارسی ساز نداره!!

reza_ghorbani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیکشنری LingvoSoft که نیاز به فارسی ساز نداره!!

دوست عزیز بحث ما برای LingvoSoft نیست! من سعی می کنم تا برنامه ای مانند LingvoSoft که نیازی به فارسی ساز نداشته باشد تهیه کنم که نیازی به استفاده از Crack و غیره نداشته باشد! خیلی از دوستان ما هستند که نمی توانند به دلایل کپی رایت از کرک و ... استفاده کنن!! پس حداقل برای آنها می توانیم چنین کاری را رایگان انجام دهیم.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
دوست عزیز بحث ما برای LingvoSoft نیست! من سعی می کنم تا برنامه ای مانند LingvoSoft که نیازی به فارسی ساز نداشته باشد تهیه کنم که نیازی به استفاده از Crack و غیره نداشته باشد! خیلی از دوستان ما هستند که نمی توانند به دلایل کپی رایت از کرک و ... استفاده کنن!! پس حداقل برای آنها می توانیم چنین کاری را رایگان انجام دهیم.

البته من نمیدونم منظور شما کدوم یک از دوستان هس چون فکر کنم تقریبا همه تو ایران از برنامه های کرک شده استفاده میکنن!!بهتر نیس دوست عزیز به جای این دوباره کاری وقت و استعداد خودتونو صرف برنامه هایی کنید که تا حالا ساخته نشدن؟مثلا منشی تلفن؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
البته من نمیدونم منظور شما کدوم یک از دوستان هس چون فکر کنم تقریبا همه تو ایران از برنامه های کرک شده استفاده میکنن!!بهتر نیس دوست عزیز به جای این دوباره کاری وقت و استعداد خودتونو صرف برنامه هایی کنید که تا حالا ساخته نشدن؟مثلا منشی تلفن؟

کسری جان، در مورد منشی تلفونی، هزار بار بحثش شده بابا، به جز واسه ی یک سری دستگاه های خاص، این کار به دلایل سخت افزاری واسه اکثر wm5 دارها شدنی نیست... در مورد دیکشنری هم، جدای اون مورد رایگان بودنش که آقا رضا اشاره کردن، اگه تاحالا با دیکشنری لینگووسافت کارکرده باشید حتماً دیدید که چقدر برنامه ناپایداره و هر از چندی هم هنگ می کنه، بعدم وقتی کلمه ی فارسی می خواید تایپ کنید توی برنامه، از یک سیستم عجیبی استفاده می کنه که جداً اعصاب آدم رو خورد می کنه خیلی از موقع هام می بینید اصلاً کلمه درست تایپ نشده!

رضا جان، من خودم سراغ ندارم، ولی یه بار توی همین فروم بود فکر می کنم یه نفر سورس دیکشنری به فروش گذاشته بود، بازم مطمئن نیستم، ولی اگه پیدا کردم حتماً حتماً اینجا می زارم;)

بازم تشکر:)

راستی نظرتون چیه؟ چطوره حالا که این برنامه با تاریخ های شمسی سروکار داره، یه امکان birthday reminder با یه دیتابیس قابل بک آپ گیری و مثلاً یه today plugin مرتبط به همین موضوع هم بهش اضافه کنید؟
181.gif

reza_ghorbani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان عزیزم...

چرا دیکشنری فارسی ؟!

اول از هر چیز باید بگم نوشتن این برنامه دوباره کاری نیست و بلکه یک شروع جدیده! اگه شما به نوشتن این برنامه فقط به Pocket PC فکر می کنین باید بگم حق دارید! ولی اگه اونو به عنوان برنامه ای که برای Windows CE هست نگاه کنین می بینین که خیلی فراتر از چیزی مثل LingvoSoft هست که نمی تونین بنا به نیازتون کم یا زیادش کنین. طراحی این برنامه و سازگاری با Windows CE به من این امکان رو میده که مثلا بتونم یک دستگاه دیکشنری جیبی ( مثل Pocket PC ولی بسیار ارزان تر) تولید کنم بطوری که یک سیستم عامل خیلی سبک و فقط مختص برنامه دیکشنری داشته باشه! در اونجا دیگه LingvoSoft به درد نمی خوره!!!

منشی تلفنی !؟

همانطور که دوست عزیزمان X_Farhad فرمودن نوشتن برنامه منشی تلفنی برای اغلب Pocket PC ها غیر ممکنه مگر ایکه امکان سخت افزاریش در گوشی شما وجود داشته باشه که اونایی که این امکان رو دارن خودشون منشی تلفتی هم دارن! من خودم برای Windows یک سیستم IVR ( Intractive Voice Response ) یا همان منشی تلفنی نوشتم که امکان انتقال صوت از خط معمولی به اینترنت را با پروتکل H.323 داره و الانم دو شرکت امریکایی دارن با برنامه من کار می کنن که نتیجه بیش از یک سال کار منه! در مورد پیاده سازی برای Pocket PC هم خیلی مطالعه کردم و بی جهت و بدون مطالعه این حرف رو نمی زنم که نمیشه!

چرا کپی رایت ؟!

در مورد کپی رایت هم بگم شما ایران را نگاه نکنین و جهانی فکر کنین! لازمه بدونین برنامه ITO.Calendars که ظاهری فارسی داره بیشتر در آلمان و فرانسه دانلود شده ( حدود 1900 بار طی 20 روز !!! ) و ایران مقام سوم رو برای من داشت ( حدود 1100 بار طی 24 روز ) در حالی که این یک مبدل ساده بود و نه دیکشنری که کاربرد بسیار بالایی داره! حالا می بینین که باید به اینکه یک برنامه ای طراحی کنیم که همجا رایگان باشد اهمیت داد.

در مورد ITO.Calendars v2.0

دوست عزیزم X_Farhad چند مورد پیشنهاد کردن من لازم دیدم اهداف خودم رو در نسخه دوم بیان کنم. قبلش می خواستم بگم اول که من این برنامه رو نوشتم اصلا فکر انتشارشو نمی کردم چرا که برنامه ای بسیار کوچیکی بود و من اینو نوشتم تا مبدل جیبیم بشه ( توی پر کردن لاتاری برای همه دوستانم خیلی لازم بود ;) ) بعد که دیدم همین چیز ساده هم کمه تصمیم گرفتم تا پخشش کنم و در صورتیکه با استقبال مواجه بشه نسخه دوم را خیلی اصولی تر و کامل تر طراحی کنم! بعد از انتشار این برنامه در 1/1/ 2007 و استقبال باور نکردنی مردم ( دانلود بیش از 4500 بار در کمتر از 24 روز !!! ) شروع به کار روی نسخه دوم کردم! پس امیدوارم نسخه دوم جبران سادگی نسخه اول را بکنه! نسخه دوم دارای موارد زیر خواهد بود:

1. ظاهری تماما Multi Language ( چند زبانه ) با حداقل چهار زبان 1. فارسی 2. انگلیسی 3. عربی 4. اسپانیایی
2. وجود تنظیمات برای هر تقویم بطور جداگانه ( مانند جهت نمایش تقویم / نمایش اعداد فارسی / نمایش روزها و ماهها بصورت محلی و یا انگلیسی / تنظیمات خاص مانند تنظیم تقویم قمری / ... )
3. سازگاری کامل با Outlook: بدین معنا که همه اطلاعات را در خود موبایل در سیستم Outlook بصورت میلادی ثبت می کند و اطلاعات با Sync شدن به کامپیوتر به راحتی قابل Backup گیری می شود! این امر باعث می شود که بطور مثال اگر شما قبلا با برنامه ای کار می کردید که بصورت میلادی متن و یا روز تولد دوستانتان را مشخص می کردید بطور اتوماتیک در این برنامه وارد شود و نتیجه کار با این برنامه هم به دیگر برنامه های مشابه به راحتی منتقل گردد!
4. امکان درج تاریخ تولد دوستان ( انتخاب دوست از لیست Contacts و تبدیل تاریخ ورودی شما به میلادی و درج در Profile فرد انتخابی شما ! که دیگه همیشه ثبت هست و با خود موبایل Sync میشه به Outlook )
5. امکان درج کار یا قرار ( Task / Appointment ) که از سیستم Outlook استفاده شده! ( در اصل شما مثلا همه چیز را به فارسی و تقویم شمسی انجام می دهید ولی برنامه همه را به میلادی تبدیل کرده و در موبایل ثبت می کند )
6. تهیه حداقل 7 تقویم مختلف که میلادی / شمسی / قمری / چینی / بودا / عبری / ... بخشی از آنها هستند.
7. نمایش ساعات شرعی ( اگه وقت کنم این بخش رو کامل تر می کنم بطوری که بشه محاسبات را برای شیعه و سنی بطور جداگانه و طبق 5 الگوریتم رسمی مسلمانان محاسبه کنه! - فعلا بر اساس الگوریتم ستاره شناسی این ساعات محاسبه می شود و حدود 1 تا حداکثر 3 دقیقه خطا داره ! و همچنین اضافه کردن جهت قبله و یا پخش اذان و ...)
8. تنظیمات برنامه بسیار کامل تر شده بطوری که جزء به جزء برنامه قابل تنظیم می باشد ( ظاهر / رنگ / پیش فرض ها / ... )
9. (در حال انجام) امکان ورود روزهای تعطیل در سیستم. امکان ورود مکانهای جغرافیایی در سیستم . امکان ورود زبان جدید به سیستم و ...
10. ( در حال انجام ) Today Plugin به هر زبان و با هر تقویمی ! ( حتی می توننن دو تقویم را همزمان نشان دهید! )
11. نمایش تقویم بصورت : سالانه / ماهانه / روزانه بنا بر هر نوع تقویمی که شما مایل باشید.

و خیلی مواردی دیگر که بگذارید بجای گفتن زودتر آماده اشان کنم. در صورتی که موردی به نظرتان میرسه به من بگید تا در صورت امکان به سیستم اضافه کنم.

با تشکر از همگی
رضا قربانی

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
واقعا تبریک می گم قربان
کار بی نظیری می شود
گرچه مطمئن نیستم که اگر اوت لوک را استاندارد ثبت کنید ، مشکلی برای برنامه پیش نیاید ، مثلا وقتی سینک شود ، مشکل حروف فارسی در پی سی رخ نمی دهد؟

به هر حلا امیدوارم موفق باشید

reza_ghorbani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا تبریک می گم قربان
کار بی نظیری می شود
گرچه مطمئن نیستم که اگر اوت لوک را استاندارد ثبت کنید ، مشکلی برای برنامه پیش نیاید ، مثلا وقتی سینک شود ، مشکل حروف فارسی در پی سی رخ نمی دهد؟

به هر حلا امیدوارم موفق باشید

سلام به مدیر عزیز...

در مورد Sync شدن با Outlook تست های من نشون داده که مشکلی پیش نمیاد. در مورد فارسی نوشتن باید بگم من مثلا وقتی شما "سلام" را می نویسید "م ا ل س" را در جای آن وارد می کنم ولی در نمایش "سلام" نمایش می دهم با این کار وقتی اطلاعاتی که فارسی نوشتین با Windows سینک می کنید به درستی دیده می شوند. بر عکس موضوع هم تست شد و درست بود! فقط کمی تفاوت در اصول بکار گیری در فارسی نویسی Windows و تابع من وجود داره که باید این را هم حل کنم ( هرچند مشکل خاصی نیست در ترکیبات عدد/حرف فارسی/حرف انگلیسی و ممیز با هم متفاوت عمل می کنند که در حال بررسی است! ولی در نوشتار عادی و ساده هیچ تفاوتی در نمایش در Windows و PPC وجود ندارد ). اما هنوز این عملیات رو با Arabizer تست نکردم! در صورتیکه عربیزر در نظم قرارگیری حروفی که من وارد کردم دخالت نکنه هیچ مشکلی نخواهد بود، البته اگه دخالت کنه مشکلشو با یک Option اضافی در تنظیمات برتامه حل می کنم.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
جناب رضا خان من منکر تلاش شما نیستم.اینو گفتم که اشتباه از واژه دوباره کاری من نشه.امیدوارم که همیشه تو کارتون موفق باشید.
من منشی تلفن رو فقط مثال زدم چون هرچی فکر کردم چه برنامه ای مفیده و ساخته نشده به ذهنم نرسید:happy:فقط یه تقویم فارسی کا مل نداشتیم که اونم شما به اسمتون ثبتش کردین(مخصوصا که فارسی سازم نمیخواد)
در مورد دیکشنری لینگوسافت هم یه نکته کوچیک در پی صحبت فرهاد خان بگم که وقتی از کیبرد فارسی خودش استفاده کنین مشکل فارسی نویسیش حل میشه.
راسی رضا جان نمیشه تو دیکشنری جدید فایل صوتی هم اضافه کرد به اصطلاح سخنگوش کرد ولی با کیفیتی بهتر از دیکشنری های موجود؟

reza_ghorbani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب رضا خان من منکر تلاش شما نیستم.اینو گفتم که اشتباه از واژه دوباره کاری من نشه.امیدوارم که همیشه تو کارتون موفق باشید.
من منشی تلفن رو فقط مثال زدم چون هرچی فکر کردم چه برنامه ای مفیده و ساخته نشده به ذهنم نرسید:happy:فقط یه تقویم فارسی کا مل نداشتیم که اونم شما به اسمتون ثبتش کردین(مخصوصا که فارسی سازم نمیخواد)
در مورد دیکشنری لینگوسافت هم یه نکته کوچیک در پی صحبت فرهاد خان بگم که وقتی از کیبرد فارسی خودش استفاده کنین مشکل فارسی نویسیش حل میشه.
راسی رضا جان نمیشه تو دیکشنری جدید فایل صوتی هم اضافه کرد به اصطلاح سخنگوش کرد ولی با کیفیتی بهتر از دیکشنری های موجود؟

با سلام به دوست عزیز آقای کسری...

ممنون از جوابتون و لطفی که دارین. لازم دیدم در مورد فایل صوتی در دیکشنری یه توضیح کوچیک بدم. همانطور که می دانید اغلب دیکشنری ها دارای قابلیت خواندن کلمات را دارا می باشند. در زمانهای خیلی قبل در اوایلی که دیکشنری ها سخنگو می شدند برای خواندن هر کلمه فایل صوتی آنرا پخش می کردند ولی این روش مشکلات بسیاری داشت ازجمله :

1. حجم زیاد برای نگهداری فایل های صوتی
2. امکان خطا در تلفظ و نبود استانداردی بر روی آن
3. بروز رسانی دیکشنری بسیار کند می شد (بعضی اوقات دیده می شد که صداها در بروز رسانی تغییر می کردند - مثلا در بروز رسانی دیگر فردی که آن کلمات را بیان می کرده به هر دلیل امکان ضبط کلمات جدید را نداشت!)
4. کار بسیار سخت و پر هزینه ای بود
5. ...

بعد از رشد تکنولوژی و پیشرفت در زمینه نرم اقراز، گروههایی سعی به طراحی سیستم های سخنگو کردند که قادر باشد متن را بخواند. که اصطلاحا Text 2 Speech ( متن به سخن ) ( مختصرا به TTS مشهوره ) به وجود آمد. الانه یکی از سر دسته های این زمینه خود Microsoft هست و SDK ( Software Development Kit ) خاصی برای این کار به همه برنامه نویسان ارائه داده و اغلب سیستم ها از این SDK بهره بردن. البته من در حال حاضر نمی دونم در PPC هم SDK ی TTS وجود دارد یا نه!؟ ولی حتما باید SDKیی برای PPC وجود داشته باشه! در صورت بررسی این موضوع حتما در این فروم شرح خواهم داد.

با تشکر از همه دوستان که اینگونه مباحث را پیش کشیدند. امیدوارم که اطلاعات مختصر من بدرد شما بخوره.
رضا قربانی

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا کارت خیلی درسته،لطف کردی این جور برنامه ای نوشتی،ولی هنوز Calender نشده که!

انشالله در ورژن های بعدی یک تقویم خوب و مناسب به زبان فارسی داشته باشیم :)

reza_ghorbani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

calendar.jpg
converter.jpg

نسخه 2.0 منتشر شد!

امکانات موجود در این نگارش :
  • نمایش تقویم مورد نظر بصورت ماه
  • مبدل تقویم برای تاریخ پارسی ( هچری شمسی ) و هجری قمری و میلادی
  • برنامه ای چند زبانه ( انگلیسی/فارسی/عربی)
  • امکان نمایش فارسی/عربی بدون نیاز به فارسی ساز
  • محاسبه ساعات شرعی برای روز انتخابی شما
  • امکان تنظیم مکان جغرافیایی بر اساس طول و عرض جغرافیایی برای محاسبه ساعات شرعی
  • امکان تنظیم زمان منطقه ای برای محاسبه ساعات شرعی بر اساس زمان منطقه ای خاص
  • داشتن مبدل تاریخ که امکان تبدیل بین سه نوع تاریخ رو می دهد
  • امکان جهش به روز خاص توسط انتخاب روز مورد نظر در مبدل
  • سازگاری کامل با Windows Mobile 6.0 و Windows Mobile 5.0
  • امکان نمایش فرمها در وضعیت عمودی و افقی تصویر
  • سازگاری با Pocket Outlook و امکان درج کار/وقت قرار/تاریخ تولد
  • ظاهری بسیار ساده و کاربری آسان
  • محصولی 100% رایگان
نیازمندیهای لازم برای اجرای برنامه :
  • Dot Net Compact Framework 2.0
  • سیستم عامل Windows Mobile 6.0 و یا Windows Mobile 5.0
  • فضایی در حدود 1200 کیلو بایت بعد از نصب
لینک های دانلود برنامه :
لینک های دانلود دات نت :
وب سایت مربوطه :

reza_ghorbani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به شما دوستان عزیز...

امروز بعد از مدتی تاخیر وقت کردم که نسخه دوم برنامه رو منتشر کنم :D نظرات و پیشنهادات شما باعث بهبود برنامه خودتون میشه. خوشحال میشم نظرات / پیشنهادات / مشکلات و ... رو به من گزارش دهید. می تونین برای ارسال نظرتون از سایت مربوطه ( IT Originator ) استفاده کتید.

در نسخه آتی موارد زیر اضافه می شود:
  • اضافه شدن 2 زبان فرانسوی و اسپانیایی به برنامه ( تقریبا انجام شده )
  • اضافه شدن 4 تقویم دیگر به برنامه ( تقویم چینی / بودا / تای / ابری ) (محاسبه تمام شده و فقط بدنیال ترجمه هستم)
  • فرمهایی که به Pocket Outlook وصل می شود هم چند زبانه ( از جمله فارسی ) می شود
  • امکان تایپ فارسی بدون فارسی ساز به برنامه اضافه می شود
  • امکان Schedule یا همان زمانیدنی به برنامه اضافه میشود که در زمان تعیین شده می تونین عملیات زیادی از جمله پخش صدا / فرستادن SMS / تماس گرفتن و ... رو انجام بدین.
  • سرعت لود شدن به بیش از دو برابر میرسه ( وقت انجامش رو روی این نسخه نداشتم )
  • سعی می کتم کار با کلید ها رو مفید تر بکنم که کار بدون پوینتر هم امکان پذیر بشه
  • امکان ورود تعطیلات بر اساس تقویم های موجود اضافه می شود.
  • نمایش روز در Today Plugin ( انجام شده و در حال بهینه سازی هستم )
  • شما بگین دیگه چی میخواین :D ؟ ( منتظر پیشنهادای مفیدتون هستم )

سعی می کنم تاخیری که برای انتشار این نسخه ایجاد شد تکرار نشه و نسخه بعدی سریعتر ارائه شود.

وب سایت مربوطه :

Johnny Grey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا رضای عزیز
قبل هرچیز جا داره تشکر بکنم از این زحمتی که کشیدی
اما رضا جان من این نرم افزارو نصب کردم اولا که نرم افزار اجرا نشد و ارور داد ثانیا متاسفانه فونت های فارسیمو بهم ریخت و به شکل مربع مربع کرد که مجبور شدم دوباره فارسی سازو نصب کنم اما موقع نصب بهم گفت دسترسی به فونتها امکان پذیر نیست.ولی بعد از ریستارت مشکل فونت حل شد
ضمنا من از فارسی ساز عربایزر استفاده میکنم
در ضمن ورژن یک به خوبی کار میکنه

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اول از همه تشکر از شما بابت وفای به قول تون
دوم شرمنده از شما بابت کوتاهی من در اجرای قول ام( :blush: ) ، دلیلش رو لابد می دانید که قطع بی هوای سرویس نت ام بود
سوم اینکه الان با اینکه همین نیم مگ دانلود هم یک ربع طول می کشه ، ولی نصب می کنم و سعی می کنم یک تستر کوشا و فعال باشم

برای من ، یک مبدل ساده ، مثل چیزی که برنامه شهاب داشت + یک تقویم که دارای نمایش استاندارد ماهیانه با قابلیت های لایت کردن تعطیلات و اضافه کردن event به روز ها + یک پلاگین ساده در صفحه اول نمایش از سرم هم زیاده ، در ضمن فکر می کنم به نسخه نهایی که برسه ، درصورتی که شرایط آسانی برای خرید بگذارید، اولین مشتری ش خواهم بود
موفق باشید

reza_ghorbani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا رضای عزیز
قبل هرچیز جا داره تشکر بکنم از این زحمتی که کشیدی
اما رضا جان من این نرم افزارو نصب کردم اولا که نرم افزار اجرا نشد و ارور داد ثانیا متاسفانه فونت های فارسیمو بهم ریخت و به شکل مربع مربع کرد که مجبور شدم دوباره فارسی سازو نصب کنم اما موقع نصب بهم گفت دسترسی به فونتها امکان پذیر نیست.ولی بعد از ریستارت مشکل فونت حل شد
ضمنا من از فارسی ساز عربایزر استفاده میکنم
در ضمن ورژن یک به خوبی کار میکنه

دوست عزیز ممنون از لطفتون در اولین فرصت مشکل بررسی و حل خواهد شد. در نگارش اول من از فونت Tahoma استفاده کرده بودم ولی روی Tahoma ی اصلی ویندوز نصب نمی کردم ولی در این نسخه فونت Tahoma و Tahoma Bold رو روی فونت های ویندوز می نویسم و شاید مشکل از اینجا باشه و عربیزر از فونت های خاص خودش رو جای این دوفونت قرار میده!!! در مورد اجرا نشدن برنامه میشه لطف کنید خطای رخ داده شده رو کاملتر شرح دهید؟

-----------------
بعد از بررسی:
-----------------

مشکل حل شد :D ایراد در فایل CAB بود و من طوری طراحی کرده بودم که فایل Tahomabd.ttf به شاخه ویندوز منتقل شود که در این انتقال فایل به اشتباه به Tahomabd..ttf ( یعنی دو تا نقطه بجای یکی ) تبدیل میشد. این کار باعث ایجاد خطا در کارکرد Arabizer میشد چراکه دو فایل با یک نام ( شروع با Tahomabd و با پسوند ttf بود ) که باعث ایجاد خطا میشد. در حال حاضر مشکل حل شده و می تونین دوباره دانلود کنید.

تغییرات اعمال شده طی این گزارش:
1. تغییر نام فایل Tahomabd..ttf به Tahomabd.ttf در فایل CAB
2. دوباره کمپایل کردن برنامه و تغییر در پارامترهای کامپایل

در مورد ایرادی که برای اجرای برنامه بوده هنوز چون مشکل و ایراد دقیق شما رو نمی دونم هیچ بررسی نتونستم انجام بدم.

reza_ghorbani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول از همه تشکر از شما بابت وفای به قول تون
دوم شرمنده از شما بابت کوتاهی من در اجرای قول ام( :blush: ) ، دلیلش رو لابد می دانید که قطع بی هوای سرویس نت ام بود
سوم اینکه الان با اینکه همین نیم مگ دانلود هم یک ربع طول می کشه ، ولی نصب می کنم و سعی می کنم یک تستر کوشا و فعال باشم

برای من ، یک مبدل ساده ، مثل چیزی که برنامه شهاب داشت + یک تقویم که دارای نمایش استاندارد ماهیانه با قابلیت های لایت کردن تعطیلات و اضافه کردن event به روز ها + یک پلاگین ساده در صفحه اول نمایش از سرم هم زیاده ، در ضمن فکر می کنم به نسخه نهایی که برسه ، درصورتی که شرایط آسانی برای خرید بگذارید، اولین مشتری ش خواهم بود
موفق باشید

King Dani عزیز این چه حرفیه شما می فرمایید! راستشو بخوای دارم از مترجم های Online استفاده می کنم که در عرض یک ساعت یک Language Pack ایجاد می کنم :D راستشو بخواین فراموش کردم که به شما اطلاع بدم که بیش از این مزاحم نشم. از لطفتون و همینکه بی قید و شرط همکاری کردید ممنون و جای تشکر فراوان دارد.

در مورد تجاری کردن این نسخه باید بگم من فعلا قصد این رو ندارم ولی جالبه که شما حدود دهمین نفری هستید که این رو می گید ( همه اطرافیانم هم میگن پولیش کنم :blink: ) ولی بگذارید به حد برنامه هایی چون SuperCalendar و دیگر برنامه های محبوب برسه این کار را خواهم کرد ( اونم نه برای ایرانیان - خودم کرکشم به شما میدم :blush: ) راستی پیشنهاد شما برای قیمت این برنامه برای فروش Online در خارج از ایران چقدره؟ ( میخوام نظر شما رو بدونم - من خودم فکر کنم 10$ کافیه - نظر اطرافیان از 20$ تا 35$ هست - نظر شما چیه؟ )

باز هم از لطف شما دوست عزیز ممنونم و امیدوارم بتونم مفید واقع بشم.
با تشکر

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام جناب قربانی
با تشکر فراوان از زحماتی که بابت این برنامه می کشید،و اظهار خوشحالی از اینکه شما در این زمینه فعالید،عرض کنم که بنده ورژن جدید برنامه رو نصب کردم،منتها با اروری مواجه می شم که فکر می کنم از خود برنامه باشه،من متن اصلی پیام رو براتون می ذارم،
67p27g9.png
امیدوارم که این برنامه روز به روز قویتر بشه،باز هم از زحماتتون تشکر می کنم،
موفق باشید.

reza_ghorbani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ممنون از لطفتون،

میشه قسمت Detail هم ارسال کنید؟ چراکه دقیق مشکل معلوم نیست! :eek: مشخصات شما دقیقا چیه؟ OS و Device و اینکه برنامه در کجا نصب شده؟

با تشکر

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزیز ممنون از لطفتون،

میشه قسمت Detail هم ارسال کنید؟ چراکه دقیق مشکل معلوم نیست! :eek: مشخصات شما دقیقا چیه؟ OS و Device و اینکه برنامه در کجا نصب شده؟

با تشکر
سلام مجدد،
دوایس اتم اگزک هست و او اس ویندوز موبایل 5،برنامه در استوریج کارت نصب شده،ضمنا" شات دیتیل ارور رو هم در پایین ببینید:
4kn5gcy.png
موفق باشید.

بالا