برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
دوستان برای خرید از سایت اسپورتر توی امارات راهی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟ ارسال به ایران نداره اصن ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوستان برای خرید از سایت اسپورتر توی امارات راهی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟ ارسال به ایران نداره اصن ؟

باید از کسایی بپرسی که پرداخت های بچه ها رو برای خرید از سایت های خارجی انجام میدن مثل این تاپیک
در قسمت برگزیده بازارچه در بالای فروم می تونید مشاهده کنید

vahidreza64

Registered User
لایک‌ها
173
سعی کنید از چربی سوزها استفاده نکنید مفصل در مورد عوارضون توضیح داده شده

برای تسریع چربی سوزی از ال کارنیتین استفاده کنید
در مورد چربی سوزها فقط سعی کنید از چربی سوز دست سازی که خودتون درست می کنید استفاده کنید که در مورد نحوه ساختش در صفحات قبلی توضیحات مفصلی داده شده ( در برخی کتاب های حرفه ای مکمل های ورزشی هم به ساختشون اشاره شده اگر نیاز بود باز هم توضیح میدم )

سلام دوست عزیز
اقا بعد این همه مدت که تو پی تی هستم و بدنسازی هم کار میکنم چرا این تاپیک رو ندیده بودم واقعا جای تعجب داره برام :)
با خوندن ارسال های شما و جواب های کاملی که به دوستان میدین واقعا لذت بردم
انشالله از وجود شما و نظراتتون بهرمند بشیم

در ابتدا اگر براتون مقدوره ادرس صحفه ای که در اون طرز تهیه مکمل چربی سوز رو دادین رو بدین ممنون میشم

و بعد اینکه امکانش هست در خصوصی مشورتی در مورد برنامه فعلی که دارم باهاش کار میکنم باهاتون داشته باشم ؟

• Like
Reactions: OVH

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام دوست عزیز
اقا بعد این همه مدت که تو پی تی هستم و بدنسازی هم کار میکنم چرا این تاپیک رو ندیده بودم واقعا جای تعجب داره برام :)
با خوندن ارسال های شما و جواب های کاملی که به دوستان میدین واقعا لذت بردم
انشالله از وجود شما و نظراتتون بهرمند بشیم

در ابتدا اگر براتون مقدوره ادرس صحفه ای که در اون طرز تهیه مکمل چربی سوز رو دادین رو بدین ممنون میشم

و بعد اینکه امکانش هست در خصوصی مشورتی در مورد برنامه فعلی که دارم باهاش کار میکنم باهاتون داشته باشم ؟

درود عزیزم
نظر لطف شماست
در حد توانم در خدمتم
بله می تونیم راجب برنامتون با هم مکاتبه داشته باشیم
نمی دونم متاسفانه !! باید در تاپیک مکمل های بدنسازی عنوان کرده باشم.
شاید هم در تاپیک مشاوره بدنسازی

قرص های چربی سوز اغلب دارای کافئین و افدرین هستند و براساس این دو ماه باعث افزایش مصرف کالری می شوند.
افدرین (ephedrine) باعث انبساط (باز شدن) ریه ها می شود و بعنوان دارو در بیماری آسم و سرماخوردگی تجویز می شود. این ماده باعث افزایش اکسیژن رسانی به خون می شود. هنگامی که مقدار اکسیژن در خون بیشتر باشد، انرژی بیشتری در سلول ها تولید می شود ، یعنی انرژی بیشتری می سوزد.
همچنین ضربان قلب و فشار خون را افزایش می دهد و باعث گرم شدن بدن در حین ورزش می شود. باعث کاهش اشتها می شود و مانند یک دیورتیک عمل می کند ، یعنی باعث افزایش دفع ادرار می شود.
اگر شما آسپرین یا یک نوع داروی قلبی یا نوع دیگری از داروی ضد آسم (غیر از افدرین) را مصرف می کنید، یا اینکه نسبت به کافئین حساسیت دارید، نباید از قرص های چربی سوز استفاده کنید، زیرا باعث نامنظم شدن ضربان قلب، مشکل شدن تنفس و بروز حملات دردناک می شود.
کافئین به همراه افدرین باعث افزایش تولید گرما در بدن می شوند. تحقیقات نشان داده اضافه کردن آسپرین به مواد حاوی کافیئن و افدرین، تولید گرما را بیشتر می کند. هنگامی که دمای قسمت مرکزی بدن افزایش یابد، شما به طور خودکار انرژی بیشتری می سوزانید.
داروهای چربی سوز به علت کاهش سریع وزن، خیلی استفاده می شوند ، ولی باید بگویم که بعضی افراد به این داروها خوب پاسخ نمی دهند. اگر شما آسپرین یا یک نوع داروی قلبی یا نوع دیگری از داروی ضد آسم (غیر از افدرین) را مصرف می کنید، یا اینکه نسبت به کافئین حساسیت دارید، نباید از قرص های چربی سوز استفاده کنید، زیرا باعث نامنظم شدن ضربان قلب، مشکل شدن تنفس و بروز حملات دردناک می شود.
پس در مصرف اینگونه داروها احتیاط کنید و از مصرف بی رویه و خودسرانه آنها اجتناب کنید و تحت نظر پزشک یا متخصص تغذیه این داروها را مصرف کن

اما توصیه بنده اینه که افدرین رو حذف کنید
مثلا آسپرین + کافئین مصرف بشه
البته قرص ها باید در هاون کوبیده بشه
اسم اون چربی سوز به اختصار میشه ECA ( افدرین - کافئین - آسپرین )

ECA.png

چربی سوزی با افدرین،کافئین و آسپرین

‫اﻓﺪرﯾﻦ ﯾﮏ داروی ﻣﻘﻠﺪ ﺳﻤﭙﺎﺗﯿﮏ اﺳﺖ که ﺑــﺎ اﻓــﺰاﯾﺶ دﻣــﺎی ﺑــﺪن و ﮐــﺎھﺶ اﺷــﺘﮭﺎ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻮد ﺗﺎ ﺑﺪن ﺑﺘﻮاﻧﺪ ﮐﺎﻟﺮی ﺑﯿﺸﺘﺮی را ﻣﺼﺮف ﮐﻨـﺪ و در نتیجه ذﺧـﺎﯾﺮ ‫ﭼﺮﺑﯽ ﺧﻮد را ﮐﻢ ﮐﻢ از دﺳﺖ ﺑﺪھﺪ.

ECA
سه بار در روز
افدرین (Ephedrine) 25 mg
کافئین (Coffien) 20 mg
آسپرین (Asperine) 100 mg

توجه : توصیه خود بنده مصرف 2 بار در روز هست
حتما توجه داشته باشید تا قبل از ساعت 18 تمامی وعده ها مصرف شده باشند

ﻃﺒﻖ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت به ﻋﻤﻞ آﻣﺪه ﺗﻮﺳﻂ ﻣﺤﻘﻘﯿﻦ ﺗﺎﺛﯿﺮ اﻓﺪرﯾﻦ ﺑﺮای ﺳﻮزاﻧﺪن ﭼﺮﺑـﯽ ھﺎ ھﻤﺮاه ﺑﺎ داروھﺎی ﮐﺎﻓﺌﯿﻦ و آﺳﭙﺮﯾﻦ ﺑﯿﺸﺘﺮﺑـﻮده و ﻣﻌﻤـﻮﻻ ﺑـﺮای ﺳـﻮزاﻧﺪن ‫ﭼﺮﺑﯽ ھﺎ از ﺗﺮﮐﯿﺐ داروھﺎی ﻓﻮق ﺑﮭﺮه ﻣﯿﺒﺮﻧﺪ.

دوره " اﮐﺎ " در واﻗﻊ ﻣﻮﺛﺮ ﺗـﺮﯾﻦ و ﻣﻌﺠـﺰه آﺳﺎ ﺗـﺮﯾﻦ دوره ﺑـﺮای ﺳـﻮزاﻧﺪن ﭼﺮﺑـﯽ ھﺎﺳـﺖ ﺑﻄـﻮری که اﮐﺜـﺮ ﻗـﺮص ھـﺎی ﭼﺮﺑـﯽ ﺳـﻮزی که اﻣــﺮوزه در ‫ﺑﺎزار ﻣﻮﺟﻮد ﻣﯿﺒﺎﺷﻨﺪ در ﺣﻘﯿﻘﺖ از ﺗﺮﮐﯿﺐ ﻓﻮق ﺳﺎخته ﺷﺪه اﻧﺪ .

‫ﺗﺮﮐﯿﺐ ﻓـﻮق از دو داروی ﻣﺤـﺮک اﻋـﺼﺎب ﺳﻤﭙﺎﺗﯿﮏ که ﯾﮑﯽ اﻓﺪرﯾﻦ ﺑــﺎ ﻗﺪرت اﺛﺮ و ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺑﺎﻻ و ﺗﺎﺛﯿﺮ ﻧﯿﺮوزاﯾﯽ ﺧـﻮب که ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻮد ورزﺷﮑﺎر در ﺣﯿﻦ رژﯾﻢ ھﺎی ﻏﺬاﯾﯽ که ھﻤـﺮاه ﺑـﺎ دوره اﮐـﺎ ﻣﯿﮕﯿـﺮد دﭼـﺎر ﺿـﻌﻒ ﺑـﺪﻧﯽ ﻧﮕـﺮدد و ﻣﻘـﺪاری ﻧﯿـﺰ از ﭼﺮﺑـﯽ ھــﺎی ذﺧﯿـﺮه ﺷـﺪه در ﺑـﺪن وی ﮐﺎسته ﺷــﻮد .

‫داروی ﺑﻌـﺪی داروی ﮐـﺎﻓﺌﯿﻦ اﺳـﺖ. ﮐـﺎﻓﺌﯿﻦ ﻣﺎده ای از ﮔـﺮوه ﻣﺘﯿـﻞ ﮔﺰاﻧﺘﯿﻦ ھﺎ که دارای اﺛـﺮات ﺑـﺴﯿﺎر ﻣﻼﯾـﻢ ﺗﺮ ﻧﺴﺒﺖ به اﻓـﺪرﯾﻦ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ. اﯾـﻦ دارو، ﻋﻼوه ﺑـﺮ ﺧـﺼﻮﺻﯿﺎت ﮐﻠﯽ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﺳﯿـﺴﺘﻢ ﺳﻤﭙﺎﺗﯿﮏ ﺑـﺪن ﺑـﺪﻟﯿﻞ اﻓـﺰاﯾﺶ ﻣـﺼﺮف اﺳﯿﺪھﺎی ﭼـﺮب و ﺳﻮزاﻧﺪن ﭼﺮﺑـﯽ ھﺎی ﺑـﺪن وھﻤﭽﻨـﯿﻦ ﺧﺎﺻــﯿﺖ ﭘﯿﺸﺎﺑﺰا ﺑﻮدن آن ﺑﺎﻋﺚ ﮐﺎﺳﺘﻦ ﭼﺮﺑـﯽ ھـﺎ و آب ﺑـﺪن و درنتیجه ﮐﻢ ﺷﺪن وزن و ﺗﻮﻟﯿﺪ اﻧﺮژی ﮔﺮدد.

آﺳﭙﺮﯾﻦ (اﺳﺘﯿﻞﺳﺎﻟﺴﯿﻠﯿﮏ اﺳـﯿﺪ) داروﯾـﯽ ﺿـﺪ درد و ﺿـﺪ اﻟﺘﮭـﺎب اﺳـﺖ و ھﻤﺮاه ﺑﺎ ﮐﺎﻓﺌﯿﻦ و ﮐﺪﺋﯿﻦ ﺑﺮای ﺗﺴﮑﯿﻦ دردھﺎی نه ﭼﻨﺪان ﺷـﺪﯾﺪ در ﭘﺰﺷـﮑﯽ به ‫ﮐﺎر ﮔﺮفته ﻣﯿــﺸﻮد از اﯾــﻦ رو آﺳﭙﺮﯾﻦ را داروﯾـﯽ ﺑﺮای ﮐﺎھﺶ دردھﺎی ﻋـﺼﺒﯽ ﻣﯿﺪاﻧﻨـﺪ در واﻗـﻊ اﯾـﻦ ﺧﺎﺻـﯿﺖ و ﺧﺎﺻـﯿﺖ دﯾﮕﺮی که در ﻣـــﻮرد آﺳـﭙﺮﯾﻦ وﺟــﻮد دارد ﯾﻌﻨــﯽ ﺷﮑــﺴﺘﻦ زﻧﺠﯿــﺮه اﺳـﯿﺪھﺎی ﭼــﺮب , ھــﻢ به ﻋﻨـﻮان داروﯾﯽ ﻣﺴﮑﻦ در ﻃﯽ دوره ﺳﺨﺖ رژﯾﻢ ﻏﺬاﯾﯽ و ﺳﻮزاﻧﺪن ﭼﺮﺑـﯽ ھـﺎ ﻋﻤـﻞ ‫ﻣﯿﮑﻨﺪ و ھﻢ ﺑﺎ ﮐﻤﮏ به شکسته ﺷﺪن زﻧﺠﯿﺮه ﭼﺮﺑﯽ ھﺎ به ﺳﻮزاﻧﺪن ﭼﺮﺑﯽ ھﺎ ‫ﮐﻤﮏﻣﯿﮑﻨﺪ (اﺛﺮ دوم ﻣﻮرد اﺑﮭﺎم اﺳﺖ) .

‫البته ﺑﺮرﺳﯽ ھﺎ و ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﻋﻠﻤﯽ ﺗﻮﺳﻂﻣﺤﻘﻘﯿﻖ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺗﺮﮐﯿﺐ داروھﺎی ﻓـﻮق ﺑﺮای رﺳﯿﺪن به ﻣﻘﺼﻮد ﻧﮭﺎﯾﯽ که ھﻤﺎن ﮐﺎﺳﺘﻦ ﭼﺮﺑﯽ ھﺎﺳﺖ را ﺗﺎﯾﯿﺪ ﻣﯿﮑﻨﺪ .

دﻗﺖ ﺷﻮد که ﭼـﻮن ‫ﻣﺼﺮف داروھﺎی ﻣﻘﻠﺪ ﺳـﻤﭙﺎﺗﯿﮏ ‫ﺑﺎﻻﺧﺺ در ﺗﺮﮐﯿﺐﻓـﻮق اﻓـﺪرﯾﻦ ﺑﺎﻋـﺚ به ھﻢ ﺧﻮردن ﺧﻮاب ﻃﺒﯿﻌﯽ ﺑـﺪن و اﯾﺠـﺎد ‫ﮐـﻢ ﺧـﻮاﺑﯽ ﻣﯿﮕـﺮدد ﻣـﺼﺮف آن به ھﻨﮕـﺎم ‫ﺧﻮاب بدلیل اﯾﺠـﺎد اﺧـﺘﻼل در ﺧـﻮاب ﺗﻮصیه ﻧﻤﯿﮕﺮدد .

‫ﺗﻮجه ﺷﻮد اﺳﺘﻔﺎده از دوره اﮐﺎ و ﯾﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺳﺎﯾﺮ داروھﺎی ﻣﻘﻠﺪ ﺳﻤﭙﺎﺗﯿﮏ و ﺣﺘﯽ اﺳﺘﻔﺎده از ﻗـﺮص ھـﺎی ﻻﻏـﺮی که در واﻗـﻊ ﺗﺮﮐﯿﺒﺎﺗﯽ از ھﻤﺎن داروھﺎی ﻣﺤﺮک ﺳﻤﭙﺎﺗﯿﮏ ھﺴﺘﻨﺪ , ﺑﺪون رﻋﺎﯾﺖ رژﯾﻢ ﻏـﺬاﯾﯽ ﻣﻨﺎﺳـﺐ ‫و رﻋﺎﯾﺖ اﺻﻮل ﺗﻐﺬیه ھﺮﮔﺰ و ھﺮﮔﺰ ﺑﺎﻋﺚﺳﻮزاﻧﺪن ﮔﺮﻣﯽ از ﭼﺮﺑﯽ ھـﺎی ‫ﺷﻤﺎﻧﺨﻮاھﺪ ﺷﺪ .

‫ﭘﺲ وﻗﺘﯽ ﻣﯿﺘﻮان ﮔﻔﺖ دوره اﮐﺎ ﯾﺎ ﺳﺎﯾﺮﻗﺮص ھﺎی ﭼﺮﺑﯽ ﺳﻮز ﻣـﻮﺛﺮ واﻗـﻊ ﻣﯽ ﺷﻮد که ھﻤﺮاه ﺑﺎ ﺗﻐﺬیه ﻣﻨﺎﺳﺐ و اﻧﺠﺎم ﺗﻤﺮﯾﻨﺎت ﻣﻨﻈﻢ ایروﺑﯿﮏ ﺑﺎﺷﺪ .

ھﻤﭽﻨﯿﻦ اﻓﺪرﯾﻦ به ﻋﻠﺖ داﺷﺘﻦ ﺧـﻮاص آﻣﻔﺘـﺎﻣﯿﻦ ھﺎ ﯾﻌﻨﯽ ﺑﺮ اﻧﮕﯿﺨﺘﻦ ﺣﺎﻟﺖ ﺗﮭﺎﺟﻤﯽ و اﯾﺠﺎد ﻗﺪرت و اﻧﺮژی ﻣـﻀﺎﻋﻒ در ﺑـﺪن ﺗﻮﺳـﻂ ورزﺷﮑﺎران ‫رشته های ﻣﺨﺘﻠﻒ ھﻤﭽﻮن ﮐﺸﺘﯽ ﮔﯿﺮ ھﺎ، وزنه ﺑـﺮدار ھﺎ وﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺖ ھﺎ ﺣـﺪود ﯾـﮏ ﺳــﺎﻋﺖ ﭘـﯿﺶ از ﻓﻌﺎﻟﯿــﺖ ﺑـﺪﻧﯽ و ﯾــﺎ ﻣـﺴﺎبقه حدود (۲۵ ﺗـﺎ ۵۰ ﻣﯿﻠـﯽ ﮔـﺮم) اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯿﮕـﺮدد.

که ﺳﺒﺐ اﯾﺠﺎد ﺑـﺮ اﻧﮕﯿﺨﺘﮕﯽ و ﺗﻤﺮﮐـﺰ و ﺣﺎﻟﺖ ‫ﺗﮭﺎﺟﻤﯽ در ﺑـﺪن گشته و ﺳﺮﻋﺖ ﻋﮑﺲ اﻟﻌﻤﻞ ھﺎی ﺑـﺪﻧﯽ را ﻧﯿـﺰ اﻓﺰاﯾﺶ‫ ﻣﯿﺪھﺪ .

‫داروی ﻓـﻮق ﺟـﺰء داروھﺎی ﻣﻤﻨﻮعه ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ . وﺟـﻮد آن در ادرار ورزﺷﮑﺎران که ﻣﻮرد آزﻣﺎﯾﺶ ھﺎی دوﭘﯿﻨﮓ ﻗﺮار ﻣﯿﮕﯿﺮﻧﺪ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﺜﺒﺖ ﺷﺪن‫ آزﻣﺎﯾﺶ آﻧﮭﺎ ﻣﯿﮕﺮدد .(ﺗﺎ ٣ اﻟﯽ ۴ روز ﻗﺎﺑﻞ ﺗﺸﺨﯿﺺ اﺳﺖ).

عوارض جانبی :

در ﻣﻮرد ﻋﻮارض ﺟﺎﻧﺒﯽ داروھﺎی ﻣﻘﻠﺪ ﺳﻤﭙﺎﺗﯿﮏ حتما تحقیق کنید ! مثلا به ﻋﻠﺖ ﺑـﺎﻻ رﻓـﺘﻦ ﻓـﺸﺎر ﺧـﻮن که در اﺛـﺮ ﺗﻨﮓ ﺷﺪن رگ ھﺎی ﺧﻮﻧﯽ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ و ھﻤﭽﻨﯿﻦ اﻓﺰاﯾﺶ ﺿـﺮﺑﺎن ﻗﻠـﺐ ﻣـﺼﺮف اﻓـﺪرﯾﻦ در ورزﺷـﮑﺎران به ﻋﻨﻮان داروی ﻧﯿﺮوزا ﻗﺒﻞ از ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺑﺪﻧﯽ ﯾﺎ ﻣﺴﺎبقه ﺑﺎﻋﺚ ﺑﺎﻻ رﻓﺘﻦ رﯾـﺴﮏ ‫اﺣﺘﻤﺎل حمله ﻗﻠﺒﯽ در آﻧﺎن ﻣﯿﮕﺮدد.

----------------------------------------
توصیه برادرانه به تمامی دوستان : لطفا برای لاغزی از قرص ال تیروکسین استفاده نکنید ( خصوصا اگر سر خود باشه )

shah994

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
كسي اينجا پروتئين وي ويتاپي را مصرف كرده؟ ارزش خريد داره؟ جن استار چطور؟

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
سلام
كسي اينجا پروتئين وي ويتاپي را مصرف كرده؟ ارزش خريد داره؟ جن استار چطور؟

سلام
پول دور ریختنه ! تمام :|
جن استار ، دوبیس ، ویتاپی ، پی ان سی مفت نمیارزند !

rezaq073

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
قرص ارژنین خریداری کردم هر قرصسش 1000mg هست. یدونه صبح بعد از صبحانه و یدونه نیم ساعت قبل از تمرین میخورم که قبل از تمرین همراه ویتامین c مصرف میکنم .
این طرز مصرف خوبه ؟ کم نیست ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام
قرص ارژنین خریداری کردم هر قرصسش 1000mg هست. یدونه صبح بعد از صبحانه و یدونه نیم ساعت قبل از تمرین میخورم که قبل از تمرین همراه ویتامین c مصرف میکنم .
این طرز مصرف خوبه ؟ کم نیست ؟

این دوز برای یک هفته کافیه
اون یه دونه ای که با ویتامین C قبل از تمرین می خوری رو 1 ساعت کن ( به جای نیم ساعت )
بعدا بیارش روی 3000 الی 5000 میلی گرم

rezaq073

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این دوز برای یک هفته کافیه
اون یه دونه ای که با ویتامین C قبل از تمرین می خوری رو 1 ساعت کن ( به جای نیم ساعت )
بعدا بیارش روی 3000 الی 5000 میلی گرم
دستتون درد نکنه. بعد از یک هفته یدونه قبل خوابم بخورم . یعنی روزی سه تا کافیه؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دستتون درد نکنه. بعد از یک هفته یدونه قبل خوابم بخورم . یعنی روزی سه تا کافیه؟

خواهش می کنم
خیر دوز مذکور رو در همون 2 وعده ای که فرمودید مصرف کنید

davidk@shani

Registered User
لایک‌ها
26
سلام.يه فروشنده ي معتبر اگر ممكنه معرفي كنيد.و اينكه من serious mass استفاده كردم و يكم زير شكم و بغل شكم آوردم.ميخوام يه رژيم بگيرم كه كه هم زير شكم آب بشه هم pack هاي شكمم مشخص بسه.اگر ممكنه راهنماييم كنيد.مكملي چيزي هم اگر نياز هيت بگيد ممنون.
وزن 84 قد 180

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
سلام.يه فروشنده ي معتبر اگر ممكنه معرفي كنيد.و اينكه من serious mass استفاده كردم و يكم زير شكم و بغل شكم آوردم.ميخوام يه رژيم بگيرم كه كه هم زير شكم آب بشه هم pack هاي شكمم مشخص بسه.اگر ممكنه راهنماييم كنيد.مكملي چيزي هم اگر نياز هيت بگيد ممنون.
وزن 84 قد 180

سلام دوست عزیز
میخواستم بهتون پیام بدم که گویا نمیشد
پس شما به من پیام بدید تا بتونم در اینجا یا تلگرام در نوع مکمل و خریدش راهنماییتون کنم

davidk@shani

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوست عزیز
میخواستم بهتون پیام بدم که گویا نمیشد
پس شما به من پیام بدید تا بتونم در اینجا یا تلگرام در نوع مکمل و خریدش راهنماییتون کنم

داشتم edit ميكردم برا همين نميشد

atabak.dillon

Registered User
لایک‌ها
72
سلام دوستان
چند تا سوال دارم
اگه کراتین این همه عوارص داره جاش چی بخوریم و کی و با چه دوزی؟
اگه ارژنین و ویتامین سی 1 ساعت قبل باشگاه خورده شه پس وعده قبل تمرین کی بخوریم؟
من میخوام یه گینر بخرم جای مطمعن هم سراغ دارم
بین bulk bpi و up your mass و mass tech موندم. کدومو بگیرم؟ اگه گزینه بهتری هس راهنمایی کنید لطفا. واسه شبا فاز 8 دارم و حین تمرین bcaa یه بسته امینو بیف کارنیوور دارم...قدم 180 وزنم 75. میخوام حجم عضلانیم بره بالا اصلا گینر بگیرم یا وی؟
ممنون

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام دوستان
چند تا سوال دارم
اگه کراتین این همه عوارص داره جاش چی بخوریم و کی و با چه دوزی؟
اگه ارژنین و ویتامین سی 1 ساعت قبل باشگاه خورده شه پس وعده قبل تمرین کی بخوریم؟
من میخوام یه گینر بخرم جای مطمعن هم سراغ دارم
بین bulk bpi و up your mass و mass tech موندم. کدومو بگیرم؟ اگه گزینه بهتری هس راهنمایی کنید لطفا. واسه شبا فاز 8 دارم و حین تمرین bcaa یه بسته امینو بیف کارنیوور دارم...قدم 180 وزنم 75. میخوام حجم عضلانیم بره بالا اصلا گینر بگیرم یا وی؟
ممنون

درود
همون آرژنین + ویتامین C
وعده غذایی قبل از تمرین رو باید 1.5 الی 2 ساعت قبل از تمرین بخوری اینجوری نباشه که آپاندیس میگیری و یا سنگینی که نمیشه.
در دوران کات هم که میان وعده است و باید میوه مصرف کرد.
مس تک بگیر عزیزم
خیلی شلوغش کردی اینو خودت برنامه ریزی کردی یا مربی ؟!
بستگی به ژنتیکت داره ! ژنتیکت چیه ؟ قد , وزن , سابقه تمرینی چقدر داری ؟

atabak.dillon

Registered User
لایک‌ها
72
درود
همون آرژنین + ویتامین C
وعده غذایی قبل از تمرین رو باید 1.5 الی 2 ساعت قبل از تمرین بخوری اینجوری نباشه که آپاندیس میگیری و یا سنگینی که نمیشه.
در دوران کات هم که میان وعده است و باید میوه مصرف کرد.
مس تک بگیر عزیزم
خیلی شلوغش کردی اینو خودت برنامه ریزی کردی یا مربی ؟!
بستگی به ژنتیکت داره ! ژنتیکت چیه ؟ قد , وزن , سابقه تمرینی چقدر داری ؟
نه مربی نگفته خودم گرفتم
ژنتیک اگه درست متوجه شده باشم اکتومورفم ولی چربیم خیلی پایین نیس اونجوری که خیلی لاغر باشم.قد 180 وزن 75
تا الان 1 ساعت قبل تمرین 1 اسکوپ گینر میخوردم

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
نه مربی نگفته خودم گرفتم
ژنتیک اگه درست متوجه شده باشم اکتومورفم ولی چربیم خیلی پایین نیس اونجوری که خیلی لاغر باشم.قد 180 وزن 75
تا الان 1 ساعت قبل تمرین 1 اسکوپ گینر میخوردم

گینر رو صبح ساعت 10 و بعد از تمرین ( 30 دقیقه قبل از وعده غذایی بعد از تمرین ) مصرف کن فاز 8 رو نمی خواست بخری همین آمینو بیف عالیه BCAA رو هم فعلا داشته باش ولی بعد 6 الی 8 هفته قطعش کن

atabak.dillon

Registered User
لایک‌ها
72
گینر رو صبح ساعت 10 و بعد از تمرین ( 30 دقیقه قبل از وعده غذایی بعد از تمرین ) مصرف کن فاز 8 رو نمی خواست بخری همین آمینو بیف عالیه BCAA رو هم فعلا داشته باش ولی بعد 6 الی 8 هفته قطعش کن
امینو رو کی بخورم؟ 2 ساعت قبل تمرین همون نهار باشه؟ bcaa هم مضره طولانی مدت؟
شرمنده سوالاتم زیاده...

• Like

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
امینو رو کی بخورم؟ 2 ساعت قبل تمرین همون نهار باشه؟ bcaa هم مضره طولانی مدت؟
شرمنده سوالاتم زیاده...

دشمنت شرمنده
آمینو بیف رو می تونی در این 4 وعده به انتخاب و نوع مصرف تغذیه و مکملت مشخص کنی
همراه با صبحانه ،قبل از تمرین ،بعد از تمرین ، شب قبل از خواب
به هر حال توصیه می کنم در 2 وعده : صبح همراه با صبحانه و قبل از تمرین مصرف کنی
اگر ساعت 15 بعد از ظهر تمرین می کنی ناهار رو 12:30 یا 12:45 بخور که تا 13 تمومش کنی.
هر چیزی طولانی مدتش مضره ولی بیش از این نیاز نداری در همین مدت 6 الی 8 هفته مصرف کنی کافیه

atabak.dillon

Registered User
لایک‌ها
72
دشمنت شرمنده
آمینو بیف رو می تونی در این 4 وعده به انتخاب و نوع مصرف تغذیه و مکملت مشخص کنی
همراه با صبحانه ،قبل از تمرین ،بعد از تمرین ، شب قبل از خواب
به هر حال توصیه می کنم در 2 وعده : صبح همراه با صبحانه و قبل از تمرین مصرف کنی
اگر ساعت 15 بعد از ظهر تمرین می کنی ناهار رو 12:30 یا 12:45 بخور که تا 13 تمومش کنی.
هر چیزی طولانی مدتش مضره ولی بیش از این نیاز نداری در همین مدت 6 الی 8 هفته مصرف کنی کافیه
اها مرسی.من فکر میکردم بین نهار و تمرین باید یه وعده باشه چون هرجا میدیدم یه اسکوپ وی و یه مقدار کربو بین نهار و تمرین نوشته شده بود تو برنامه ها...الان وعده های من اینجوریه:صبحانه-10 میان وعده-نهار 1تا2 -4 گینر-5تمرین-بعد تمرین گینر- 1:30 ساعت بعد تمرین وعده غذایی بعد تمرین-9تا 10 هم شام- قبل خواب هم 1 لیوان شیر و کمی اجیل
پس گینر قبل تمرین و حذف کنم دیگه درسته؟
و اینکه اگه مس تک نشد جاش چی خوبه؟

• Like
بالا