برگزیده های پرشین تولز

آتاری ، میکرو ، سگا ... چی بازی میکردی ؟

بیشتر با کدام بازی خاطره دارید؟

• Total voters
    242

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
اگر توجه کرده باشی موقعی که شلیک می کردیم یک لحظه (کسری از ثانیه) صفحه سیاه می شد و فقط جای پرنده ها یک مربع سفید میومد. البته اینطور تصور می شد که افکت شلیک گلوله هست منتها نحوه تشخیص دادنش به همین صورت بود و تفنگ موقع شلیک با اشعه مادون قرمز چک می کرد اگر نقطه مقابل سفید بود به هدف خورده و اگر نبود تیر خطا رفته.

چه جالب!تا این حد توجه نکرده بودم:rolleyes:

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
یادش بخیر پلی‌استیشن یک داشتیم صبح تا شب مزرعه دار بازی میکردیم :rolleyes:

فكر مي كرديم يه دنياي بي پايانه... همش دنبال يه چيز كشف نشده توش بوديم، داس طلايي آفتابه طلاي! يادش بخير

چه جالب!تا این حد توجه نکرده بودم:rolleyes:

آره جالب بود

jaido

Registered User
لایک‌ها
116
من یه چیزی داشتم بهش میگتن رایانک یه کیبورد بود که کار میکرو رو میکرد
یادش بخیر ماریو

- Saman -

Registered User
لایک‌ها
761
من خودم به تنهايي آتاري 2600 داشتم اما اكثر كنسولهاي اون زمان رو بازي كردم. ميكرو بود با قارچ خور. سگا بود با سونيك. پلي استيشن بود و بازيهاي سه بعدي مثل تامب رايدر. نييد فر اسپيد. اينا. كمودور هم ديدم اما بازيش نكردم.

از آتاري خودم خيلي خاطره دارم . خيلي!

از اداپتورش نگو كه چند بار عوض كردم. دسته بازي كه هيچي! خودم تو تعميرش استاد بودم!‌بيشتر هواپيما . دزدو پليس. و زير دريايي بازي مي كردم. اينا تقريبا به حدود 25 سال پيش بر مي گرده. اما انگار همين ديروزي بود. قشنگ يادمه! نمي دونم شايد هم هنوز يه جا تو خرت و پرتاي قديمي افتاده و داره خاك مي خوره. شايد هم دور انداختن. اما اينو مي دونم كه هيچ وقت فراموشش نمي كنم !

setayesh_am

Registered User
لایک‌ها
5
اسم اون گیما چی بود مشکی بود مستطیلی بود بازیاش طوسی مشکی بود؟

sadegh571

Registered User
لایک‌ها
205
تو این بازی که رو دست من کسی نیست تو محلمون(فقط هلند رو بر میدارم)
راستی
چرا تو این عکسی که گذاشتید jump و curve و speed روبرتو کارلوس 9 هست؟
دستکاری شده؟این عکس رو از کجا اوردی

دراه داد میزنه فتوشاپ کیکشم نتونسته خوب درست کنه تازه کارلوس تو برزیل سرعتش 8 نیست چه برسه به بقیش

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
سلام

کسی کارتریج بازیهای آتاری رو نداره ؟

فكر نكنم اينجا پيدا كني...برو بخش بازارچه تاپيك درخواست بزن.البته اگر اشتباه نكنم تو كرج پاساژ دانشكده ط همكف يه مغازه ديدم كه بازيهاي سگا و ميكرو داشت ولي آتاري رو مطمئن نيستم!

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
عموتون همه چیز داشته پی همهرو در آوردم.

تی وی گیم.
آتاری 2600
آتاری 2800
اسپکتروم 128
کومودور 64
آمیگا 600
آمیگا 1200 (اینو 70 خریدم با یه هارد اونموقع فروختم 650 حالشو بردم)

486 دی ایکس 2
پنتیوم 100
پنتیوم 2 ، 133
پنتیوم 3 ، 500
پنتیوم 4 ، 1700 هالف کش
کور سولو 1.6
کور2 دو 2.26

دیگه نابود شدم ارتقا پیدا نکردم.

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
یادش بخیر ؛ یهو چه خاطراتی زنده شد. من بیشتر سگا بازی می کردم ، خیلی سبک بازی هاشون دوست داشتم . بیشترین کنسول هایی که بعد از سگا 16 بیتی بازی کردم ؛ میکرو جنیوس ، پلی استیشن 1 ، نینتندو ، آتاری ، تی وی گیم ، بازی های کمودور هم که همون مثل میکرو بود.
یادش بخیر اون موقع که اینترنت خیلی خیلی محدود بود و در واقع در اختیار عموم نبود که بشه چیت کد بازی ها رو پیدا کرد، اما استعداد خاصی تو کشف کد بازی ها داشتیم .
محبوب ترین بازی های سگا : فوتبال 96 کونامی ، مورتال کومبات 3 لیمیت ، کمبت 2 ، street of rage 1 2 3 ، Shinubi ، Street Fighters ، Doom Terible ، فکر کنم بقیه رو فاکتور بگیرم بهتر باشه ، خیلی زیادن
محبوب ترین نینتندو و میکرو : فوتبال کونامی ، سوپر ماریو ، سوپر ماریو آل استار ، چاقو زن ، بت من ....
پلی استیشن 1 : فوتبال 99 ، کراش موتوری Road Rash ، ...

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
یادش بخیر ؛ یهو چه خاطراتی زنده شد. من بیشتر سگا بازی می کردم ، خیلی سبک بازی هاشون دوست داشتم . بیشترین کنسول هایی که بعد از سگا 16 بیتی بازی کردم ؛ میکرو جنیوس ، پلی استیشن 1 ، نینتندو ، آتاری ، تی وی گیم ، بازی های کمودور هم که همون مثل میکرو بود.
یادش بخیر اون موقع که اینترنت خیلی خیلی محدود بود و در واقع در اختیار عموم نبود که بشه چیت کد بازی ها رو پیدا کرد، اما استعداد خاصی تو کشف کد بازی ها داشتیم .
محبوب ترین بازی های سگا : فوتبال 96 کونامی ، مورتال کومبات 3 لیمیت ، کمبت 2 ، street of rage 1 2 3 ، Shinubi ، Street Fighters ، Doom Terible ، فکر کنم بقیه رو فاکتور بگیرم بهتر باشه ، خیلی زیادن
محبوب ترین نینتندو و میکرو : فوتبال کونامی ، سوپر ماریو ، سوپر ماریو آل استار ، چاقو زن ، بت من ....
پلی استیشن 1 : فوتبال 99 ، کراش موتوری Road Rash ، ...

Doom. رو سگا ؟
چه خبره اونمو قع من ندیدم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
تو سگا 2تا DOOM بود که یکی استراتژیک (بعد ها RedAlert PS1 رو از اون الهام گرفتن) و دیگری هم Doom Troopers که من اشتباه Terrible نوشتم.
Doom Troopers یکی از زیباترین بازی های سگا بود ، شاید مشابه به اون 3 Alien و یه رامبو هم بود 4 نفر انتخابی داشت رو میشه نام برد . هنوز داغ کارتریجش به دلم مونده:( اون موقع از یکی از اقوام کارتریج Road Rush 2 گرفته بودیم که خود به خود سوخت و مجبور شدیم Doom Troopers رو جای اون بدیم . من پیشنهاد می کنم دوستانی که شبیه ساز pc رو دارند ، حتما یکبار این رو بازی کنند .

عکس :
DoomTroopers Box.jpg
Doom_Troopers_-_The_Mutant_Chronicles_0.pngDoom_Troopers_-_The_Mutant_Chronicles_3.pngDoom_Troopers_-_The_Mutant_Chronicles_1.png

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
این یک ویدئو از خود بازی :

[video]http://gamesdbase.com/Media/SYSTEM/Sega_Genesis/Video/Formated/Doom_Troopers__Mutant_Chronicles___1995___Playmate s_Interactive_Entertainment.mp4[/video]

cdgostar

Registered User
لایک‌ها
4
من بیشتر خاطراتم با میکرو و پی اس 1 بوده هر چند سگا و پی اس 2 هم داشتم
بهترین بازیا که باهاشون حال کردم
فوتبال و موتور میکرو
شورش و کمبات سگا
اویل و الون 3 پی اس1

بالا