برگزیده های پرشین تولز

فروش سیستم صوتی حرفه ای Kenwood با متعلقات

stc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
فروش سیستم صوتی حرفه ای خانگی Kenwood با متعلقات (100% ساخت ژاپن)
با سلام،خوب همونطور که از اسمش پیداست اساتید صدا و موسیقی می دونن چیه .......
قیمت 400 تومن هستش.
قبل از هر چیز به متعلقات دستگاه اشاره داشته باشم.

1- یک عدد آمپلی فایر که به ظاهر خیلی حرفه ای و پرقدرت هستش ولی من اصلا ازش سر در نیاوردم،اونقدر ورودی و خروجی داره که از عکس ها پیداست.

Front-amp.jpgback-amp.jpgback-amp2.jpg

2- دو عدد اکولایزر دو کانال و تک کانال حرفه ای برای تفکیک کوچکترین قطعه از جزئیات صدا و تغییر آن

equ1.jpgequ3.jpgBaCK-equ.jpg

3- یک عدد رادیو حرفه ای که میشه باش فرکانس های بیسم هم گرفت.

4- یک عدد ترانس 200 وات 220 به 110

5- یک جفت بلندگو که خود باکس بلندگو ها واسه Sony هستش و چوبش واقعا مرغوبه همونطور که از شکل پیداست و داخل اون فکر کنم از باندهای pioneer و کنوود البته شایدم سونی باشه؛ استفاده شده ناگفته نماند باندها به صورت دست ساز و سلیقه ای داخل قرار گرفته و به گفته خود طراح ایرانی باعث افزایش کیفیت و زنده بودن صدا میشه.در هر باند شامل سه بلندگو (یک تیوتر و یک بلندگوی بدون ) صفحه بلندگو (DIAPHRAGM و یک بلندگوی قوی (فکر کنم اون مخصوص باس باشه)تشکیل شده است،ناگفته نمایند تیوتر هر دو باند به اندازه سر سوزن سوراخ شده البته به هیچ وجه روی کیفیت صدا تاثیر نگذاشته.

Band.jpginternal-band.jpgBack-Band.jpg

6- مابقی اجزا شامل یک دک پلیر دو کاسته و یک Audio پلیر هستش که هر دوتاش مشکل داره و احتمالا هم قابل تعمیره و من این دو مورد را رایگان میدم. کلیه سیم های رابط و برق هم که بصورت رایگان تقدیم خریدار می گردد.

7- من شهرستانم ،کلیه هزینه ای ارسال هم بر عهده خریدار هستش.

دوستان لطف کنن از دادن PM خودداری کرده و سوالات و قیمت پیشنهادی خودشون را همینجا مطرح نمایند.

Last edited:

stc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14

stc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
دوستان لازم به ذکر هست که با پلی استیشن 2 و یا دوربین دیجیتال هم معاوضه می گردد.

Last edited:

stc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
قبلاً عشق صدا تو PT بیشتر بود.....

stc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
آ.پ...داریم به پایان مزایده نزدیک میشیم،ولی فکر کنم واقعا بیشتر از این حرفها بیرزه......

0000000000000000000

Last edited:

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
سلام داداشی.هم اپ حساب کن هم اینکه قسمت رادیوش رو میشه عکس بندازید؟ من یه 5J دارم رادیشو اروپایی هستش موج های ایران رو نمیگیره.اگه این رادیشو موج های مارو بگیره با هم کنار بیایم واسه معامله

saeidkhers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش صداش چجوريه،ميشه به كامپيوتر وصلش كرد؟

stc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام داداشی.هم اپ حساب کن هم اینکه قسمت رادیوش رو میشه عکس بندازید؟ من یه 5J دارم رادیشو اروپایی هستش موج های ایران رو نمیگیره.اگه این رادیشو موج های مارو بگیره با هم کنار بیایم واسه معامله

سلام عزیز،حتما،در اسرع وقت برات می زارم...موج های داخلی وخارجی که بماند داره موج های تلفن های بیسیم و بیسیم های معمولی و TV هم می گیره.....

داداش صداش چجوريه،ميشه به كامپيوتر وصلش كرد؟

عزیز ناسلامتی سیستم صوتی حرفه هستش،8 تا ورودی با میکسر داره،یعنی نتهنا میتونی سیستم PC روبش وصل کنی همزمان 7 تا ورودی دیگه بش وصل میشه.صداشم که نیاز به گفتن نیست،به قول ندا می ترکونه... دی :)

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
سلام عزیز،حتما،در اسرع وقت برات می زارم...موج های داخلی وخارجی که بماند داره موج های تلفن های بیسیم و بیسیم های معمولی و TV هم می گیره.....

حتما یه عکس بزار ببینم داستان چیه

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
دوست عزیز اون قسمت اکولایزر رو جدا نمیفروشی؟

stc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
دوست عزیز اون قسمت اکولایزر رو جدا نمیفروشی؟

اکولایرزهاش چند ؟

دوستان برای فروش فعلا کل سیستم مد نظرم هست،حالا قیمت پیشنهادیتون(همانطور که تو عکس ها دیدید دو مدل اکولایزر هستش دو کانال و تک کانال ....) را برام بفرستید،با توجه به اینکه دو تا هستش،درصورتی که کل سیستم فروش نرفت خبرتون میکنم.

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
داداش گلم قسمت آمپش اون ماسماسک بیس و تریبلش نیست ؟

کل سیستم 6 تیکه میشه دیگه ؟ بدون بلنگوهاش با اسپیکر کامپیوتر ادیفایر c2 تعویض میکنی ؟

stc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
داداش گلم قسمت آمپش اون ماسماسک بیس و تریبلش نیست ؟

کل سیستم 6 تیکه میشه دیگه ؟ بدون بلنگوهاش با اسپیکر کامپیوتر ادیفایر c2 تعویض میکنی ؟

سلام سید،آره ماسماسک بیس و تریبل نیست،البته اینا رو میشه از بقالی جلوی خونمون گرفت.... دی ولی اگه نیازه میرم میندازم .......
راستش قسط تعویض با یه سیستم صوتی دیگه حداقل با سیستم ادیفایر c2 رو ندارم،ولی PS2 و یا دوربین دیجیتال باشه در خدمتمم.

saeidkhers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز ناسلامتی سیستم صوتی حرفه هستش،8 تا ورودی با میکسر داره،یعنی نتهنا میتونی سیستم PC روبش وصل کنی همزمان 7 تا ورودی دیگه بش وصل میشه.صداشم که نیاز به گفتن نیست،به قول ندا می ترکونه... دی :)[/QUOTE]

داداش خداييش پس خيلي خفن هست، اگه همسايه هام چيزي نميگفتن حتما ميخريدمش،انشاا... خوب بفروشيش

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
سلام سید،آره ماسماسک بیس و تریبل نیست،البته اینا رو میشه از بقالی جلوی خونمون گرفت.... دی ولی اگه نیازه میرم میندازم .......
راستش قسط تعویض با یه سیستم صوتی دیگه حداقل با سیستم ادیفایر c2 رو ندارم،ولی PS2 و یا دوربین دیجیتال باشه در خدمتمم.

یا بابا ps2 سیلور اصل ژاپن قدیمی داشتم صففففففففففر ..... cd رو میخورد !!! فروختمش .

داداش اسپیکرم که از ps2 بیشتر می ارزه :D

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
عزیز من تک کانال رو ندیدم؟میشه عکسش رو بذارید؟قیمت رو هم شما بفرمایید

بالا