برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

Amir.vahid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان ازين رام ميشه وسه Pc7558l همين رامي كه دوستمون kamibabr استفاده كرد؟روش فلش ميشه؟

prince71.asri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داداش این نسخه جدید رام وینتاچ q74 هست. فکر کنم نسخه اندرویدش 4.1 باشه. لینکشم از رادفایله که سرعتش خوبه و قطعی نداره.

Download Q74 Newest Rom img

اگه نسخه دیگه ایش رو میخوای، لینکو بده تا برات همونو از یه سرور دیگه بزارم.

داداش اگه بتونی اینارو هم اپ کن

Q74J30620.img_免费高速下载|百度云 网盘-分享无限制

Amir.vahid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

kamibabr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

عزیز. یه 20 دقیقه دیگه بیا لینکو برات همینجا میزارم.

پست دادم نیومد. برای همین همینجا میزارمش

http://www.rodfile.com/l2tcyme653fl

فقط بگین برای چه تبلتیه و اینکه جواب داد یا نه، که بقیه هم بتونن استفاده کنن.

Last edited:

9LiFe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقای volfgan سلام . من تمام حرفهای شما رو انجام دادم . ولی بازم بعد از اجرا خارج می شه از بازی . اگه یادتون اومد راهی که خودتون نصب کردینو ممنون میشم به من بگین .
بازم تشکر

prince71.asri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عزیز. یه 20 دقیقه دیگه بیا لینکو برات همینجا میزارم.

پست دادم نیومد. برای همین همینجا میزارمش

Download Q74J30620 img

فقط بگین برای چه تبلتیه و اینکه جواب داد یا نه، که بقیه هم بتونن استفاده کنن.

داداش تشکر
این رام وینتاج q74 واسه پیرکاردین pc7558L می خواستم
ممنون
راستی اکانت پرمیوم rodfile داری؟

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
آقای volfgan سلام . من تمام حرفهای شما رو انجام دادم . ولی بازم بعد از اجرا خارج می شه از بازی . اگه یادتون اومد راهی که خودتون نصب کردینو ممنون میشم به من بگین .
بازم تشکر
داداش مگه صبر کنی 2روز دیگه که احتمالا تبلتم درست شه و خودم نصبش کنم دوباره.فرستادمش تهران درستش کنن.امیدوارم موفق شن!!!
اما یه راهی که همیشه جواب میده اینه بازی رو نصب کنی وبذاری خودش دیتا رو دانلود کنه

mh58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام کی میدونه از فایهای سیستمی مدل 7558Lمیتونیم بکاپ بگیریم و روی تبلت دیگه همون مدل ریستور کنم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

9LiFe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ممنون از راهنماییت . هر کاری که شما گفتی و انجام دادم . . منتظرم . انشاالا که تبلتت درست بشه . با تشکر

mohseni6399

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
با تشکر از سایت خوبتون
من 1 سوال داشتم
ویندوز لپتاپ من 8 است و 64 بیتی
وقتی تبلت 7558 را با کابل وصل میکنم درایور moborobo را میشناسه و شروع به نصب میکنه اما تا 99٪ که پر میشه دیگه جلو نمیره و فکر کنم به خاطر اینه که برنامه 32 بیتی است
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Amir.vahid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داداش تشکر
این رام وینتاج q74 واسه پیرکاردین pc7558L می خواستم
ممنون
راستی اکانت پرمیوم rodfile داری؟

داداش ها دانلود كردي؟ جواب گرفتي؟تونستي فلشش كني با اين رام؟

moohsen22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان سلام کی میدونه از فایهای سیستمی مدل 7558Lمیتونیم بکاپ بگیریم و روی تبلت دیگه همون مدل ریستور کنم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
بله شدنی اما از رامی که بچه ها گذاشته اند استفاده نمی کنی ؟ من جواب گرفتما!

moohsen22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

جابراسدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا این فایل خیلی حجمش بالاست خدایی تا این دانلود بشه ما بچه مون به دنیا اومده و تموم شده اگه کسی یه تعمیر کار خوب میشناسه لطفا خبره بده فکر نکنم اینجا نتیجه بگیریم با این فایل او فایل چون که فایل اصلی وجود نداره به ریسک کردنش نمی ارزه

جابراسدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تعمیر کار صحبت کردم با استفاده از دستگاه میتونه اطلاعات (بکاپ یا فریمور اصلی که باشه چه بهتر) رو بریزه رو پردازندم. البته بهم گفت تبلت هم مدل پیدا کن بیار که فریمور اونو کپی کنیم ولی چون کسی از دوستان این تبلتو نداره (تازه کسی ام داشته باشه اجازه نمیده تبلتش باز بشه پردازندش برداشته بشه بعد دوباره وصل بشه) میخوام از بکاپ شما استفاده کنم ببینم جواب میده یا نه. خرید پیر کاردین اشتباه بزرگی بود. دیگه سراغ هیچ تبلت بدون سایت و پشتیبانی معتبری نمیرم. به نظرم قبل از خرید تبلت باید فریمورشو دانلود کرد نگه داشت

بله دقیقا به روز من گرفتار شدی اولین تلبت کار چینی من بود که متاسفانه ده روز بیشتر کار نکرد یادش بخیر چه کلاسی گذاشته بودیم که تبلت خریدم به خاطر اینکه می گن از ارزون گرونتر چیزی نیست اروزن همیشه از گرون هم گرونتر تموم میشه مارک خوب و معتبر خب خوبه دیگه پیشنهاد می کنم اشتباهات مارا دنبال نکنید و کالای چینی نخرید آقای نخرید دیگه ضرر می کنید به جون داش ضرر می کنید نخر فدات شم نخر

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
داداش مارك چيني درست حسابي بخري اينجور نميشه منم دقيقا مشكل شما سرم اومده وفقط 20روز استفاده كردم مدل جت وي بود
بعد اون واسه هر كسي گفتم چيني ميگيريد حتما برند بگيريد.همين پيرگاردين نگاه كنيد همه جا زده از وينتاچ بهتره درحالي كه فقط بخاطر همين كه فريمور داره به نظر من خيلي بهتر از پيرگاردينه!چون ادم به اين مشكل نميخوره
تو همه تاپيكام گفتم وينتاچ فقط بخاطر فريمورش از پيرگاردين بهتره
الانم واسه مغازم هر مدلي گرفتم اولين شرطش واسم فريمور بوده

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk 4 Beta

Last edited:

moohsen22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
پیشنهاد می کنم اشتباهات مارا دنبال نکنید و کالای چینی نخرید آقای نخرید دیگه ضرر می کنید به جون داش ضرر می کنید نخر فدات شم نخر

اما من گاردین خریدم 7559L بچه دوساله ام و خودم هر بلایی خواستیم سرش اوردیم. دو روز یک بار هم رامشو عوض می کردم خوب کار کرد که !.. راضی بودم ازش تا این که ال سی دیش شکست!

prince71.asri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داداش این نسخه جدید رام وینتاچ q74 هست. فکر کنم نسخه اندرویدش 4.1 باشه. لینکشم از رادفایله که سرعتش خوبه و قطعی نداره.

Download Q74 Newest Rom img

اگه نسخه دیگه ایش رو میخوای، لینکو بده تا برات همونو از یه سرور دیگه بزارم.

داداش من اینو دانلود کردم فلش کردم ولی متاسفانه تاچ کار نمیکنه
راهی هست که بشه درستش کرد؟

بالا