برگزیده های پرشین تولز

بد ترین بازی که میشناسی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بازیهای ایرانی رو که در اصل نمیشه جزو بازی حساب کرد
سر بازی Call of Duty : Black Ops 2 خیلی حرص خوردم سراسر کلیشه و با صحنه های اکشن کاملا قابل پیش بینی و تکراری با گیم پلی بزن و بکش و بروی یکنواخت که همون چند دقیقه ی اول بازی حس کلیشه بهت دست میده خصوصا اگه جزو افرادی باشی که یک عمره آنلاینش رو بازی کرده باشی
یادمه وقتی Call of Duty : Modern Warfare 1 رو بازی کردم واقعا شوکه شدم از این همه جذابیت و اکشن و خلاقیت یک نسل جلوتر از شوترهای زمان خودش بود ولی از همون نسخه به بعد بود که این بازی کم کم افتاد روی دور تکرار و کلیشه چه در گرافیک و چه در گیم پلی و چه در بقیه ی بخش ها به شدت در جا زد تا در Black Ops 2 به اوج خودش رسید
اکتیویژن بیش از اندازه این بازی رو دوشید سال به سال یه نسخه داد بدون تغییرات آنچنانی و کلیشه ی محض بجای یه بازی جدید انگار داشت برای همون بازی قبلیش DLC و مپ جدید می داد

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,726
gta v برای پی سی نیومد؟:(:D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,726

peroyan

Registered User
لایک‌ها
14
dead space3 رو راست گفتی . این بازی های یکنواخت call of duty تا مدرن وار خوب بود بعدش دیگه یک بار مصرف شدن و تکراری جدیدش که می خاد بیاد باید با ارواح و جک جونور قول بیابونی بجنگی !!
اویل هم از 3 به بعد شد فاجعه بازی افتضاح زیاد هست

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
IGA وقتی بازی میکنی ... از بازی کردنت پشیمون میشی

من که با این بازی خاطرات زیادی دارم!

از نظر من یکی از بدترین بازی های بازی قسمت اول Sniper و بازی احمقانه و مسخره CIA Covert Ops بود.

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
pes 2014 حالمو بهم زد با اون موتور گرافیکی مسخرش

بالا