برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

sadegh.a.kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
هیچ چیز برقی نمیتونی بیاری جز ریش تراش
صابون جا صابونی آبی
حوله آبی
مسواک خمیر دندان
لیوان
کیف واکس
گل آنکادر
ساق
کش گتر
دمپایی آبی
گوشی و سیگار و این چیزا هم بیخیال شو که هیچی جز دردسر نداره داداش
منظورم آموزشی نبود، ما پوتین نداریم که کش کتر بیارم، یا گل آنکادر و... برای آموزشی هستش. منظورم یگان بود دوستم.
با این وجود مرسی از پاسختون.

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
با وجود همه ی سختی ها و اذیتش تجربه جدید و جالبیه. اینکه اون همه آدم با هم بیدار میشن، با هم میدون، با هم میخندن، با هم به گ میرن، یه چیز جالبیه! میشه گفت روزهای سخت ابتدائی دیگه تموم شده و در ادامه و با وجود تعطیلات عید کار سختی پیش رو نداریم. فک کنم این هفته (از 17 ام تا 24 ام رو هم بریم) میشه گفت عمده ی کار انجام شده.
%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%81%DB%8C.jpg

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با وجود همه ی سختی ها و اذیتش تجربه جدید و جالبیه. اینکه اون همه آدم با هم بیدار میشن، با هم میدون، با هم میخندن، با هم به گ میرن، یه چیز جالبیه! میشه گفت روزهای سخت ابتدائی دیگه تموم شده و در ادامه و با وجود تعطیلات عید کار سختی پیش رو نداریم. فک کنم این هفته (از 17 ام تا 24 ام رو هم بریم) میشه گفت عمده ی کار انجام شده.
%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%81%DB%8C.jpg
مجبوریم
بدیش اینه که تجدید دوره تمام سختی هامون رو بر باد میده و جزو خدمتمون حساب نمیکنن وگرنه خیلی ها قاطی می کردن
خدا به هممون صبر بده

mahdi113

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
خیلی سخت داره میگذره
من یکی که دارم کم میارم!

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
مستند شبکه یک که دوره سربازی تو خضرایی رو از اول تا روز تقسیم نشون میده
منو که یاد دوره اموزشیم انداخت
اوناییم که جدید میرن دانلود کنن همه مراحل اموزشی رو نشون میده
amozesh.mp4

sejrik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من و امروز بردن بیگاری تو آشپزخونه
گفتم من نمیام
گفتم ببرنم بازداشتگاه
هرکار کردن نرفتم
مرخصی نمیخواستن بهم بدن

Lorenzo.fialli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خب روز 22 ام هم سپری شد و همین طور هفته سوم. نمی گم خوش می گذره ولی بد نمی گذره. برخورد ها بهتر شده و می شه گفت به یه آرامش نسبی رسیدیم.این هفته همش با کلاس سپری شد و کمتر کار بدنی سنگین داشتیم (البته به جز تمرین رژه و نرمش صبحگاهی) مهمترین اتفاق هم که قراره تجربه شه این مرخصی میان دوره عیده.شانس آوردیم دیگه.;):android02:

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
آقا همه چی دست این منشی هاست !!
لیست مرخصی ها، لیست نگهباناو... لااقل تو قوامی که اینجوریه! دیروز چنتا از بچه ها که گروهبان نگهبان و نگهبانای پنشنبه بودن اسمشون عوض شد!
پری روز یکی از بچه ها به فاصله 2 روز 2 بار نگهبانیخورده بود (جز تنبیهیا هم نبود بیچاره) که با اعتراض شدیدش اسمش عوض شد!
بعضی بچه ها که اسمشون وسط روز جایگزین میشه فقط یه پست نگهبانی میدن! ولی بعضیا تو هر 2 بار نگهبانی که تا حالا بهشون خورده 24ساعته بوده! یعنی یه بار نگهبان درب یگان بودن دفعه بع هم نگهبان سرویس شدن!
اونوقت بعضیا اصلا تا حالا نگهبانی ندادن!
همه اینارو خودم شاهدش بودم

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
بچه ها دوره ی آموزشی تقریبا تموم شد! خسته نباشید میگم به همتون! ;)
همین تعطیلات عید، خودش یه دنیا ارزش داره.

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
20 روز آموزش (با حساب جمعه ها) 20 روز مرخصی:general711:
مرخصی این دوره از 10 صبح 92/12/27 تا 93/1/16 3 بعداز ظهر
بهترین روز من 26ام بود که هیچ هنر آموزی تو پادگان نبود:general703:
بدشانسی یعنی اینکه خونت نیم ساعت بیشتر با پادگان فاصله نداشته باشه اونوخت کلید نداشته باشی و 3 ساعت پشت در بمونی:confused:

Lorenzo.fialli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
پ ای مخسما کچان؟ :)
پیشاپیش عید همه مبارک.نصف آموزشی گذشت و عید که تموم شه سه چهارمش رفته و این خیلی خوبه خیلی...

arminx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا من که خدمت نکردم! خیلی باحاله! تو دفتر همش با ارشدا چرت و پرت میگیم میخندیم! لیست مرخصی هم دست ماست :-D

sadegh.a.kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان ببخشید من این سوال رو اینجا میپرسم، ولی من سربازم تهران و عصرها نیاز به کامپیوتر دارم، برای کار کردن و.... بچه شهرستانم.
تهران، کتابخانه یا مکانی هست که کامپیوتر داشته باشه و بتونم با عضویت تو کتابخونه، یک نرم افزار مهندسی روی اون نصب کنم و بتونم هر روز عصر 3-4 ساعت از کامپیوتر استفاده کنم. نیاز خیلی شدید دارم
لطفن اگر اطلاعاتی دارید بهم بدید. مرسی

bage_aseman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
سلام دوستان ببخشید من این سوال رو اینجا میپرسم، ولی من سربازم تهران و عصرها نیاز به کامپیوتر دارم، برای کار کردن و.... بچه شهرستانم.
تهران، کتابخانه یا مکانی هست که کامپیوتر داشته باشه و بتونم با عضویت تو کتابخونه، یک نرم افزار مهندسی روی اون نصب کنم و بتونم هر روز عصر 3-4 ساعت از کامپیوتر استفاده کنم. نیاز خیلی شدید دارم
لطفن اگر اطلاعاتی دارید بهم بدید. مرسی
شما فقط کافی بری یک کافی نت و بهش همینا رو بگی که بذاره نرم افزارت رو نصب کنی!
فقط هواست باشه کافی نت از ساعتی 1200تومن داریم به بالا که خرجت میزنه بالا، بهتره بهش بگی چون هر روز میخوای بری باهات ارزونتر حساب کنه!

makan_sky

Registered User
لایک‌ها
90
خب منم اینجا افتادم امروز فهمیدم
فک کنم دهنم خیلی سرویس قراره بشه
دوستان بگن چه جوری جایی هست؟؟
چه جورین ؟؟

علی یونسی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام!! آغا!!!! من 93/2/1 اعزام دارم به شهید خضرایی!! هر چند قبلن خدمت دارم! اما به عنوان یقلویه جمع پذیرای نصیحت های شما هستم!!:) در ضمن من ارشد دارم و از شهرستان میام اما تهران خونه هست که برم چه کنم؟ داستان اونجا چه جوریاست!!؟؟ از فنون پیچش استقبال خواهد شد به همراه دعای ندبه برای اموات!!:general601:

msebto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. با تشکر از دوستان بابت توضیحات.
من نیرو هوایی خضرایی افتادم و فوق لیسانسم؛ خواستم ببینم معمولا بچه های خضرایی رو کجا میندازن و توی نیروی هوایی کجا بهتر از همه است؟ پدافند هوایی چطوره؟
ممنون.

sadegh.a.kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوستانی که خدمت قبلی دارن و ارشد دارن، من هم 92.12.1 امدم خضرایی، و شرایطم همینطوری بود.
الان هم تهران افتادم.کسایی که خدمت قبلی دارن اگه از 58 روز به بالا خدمت قبلی داشته باشید دیگه آموزشی نمیرید، و اینکه بهتون مرخضی میدن میگن برید فلان موقع بیایید(به ما 15 روز مرخصی دادن!)
بعد که اومدید برگه معرفی نامه میدن که خودتونو 2 یا 3 روز دیگه به پایگاهی که افتادید معرفی کنید، لباس و کفش و... هم همون وقت بهتون خضرایی میدن.
در مورد تقسیم هم باید بگم اگه شرایط دار باشید(متاهل، پدرنظامی) حتمن همونجایی میوفتید که میخواهید. وگرنه ممکنه هرجایی بیوفتید.دوره ما بندرعباس و بوشهر و چابهار و تبریز و مشهد و تهران همدان و... افتادن بچه ها.

جناب_مهندس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
100
سلام دوستان
لطفاً راهنمایی کنید که در
1) آموزشی
2) خدمت اصلی (بعد از آموزشی)

آیا بردن و خوندن کتاب مجاز هست؟ (هم آموزشی رو بفرمایید و هم بعد از آموزشی)
آیا اصلاً وقت برای مطالعه هست؟ (هم آموزشی رو بفرمایید و هم بعد از آموزشی) کلاً از چه ساعتی، استراحت هستیم؟

msebto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که خدمت قبلی دارن و ارشد دارن، من هم 92.12.1 امدم خضرایی، و شرایطم همینطوری بود.
الان هم تهران افتادم.کسایی که خدمت قبلی دارن اگه از 58 روز به بالا خدمت قبلی داشته باشید دیگه آموزشی نمیرید، و اینکه بهتون مرخضی میدن میگن برید فلان موقع بیایید(به ما 15 روز مرخصی دادن!)
بعد که اومدید برگه معرفی نامه میدن که خودتونو 2 یا 3 روز دیگه به پایگاهی که افتادید معرفی کنید، لباس و کفش و... هم همون وقت بهتون خضرایی میدن.
در مورد تقسیم هم باید بگم اگه شرایط دار باشید(متاهل، پدرنظامی) حتمن همونجایی میوفتید که میخواهید. وگرنه ممکنه هرجایی بیوفتید.دوره ما بندرعباس و بوشهر و چابهار و تبریز و مشهد و تهران همدان و... افتادن بچه ها.

ممنون از پاسخ شما.
پدافند هم جز نیرویی هوایی دیگه؟
پدافند چطوره؟ فوقا رو میندازن کجا معمولا؟ سعی میکنن نزدیکه محل سکونتشون باشن یا نه؟حساب داره اصلن؟

بالا