برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
خوب البته هر شرکت بیمه ای توی زمینه خاصی موفق تره ...
بیمه عمر و سرمایه گذاری رو به شکل امروزی اولین شرکت خصوصی یعنی بیمه کار آفرین به بازار ارایه داد
و شرکت های بیمه ای دیگر کپی ناقص از بیمه نامه می باشد.
و با این که تمام شرکت های بیمه ای معتبر می باشند اما هر کدام نواقصی در زمینه بیمه عمر دارند.
از قبیل پوشش ها و سایر موارد به شما پیشنهاد می کنم حتما جداول حق بیمه ها و پوشش های ارایه شده توسط هر شرکت رو مطالعه کنین
با تشکر
09154445156
www.bimeafarin.ir[/QUOTE
همیشه اولین بهترین نیست دوست عزیز . من با همکارهای شما صحبت کردم و به قول معروف بحث بیمه های عمر بود که در بعضی جاها حتی پوششهایی که بیمه "ما" دارد رو بیمه کارآفرین ندارد . یکم تحقیق و بعد صحبت رو به تمام عزیزان توصیه میکنم .

bime

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همیشه اولین بهترین نیست دوست عزیز . من با همکارهای شما صحبت کردم و به قول معروف بحث بیمه های عمر بود که در بعضی جاها حتی پوششهایی که بیمه "ما" دارد رو بیمه کارآفرین ندارد . یکم تحقیق و بعد صحبت رو به تمام عزیزان توصیه میکنم .

دوست عزیز درسته اولین ها همیشه بهترین نیستند اما وقتی ک از طرحی کپی ناقصی انجام میشه تمام هزینه ها و کسری ها رو اول شخص بیمه گذار و بعد هم شرکت بیمه فوق متحمل میشه.
درسته بعضی شرکت ها با وعده های سود های تا 27 درصد و.. مشتریان رو ترغیب ب خرید میکنند. اما مهم جوابگویی و نتیجه پایانی کاره .:)
در طی مدت چند سال فعالیت بنده بیمه های کارآفرین،سامان، دانا ، نوین و ایران؛ شرکت بیمه کار آفرین محتاطر عمل میکنه . و تاکنون هم مشکلی خاصی برای این شرکت اتفاق نیوفتاده.
کما این که دیده شده بیمه های نظیر پارسیان و یا توسعه و دی با تعلیق صدور بیمه نامه هاشون توسط بیمه مرکزی رو به رو شدن یا ماجرای اختلاس بعضی شرکت ها.
در بحث بیمه عمر هم نکات ریزی مد نظره که در اینجا نمیشه گنجانده بشه
و شما دوست عزیز هر برتری در زمینه بیمه عمر ک فکر میکنین شرکت بیمه ما دارد رو اینجا ذکر کنین تا با هم بررسی کنیم:)

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
دوست عزیز درسته اولین ها همیشه بهترین نیستند اما وقتی ک از طرحی کپی ناقصی انجام میشه تمام هزینه ها و کسری ها رو اول شخص بیمه گذار و بعد هم شرکت بیمه فوق متحمل میشه.
درسته بعضی شرکت ها با وعده های سود های تا 27 درصد و.. مشتریان رو ترغیب ب خرید میکنند. اما مهم جوابگویی و نتیجه پایانی کاره .:)
در طی مدت چند سال فعالیت بنده بیمه های کارآفرین،سامان، دانا ، نوین و ایران؛ شرکت بیمه کار آفرین محتاطر عمل میکنه . و تاکنون هم مشکلی خاصی برای این شرکت اتفاق نیوفتاده.
کما این که دیده شده بیمه های نظیر پارسیان و یا توسعه و دی با تعلیق صدور بیمه نامه هاشون توسط بیمه مرکزی رو به رو شدن یا ماجرای اختلاس بعضی شرکت ها.
در بحث بیمه عمر هم نکات ریزی مد نظره که در اینجا نمیشه گنجانده بشه
و شما دوست عزیز هر برتری در زمینه بیمه عمر ک فکر میکنین شرکت بیمه ما دارد رو اینجا ذکر کنین تا با هم بررسی کنیم:)
دوست عزیز من با شرکتهای دیگه کاری ندارم ولی گفته شما کلی بود که من در جواب پاسخ شما رو دادم . در کلیت قضیه بیمه ها تقریبا یکی هستند . برای مثال چند سوال میپرسم :
در سالهای اول تا پنجم بیمه کارآفرین چند درصد از مبلغ بازخرید رو به بیمه گذار تحویل میده ؟
برای بیماریهای خاص تا چه تعداد یا تا چه مبلغی به بیمه شده پرداخت میکنه ؟
حداقل مبلغ برای شخصی که بخواد بیمه نامه رو بخره چقدر هست ؟
پوشش فوت در اثر حادثه تا چند برابر سرمایه فوت قابل خرید هست ؟
وامی که به بیمه گذار تعلق میگیره از کجا پرداخت میشه ؟ بانک کارآفرین یا از روی سرمایه بازخرید برداشته میشه ؟
پوشش امراض خاص حداکثر تا چه مبلغی میتونه باشه و بیمه گذار درخواست کنه ؟
و خیلی نکات ریز دیگه . ممنون میشم از شما بزرگوار پاسخ اینها را بدهید .

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
یک فرد 76 ساله هیچ نوع بیمه عمری بهش تعلق میگیره؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
سوال تفاوت بیمه تامین اجتماعی
اون بیمه ای ماهیانه حدود 180 پرداخت میکنی بهت دفترچه میدن و بعد از30 سال بازشسته میشی (دقیق نمیدونم 20 ساله یا سی سال)با بیمه عمر چیه؟
اصلا خود تامین اجتماعی هم بیمه عمر داره؟

ramz60

Registered User
لایک‌ها
47
اون بیمه ای ماهیانه حدود 180 پرداخت میکنی بهت دفترچه میدن و بعد از30 سال بازشسته میشی (دقیق نمیدونم 20 ساله یا سی سال)با بیمه عمر چیه؟
بیمه تامین اجتماعی شما را در سودی که از پول شما می برد سهیم نمی کند و اگر 30 سال مثلا 180 ماهیانه پرداخت کنید در نهایت حداقل حقوق را برای بازنشستگی در نظر می گیرد در حالی که خودش با پولی که شما داده اید بسیار سود بیشتری کرده است. بیمه های خصوصی شما را در سود پولتان سهیم می کنند و در واقع بخش عمده سود را به خودتان می دهند مثلا اگر ماهیانه 180 در بیمه سامان سرمایه گذاری کنید پس از 10 سال می توانید درخواست تبدیل به مستمری بدهید و ضمن برقرار بودن بیمه نامه از مستمری بسیار خوبی بصورت مادام العمر بهره مند شوید. دفترچه درمانی را هم که الان می شود بصورت رایگان از بیمه سلامت گرفت.

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
ممنونم الان من توی یک شرکتم بیمه تامین اجتماعی رد میشه برام
بعد میتونم الان بیمه عمر ثبت نام کنم؟ ماهی 200هزار برام سنگینه کمتر هم میشه داد مثلا سالی 500 هزار یا 700 هزار خوبه از طرفی این مبلغ سال بسال بالا میره درسته؟ باز فرق بیمه عمر با حساب سپرده چیه؟مثلا همین مقدار رو سال بسال بدم بانک تا 30 سال دس ت نزنم
.س.ال اخر بهترین شرکت بیمه الان کدومه هم معتبرباشه هم سود خوب حساب کنه

ramz60

Registered User
لایک‌ها
47
سپرده سودش محدوده ولی بیمه عمر سرمایه شما را سرمایه گذاری می کند و هرچه سود باشد بین همه تقسیم می کند ضمن اینکه سود تضمین شده نیز دارد. مبلغ سرمایه گذاری به انتخاب خودتان است. ضمنا بانکها حداکثر قرارداد 5 ساله می بندند و سود ثابت و کمی می دهند. بیمه عمر و تشکیل سرمایه ضمن پوشش ریسکها و خطرات مختلف سرمایه گذاری مناسبی نیز محسوب می شود. من خودم بیمه سامان گرفتم حدوده 7 ساله، هر سال گزارش مالی ارسال می شود درب منزل که سود سالیانه و مبلغ اندوخته در آن مشخص است. هر موقع هم بخواهید می توانید وام بگیرید بدون ضامن تا سقف اندوخته ای که دارید یا اینکه کلا تسویه کنید و پول را با کل سودها پس بگیرید.

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
سپرده سودش محدوده ولی بیمه عمر سرمایه شما را سرمایه گذاری می کند و هرچه سود باشد بین همه تقسیم می کند ضمن اینکه سود تضمین شده نیز دارد. مبلغ سرمایه گذاری به انتخاب خودتان است. ضمنا بانکها حداکثر قرارداد 5 ساله می بندند و سود ثابت و کمی می دهند. بیمه عمر و تشکیل سرمایه ضمن پوشش ریسکها و خطرات مختلف سرمایه گذاری مناسبی نیز محسوب می شود. من خودم بیمه سامان گرفتم حدوده 7 ساله، هر سال گزارش مالی ارسال می شود درب منزل که سود سالیانه و مبلغ اندوخته در آن مشخص است. هر موقع هم بخواهید می توانید وام بگیرید بدون ضامن تا سقف اندوخته ای که دارید یا اینکه کلا تسویه کنید و پول را با کل سودها پس بگیرید.
دوست عزیز بر هیچکس پوشیده نیست سود بانکها بیشتر از سود بیمه های عمر و سرمایه گذاری هست پس هیچوقت سود سرمایه گذاری در بیمه عمر و سرمایه گذاری به سود بانک نمیرسه .
ولی توجیه خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری در این هست که هم از پوششهای بیمه ای برخوردار میشین هم سرمایه گذاری . یه مثال میزنم :
دوتا دوست میخوان برن مسافرت ، اولی سیصد هزار تومن میزاره بانک ، دومی میره بیمه عمر و سرمایه گذاری میخره به مبلغ سیصد هزار تومن . فرداش توی جاده تصادف میکنن و دونفر میمیرن . به خانوادهاشون چقدر پول میرسه ؟؟
خانواده نفر اول باید صبر کنن انحصارورثه بشه و هزار دردسر که بتونن مبلغ سیصد هزار و فرضا ده تومن بگیرن .
خانواده نفر دوم در همون ماه مبلغ حدودا دویست و نود هزارتومن ( شرکت بیمه برای پوششها فرضا ده هزار تومن برداشت شده ) + سی میلیون تومن سرمایه فوت + صدو بیست میلیون تومن سرمایه فوت در اثر حادثه میگیرن .
3,000,100 ریال کجا و 1,502,900,000 ریال کجا ؟؟!؟
درحال حاضر در بیمه "ما" گزارش ها در هر ساعت از شبانه روز بر روی سایت و بخش هر بیمه گذار نوشته شده و تمام کارهای شرکت اینترنتی شده و کسی حوصله رفتن به بانک نداشته باشه راحت اینترنتی پرداخت میکنه . وام هم بعد از دو سال تا سقف 90% اندوخته تعلق میگیره که در تمام شرکتها بهمین منوال هست و از قوانین بیمه مرکزی می باشد .

ramz60

Registered User
لایک‌ها
47
دوست عزیز بر هیچکس پوشیده نیست سود بانکها بیشتر از سود بیمه های عمر و سرمایه گذاری هست پس هیچوقت سود سرمایه گذاری در بیمه عمر و سرمایه گذاری به سود بانک نمیرسه .
ولی توجیه خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری در این هست که هم از پوششهای بیمه ای برخوردار میشین هم سرمایه گذاری . یه مثال میزنم :
دوتا دوست میخوان برن مسافرت ، اولی سیصد هزار تومن میزاره بانک ، دومی میره بیمه عمر و سرمایه گذاری میخره به مبلغ سیصد هزار تومن . فرداش توی جاده تصادف میکنن و دونفر میمیرن . به خانوادهاشون چقدر پول میرسه ؟؟
خانواده نفر اول باید صبر کنن انحصارورثه بشه و هزار دردسر که بتونن مبلغ سیصد هزار و فرضا ده تومن بگیرن .
خانواده نفر دوم در همون ماه مبلغ حدودا دویست و نود هزارتومن ( شرکت بیمه برای پوششها فرضا ده هزار تومن برداشت شده ) + سی میلیون تومن سرمایه فوت + صدو بیست میلیون تومن سرمایه فوت در اثر حادثه میگیرن .
3,000,100 ریال کجا و 1,502,900,000 ریال کجا ؟؟!؟
درحال حاضر در بیمه "ما" گزارش ها در هر ساعت از شبانه روز بر روی سایت و بخش هر بیمه گذار نوشته شده و تمام کارهای شرکت اینترنتی شده و کسی حوصله رفتن به بانک نداشته باشه راحت اینترنتی پرداخت میکنه . وام هم بعد از دو سال تا سقف 90% اندوخته تعلق میگیره که در تمام شرکتها بهمین منوال هست و از قوانین بیمه مرکزی می باشد .
بیمه شما چون به تازگی وارد حوزه بیمه عمر شده است ممکن است سودش کمتر باشد ولی بیمه های با سابقه تیم قوی سرمایه گذاری برای حفظ سرمایه های بیمه گذاران دارند.

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
بیمه شما چون به تازگی وارد حوزه بیمه عمر شده است ممکن است سودش کمتر باشد ولی بیمه های با سابقه تیم قوی سرمایه گذاری برای حفظ سرمایه های بیمه گذاران دارند.
دوست عزیز شرکت بیمه "ما" در مشارکت و روابط اداری با داراترین شرکت ایران یعنی بانک "ملت" و شرکتهای نفتی و ... ، از نظر سود دهی در رتبه خوبی هست و من هیچوقت برای سود بیشتر از 18 درصد صحبت نکردم چون اگر دقت کنین سود تضمینی 18% هست و مابقی پیشبینی هستند . در حال حاضر در توافق به درصد 26.2% رسیدند ولی من باز هم روی 18% صحبت میکنم . شرکت شما بفرمایید چی هست تا فردا استعلام سودش را بگیرم و در اختیار دوستان بزارم . فکر کنم فرمودید بیمه سامان دارید و بیشتر از 100% مطمینم نماینده این شرکت هستید . چشم من فردا آمار سود بیمه سامان رو براتون اینجا قرار میدم .

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
خب بیمه عمر و سرمایه گذاری هست در واقع که اصول کلیش بین همه بیمه های عمر یکسانه فقط بعضی شرکتهای بیمه میان و یه کم آپشن برای بازاریابی مشتریان بهش اضاه می کنند .
بیمه تامین اجتماعی هم انواع داره ! یعنی شما می تونی با پوشش درمانی بگیری یا بدون پوشش درمانی ! اجباری داره و اختیاری ! و میزان حق بیمه هم بر اساس میزان حقوقدریافتی سنجیده میشه که در نهایت در پرداخت مستمری یا بازخرید شدن تاثیر داره . پس فقط 180 تومنی نیست .
بیمه تامین اجتماعی برای برخی فعالیت ها به دلیل گرفتن تخفیف حق بیمه و پرداخت درصدی از آن توسط دولت محبوبه و ضمنا دولتی هست و قدیمی .
بیمه عمر هم در اصل شبیه به همینه ! البته با مزایای بیشتر ! فقط در بحث درمانی بیمه عمر یه کم ضعیفه چون اساسا هدف بیمه عمر سرمایه گذاری هست .
شما می تونید بر اساس حق بیمه ماهیانه و سالیانه و با مبالغ متفاوت خودتون رو بیمه عمر کنید و همچنین با تعداد سال دلخواه ! و پس از پایان دوران پرداخت حق بیمه که معمولا 20 یا 30 سال را انتخاب می کنند ، شما می تونید پول خود رو یکجا و یا بصورت مستمری از شرکت بیمه گر دریافت کنید که اساسا شبیه به بیمه تامین اجتماعی میشه اما با پرداخت خیلی بیشتر از آن .
تامین اجتماعی چیزی به نام بیمه عمر نداره چون نیازی نیست یه بیمه موازی با خودش داشته باشه ! چون اساسا کارشون یکی هست .
ضمنا بیمه عمر هم دارای آپشن هایی هست از قبیل خسارت بیماری ها و از کارافتادگی و فوت و ....
اما دفترچه درمانی نداره .
در کل به نظر من اگر کسی می خواد برای سرمایه گذاری خودش رو بیمه کنه بیمه هایعمر بهتر از تامین اجتماعیه .

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
کمترین مبلغی که میشه سرمایه گذاری کرد سالیانه چقدره؟
بعد من الان خودم بیمه تکمیلی البرز دارم (از طریق پدر)یعنی از دفترچه درمانی تامین اصلا استفاده نمیکنم بکارم نمیاد نمیشه نمیشه که بیمه تامین تامین جای دفترچه درمانی یک چیز دیگه بده بهم؟یک اپشن دیگه

Last edited:

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
کمترین مبلغی که میشه سرمایه گذاری کرد سالیانه چقدره؟
بعد من الان خودم بیمه تکمیلی البرز دارم (از طریق پدر)یعنی از دفترچه درمانی تامین اصلا استفاده نمیکنم بکارم نمیاد نمیشه نمیشه که بیمه تامین تامین جای دفترچه درمانی یک چیز دیگه بده بهم؟یک اپشن دیگه
کمترین مبلغ سالانه 150000 تومن هستش .
تامین اجتماعی پوشش دیگه ای نداره .

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
فرضا با سالی 150 هزار بعد 20سال چقدر ماهیانه بهم میده؟

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
لینکی که داده بودید باز شد
ولی توی محاسبه مشکل داشت ارور میداد
من الان بشما میگم چی میخوام
غرامت در اثر مرگ نمیخام هدفم بیشتر سرمایه گذاریه و مستمری بعد ازحدود 10ساله
پس اونایی که مربوط و فوت یا سانحه هست رو نمیخام امراض خاصم نمیخام
ضریب افزایش سالانه حق بیمه10درصد خوبه
ضریب افزایش سرمایم نمیدونم چیه ولی اونم10 میگیرم
هزینه رو هم یک جا میدم با500 تومن سالیانه
حالابع 10سال من ماهیانه چقدر میگیرم؟

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
لینکی که داده بودید باز شد
ولی توی محاسبه مشکل داشت ارور میداد
من الان بشما میگم چی میخوام
غرامت در اثر مرگ نمیخام هدفم بیشتر سرمایه گذاریه و مستمری بعد ازحدود 10ساله
پس اونایی که مربوط و فوت یا سانحه هست رو نمیخام امراض خاصم نمیخام
ضریب افزایش سالانه حق بیمه10درصد خوبه
ضریب افزایش سرمایم نمیدونم چیه ولی اونم10 میگیرم
هزینه رو هم یک جا میدم با500 تومن سالیانه
حالابع 10سال من ماهیانه چقدر میگیرم؟
من هرروز استعلام ها رو از این لینک میگیرم . با این مدت و مبلغی که گرفتم ، در آخر حداقل با سود 18% تضمینی ، 144,876,834 ریال یکجا میدن و بصورت مستمری بستگی به مبلغ درخواست شما داره . ولی این سود حداقل سود هست و شاید سود بالاتر رود مثل 26.2% .

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
14 میلیون تومان؟
بعنی سالیانه 14 میلیون میدن ؟یا کل؟
اگر بخام این مبلغ رو بصورت مستمری بگیرم ماهی چقدر؟

بالا