برگزیده های پرشین تولز

█ فروش داپلیگیتور 1 به 7 کاملا سالم با قیمت واقعااا ارزان █ █ >قابل توجه فروشگاه داران گرامی< █

وضعیت
موضوع بسته شده است.

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
سلام دوستان خوبم

یه دونه داپلیگیتور 1 به 7 تازه خریدم 1 هفته باهاش کار نکردم ، برای کار تبلیغاتیمون می خواستم که ازش استفاده نکردم دادم یه شرکت تبلیغاتی کار رایت و چاپ روی سی دی انجام داد برای همین الان دیگه 1 هفته از ماجرا خریدش می گذره منم دیگه نیازی بهش ندارم (به کارم نمیاد) اگر به کاره کسی میاد از همکاران و فروشگاه دار به قیمت مناسب بدم بهش کارش راه بیفته .

داپلیگیتور 1 به 7 : دستگاهی که همزمان روی 7 تا دیسک رایت می کنه . مثلا" 1 دیسک میزاری روی 7 تا دیسک دیگه همزمان رایت می کنه . برای تکثیر انبوه استفاده میشه .

(شرمنده بابت عکس های کم کیفیتم )

قیمت پایه بدون رایتر ها : 150000 تومان ((((( داپلیگیتور از طریق باربری ترمینال جنوب تعاونی شماره 1 ، برای کاربر محترم volga با شماره بارنامه 1839 در تاریخ 10.4.1393 ارسال شد. )))))

===>> صحبت تاییدی کاربر محترم volga در صفحه دوم همین تاپیک که مبلغ دابلیکیتور را به حسابم واریز کردند + هزینه باربری : http://forum.persiantools.com/threa...شگاه-داران-گرامی-█.477150/page-2#post-9881031

یا حق.

طریقه فروش و تحویل : استان تهذان پیکی و تحویل درب منزل و محل کار / استان های دیگر واریز به حساب و سپس ارسال با رعایت تمام نکات ایمنی به وسیله پست یا باربری
در خدمت دوستان هستم .

فایل های ضمیمه

• db1_rahnamasara.JPG
    db1_rahnamasara.JPG
    227.4 KB · نمایش ها: 101
  • db2_rahnamasara.JPG
    db2_rahnamasara.JPG
    159.8 KB · نمایش ها: 97
  • db3_rahnamasara.JPG
    db3_rahnamasara.JPG
    244.1 KB · نمایش ها: 97
  • db4_rahnamasara.JPG
    db4_rahnamasara.JPG
    248 KB · نمایش ها: 97
  • db5_rahnamasara.JPG
    db5_rahnamasara.JPG
    263.2 KB · نمایش ها: 97
Last edited:

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
سلام، بردش چی هست؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
جناب بردش تا چند تا رایتر رو ساپورت میکنه؟ ide هست یا ساتا؟؟ امکان وصل کردن هارد هم بش هست؟

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

سلام
دوست عزیز عذر می خوام از این که دیر پاسخ می دم، بردش تا 7 تا رو رایت می کنه و ساتا هست و هارد هم ساپورت می کنه .

یا حق .

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
داداش اگل اول ارسال دارید با توجه به امتیاز بنده خریدارم

قیمت هم یه خورده بام راه بیا من 100 درصد خریدارم

سلام

داداش منم امتیازم 10 تاس کم نیست که بخوام اول بفرستم بعد برام واریز کنید اگر تهران هستید حضوری تقدیم می کنم و سایر استان ها هم واریز به حساب و زیر 3 ساعت بعد از واریز، پست پیشتاز می کنم .

یا حق .

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
تاپیک شما باز شد برای ادامه فروش خود لطفا نام کاربری خود و تاریخ را روی کاغذ نوشته و در کنار محصول بگذارید و عکس بگیرید. بجای پست (بیا بالا) از دکمه Up Thread استفاده کنید و از جواب دادن به افرادی که تاپیکتان را شلوغ میکنند بپرهیزید و گزارش تخلف بدهید تا رسیدگی شود. در صورتی که تاپیک شما باز هم پر از اسپم بشود و فروشی داخل آن انجام نشه تاپیک بسته یا حذف میشود.
موفق باشید

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
تاپیک شما باز شد برای ادامه فروش خود لطفا نام کاربری خود و تاریخ را روی کاغذ نوشته و در کنار محصول بگذارید و عکس بگیرید. بجای پست (بیا بالا) از دکمه Up Thread استفاده کنید و از جواب دادن به افرادی که تاپیکتان را شلوغ میکنند بپرهیزید و گزارش تخلف بدهید تا رسیدگی شود. در صورتی که تاپیک شما باز هم پر از اسپم بشود و فروشی داخل آن انجام نشه تاپیک بسته یا حذف میشود.
موفق باشید

ممنون . چشم حتما تا فردا صبح عکس هامو با نام کاربری می کنم .

adamebikarr

Registered User
لایک‌ها
455
ممونم زحمت کشدید پیام دادید.
ما عمده فروش جانبی هستیم. اگر دوستان مشتری هامون خواستن آدرس اینجا رو میدم وگرنه به درد ما نمی خوره. البته صد در صد چیز عالی باید باشه.
راستش خودم خیلی حال میکنم باهاشون خصوصا وقتی رایت میزنی همشون با هم یهو میاد بیرون ای حال میده!

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
ممونم زحمت کشدید پیام دادید.
ما عمده فروش جانبی هستیم. اگر دوستان مشتری هامون خواستن آدرس اینجا رو میدم وگرنه به درد ما نمی خوره. البته صد در صد چیز عالی باید باشه.
راستش خودم خیلی حال میکنم باهاشون خصوصا وقتی رایت میزنی همشون با هم یهو میاد بیرون ای حال میده!

شما لطف دارید، در خدمتتون هستم.

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
زیر پایه راه نداره؟
چند تا دارید؟
بنده خریدارم
برای هماهنگی پخ بده

سلام
دوست عزیز فکر کنم قیمت رو خیلی خوب گذاشتم، شما بازار یه قیمت بکن 300 هزار تومن دارن دست دوم می فروشن . (رو قیمتم یه تخفیف کوچولو می تونم بدم)
فعلا یکی دارم.
در خدمتتون هستم،

یا حق.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا