برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
بنده از کارمندای بیمارستان امام سجاد هستم در رابطه با معافیت ها اطلاعاتی دارم هر کی خواست بپرسه در خدمتیم
درود
چشمام محموع شاید به 6برسه
ارتروز خفیف زانو دارم
چکاری میتونم برای معافیتم انجام بدم؟

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
در ضمن میتونم حین خدمت دانشگاه برم؟یخورده پارتی دارم
چون خیلی برام حیاتی هستش

alireza.civil

Registered User
لایک‌ها
107
آقا دیگه برای کم کاری تیروئید معافیت نمیدن ؟ چون تو قانون جدید نوشته در صورت عدم درمان به دارو معاف میشن 99 درصد کم کاری ها هم با دارو درمان میشن
کم کاری تیروئید با دارو درمان میشه ؟ فکر کنم فقط کنترل میشه

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
دوستان اگر پدر و مادر از هم جدا شده باشن و دوتا پسر داشته باشن، فرزند اول از سربازی معاف میشه؟

nicvb32

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان کسی که تو شهری غیر از شهر خودش برای خدمت بیفته برای انتقالی گرفتن باید چه شرایطی داشته باشه و چیکار کنه؟. ممنون

hamedmohamadi

Registered User
لایک‌ها
50
دوست عزیز لطف کنیداطلاعاتتونو بنویسیدبهتره
اطلاعاتم رو می خوای چی کار بپرس من راهنماییت میکنم دیگه!

درود
چشمام محموع شاید به 6برسه
ارتروز خفیف زانو دارم
چکاری میتونم برای معافیتم انجام بدم؟

دوست عزیز مجموع چشم با مدرک دیپلم به پایین باید بشه 8.25 و با مدرک فوق دیپلمم به بالا 11.5
با آرتروزت معاف از ایستادن طولانی مدتت میکنن و در کل با این اوصاف فقط معاف از رزمت میکنن که اگه مدرکت بالا باشه کار اداری بهت میدن و احتمالا جای دور میندازنت و اگه مدرکت پایین باشه برای کارهای خدماتی بکارگیریت مینن البته قصدم بی احترامی نیست ، تجربه هستش

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
هرکدام زودتر اقدام کنه
متوجه منظورتون نشدم. یعنی اگر هر کدوم از دو فرزند زودتر برای معافیت اقدام کنه اون معاف میشه؟ من شنیده بودم پسر ارشد معاف میشه. این درست نیس؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
متوجه منظورتون نشدم. یعنی اگر هر کدوم از دو فرزند زودتر برای معافیت اقدام کنه اون معاف میشه؟ من شنیده بودم پسر ارشد معاف میشه. این درست نیس؟
اگه دعواتون نمی شه بله ، یه کدام می تونید اقدام کنید

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
اگه دعواتون نمی شه بله ، یه کدام می تونید اقدام کنید
بعد اگر هرکدوم زودتر واسه معافیت اقدام کنه حساب میشه یا اینکه هرکدوم اول بخواد بره سربازی خود به خود معافش میکنن؟
مثلا من الان دارم واسه مهندسی میخونم ولی داداشم تازه دیپلمشو گرفته و درسش اصلا خوب نیس و احتمال اینکه بره سربازی بالاست. الان میخوام بدونم که اگر اون بخواد بره سربازی خود به خود معاف میشه؟ یا اینکه اولین کسی که واسه معافیت اقدام میکنه حسابه؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
بعد اگر هرکدوم زودتر واسه معافیت اقدام کنه حساب میشه یا اینکه هرکدوم اول بخواد بره سربازی خود به خود معافش میکنن؟
مثلا من الان دارم واسه مهندسی میخونم ولی داداشم تازه دیپلمشو گرفته و درسش اصلا خوب نیس و احتمال اینکه بره سربازی بالاست. الان میخوام بدونم که اگر اون بخواد بره سربازی خود به خود معاف میشه؟ یا اینکه اولین کسی که واسه معافیت اقدام میکنه حسابه؟
اولین کسی که برای معافیت اقدام کنه
می ره می گه من دارم کار می کنم ، برادرم داره درس می خونه
امیدوارم باعث دعوا تو خونتون نشده باشم

بالا