برگزیده های پرشین تولز

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
می دونید من از چی می ترسم،
می ترسم که این سواستفاده ها و دورزدن و کاسبی راه انداختن با این امکان و مزیت سونی اخرش منجر بشه به اینکه سونی بیاد کلا ای پی های ورود ایرانی ها به شبکه PSN رو ببنده، و یا محدودیت خاصی برای ایرانی ها قرار بده، و این وسط همه ایرانی ها ضربه بخورند. من از اخر این کارا میترسم، خدا بخیر کنه. من خودم ترجیح میدم قانونی استفاده کنم تا وقتی هک بشه. قضیه هک شدن فرق میکنه قضیه جهانی میشه و سونی کاری نمی تونه به جز اپدیت و بستن راه هک بکنه، ولی اینجا بعضی افراد (ایرانی) با روش قانونی سونی کارهای عجیب میکنند، و جالبه می گن قانونی هم هست، شما کجا دیدید سونی بگه شما میتونید بازی psn خریداری شده برای یک اکانت رو به بی نهایت یوزر بدون پرداخت دوباره برای ان اکانتها بفروشید و کاسبی راه بندازید ؟!
حالا خداکنه واقعا سونی به این کار اینها رضایت داشته باشه و تهدیدی ندونه و اقدامی نکنه، خدا کنه.

Last edited:

pouyan78

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
فروشنده معتبر
لایک‌ها
78
اقا مرتضی ما میتونیم اشتراک یک ساله بگیریم بجای 5 ساله؟
چون احتمال داره مثلا تا دو سال دیگه من دستگاه بفروشم بعد اون سه سالم هیچ میشه اگر میشه اشتراک های یک ساله و دوساله و سه ساله هم اضافه کنید

ddr4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام یه فکری برای شهرستانی ها بکنید

نمیشه هارد کنسول رو در آورد بعد به شما داد برامون بازی بریزیدo_Oo_O

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
می دونید من از چی می ترسم،
می ترسم که این سواستفاده ها و دورزدن و کاسبی راه انداختن با این امکان و مزیت سونی اخرش منجر بشه به اینکه سونی بیاد کلا ای پی های ورود ایرانی ها به شبکه PSN رو ببنده، و یا محدودیت خاصی برای ایرانی ها قرار بده، و این وسط همه ایرانی ها ضربه بخورند. من از اخر این کارا میترسم، خدا بخیر کنه. من خودم ترجیح میدم قانونی استفاده کنم تا وقتی هک بشه. قضیه هک شدن فرق میکنه قضیه جهانی میشه و سونی کاری نمی تونه به جز اپدیت و بستن راه هک بکنه، ولی اینجا بعضی افراد (ایرانی) با روش قانونی سونی کارهای عجیب میکنند، و جالبه می گن قانونی هم هست، شما کجا دیدید سونی بگه شما میتونید بازی psn خریداری شده برای یک اکانت رو به بی نهایت یوزر بدون پرداخت دوباره برای ان اکانتها بفروشید و کاسبی راه بندازید ؟!
حالا خداکنه واقعا سونی به این کار اینها رضایت داشته باشه و تهدیدی ندونه و اقدامی نکنه، خدا کنه.
اطلاعاتتون خیلی پایین هستش و بیخودی ترس بدلتون راه میدید من از فردا تو میدان امام ***** شروع به اراعه خدمات میدم و اونجا مثل یوزرهای سایت ترس ندارند در نهایت هر کسی خواست بنده در خدمتگذاری حاظرم ...از این لحظه فقط مشتری که قصد خرید دارهاجازه داره سوال کنه هر حرف بی ربط به موضوع ویرایش و گزارش میشه
بازم میگم اینجا تاپیک فروشگاه هستش کنسول و خیلی لوازمم بفروش میرسه فقط بحث دوستان باعث شده مشتریهایی که میخواستند کنسول بخرند با مشکل روبرو بشند....پس خواهش میکنم بزارید تاپیک به روال عادی خودش باز گرده ..هر کسی میخواد بازی اورجینال و کپی در کنار همدیگه فروخته میشه ایکس باکس پلی استیشن تمام وسایل به پست اول اضافه خواهد شد ..ممنون میشم از همکاریتون

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اقا مرتضی ما میتونیم اشتراک یک ساله بگیریم بجای 5 ساله؟
چون احتمال داره مثلا تا دو سال دیگه من دستگاه بفروشم بعد اون سه سالم هیچ میشه اگر میشه اشتراک های یک ساله و دوساله و سه ساله هم اضافه کنید
مشکلی نداره به یوزرها کارت اشتراک داده میشه هر کسی با دستگاه و کارت بیاد خدمات براش اراعه میشه ..شما میتونید با خریدار کنسولتون سر این موضوع کنار بیاید

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام یه فکری برای شهرستانی ها بکنید

نمیشه هارد کنسول رو در آورد بعد به شما داد برامون بازی بریزیدo_Oo_O
فعلا تهران مد نظر هستش ...خیلیها دستگاشونو ارسال میکنند ..خیلیهاهم حظوری

rezajonstr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با سلام آقا مرتضی دقیقا تا چه زمانی آرشیو بازی ها کامل میشه چون ما شهرستانی ها نمیشه بیشتر از یک بار بیام دوستانی هم که از خطر بن شدن میترسن تو خیلی از شهرها مثل شهر من که پینگم کمتر از 350-400 نمیاد و در بهترین حالت 200 میشه از همه جا هم اینترنت گرفتم همین که آفلاین هم بازی کنم خیلی عالی میشه فقط امیدوارم زودتر آرشیوش کامل بشه

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
با سلام آقا مرتضی دقیقا تا چه زمانی آرشیو بازی ها کامل میشه چون ما شهرستانی ها نمیشه بیشتر از یک بار بیام دوستانی هم که از خطر بن شدن میترسن تو خیلی از شهرها مثل شهر من که پینگم کمتر از 350-400 نمیاد و در بهترین حالت 200 میشه از همه جا هم اینترنت گرفتم همین که آفلاین هم بازی کنم خیلی عالی میشه فقط امیدوارم زودتر آرشیوش کامل بشه
بزودی ارشیو کامل میشه فقط درگیر مغازه جدیدمون هستیم تا یوزرها تو اون پاساز و زیرزمین نیاند چون اونجا واقعا محیط عمده فروشی هستش و خوده بنده هم از این داستان ناراحت بودم برا همین کارهای تکی فروشیمونو داریم به مغازه دیگهی انتقال میدیم که ادرس دقیق اعلام میشه ...در حقیقت 2تا فروشگاه هستش

popmaziar

Registered User
لایک‌ها
1
بزودی ارشیو کامل میشه فقط درگیر مغازه جدیدمون هستیم تا یوزرها تو اون پاساز و زیرزمین نیاند چون اونجا واقعا محیط عمده فروشی هستش و خوده بنده هم از این داستان ناراحت بودم برا همین کارهای تکی فروشیمونو داریم به مغازه دیگهی انتقال میدیم که ادرس دقیق اعلام میشه ...در حقیقت 2تا فروشگاه هستش
سلام مرتضی جان آقا The Last Of Us امد بیایم پیشت ؟
این آرشیوم خواهشا کامل کن
ممنون

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
بازی the last of us روز 29 جولای رلیز میشه تو PSN ، بعد از رلیز باید ایشون دانلود کنه تا بتونه سرویس بده، درست میگم اقا مرتضی ؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
بازی the last of us روز 29 جولای رلیز میشه تو PSN ، بعد از رلیز باید ایشون دانلود کنه تا بتونه سرویس بده، درست میگم اقا مرتضی ؟
نخیر دوست عزیزم 2روز قبل رلیز شروع به ریختن بازی میکنم ..فرقی نداره هر عنوانی باشه چند روز قبل رلیز شروع به ریختن بازیهای جدید میکنیم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام مرتضی جان آقا The Last Of Us امد بیایم پیشت ؟
این آرشیوم خواهشا کامل کن
ممنون
چشم اجازه بدید تو این 2روزه مغازه تک فروشیمونو راه بندازیم تاپیک هم همون موقع اپدیت میشه
در مورد ریختن بازی که خیال یوزرها راحت بشه دقیقا جلو چشمشون بازیرو میخرم براشون نصب میکنم و تحویل میدم ...ریختن هر بازی بین 5الی 20دقیقه زمان احتیاج داره

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
شما مغازتون اونجاست که از پله ها میری پایین سمت راست؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
شما مغازتون اونجاست که از پله ها میری پایین سمت راست؟
بله همونجا که شما دیدید ما از تو دستگاهها یه کارتهایی بر میداشتیم;)
اونجا عمده فروشیمون هستش ولی محیط اونجا برا یوزرها و کسانی که با خانوادشون میاد مناسب نبود برا همین و راحتی یوزرها تکی فروشیمونو داریم انتقال میدیم تو بیرون پاساز

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
بله همونجا که شما دیدید ما از تو دستگاهها یه کارتهایی بر میداشتیم;)
اونجا عمده فروشیمون هستش ولی محیط اونجا برا یوزرها و کسانی که با خانوادشون میاد مناسب نبود برا همین و راحتی یوزرها تکی فروشیمونو داریم انتقال میدیم تو بیرون پاساز
حالا خدایی واسه چی این کارو میکردین؟من از یه مغزه دیگه کنسولو گرفتم با شوق و ذوق دلم خوش بود که توش 10 دلار هست بعد زدم دیدم نمیشه هی ارور میده رفتم ساپورت سونی گفتن قبلا یکی استفاده کرده حالم گرفته شد :(:general503: این پولا خوردن نداره
میشه id psn رو بدید؟

hat3ck

Registered User
لایک‌ها
10
چه بهتر با فروشندگان شهر های دیگه هم صحبت کنید و این طرح رو حدافل در شهر های بزرگ اجرا کنید

mehran_360

Registered User
لایک‌ها
25
چشم اجازه بدید تو این 2روزه مغازه تک فروشیمونو راه بندازیم تاپیک هم همون موقع اپدیت میشه
در مورد ریختن بازی که خیال یوزرها راحت بشه دقیقا جلو چشمشون بازیرو میخرم براشون نصب میکنم و تحویل میدم ...ریختن هر بازی بین 5الی 20دقیقه زمان احتیاج داره
سلام مرتضی جان
یعنی با اکانت خودمون میخرید ؟ و تو استور میزنه خریداری شده ؟
راستی یکی از بچه ها میگفت برای انلاین بازی کردن یه کد میدی که باید وارد کنیم .
قضیه اون کد چیه ؟

mehran_360

Registered User
لایک‌ها
25
سلام مرتضی جان
قضیه اون کد چیه ؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
حالا خدایی واسه چی این کارو میکردین؟من از یه مغزه دیگه کنسولو گرفتم با شوق و ذوق دلم خوش بود که توش 10 دلار هست بعد زدم دیدم نمیشه هی ارور میده رفتم ساپورت سونی گفتن قبلا یکی استفاده کرده حالم گرفته شد :(:general503: این پولا خوردن نداره
میشه id psn رو بدید؟
علت مشخص بوده ما کد و استفاده نمیکردیم اگر اینکارو انجام میدادیم این همه دستگاه تو همین سایت فروختیم یوزرهای محترمی مثل شما زیاد هستند و بودند که اگر کارتشون نبوده یا استفاده شده بود اینجا اعلام میکردند ..چون دستگاههارو از جایی خریده بودیم چک میکردیم که استفاده نکرده باشند..

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام مرتضی جان
قضیه اون کد چیه ؟
خلاصه و مفید بگم جلو چشم خودتون بازی میخرم نصب میکنم ...دیگه از این واضحتر چیزی یا کاری میمونه انجام بدم تا یوزرها راضی بشند
این طرح نم نم داره استقبال میشه امروزم چند نفر امدند که فردا اسامیشون اعلام میشه تو اول تاپیک ...انقدر به خودتون سخت نگیرید راحت استفاده کنید و از این طرح لذت ببرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا