برگزیده های پرشین تولز

بازی های ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳

amircartio

Registered User
لایک‌ها
129
با سلام دوستان کسی میدونه برای xbox 360, ps3 تا کی بازی جدید ارایه میشه؟ و بازی های آینده واسشون چیا هستن؟

amircartio

Registered User
لایک‌ها
129
والا فعلا که بایو شاک اینفینیت رو دارم بازی میکنم ولی بازی های انحصاری ps3 داره دیوونم میکنه یه xbox خریدم که فکر میکنم اشتباه بزرگی کردم که ps3 نخریدم...این ماکروسافت نمی خواد یه بازی انحصاری قشنگ مثل the last of us یا heavy rain بزنه؟ پلی استیشن تو بازی های انحصاریش خیلی خوب عمل میکنه

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199
اشتباه کردی اونم چه اشتباهی!
===========================
جات خالی چند مین پیش last of us زدم خخخ

amircartio

Registered User
لایک‌ها
129
خوش به حالت من شاید بعد یه مدت ps4 بخرم ولی با ایکس باکس فوتبال بیشتر بهم حال میده به خاطر دسته هاش

Pooriya.a

فروشنده معتبر
لایک‌ها
505
SONY PS 100% نسبت به MS X360 از نظر بازی ها برتر هست ... پیشنهاد می کنم یه PS ارزون هم بخر (حتما نیاز نیست که بری 500 گیگ بخری :دی)

بازی هاشون هم حالا حالا ها براشون میاد ... زیاد نگران نباش

amircartio

Registered User
لایک‌ها
129
یه ps3 120 گیگ پیدا کردم ۵۶۰ تومان بیام تهران احتمالا معامله میکنمش ولی یه xbox هم تازه خریدم که خیلی تمیزه ولی واقعا بازی های پلی استیشن بهتره به نظرم

amirhossein5

Registered User
لایک‌ها
182
هر کی با یک چیز حال میکنه.من به شخصه باXBOXحال میکنم

amircartio

Registered User
لایک‌ها
129
هر کی با یک چیز حال میکنه.من به شخصه باXBOXحال میکنم
بله البته کاملا سلیقه ای هست ولی دلیل خاصی داره که xbox رو به PS3 ترجیح میدین؟ راجع به خود کنسول میگم و به کینکت کاری ندارم... من خودم ایکس باکس دارم ولی میخوام بدونم از نظر شما چه برتری داره نسبت به PS3 ؟

amirhossein5

Registered User
لایک‌ها
182
بله البته کاملا سلیقه ای هست ولی دلیل خاصی داره که xbox رو به PS3 ترجیح میدین؟ راجع به خود کنسول میگم و به کینکت کاری ندارم... من خودم ایکس باکس دارم ولی میخوام بدونم از نظر شما چه برتری داره نسبت به PS3 ؟
XBOXLIVEکسی که لایو بازی کنه XBOXرو باPS3عوض نمیکنه.
کیفیت بهتر بازی ها.
به خاطر ارزون بودن بازی ها و کپی کردن روی هارد وبازی کردنPS3رو ترجیح میدن.بازی های ایکس باکس کمی گرونتره و به دیسک بازی احتیاج دارید مگر جیتگ کنید.

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199
XBOXLIVEکسی که لایو بازی کنه XBOXرو باPS3عوض نمیکنه.
کیفیت بهتر بازی ها.
به خاطر ارزون بودن بازی ها و کپی کردن روی هارد وبازی کردنPS3رو ترجیح میدن.بازی های ایکس باکس کمی گرونتره و به دیسک بازی احتیاج دارید مگر جیتگ کنید.

بازی های انحصاریی که داره!!

amircartio

Registered User
لایک‌ها
129
داستان پرداری تو بازی های PS3 بهتره به نظرم یعنی داستان بازی جذابیت داره که آدم میخواد تا تهش پیش بره

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199
بله دارند اما شما بازی هایی مثل last of us و .... با بازی های xbox یکی نکنید!!

amirhossein5

Registered User
لایک‌ها
182
بله دارند اما شما بازی هایی مثل last of us و .... با بازی های xbox یکی نکنید!!
نه دوست عزیز خیلی هاهم گرز و هالو رو با بازیps3عوض نمیکنند.شما قصدت راهنمایی نیست قصدت برتر نشون دادن ps3است که اینطور نیست و کاملا در اشتباهید.

amircartio

Registered User
لایک‌ها
129
دوستان کسی اصل سوال منو پاسخ نداد لطفا اگر کسی میدونه بگه که تا کی برای کنسول های نسل هفتم بازی میاد

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
دوستان کسی اصل سوال منو پاسخ نداد لطفا اگر کسی میدونه بگه که تا کی برای کنسول های نسل هفتم بازی میاد
طبق تجربه 10-12 ساله من در زمینه گیم حداقل تا سه سال آینده برای هر دو کنسول بازی میاد با این تفاوت که هر سال درصد بازیهای مشترک دو نسل کمتر میشه
مثلا امسال 90% بازیها روی هر دو نسل عرضه میشه و سال بعد 80% و بعدش 60% و همینطور کمتر و کمتر میشه. ولی در کل اگر قصد خرید کنسول رو دارید با خیال راحت بخرید بطور 99% تا دو سال آینده بازی میاد

amircartio

Registered User
لایک‌ها
129
مرسی از راهنماییت دوست عزیز خبر نداری که ایکس باکس بازی انحصاری جدیدی نمیخواد معرفی کنه بازی last of us پلی استیشن که خیلی عالیه امیدوارم xbox هم یه چیزی رو کنه

king_artur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
132
نه دوست عزیز خیلی هاهم گرز و هالو رو با بازیps3عوض نمیکنند.شما قصدت راهنمایی نیست قصدت برتر نشون دادن ps3است که اینطور نیست و کاملا در اشتباهید.
شما اول برو تلفظ گیرز و هیلو رو یاد بگیر بعد بیا با شاهکار نسل THE LAST OF US که ۲۱۷ تا جایزه برده مقایسشون کن
۳۶۰ به غیر ازHalo Gears Forza Alen wake انحصاری درست و درمونی نداره امثال Crackdown و Fable که امار فروش و نمره هاشون گویای همه چیزه
This is called blind fanboyism kid

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
دوستان کل کل نکنید من خودم ایکس باکس داشتم و عاشق بازیهاش بدون ولی توی انحصاری ها معلومه که سونی بالاتره و جای شکی هم نیست . حالا هر چقدر هم عاشق مارکوس و مستر چیف باشین ولی واقعیت داره سونی توی انحصاریها خیلی بهتر عمل کرد

بالا